300 zł premii od BNP Paribas w przedświątecznej promocji

Zakończona

To, że święta już niedługo, widzimy niemal wszędzie. Przedświąteczna gorączka towarzyszy nam w domu, na ulicy, w pracy czy w galeriach handlowych. Nic więc dziwnego, że BNP Paribas również ruszył z przedświąteczną promocją. W zamian za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie możemy zgarnąć 300 zł premii :)

300 zł od BNP Paribas w przedświątecznej promocji

Przedświąteczny szał

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.12.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 14.01.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł premii

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, zyskamy za fakt podpisania umowy oraz:

 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą w styczniu 2020 oraz
 • wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą w lutym 2020 oraz
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł w lutym 2020

Warto zauważyć, że w przypadku płatności bezgotówkowych kartą kwota transakcji nie ma znaczenia – warunki są więc super proste (niektórzy są je w stanie spełnić bardzo szybko dzięki kasie samoobsługowej w markecie). Z drugiej strony pamiętajmy, że bank bierze pod uwagę jedynie realne, najzwyklejsze płatności w sklepach, marketach, w paliwach czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to zgodnie z regulaminem akceptowane są bowiem wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Drugą nagrodę, czyli 200 zł premii, otrzymamy za spełnienie poniższych warunków zarówno marcu, jak i kwietniu 2020:

 • wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą (na identycznych zasadach jak wcześniej) oraz
 • otrzymanie wpływów na min. 1000 zł

I to tyle! Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.03.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 25.03 na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Sama premia trafi do nas do 31.03.2020.

O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni 20.05.2020. Przelew trafi do nas do 31.05.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak bank liczy ten okres karencji od dnia zamknięcia konta czy pełne miesiące od pierwszego do pierwszego, Wiem, że moje konto zostało zamknięte 5 marca b.r , dzisiaj mamy 11 grudnia czy spokojnie mogę brać dział w promocji ?

  Clio Odpowiedz
  • Moim zdaniem promocja Cię obejmuje. Z tego co pamiętam w regulaminie jest napisane, że nie można posiadać konta w ostatnich 9 miesiącach od złożenia wniosku. Data złożenia 11 grudnia minus 9 miesięcy daje 11 marca. Ty wówczas rachunku nie posiadałes. Oczywiście najpewniej zapytać bank ale myślę że obowiązują tu terminy z kodeksu cywilnego.

   H.
  • @H. Dzięki za info.

   Clio
  • Pewnie ja nie miałem pełnych 9 miesięcy brakowało chyba 4 dni i pierwsza premia wpadła teraz czekam na drugie 150 zł do konca grudnia.

   Wojak
 • Uważajcie na promocje z BNP. W moim (i Żony ) przypadku BNP nie wypłacił nagrody pod pozorem wykonania operacji w niewłaściwych miesiącach. NIestety z uwagi na termin dostarczenia karty nie było to praktycznie możliwe. Reklamacje to prawdziwy horror. Odsyłanie na nieistniejące adresy e-mail, a potem nabieranie wody w usta. Do tego do mojej promocji trzeba było wziąć „kartę otwartą na świat” płatną aż 10 zł miesięcznie, wg banku ułatwiająca tańsze przewalutowanie. NIestety za granicą raz udąło mi sie tą kartą zapłącić drobną kwotę. Z PINem w Europie się nie dało, a w USA niemożliwa była żadna płatnośc. Tak więc BNP naciągnął mnie i żonę na 700 zł premii plus 80 zł za kartę. Dziękuję, wysłałem rezygnację ze wszystkich kont.

  Andrzej Odpowiedz
 • Przy wielu promocjach mam taki zawrot głowy z obrotem tymi kartami, czy mozna sprobowac zwrot w sklepie stacj. na swoja inna kartę ??

  Clio Odpowiedz
 • Jak w praktyce wygląda kwestia płatności przez PayU w sklepach internetowych? Mam na myśli rzeczywiste płatności (Allegro, Mall itp.) nie „ułatwiacze”. Czy BGZ rzeczywiście ich nie uznaje? Czy miał już ktoś okazję przetestować to w praktyce? Zastanawiam się czy są jakieś sklepy internetowe, które nie korzystają z jak to ujęto w regulaminie „systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego”. :)

  Kamil23 Odpowiedz
  • Takie płatności przechodzą, tyle że wybierając metodę płatności nalezy wybrac KARTĘ, a nie PayU czy Przelewy24 – sprawdzane przy poprzednich promocjach (tyle ich już było…) i temat był już wałkowany, można poszukać w komentarzach do poprzednich prmocji BNP

   Kate
  • Ale jak płacę przykładowo za rachunek mojego konta allegro i wybieram kartę to wyskakuje mi płatność poprzez PayU. Prosi mnie o podanie danych karty ale to leci i tak poprzez PayU.

   Clio
  • To nic, wszyscy mieli ten sam problem, i okazało się jest ok, oczywiście jak nie chcesz ryzykować, to nie płać online

   Kate
  • Ok a testował ktoś serwis moje usługi ? Tak żeby zapłacić za rachunki i obrócić karta BNP w ramach promocji. Tam chyba płatności nie przechodzą poprzez PayU, przelewy24. Blumedia itp ? Wiecie jaki mają kod MCC ?

   Clio
 • A co robić w przypadku gdy nie przeszłam weryfikacji przy zakładaniu rachunku?

  Małgorzata Odpowiedz
 • Jak nie zmienią kuriera w tym banku to szlag ognisty człowieka trafi. Co za durna firma ten DHL, kolejny dzień karta leży w oddziale i nikt nie chce odebrać przesyłki aby ja dostarczyć, codziennie informacja, że przesyłka dotarła do oddziału i będzie dziś doręczona…i tak w kółko. Oddział ma infolinie w czterech literach i nie reaguje na interwencje. Pozostaje w poniedziałek zadzwonić do banku albo jechać 20 km w jedna stronę do oddziału:( Brakuje słów..

  Clio Odpowiedz
  • O tak, u mnie pojawili się po 3 dniach wysyłania SMS-ów, że to już dzisiaj do mnie przyjadą…

   Kate
  • To i tak miałaś Kanadę bo ja nawet smsów nie dostaje, pozostaje monitoring na stronie DHL.

   Clio
  • rekord jednego mojego bytu bankowego to 15 dni; pisałem w innej ich „promocji” o „znakomitym” powiązaniu BNP-DHL; na szczęście liczy się data dokonania transakcji a nie rozliczenia :)

   Krzysztoff
 • Jestem za granica i jak mam podac info ze wroce dopiero 7 stycznia i żeby wtedy kurier przyjechał?

  Uki3 Odpowiedz
 • Wysyłali może info odnośnie pierwszej nagrody? Pytam bo dla innej promocji już doszło.

  Clio Odpowiedz
  • Na stronie promocji jest mozliwosc wpisania danych ale wysyłali emaile do uczestnikow?? bo nic nie otrzymałem a tez nikt nic nie pisał. Co z tym fantem zrobic??

   Clio
 • Wiadomość o pierwszej premii do 20.03.
  Otrzymał ktoś ?

  rychu75 Odpowiedz
 • od kogo przychodzi mail…kto jest nadawca?poki co nic nie widze..ani w spam…

  ino Odpowiedz
 • Ktoś kto nie dostał maila i składał reklamacje otrzymał jakąś odpowiedz?

  rychu75 Odpowiedz
 • Dostał już ktoś e-maila o przyznaniu drugiej nagrody w tej promocji czy jak zwykle czekamy do 20 tego ?

  Clio Odpowiedz
 • Dostał już ktoś e-maila o przyznaniu drugiej nagrody w tej promocji czy jak zwykle czekamy do 20 tego ?

  Clio Odpowiedz
  • Nie wiem czy kogos to interesuje ale przyszedł dzisiaj email o drugiej nagrodzie:)

   Clio
 • Dzisiaj powinna być kasiora?

  Clio Odpowiedz
 • Już jest

  rychu75 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy