Wraca program poleceń Citibanku: 300 zł dla ciebie i smartfon LG K8 LTE dla znajomego

Wystartowała promocja Citibanku, w której za polecenie karty kredytowej znajomemu możemy zgarnąć 300 zł. On zaś otrzyma telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł. Haczyk jest tylko jeden: póki co termin zakończenia promocji przewidziany jest na… sobotę. Trzeba więc działać szybko.

Poleć kartę kredytową Citibank

300 zł za polecenie

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku oraz wypełnić dedykowany formularz podając swoje dane oraz dane znajomego. Istotne jest, aby znajomy był nowym klientem Citibanku – czyli takim, który:

a. nie był posiadaczem Karty w chwili złożenia Rekomendacji i nie posiadał Karty w okresie od 1 stycznia 2014 r.;
b. nie złożył wniosku o Kartę, który był rozpatrywany chwili złożenia Rekomendacji przez Polecającego;

Jeśli znajomy spełnia te warunki, a bank uzna go za wiarygodnego kredytowo klienta i przyzna nagrodę, to my (jako polecający) otrzymamy 300 zł premii. Ważne tylko, aby znajomy w momencie składania wniosku upoważnił bank do przekazania informacji objętych tajemnicą bankową o spełnieniu warunków nam – polecającym.

Smartfon za wydanie 1000 zł

A co musi zrobić polecany aby otrzymać nagrodę w postaci telefonu LG K8 LTE? Wystarczy, że po podpisaniu umowy zaloguje się do bankowości internetowej Citi Online nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty oraz dokona nowowydaną kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1000 zł w tym samym terminie. Jeśli więc karta zostanie wydana jeszcze w lipcu, to warunki znajomy musi spełnić w sierpniu.

Jedna osoba może polecić dowolną ilość nowych klientów, jednak bank przyzna wynagrodzenie tylko za jedną osobę. Promocja trwa od 18 do 23 lipca. Wybierając kartę z oferty banku warto zdecydować się na Citi Simplicity, ponieważ karta ta jest całkowicie darmowa – o ile spłacamy zadłużenie na czas.

PS. Nie masz karty w Citibanku? Skorzystaj z jednej z obecnych promocji i poleć ją później innym. Razem do zgarnięcia będzie grubo ponad tysiąc złotych. Do wyboru na start są następujące opcje:

Nie przegap!

Komentarze

 • Jaki kolor ma aparat ? Dual sim ?

  dario Odpowiedz
 • Ja dostałem czarny :) oczywiście dualsim, LTE,NFC, ogólnie fajny zgrabny dość lekki telefonik.

  M. Odpowiedz
 • Widzę, że już pierwsze poszły pod młotek na aukcjach. Jak ktoś chciałby się szybko (i tanio) pozbyć czarnego dual-sim to ja chętnie kupię 1 sztukę. Tak okazyjnie za np. 3 stówy (w Krakowie z ręki do ręki, gdzie indziej też ekspresowo).

  dario Odpowiedz
 • Czy ktoś wie jak jest z gwarancją tego telefonu? Nie ma faktury ani paragonu?

  Andrew Odpowiedz
 • Czy obowiązuje niepisana reguła, że właścicielki karty kredytowej dostały biały aparat a łaściciele czarny?

  dario Odpowiedz
 • Wczoraj wypełniłam wniosek – tylko 5 informacji (imię, nazwisko, pesel, nr telefonu, zgody) . T mobile nie wiedzieć dlaczego wcześniej odmówił mi karty. Ciekawe jak tu będzie? Nie dostałam żadnego potwierdzenia wysłania wniosku. Czy też tak mieliście?

  Lidia Odpowiedz
 • Lidia – rozwaliłaś system.

  dario Odpowiedz
 • Lidia – dario chciał powiedzieć, że do tej promocji od dawna nie da się wnioskować.

  iks Odpowiedz
 • Dane osobowe za darmo sprzedała.

  kalafior Odpowiedz
 • W jaki sposób zrezygnować z karty przez Internet? Nie mogę nigdzie znaleźć tej opcji.

  grelio Odpowiedz
 • Czy ktoś mógłby w swoim egzemplarzu LG K8 sprawdzić, czy przy wyłączonych ustawieniach wszystkich dźwięków w słuchawkach też mu słychać stuki przy każdej operacji palcem po wyświetlaczu (jeden cichszy w tym momencie i drugi głośniejszy 3 sekundy później)?
  Wiadomo, że LG to dziadowska marka, ale to już jest przegięcie.

  iks Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy