50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła X edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za polecenie rachunku swojemu znajomemu zarówno polecający, jak i polecany, mogą zgarnąć po 50 zł premii. A pamiętajmy, że w chwili obecnej oprócz tego zgarniemy aż 250 zł na start! :)

50 zł w programie poleceń w Santander Bank Polska

50 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.02.2020. Konta oszczędnościowe i walutowe nie wykluczają. Oprócz tego wymagane jest posiadanie polskiego obywatelstwa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda. Ważne też, aby zawnioskować o kartę debetową oraz zgodzić się na EKK, czyli przesyłanie wiadomości przez bank w formie elektronicznej – inaczej z premii nici.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę konieczne będzie jeszcze zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej Santander do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą i BLIKiem na min. 300 zł w identycznym terminie. Regulamin zaznacza tu, że z BLIKa musimy skorzystać co najmniej raz (pozostałe transakcje mogą być już kartą, ale mogą być również BLIKiem – jak nam wygodniej). Oczywiście mówimy o płatnościach BLIKiem za realne zakupy (a nie wypłaty gotówki z bankomatów).

I… to tyle! Nagroda w postaci uznania konta kwotą 50 zł trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający. Maksymalna kwota wypłaty wynosi natomiast 500 zł w danej edycji. Polecający dostanie więc premię za maksymalnie 10 osób (natomiast nowi klienci dostaną premię zawsze).

A jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy Konto dla Młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy istotne jest jaką kartę debetową (Visa/Mastercard) wybierze się przy składaniu wniosku? Pamiętam, że poprzednio ważne było wybranie Mastercard.

  Sethu Odpowiedz
  • W tej edycji nie ma znaczenia – obojętnie która karta.

   Michał
  • Niby nie, ale było już tutaj kilka płaczliwych komentarzy, czy można w trakcie promocji podmienić Visę na MC. Zalecam jednak MC z uwagi na Beznadziejne Chwile… spędzone na pisaniu reklamacji ;)

   abc
  • Ale reklamacje piszesz też w promocjach bankowych a mimo to nie rezygnujesz chyba z żadnej z nich. Reklamacja jest jak pin do karty, czasami trzeba wpisać. Polecam mc bo to 25 zł extra w punktach. Nic nie ryzykujesz. W najgorszym wypadku dostaniesz tyle co za vise :)

   aaaa
 • Przecież ta promocja z tamtą wyklucza się (chodzi o daty) lub nie jest dla wszystkich.

  jojo Odpowiedz
 • Dobry wieczór.
  Mam pytanie do Admina.
  Gdzie i jak mogę zgłosić swoje kody polecające ? i nie tylko w tej promocji ale również w innych.

  miron Odpowiedz
 • o ja Cię, 50zł, od miłościwie Nas obdarowującego Sandandera, za założenie konta. W dzisiejszych warunkach to 50zł się wydaje w żabce na rogu i to nie biorąc koszyka.. no ale zawsze coś. Będzie na hot-doga i colę.

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Czy do transakcji za min 300zł, zaliczają również wpłaty na R?

  Maciej Odpowiedz
 • W Santanderze trwa promocja na 2000 pkt w BCh. Wie ktoś czy istnieje możliwość wydania tylko 1 zł w HBO Go, aby je zgarnąć?

  https://www.santander.pl/ws-zima2021/pdf/Regulamin%20promocji%20Walentynki_Santander.pdf

  pytanie Odpowiedz
  • Chyba nie ma takiej opcji, tam jedynie albo 24,90, albo wcale, weryfikacja karty jest taka, że nic nie pobiera i nie ma nawet żadnego śladu w historii. No chyba, że teraz coś się zmieniło.

   pws
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy