Program poleceń Credit Agricole: do 350 zł dla nowych klientów + 500 zł dla obecnych dzięki LiveSmarter!

Zakończona

Credit Agricole ruszył z drugą edycją swojego obecnego programu poleceń. Zarówno nowi, jak i obecni klienci zgarnąć mogą po 50 zł za założenie lub polecenie konta. A że program poleceń świetnie się łączy z obecną promocją startową CA, to nowi klienci zyskają nawet 350 zł za otwarcie Konta dla Ciebie :)

350 zł za założenie konta w Credit Agricole

50 zł dla polecającego

Aby skorzystać z programu poleceń jako obecny klient (polecający) należy być posiadaczem konta osobistego Credit Agricole oraz mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że wygenerujemy swój kod polecający na specjalnej podstronie banku i przekażemy go nowemu klientowi. Jeśli ten spełni odpowiednie warunki, to bank zapłaci nam za jego polecenie 50 zł (przy czym maksymalna premia to 500 zł w ciągu danej edycji programu poleceń).

50 zł dla nowego klienta

A jakie warunki musi spełnić nowy klient? Polecony powinien być osobą, która w okresie 265 dni przed zawarcie umowy nie była posiadaczem konta osobistego w Credit Agricole.

Nowy klient powinien również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Ostatni wymóg to konieczność spełnienia jednego z poniższych warunków w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto:

 • zapewnienie wpływów (w tym wpłat gotówki) na konto min. 1000 zł lub
 • zaksięgowanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Oczywiście łatwo zauważyć, że pierwszy warunek jest łatwiejszy do spełnienia.

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, ponownie będę się starał łączyć ze sobą nowych i obecnych klientów banku. Każdy obecny klient Credit Agricole może więc zostawić swój kod polecający w specjalnym formularzu. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnej strony. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Kody wysyłane są partiami – nie później, niż w ciągu 48 godzin od zgłoszenia się nowego klienta.

Oprócz programu poleceń czeka również 300 zł na start!

Na koniec przypomnę, że zakładając obecnie konto w Credit Agricole automatycznie przystępujemy do promocji, w której do zdobycia jest 300 zł całkiem łatwej premii. Do wyboru mamy wariant promocji z premią za przeniesienie konta, z moneybackiem za rachunki oraz z bonusem za zaokrąglenia od płatności kartą.

Więcej o nowej promocji „Korzyści dla Ciebie” pisałem w swoim artykule sprzed kilku dni. Zapraszam do przeglądnięcia :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziękujemy Adminie za możliwość „dorobienia” :) Nowy kod przesłałem wczoraj.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Cześć, kod zaczynający się od 38, a dodany pod innym postem jest ważny, czy tutaj też trzeba dodać?

  Bezumienny123 Odpowiedz
  • To ten sam formularz. Jeśli dodałeś wczoraj nowy kod, to już nie musisz – wykorzystam.

   Michał
 • Wygenerowałem nowy kod, jednak po odzyskaniu kodu wciąż aktualnym kodem jest ten styczniowy… Na pewno trzeba generować nowe?

  Kamil88 Odpowiedz
  • Odzyskiwanie jest skopane. Najlepiej przejrzec poczte/SMSy albo bezpieczniej wygenerowac nowy kod w nowej edycji. Nowy kod zaczyna sie od 38

   keton
 • Wczoraj dodałam (chyba) stary kod zaczynający się od 28, a dzisiaj nowy z 38 na początku, czy admin może usunąć moje poprzednie zgłoszenie?

  Kate Odpowiedz
 • Ja również zaktualizowałem swój kod polecenia.

  rolin Odpowiedz
 • Ja również podałem nowy. Czy gdy ktoś zakłada konto z polecenia to dostajemy jakąś informację? Jestem ciekawy, czy mój kod z poprzedniej edycji był wykorzystany.

  maciekb94 Odpowiedz
 • Ja również podałem nowy. Czy gdy ktoś zakłada konto z polecenia to dostajemy jakąś informację? Jestem ciekawy, czy mój kod z poprzedniej edycji był wykorzystany.

  maciekb94 Odpowiedz
  • Nie ma żadnej informacji.

   Mahyn
  • Lipa, bo nie wiadomo, czy po otrzymaniu swojej premii trzymać konto, czy zamykać.

   maciekb94
  • przecież w trakcie wysyłania kodu do admina jest napisane wyraźnie:
   6 miesięcy nie zamykać konta.
   myślę że to jest wystarczająca odpowiedź.

   Michał1986
  • Nie jest napisane w ten sposób. Jest: „Czy jakaś promocja sprawia, że nie zamkniesz konta w ciągu najbliższych 6+ miesięcy? *”

   maciekb94
  • Wydaje mi się ( może niesłusznie) że w zamyśle admina jest by ktoś kto zakłada konto z polecenia miał pewność że polecający nie zamknie konta w trakcie spełniania warunków.

   Michał 1986
  • To deklaracja, jaka jest rzeczywistość nikt nie wie, zresztą za pół roku o tym się nie pamięta i tak

   Kate
  • Takie osoby nie powinny brac udzial w tym programie. Masz slaba pamiec albo chcesz zamknac konto zaraz po otrzymaniu premii bez czekania 6 miesiecy to nie bierz udzialu w tym programie bo spalisz premie drugiej osobie.

   Maciekb94: nie wiesz ktora premia bedziesz szybciej wyplacona. Moze byc tak ze dasz kod, ktos zalozy konto i zaraz po otrzymaniu premii zamknie konto bo jest takim cwaniakiem jak Ty. W takim przypadku Ty nic nie dostaniesz i nie bedziesz miec szansy spalenia premii drugiej osobie bo Twoja premia zostanie spalona szybciej :)

   aaaa
 • Zgubiłem się. W weekend dostałem kod ze starej edycji, wykorzystałem go we wniosku o zawarcie konta. Konto założę prawdopodobnie jutro – czy muszę otrzymać nowy kod czy będzie on działał i dla mnie i dla osoby polecającej (w związku z czym otrzymamy premię)?

  Mateusz Odpowiedz
 • nawet jak po 31.03, to też nie musisz.
  „Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu”

  Robert Odpowiedz
 • Wygenerowałem i przesłałem Adminowi nowe kody poleceń na 38…. Swój i szanownej Małżonki.
  Całe to zamieszanie z edycjami i przypisanymi do poszczególnych faz numerami całkiem niepotrzebne. A już po próbach odzyskiwania jakiś starych kodów system kompletnie durnieje. Lepiej wygenerować nowe. Jedna zasadzka i powód do kłótni z bankiem mniej.

  Bufon Odpowiedz
 • Na szczęście nowe kody zaczynają się od 38 i admin jest w stanie to łatwo ogarnąć.

  rolin Odpowiedz
 • Ktoś pisał że najprościej wybrać opcje z ca saverem i co miesiąc wykonać 5 transakcji na kwotę od 60,01 zł ale np w maju mam zaplanowane wydatki na dwie transakcje 250 zł i 500 zł, a pozostałe często będą max 15-25 zł, jestem nowy więc prosiłbym o poradę jak najkorzystniej tego robić?

  Mark1916 Odpowiedz
  • Jeśli chcesz otworzyć tą opcję i mieć co miesiąc zwrot w kwocie 25 zł to musisz:
   wpływ na konto 1000 zł
   suma transakcji kartą -300 zł
   a transakcje to najlepiej wybrać zaokrąglenie do 5 zł w usłudze CA Saver,i klepnąć 12 x 1 zł a resztę do kwoty 300 zł czyli 288 zł obojętnie w jakiej ilości

   dark
  • @dark, a dlaczego nie zaokrąglenie do 10 zł?

   Robert
  • Dark – jest lepsza opcja, wybrac opcje do 10zl i 5×60.01 daje nam 9.99*5 wplywy na konto, do czego CA doklada 50% czyli 24.97zl. Jak ktos chce miec pelne 25zl to trzeba jeszcze kupic jakas kajzerke :)

   keton
 • jeśli polecony założy swoje konto w kwietniu to kiedy otrzymam za niego premię?

  anka Odpowiedz
 • czy wam działa przycisk „wyślij” w tym formularzu?

  dialam Odpowiedz
 • Kliknąć na regulamin to podstawa chyba. Mi inaczej przejść nie chciało za choler….

  Katana78 Odpowiedz
 • Dziś rano dzwonili do mnie i wybrałem aktywacje w oddziale. Bardzo trzeba się pilnować zeby nie wcisneli jakiegoś wniosku bez polecenia?

  mmmajki Odpowiedz
  • Warto powiedzieć dosadnie w oddziale, że przychodzimy jedynie sfinalizować wniosek internetowy i wszystko powinni mieć w systemie. Niestety z poprzednich edycji wiem, że pracownicy potrafią „przeklepywać” wniosek od nowa.

   Michał
 • Przy przenoszeniu konta potrzebny jest podpis zgodny ze wzorem podpisu w dotychczasowym banku. Dodatkowo potrzebny jest skan dowodu osobistego. Ciekawe czy biorą pod uwagę to, że inny jest wzór podpisu na dowodzie, a inny na umowie z bankiem?

  edek44 Odpowiedz
 • Mi wklepali nowy wniosek twierdzą c że system go zagubił

  gandalff1975@gmail.com Odpowiedz
 • Czy Wy tez macie dołączony do umowy wniosek o zawarcie polisy Pomoc dla Ciebie?
  Widzę od października płatność 16 zł.
  Da się z tego zrezygnować?

  Michał Odpowiedz
 • Mam pytanie odnośnie zapewnienia wpływów na konto w wysokości 1000 lub 3000zł tytułem wynagrodzenia. W grę wchodzą też takie zwykłe wpłaty gotówki w kasie banku? Tak doczytałem w opisie, że bank powinien to uznać. Tzn na razie nie chcę przenosić wynagrodzenia z innego banku i chciałbym sprawdzić sposób z wpłatą gotówki.

  gret Odpowiedz
 • Dodam, że pod koniec rozmowy konsultant zaproponował mi finalizację umowy w oddziale. W mojej sytuacji to było lepsze rozwiązanie, niż kurier. No i konto od razu jest aktywowane i najwygodniej to zrobić wpłacając na konto w oddziale po podpisaniu umowy choćby minimalna kwotę.

  Paweł Nyczaj Odpowiedz
 • Czy jeśli otrzymałem poniższy SMS, to znaczy, że nie spelnilem jednego z warunkuje promocji i nie otrzymam premii nawet jeśli co miesiąc żona przeleje mi te 3k? Czytałem regulamin i z zapisów nie wynika, żeby brak przeniesienia konta miał wpływ na wypłatę premii, ale mogę się mylić. SMS : Informujemy, ze wniosek nr xxx nie zostal przyjety do realizacji przez bank przekazujacy. Prosimy o kontakt z bankiem przekazując.
  Pozdrawiam

  dawid-b Odpowiedz
  • Ja miałem podobny, ale po tym smsie kontaktowałem się z CA, gdzie przekazano mi, żebym sam doprowadził do zamknięcia przenoszonego konta i premia teoretycznie powinna być wypłacona.

   Bolo
 • ktoś z was dostał już premię za przenoesienie konta?

  ANGELIKA Odpowiedz
 • Czy w pierwszym niepełnym miesiącu od założenia konta muszę spełnić warunki dla bezpłatności tzn. 1000 zł wpływu i płatność BLIK lub kartą?

  broker Odpowiedz
  • na logikę, to nie… aczkolwiek wczoraj szukałem w toip-ie i żadnego zwolnienia nie znalazłem.
   Ja ogarnąłem te warunki na wszelki wypadek, co i Tobie polecam ;)

   Robert
  • Zakładałam konto w ubiegłym miesiącu – ostatniego dnia i konsultantka powiedziała mi, że nie powinny się naliczyć prowizje za niepełny miesiąc (w tym przypadku byłoby to pół dnia) a więc nie trzeba robić przelewów i blików, a jeśli coś się naliczy mam składać reklamację.

   Kate
  • Po mojemu to nawet jeśli ryzyko naliczenia opłat jest minimalne, zdecydowanie lepiej jest wlać tysiaka na 1 dzień i zrobić BLIKa bez wychodzenia z domu, niż pilnować czy naliczyli / nie naliczyli i pisać reklamację.

   Robert
  • ok, właśnie sprawdziłam, że 31 marca w dniu otwarcia konta zrobiłam przelew na 1000, ale blika zrobiłam już 1 kwietnia (spóźniłam się) i nie mam naliczonych prowizji za prowadzenie konta

   Kate
 • Inna sprawa, że robiąc przelewy jeszcze dzisiaj szybciej spełniasz warunki promocji

  Kate Odpowiedz
 • Wpłacając 1000 w kwietniu zapewnisz sobie bezpłatne wszystkie bankomaty w maju

  rychu75 Odpowiedz
 • chciałbym poinformować o niepokojących praktykach banku, spełniłem wszystkie warunki pierwszej promocji co oznacza ze do dzis powinienem dostać 200zł nagrody, jednak bank poinformował mnie że rzekomo wypisałem się z promocji (pytanie kiedy jak nie kontaktowałem się z nimi już później w tej sprawie) ! niestety nie mogę dodzwonić się na infolinię, czy ktoś ma podobne problemy z CA?

  Paweł Odpowiedz
  • Ja się dodzwoniłem przed chwilą, po sprawdzeniu też dostałem info, że w systemie wyłączyłem się z promocji…

   Benito
  • W takim razie skoro mój przypadek to nie wyjątek to może byc to grubsza sprawa, a ja nazwę to wprost oszustwem CA. Złożyłem już reklamację, dam znać jak będę wiedział więcej.

   Paweł
  • Ja mam zapewnienie w wewnętrznej poczcie, że biorę udział w promocji. Kasy ni ma. Po północy ślę reklamację.

   pytanie
  • Gdzie masz takie potwierdzenie w jakiej wewnetrznej poczcie ?

   Na maila przychodzi tylko, ze zarejestrowałes sie w programie poleceń.

   Wojak
  • potwierdzam, że dziś moja reklamacja została uwzględniona i premia wypłacona. Szkoda, że trzeba było walczyć, ale zakończyło się pozytywnie w kwestii nagrody

   Paweł
 • Co to znaczy się „wyłączyć się z promocji…”? Jak przedstawiciel banku to argumentował? Ja również mam spełnione warunki promocji i nadal jednak premii na koncie brak.

  Darek Odpowiedz
 • Ja zacytuję : „Dzień dobry,

  z informacji, które odnalazłam w Pana koncie, zrezygnował Pan z promocji 10.04.2019. Oznacza to, że warunki nie zostały spełnione.”

  Takie info otrzymałem, biorąc pod uwagę, że w tym terminie nic nie robiłem, absurdalne. Poprosiłem o dowody w tej sprawie.

  Paweł Odpowiedz
  • Ja mam podobnie tylko u mnie miała to zrobic w styczniu doradca klienta (zaznaczyc w systemie odpowiedni chack box) dlatego zostałem wykluczony z orzymania nagrod.

   Poszła juz pierwsza reklamacja ciekawe dlaczego odpowiedz wysylaja na adres korespondencyjny a nie na maila….

   Wojak
 • Nie no współczuję, ten bank jednak jest okropny

  Kate Odpowiedz
 • Dobrze chociaż, że program poleceń działa, bo tego już by się nie udowodniło.

  pytanie Odpowiedz
 • Czy ktos dostal 50zl za konto zalozone z polecenia z kodow LS w styczniu? Ja dostalem tylko 50zl za polecenie konta zonie (zalozone w marcu w nowej promocji), ale za kod z LS nic nie dostalem.

  keton Odpowiedz
  • Ja też nie dostałem za kod z ls. Złożyłem reklamację. A skąd wiesz, że to za konto żony?

   qqq
 • Czy mimo spełniania warunków dostajecie takie smsy z tego banku?

  Dzien dobry! Warunkiem do otrzymania premii za otworzenie konta jest zapewnienie wplywow na konto lub placenie karta banku Credit Agricole za min. 300 zl miesiecznie. Szczegoly na http://www.credit-agricole.pl/polecam

  Anom Odpowiedz
  • Tak, dostaję, jeden otrzymałem 25 kwietnia, a drugi dziś o 11:15.
   A od kwietnia zapewniłem odpowiednie wpływy na konto w celu spełnienia warunków promocji.

   Marcinek
 • Dostał ktoś premię za polecenie konta w poprzednim miesiącu? Coś czuję w kościach, że nic nie wypłacą. W poprzednich miesiącach wypłacali 18, a dzisiaj mamy 21 i ciągle brak pieniędzy.

  pytanie Odpowiedz
  • Za poprzedni miesiąc? Jak osoba polecona spełni warunki, które ma do zrobienia w pierwszych trzech miesiącach wówczas w czwartym miesiącu dostajesz pieniądze.

   Czyli jak w kwietniu założone to maj, czerwiec, lipiec osoba polecona spełnia warunki, w sierpniu cieszysz się premia.

   Anom
  • Polecający dostaje z automatu premię w następnym miesiącu od otwarcia konta przez Poleconego. Nie trzeba czekać na spełnienie żadnych warunków przez Poleconego. To tak (na szczęscie) nie działa jak w Getinie.

   pytanie
  • Co regulamin to interpretacja :) podobno coś powpadalo na ca, sprawdz u siebie

   Anom
  • Jest tylko korekta premii 200 zł z reklamacji (wpływy od stycznia), za polecenia nowej kasy brak. Na drugim koncie (wpływy od lutego) też nic nie ma (ani premii 200 zł, ani za polecenia). Pewnie pod koniec miesiąca standardowo trzeba będzie napisać reklamację.

   pytanie
  • Czyli dostales jako ostatni, bo u mnie 16 odpowiedz po interwencji a 20 zaksiegowane na koncie 200 zl tez jako korekta.

   Z polecenia 50zl wypłacili (tak twierdza) mi juz w lutym ale nie mam jak tego sprawdzic.

   Wojak
  • Pojawiła się premia za polecenia otwarcia konta innej osobie.

   pytanie
  • Tak pojawila sie i masz rację w interpretacji regulaminu

   Anom
  • Ano jest:)

   Katana78
  • Mam 50 zl z programu Zarabiaj z LiveSmarter! Podziekowania dla Admina.

   aaaa
  • Gdyby jeszcze tak bezproblemowo szło z Getinem…

   pytanie
 • Czy otrzymuje się sms z potwierdzeniem, że mój kod został przez kogoś wykorzystany?

  tatar Odpowiedz
 • U mnie również wpadła dzisiaj premia za polecenie przez LiveSmarter. Wielkie dzięki Michale! :)

  pws Odpowiedz
 • Również dziś wpadło. Dzięki Michał! 😄

  Andrus Odpowiedz
 • U mnie tez wpadlo dzisiaj za polecenia II az 200zl? Jak to rozumiec? za 4 osoby?

  keton Odpowiedz
  • zawsze możesz złożyć reklamację ;)

   pytanie
  • Również serdecznie dziękuję.

   majaa
  • Był czas, że miałem w bazie bardzo mało kodów i… bardzo dużo zapytań. Niektóre osoby mogły więc dostać większą premię „za responsywność” :)

   Aktualnie sytuacja jest odmienna – mam więcej kodów, niż chętnych, ale staram się podać kod każdego co najmniej raz.

   Michał
  • W takim razie Michal wielkie dzieki za polecenie 3 kodow (1 polecilem zonie)!

   keton
 • Czy jest różnica w tytule przelewu 50 zł za otwarcie konta z polecenia i za polecenie konta komuś?

  Paweł K. Odpowiedz
 • U mnie jeszcze nie pojawiło się 50zł za kod od Michała. może dlatego, że konto zakładałem nie na samym początku promocji. Muszę jeszcze poczekać

  romanek Odpowiedz
 • ja również przyłączam się do podziękowań. Dziękuję Michale :-)

  Michał1986 Odpowiedz
 • ja również, wielkie dzięki Michał!

  asi Odpowiedz
 • Powiem tak mi tez wczoraj zaksiegowali z edycji II ale czy ja to zawdzieczam Michałowi to nie wiem.

  Mam tylko nadzieje, ze z kodami do Allegro za załozenie w Santander z jego linku, bloga LiveSmarter wszyscy bedą chwalić, bo wywiazał sie z terminu do końca czerwca.

  Wojak Odpowiedz
  • Może zawdzięczasz to temu, ze wbrew panującym tu zasadom wrzucałeś swój kod w komentarzach. Więc pośrednio zawdzięczasz to Michałowi.

   Katana78
  • Te mądrala, bo ci dam banana.
   Skad, to wiesz gdzie jeszcze podawałem swoj kod i komu zawdzieczam premie ?

   Wojak
  • A co, nieprawdę napisałem? Nie zamieszczałeś swoich kodów w komentarzach? I nie zauważyłeś, że na początku swojej wypowiedzi użyłem słowa „może”?

   Katana78
  • Pewnie, ze kłamiesz a co i gdzie zamieszczałem, to nie powinno cie interesować.

   Wojak
  • Myślę, ze kto czytał Twoje posty to wie kto tu jest kłamcą. A czym powinienem się interesować to wybacz ale nie będziesz mi mówił.

   Katana78
  • Narazie widze i Inni tez, ze zajmujesz sie trolowaniem, to ci jak widac najlepiej wychodzi 😝

   Wojak
  • Okulary sobie kup.

   Katana78
  • Wojak – trolujesz to tyle w wielu wpisach i bzdury często piszrsz i wszędzie Cie mają dość

   Andy59
  • @Srandy59 mam nadzieje, ze bedziesz taki odwazny i powiesz mi to w oczy, bo na razie zgrywasz kozaka za klawiatura.

   Wojak
  • @swojak już mnie ciarki przechodzą…

   Andy59
 • Ja dodam na marginesie, że korzystam z kodu polecenia zaczynającego się od 36… i również dostałem premie za polecenie, zatem stare kody też są jak najbardziej w porządku, mimo, że niektórzy mieli wcześniej wątpliwości i była cała dyskusja na ten temat…

  abc Odpowiedz
  • Oczywiscie ze 36*, bo przeciez premia wpadla za program polecen II. Za III, w ktorej byly nowe kody (38*) to jeszcze nie teraz :)

   keton
  • To jest cały czas program poleceń II, edycja 2.

   Benito
  • @keton, tak jak pisze @Benito cały czas jesteśmy w programie poleceń II, edycja 2 trwająca do końca maja… tyle że niektórzy generowali po kilka razy te kody i się pogubili…ja zostałem przy swoim kodzie 36… i premie wpływają… Mam nadzieję, że 1 czerwca wystartuje nowy program poleceń bez kombinacji ;)

   abc
  • Z tego co Pani w oddziale mówiła to na 99% przedłużą program poleceń bo już dostali takie info tylko nie wiadomo na jakich warunkach.

   anja
 • @Admin – dzięki za zorganizowanie akcji z kodami – przedwczoraj na koncie dodatkowe 150 złotych za polecenia z LS (kod podsyłałam jakoś grudzień / styczeń, czyli chyba w okresie kiedy w bazie miałeś ich mniej).

  bea Odpowiedz
 • Co z nowym programem poleceń? Ruszył czy nie? Jakiś regulamin może ktoś ma?

  abc Odpowiedz
  • odświeżam ich stronę od soboty rano. Jest szansa.

   Michał
  • ja też, ale na razie cisza, a masz jakieś info czy ING planuje odpalić jakiś program poleceń? bo dawno nie było…

   abc
 • Czy otrzymał ktoś z was premie za polecenie, a osoba polecona za otwarcie konta z polecenia w miesiącu maju ?

  Warunki regulaminu zostały spełnione w maju. Premia za polecenia powinna trafić zgodnie z regulaminem do końca czerwca, dla obu stron.

  Jak wygląda to u was ?

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • U mnie również brak, sytuacja jak powyżej…

   Beni
  • Fajnie, że sam nie jestem. Lecz i tak jest to przykre…

   Ja wczoraj byłem się upewnić w oddziale, bo tam moja Lepsza Połówka zakladała konto z mojego kodu polecającego i Pani, która otwierała konto, stwierdziła, że wszystko jest ok. Premia powinna wpaść najpóźniej 28 czerwca. Tłumaczyła coś tam, że to przelew wewnętrzny, więc może pojawić się na koncie nawet w późnych godzinach wieczornych. Bzdety.. Złamali regulamin i tyle.. Reklamacja już spisana.

   Wyjadacz_Okazji
  • Ja dostałem teraz. Jakoś kilka dni temu przelew.

   K+M+B
  • Gdy korzystałeś z programu poleceń, to warunkiem było jednorazowo wpływ na konto 1k lub kartą 300zl czy przez 3 miesiące to trzeba było wykonać? Bo ja zakładałem 2 konta w maju i wtedy jestem przekonany że był tylko wymóg jednorazowo 1k wpływ na konto. Na jednym koncie warunek spełniony 24.05, premia wpłynęła 13.06, a na drugim warunek spełniony 31.05, a premii brak. Lecz gdy szukam regulaminu wszędzie widnieje że trzeba przez 3 miesiące to wykonać więc jakim cudem ja dostałem na jedno konto premię szybciej ?

   Kubencjusz
 • Bonus 300 zł dziś otrzymany :) Pozdrawiam i dziękuję :)

  Irka Odpowiedz
 • Dziś wpadły premie za polecenia.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Czy już ktoś otrzymał 250zł za ostatnią ratę? Czy pieniadze sa dodawane w dzień spłaty ostatniej raty?

  dzankees Odpowiedz
  • Kredyt spłaca się sam wcześniej niż przypada ostatnia rata. Moja ostatnia rata przypada na 20 IX a ok. tygodnia temu przypadkiem zauważyłam, że kredytu już nie ma. Zniknął z „Moich produktów”. Były też SMS-y informacyjne.

   Lidia
  • ok, dzięki za odpowiedź ja wczoraj miałem 11 ratę, więc pewnie niedługo też dostane powiadomienie ;)

   dzankees
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy