200 zł dla dziecka + 200 zł dla rodzica + 7% na koncie oszczędnościowym od Pekao S.A.

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. W zamian za założenie konta dziecku zgarniemy aż 200 zł. Oczywiście warto tu przypomnieć, że rodzice stając się klientami Pekao S.A. mają do zdobycia kolejne 200 zł na start.

200 zł premii za konto dziecka od Pekao

Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom

Aby nasze dziecko mogło skorzystać z promocji powinniśmy być posiadaczem dowolnego konta osobistego Pekao (jeśli więc takiego nie posiadamy, to musimy je założyć zanim dziecko skorzysta z promocji). Oprócz tego nasze dziecko powinno być nowym klientem Pekao, tzn. nie posiadać konta osobistego w tym banku między 1.01.2021 a 15.05.2023 oraz nie korzystać z poprzednich edycji oferty ani promocji „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawrzemy umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych, a w przypadku dzieci powyżej 6 roku życia również o konto oszczędnościowe Mój Skarb, aplikację PeoPay/PeoPay Kids oraz kartę Mastercard. Wymagane będzie również zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji.

Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do 2.07.2023.

Co dalej? Jeśli nasze dziecko jest w wieku poniżej 6 lat to wystarczy, że na dzień 31.07.2023 saldo na jego Koncie Przekorzystnym dla młodych będzie większe, niż 200 zł.

Jeśli dziecko ma co najmniej 6 lat i poniżej 13 lat, to warunek jest inny: powinno zalogować się do aplikacji PeoPay Kids oraz wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIK do 31.07.2023.

Jeśli dziecko ma natomiast co najmniej 13 lat, to warunek jest ten sam co powyżej, jednak logowanie ma nastąpić do aplikacji PeoPay.

I to wszystko! Nagrodę otrzymamy do 15.09.2023.

7% przez 6 miesięcy

Na koniec dodam, że zakładając konto oszczędnościowe Mój Skarb automatycznie zapewniamy dziecku oprocentowanie 7% do 5000 zł przez okres aż 183 dni. Na kieszonkowe starczy :)

Na rodziców czeka zresztą podobna promocja, ale z limitem aż 100 000 zł.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Konto Przekorzystne (zarówno „zwykłe”, jak i „dla młodych”) jest darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat. Oznacza to, że możemy spokojnie założyć taki rachunek dziecku i nie przejmować się opłatami.

Jeśli zechcemy wyrobić kartę płatniczą dziecku, to tu będą obowiązywać podobne zasady – do ukończenia 26 roku życia opłat nie będzie.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak ktoś ma kilkoro dzieci to 200 zł jest za każde konto dziecka czy 1 rodzic moze skorzystać z promocji tylko dla 1 dziecka ?

  shooter Odpowiedz
 • Czy logowanie do aplikacji PeoPayKids może nastąpić na telefonie rodzica?

  Shaggy Odpowiedz
 • Jak poźniej ewentualnie zamknąc najprościej takie konto?

  TomekW Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy