50 zł za założenie Konta Przekorzystnego dziecku od Pekao S.A. (+200 zł dla dorosłych!)

Zakończona

Trwa jedna z najprostszych promocji bankowych, w ramach której możemy zgarnąć łatwe 200 zł za założenie konta bez ruszania się z domu. Okazuje się jednak, że zysk możemy jeszcze nieco zwiększyć – wystarczy, że polecimy konto swojemu dziecku i zgarniemy 50 zł za każde otwarcie rachunku dla młodych :)

50 zł za polecenie Konta Przekorzystnego dziecku od Pekao SA

Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego konta osobistego w Pekao, który posiada dziecko w wieku 9 – 17 lat (ukończone 9 i nie ukończone 18 lat). Oprócz tego nasze dziecko powinno być nowym klientem Pekao, tzn. nie posiadać konta osobistego na dzień 1.09.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawrzemy umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu naszego dziecka, a wraz z nim rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (o ile dziecko nie posiadało takiego rachunku założonego wcześniej).

I… to tyle! Nagroda w postaci uznania naszego rachunku kwotą 50 zł nastąpi w terminie do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Ponieważ promocja trwa do końca października, to ostatni termin wypłaty 50 zł to 24.11.2019.

Co istotne: nasze dziecko może brać udział w promocji tylko raz. Ale my, jako rodzic – więcej razy – o ile mamy kilkoro dzieci :)

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Konto Przekorzystne (zarówno „zwykłe”, jak i „dla młodych”) jest darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat. Oznacza to, że możemy spokojnie założyć taki rachunek dziecku i nie przejmować się opłatami – oprócz 20 groszy za wysłanie kodu SMS do zaakceptowania zleceń w Pekao24.

Jeśli zechcemy wyrobić kartę płatniczą dziecku, to tu będą obowiązywać podobne zasady – do ukończenia 26 roku życia opłat nie będzie.

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb – co to?

W promocji wymagane jest również założenie (lub posiadanie) rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. To konto, które możemy uruchomić naszemu dziecku już od dnia narodzin, aż do 18. roku życia.

Oprocentowanie standardowego tego rachunku wynosi 1,5%. Umowa o rachunek Mój Skarb wygasa 30 dni po ukończeniu przez dziecko 18 lat.

Na koniec przypomnę, że aktualnie trwa promocja, w ramach której osoby dorosłe również mogą zgarnąć premie za założenie konta w Pekao – w wysokości aż 200 zł. A do tego rewelacyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 3% do 30 000 zł :)

Nie przegap!

Komentarze

 • kurcze – nie zamknąłem po poprzedniej edycji :(

  asdf Odpowiedz
 • Czy mogę otworzyć dwa konta dla dwójki dzieci? I czy obydwa konta zarobią wtedy po 50zł? Jak ma się sprawa zamknięcia później tych kont? Swoje muszę utrzymać do stycznia, za jednym zamachem zamknę komplet?

  vilkolak Odpowiedz
 • To tylko w oddziale można założyć?

  qqq Odpowiedz
 • Przelałem kasę z konta oszczędnościowego na ror i pobrano mi prowizję 7 zł.
  To był jedyny przelew z tego konta od początku.
  Czy to poprawna prowizja? Nie jest tak, że pierwszy przelew w miesiącu jest za 0zł?

  dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy