50 zł z polecenia i 160 zł na start od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszył program poleceń ING Banku. Obecny klient (polecający) może zgarnąć 100 zł za każde skuteczne polecenie, a nowy (polecony) – 50 zł. To jednak nie wszystko, bowiem dla nowych klientów przewidziano możliwość skorzystania ze standardowej promocji banku, w ramach której cały czas do zgarnięcia mamy 160 zł na start :)

50 zł z polecenia i 160 zł na start od ING Banku Śląskiego

50 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą fizyczną, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem konta osobistego w PLN w ING Banku Śląskim.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto z Lwem, wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (w tym profilowanych informacji handlowych). Istotne też, aby podać kod polecający, który otrzymamy od obecnego klienta banku. To jednak nie wszystko: oprócz kodu polecającego konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz pełnego adresu (!) osoby polecającej. Oczywiście konieczne jest wyrażenie zgody na przekazanie obecnemu klientowi informacji o założeniu przez nas konta, czyli zwolnienie z tajemnicy bankowej w tym zakresie.

Co dalej? Po podpisaniu umowy o konto wystarczy, że dokonamy transakcji bezgotówkowych na łącznie min. 300 zł (kartą lub BLIKiem) w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta (zaczynając od miesiąca kalendarzowego otwarcia konta albo od kolejnego – najpóźniej 7.02.2022).

Nagrodę, czyli 50 zł w gotówce, bank wypłaci nam do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków – przy czym, zgodnie z regulaminem, nastąpi to w okresie od grudnia do marca.

Nowy klient nie może przystąpić do obecnej edycji programu poleceń i polecać konto dalej.

100 zł dla obecnych klientów

A co zrobić, aby zyskać premię jako obecny klient? Po pierwsze – posiadać konto osobiste w PLN min. 30 dni przed przystąpieniem do programu poleceń. Po drugie – mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych marketingowych w sposób elektroniczny. Wreszcie po trzecie – powinniśmy wygenerować swój kod polecający, a następnie przekazać go nowemu klientowi (wraz z adresem :)) najpóźniej 25.11.2021.

Ale to nie wszystko. Po przystąpieniu do promocji, ale nie później niż 25.11.2021, powinniśmy wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na min. 300 zł.

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy do 25. dnia miesiąca po spełnieniu warunków (również przez polecanego), ale nie wcześniej niż w grudniu 2021.

Konto możemy polecić dowolnej liczbie osób, jednak bank zapłaci nam za maksymalnie 10.

160 zł na start

Na koniec przypomnę, że nowi klienci mogą zyskać znacznie więcej, niż 50 zł z polecenia. Wystarczy, że skorzystają z promocji z premią w wysokości 160 zł, którą opisywałem tutaj. Tam znajdują się również informacje na temat warunków prowadzenia Konta z Lwem. Zachęcam do zapoznania się z nimi :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam.
  Dodatkowo można na smart saver odłożyć pare groszy z oprocentowaniem 1,6 %.
  Jak ktoś jest zainteresowany kodem polecajacym to moge wysłać swój . Napewno bede dłużej w ING ,przynjamniej do końca roku.

  miron Odpowiedz
 • Czy program poleceń łączy się z promocją i będzie 50+160 zł?

  Mar_Wer Odpowiedz
 • @Michał Admin czy będzie formularz do wymiany kodów poleceń? Bo widać, że robi się już bazarek na Forum…

  abc Odpowiedz
 • Chciałbym zwrócić uwagę, że w promocji na 160 zł „(…) na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 30.06.2021”

  Czajek79 Odpowiedz
 • Dostał już ktoś kasę w tej edycji?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał premię za polecenie?

  asi Odpowiedz
 • Eh masakra z tym ing… W grudniu dostałem premię za założenie z kodu polecającego żony. Ona do dzisiaj nie dostała nagrody za polecenie więc wysłała reklamację. Przyszło info że niby założyłem z kodu polecającego kogoś innego a to niemożliwe…

  Ares Odpowiedz
  • Jeżeli korzystasz z kodu polecenia od polecającego to na przyszłość, po wpisaniu kodu we wniosku, rób rzut ekranu żeby w razie czego udowodnić, że jest tak, jak zrobiłeś ;)

   Ego
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy