190 zł za założenie konta w ING dzięki programowi poleceń (i 100 zł dla obecnych klientów)

Zakończona

Chyba każdy czytelnik bloga przyzna, że jednym z najfaniejszych typów promocji bankowych są te, które łączą się ze sobą. Często w ramach „kumulacji” możemy spełniać warunki kilku różnych ofert jednocześnie – przez co ostateczna premia jest zauważalnie wyższa, niż reklamowana przez banku.Dlatego dzisiaj do prześwietlenia trafia program poleceń ING Banku Śląskiego, na którym zarobić będą mogli zarówno nowi, jak i obecni klienci ING. Ci pierwsi zgarną do 190 zł na start, a ci drudzy – po 100 zł za skuteczne polecenie rachunku. Oprócz tego ciągle aktualna jest oferta 2,5% na kontach oszczędnościowych do 200 000 zł. O promocjach na zaproszenie nie wspominając :)

50 zł w programie poleceń ING

50 zł w programie poleceń dla nowych klientów

Aby skorzystać z programu poleceń (jako nowy klient) należy być osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim w okresie ostatnich 12 miesięcy. Oprócz tego konieczne jest uzyskanie kodu polecającego od obecnego klienta banku i podanie go podczas wnioskowania o rachunek (w drugim kroku):

Miejsce na kod polecający w ING Banku Śląskim

Istotne, aby w trakcie wnioskowania o konto lub później, przez system „Moje ING”, przystąpić do promocji i wyrazić zgodę na to, aby obecny klient uzyskał informacje o założeniu przez nas konta oraz spełnieniu wymaganych warunków. Musimy również wyrazić zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Na spełnienie powyższych warunków (w tym podpisanie umowy) mamy czas do 11.12.2018.

Co dalej? „Głównym” warunkiem uzyskania premii w programie poleceń jest wydanie łącznie 300 zł w formie płatności kartą lub BLIKiem. Bank wymaga od nas spełnienia tego warunku dwukrotnie – w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta (wliczając miesiąc otwarcia) ale nie później, niż do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po niepełnym miesiącu otwarcia konta. Przykładowo otwierając rachunek w grudniu warunki możemy spełnić w grudniu, styczniu bądź lutym – byle zrobić to dwukrotnie (czyli wydając łącznie min. 2 x 300 zł).

I to tyle! Nagroda w formie przelewu 50 zł zostanie nam przekazana do 25. dnia miesiąca po spełnieniu warunków promocji, przy czym regulamin mówi, że wypłaty nastąpią w terminie od stycznia do kwietnia 2019.

Dodatkowe 140 zł za otwarcie konta

Oprócz 50 zł w programie poleceń ING płaci również nowym klientom do 140 zł za założenie konta osobistego przez internet (wraz z kontem oszczędnościowym). Warunki tej promocji dość mocno się pokrywają z warunkami programu poleceń – przykładowo wydanie 1000 zł (czyli o 400 zł więcej, niż wymaga program poleceń) daje nam gwarantowane 100 zł premii. Wykonanie 3 transakcji BLIKiem w internecie to kolejne 20 zł, a wpływ wynagrodzenia – dodatkowe 20 zł.

O szczegółach promocji pisałem w osobnym prześwietleniu: do 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląski. Zachęcam do przeczytania i zmaksymalizowania zysków!

100 zł dla polecających

Wróćmy jeszcze na chwilę do programu poleceń, bo nie odpowiedzieliśmy na pytanie: jakie warunki musi spełnić obecny klient, aby mógł polecać Konto z Lwem? Po pierwsze – musi posiadać rachunek w ING od minimum 30 dni. Po drugie – nie może być uczestnikiem obecnej edycji programu poleceń:

Nowy klient, który otworzył konto w ramach Promocji „Poleć konto znajomemu”, nie może przystąpić do Promocji, jako Obecny posiadacz konta i tym samym nie może polecać konta w ramach Promocji Nowym klientom.

Jeśli jednak ruszy kolejna edycja promocji (a pewnie tak będzie), to wtedy dana osoba będzie mogła jak najbardziej polecać konto dalej.

Gdzie wygenerować swój kod? Wystarczy wejść w zakładkę Moje ING -> Oferta ING -> Promocje -> Poleć konto.

Pozostałe wymagania są zbliżone do warunków stawianych nowemu klientowi. ING wymaga od obecnych klientów wyrażenia zgody na przetwarzanie danych marketingowych. Wymagane jest też wydania 300 zł, ale tylko raz (w okresie tracie trwania promocji, czyli do 11.12.2018).

100 zł za polecenie obecny klient otrzyma pod warunkiem, że nowy klient spełni wszystkie warunki promocji. Wypłata środków nastąpi w identycznym okresie. Polecający może przekazać swój kod wielokrotnie, ale maksymalnie otrzyma od banku wynagrodzenie za 10. nowych klientów.

Zarabiaj z LiveSmarter!

Najprostszą metodą na skorzystanie z programu poleceń jest znalezienie znajomego który może nam polecić lub któremu my możemy polecić daną ofertę. Niestety nie zawsze jest tak prosto dlatego ogłaszam, że śladem innych promocji uruchamiam możliwość polecania oferty przez czytelników bloga :)

Zasady są proste: jeśli chcesz uzyskać kod polecający do założenia konta w ING z premią 50 zł – napisz do mnie krótką wiadomość przez formularz kontaktowy (lub na livesmarterpl małpa gmail). Jeśli natomiast jesteś obecnym klientem banku i chcesz zostawić swój kod – to zostaw go wypełniając ten formularz. Kody w innej postaci nie będą przyjmowane.

Aktualizacja: 30 zł za transakcje mobilne

Oprócz powyższych promocji do 10.11 trwa dodatkowa promocja, w której zgarnąć możemy 30 zł za transakcje mobilne. Wystarczy zapisać się do promocji i wykonać trzy płatności za pomocą dodanej do Google Pay karty Visa. Transakcje powinny zostać wykonane o 10.12.2018 na kwotę min. 5 zł każda.

2,5% do 200 000 zł

Na koniec przypomnę, że oprócz 140 zł na start i 50 zł w programie poleceń do zgarnięcia mamy również promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Wystarczy ulokować kwotę maksymalną 100 000 zł i cieszyć się z 2,5% przez okres pierwszych 4 miesięcy.

Za mało? Wystarczy założyć dodatkowy rachunek OKO Bonus i zgarnąć na nim 2,5% dla kolejnej „stówki”. Konieczne będzie tylko ulokowanie nowych środków – a że jesteśmy nowym klientem, to wszystko jest „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 7.11.2018.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konta z Lwem (Direct lub Mobi) nie różnią się pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

PS. Wszystkim obecnym klientom banku polecam też śledzić swoją skrzynkę odbiorczą. ING relatywnie często zaprasza klientów do różnorakich promocji – np. płacąc 120 zł za wpływy wynagrodzenia czy 60 zł za transakcje BLIKiem.

Nie przegap!

Komentarze

 • Potwierdzam dostałem 100zł dziękuje Adminie i Livesmarter:)

  aarek Odpowiedz
 • 100 zł wpadło :) podziękowania dla Admina

  konwicki Odpowiedz
 • @Admin dzieki za rozdanie kodu :)

  Herman Odpowiedz
 • 100 + 20 + 20 zł wpłynęło dzisiaj :)

  Adam546 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy