Citibank: roczny dostęp do audiobooków Storytel za wyrobienie bezpłatnej karty Simplicity

Zakończona

Wystartowała kolejna promocja Citibanku, w której do zgarnięcia mamy bonus za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej. Tym razem oferta przeznaczona jest dla osób lubiących książki – do zgarnięcia jest bowiem roczny abonament w serwisie Storytel o wartości 358,8 zł, dzięki któremu będziemy mogli słuchać audiobooki bez ograniczeń :)

Citi Simplicity: darmowy abonament Storytel za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej

Roczny abonament Storytel za kartę Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015. Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych, czyli:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy złożyć wniosek o kartę z dedykowanej strony promocji (najpóźniej do 27.11.2017), a następnie poczekać na kontakt ze strony banku w celu przeprocesowania wniosku. Jeśli bank pozytywnie oceni naszą zdolność kredytową to wyśle do nas kuriera w celu podpisania umowy, a parę dni później wyśle samą kartę.

Sam warunek otrzymania nagrody jest banalnie prosty – wystarczy, że co najmniej raz zalogujemy się w serwisie bankowości Citibank Online lub Citi Mobile oraz dokonamy transakcji bezgotówkowych kartą (lub nośnikiem zbliżeniowym) o łącznej wartości co najmniej 400 zł. Na obie czynności będziemy mieć czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli data na umowie będzie np. sierpniowa, to czas na spełnienie warunków będzie do końca września.

To tyle! Nagroda w postaci vouchera na 12-miesięczny abonament do Storytel trafi do nas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Kupon zostanie przekazany poprzez wiadomość w systemie transakcyjnym Citibanku. Voucher będzie ważny do 31.05.2018 (tzn. najpóźniej w tym terminie możliwe będzie aktywowanie 12-miesięcznego abonamentu).

Ile kosztuje karta kredytowa w Citibanku?

Biorąc udział w ofercie teoretycznie możemy wybrać każdą kartę kredytową Citibanku. W praktyce opłacalne jest wybranie tylko jednej – darmowej karty Citi Simplicity. Bank nie nalicza bowiem żadnych opłat miesięcznych czy rocznych za korzystanie z karty. Jeśli nie uruchomimy żadnych płatnych usług (np. CitiPhone) oraz będziemy spłacać zadłużenie na karcie na czas, to nie zapłacimy również ani grosza prowizji czy odsetek. Więcej o mądrym korzystaniu z karty kredytowej w naszym poradniku.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy