Program poleceń: 100 zł za otwarcie Nest Konta + 8,25% na koncie oszczędnościowym + 8% na Lokacie Witaj

Trwa do 31.01.2024

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Nest Banku, w ramach którego zarówno polecany, jak i polecający mogą zgarnąć po 100 zł za założenie konta osobistego oraz 200 zł za założenie (i 400 zł za polecenie) konta firmowego. Warto dodać, że na otwierających konto osobiste czeka Lokata Witaj z oprocentowaniem 8% w skali roku, Nest Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 8,25%, a do tego wszystkiego bezwarunkowy brak opłat za podstawowe czynności :)

Program poleceń Nest Banku

Premia dla nowego klienta

Aby skorzystać z programu poleceń jako polecany należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego banku od 1.01.2021 (a w przypadku konta firmowego – brak produktów firmowych od 1.01.2021).

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o konto osobiste lub konto firmowe. Istotne, aby w trakcie wnioskowania podać kod polecający obecnego klienta banku – jeśli nie posiadacie nikogo, kto mógłby polecić takie konto to chętnie przekażę swój sprawdzony kod za pomocą formularza kontaktowego.

Ważne również, aby w trakcie wnioskowania udzielić (wszystkich) zgód marketingowych na kontakt ze strony banku oraz na na przekazanie polecającemu informacji o spełnieniu warunków wypłaty premii.

Czas na wnioskowanie o konto mamy do 31.01.2024, natomiast na na podpisanie umowy – 14 dni od złożenia wniosku.

Teraz wystarczy, że w co najmniej jednym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku zapewnimy wpływ(y) na konto na min. 2000 zł oraz wykonamy z niego 5 dowolne transakcje spośród: płatność BLIK, płatność kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu między własnymi rachunkami w banku). Jeśli założyliśmy konto firmowe, to tam wymagany jest wyższy wpływ – 5000 zł.

Jak widać warunki nie są zbyt skomplikowane, bo tak naprawdę wystarczy przelać sobie 2000 zł (5000 zł) ze swojego konta w innym banku, a następnie je odesłać w min. pięciu transzach :)

Wypłata premii (100 zł za konto osobiste / 200 zł za konto firmowe) nastąpi do 20. dnia roboczego następnego miesiąca.

Premia dla obecnego klienta

A jak zarobić będąc polecającym? Wystarczy, że za pomocą bankowości elektronicznej złożymy wniosek o udział w programie poleceń banku (akceptując przy tym zgody marketingowe), a następnie przekażemy swój kod nowemu klientowi. Jeśli ten spełni swoje warunki to bank wypłaci nam 100 zł za konto osobiste lub 400 zł za konto firmowe – ale nie więcej, niż 2000 zł.

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich, całkowicie darmowych rachunków na rynku. Co istotne – bezwarunkowo darmowych. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów – pod warunkiem, że korzystamy z Euronetu. W zasadzie jedyne, na co należy uważać, to opłata za wydanie drugiej i kolejnej karty (np. do konta w PLN, a następnie do rachunków walutowych). Opłata ta wynosi 25 zł. Na szczęście wyrabiając kartę do konta w PLN nie ponosimy żadnych opłat.

Nie przegap!

Komentarze

  • Wczoraj wpadło 100 zł z polecenia.

    Patryk13 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy