50 zł za założenie Konta Przekorzystnego dziecku od Pekao S.A. (+100 zł dla dorosłych)

Zakończona

Już za kilka dni kończy się promocja Pekao, w której za założenie rachunku (bez wstawania z kanapy) zyskamy łatwe 100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku. Wygląda jednak na to, że z promocji można wycisnąć jeszcze więcej – wystarczy polecić konto swojemu dziecku i zgarnąć dodatkowe 50 zł :)

50 zł za polecenie Konta Przekorzystnego dziecku od Pekao SA

Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego konta osobistego w Pekao, który posiada dziecko w wieku 9 – 17 lat (ukończone 9 i nie ukończone 18 lat). Oprócz tego nasze dziecko powinno być nowym klientem Pekao, tzn. nie posiadać konta osobistego na dzień 1.07.2019.

Jeśli powyższe warunki są spełnione to wystarczy, że zawrzemy umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu naszego dziecka, a wraz z nim rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (o ile dziecko nie posiadało takiego rachunku założonego wcześniej).

I… to tyle! Nagroda w postaci uznania naszego rachunku kwotą 50 zł nastąpi w terminie do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Ponieważ promocja trwa do końca sierpnia, to ostatni termin wypłaty 50 zł to 24.09.2019.

Co istotne: nasze dziecko może brać udział w promocji tylko raz. Ale my, jako rodzic – więcej razy – o ile mamy kilkoro dzieci :)

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla Młodych?

Konto Przekorzystne (zarówno „zwykłe”, jak i „dla młodych”) jest darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat. Oznacza to, że możemy spokojnie założyć taki rachunek dziecku i nie przejmować się opłatami – oprócz 20 groszy za wysłanie kodu SMS do zaakceptowania zleceń w Pekao24.

Jeśli zechcemy wyrobić kartę płatniczą dziecku, to tu będą obowiązywać podobne zasady – do ukończenia 26 roku życia opłat nie będzie.

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb – co to?

W promocji wymagane jest również założenie (lub posiadanie) rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. To konto, które możemy uruchomić naszemu dziecku już od dnia narodzin, aż do 18. roku życia.

Przez pierwsze 6 miesięcy oprocentowanie rachunku to aż 3% w skali roku (do 3000 zł). Później oprocentowanie spada do standardowego i wynosi 1,5%.

Umowa o rachunek Mój Skarb wygasa 30 dni po ukończeniu przez dziecko 18 lat.

PS. Na koniec przypomnę, że tylko do końca lipca osoby pełnoletnie mogą zgarnąć 100 zł za założenie Konta Przekorzystnego oraz 3% dla kwoty nawet 30 000 zł na koncie oszczędnościowym! Zapraszam do lektury :)

Nie przegap!

Komentarze

 • W oddziale można założyć konto dla dziecka.

  chf Odpowiedz
 • Czy dzieci musza byc obecne przy zakladaniu kont? Co daje takie konto dziecku, czy moze posiadac karte, szczegolnie gdy ma <13 lat?

  keton Odpowiedz
 • Od 13 lat musi być przy zakładaniu, młodsze nie i nie ma dla nich karty i bankowości internetowej.

  mbo Odpowiedz
 • Dostał ktoś z Państwa 50 zł z tej promocji. Dziś upływa ostatni termin wypłaty nagrody za założenie Konta.

  Chf Odpowiedz
 • Dziś wpadło 50 zł na konto.

  Chf Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy