Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite za wyrobienie karty kredytowej Citibank!

Na grouponie pojawiła się świetna promocja Citibank. W zamian za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie banalnych warunków Citi Handlowy rozdaje tablety Samsung Galaxy Tab3 T110 Lite o wartości prawie 500 zł!

Citibank: tablet Samsung Galaxy Tab3 na groupon.pl

Tablet za wydanie 500 zł

Na grouponie dostępne jest (maksymalnie) 2500 kuponów, które można kupić za 5 zł. Tablety dostaną osoby, które do 31.03.2014 złoży wniosek internetowy o kartę kredytową (szerzej opisywaliśmy je przy okazji promocji 200 zł za wyrobienie), karta zostanie przyznana oraz w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o kartę dokonane zostaną transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł. W ciągu 30 dni o daty otrzymania karty należy również zalogować się do serwisu Citibank Online. Dodatkowo Citi zastrzega, że rozda tablety pierwszym 1750 osobom, które spełnią wszystkie podane wyżej warunki.

Aby skorzystać z oferty należy również być nowym klientem banku – w tym wypadku takim, który po 1.01.2012 nie miał żadnej karty kredytowej Citibanku.

Karta za darmo

To tyle! Nagroda zostanie wysłana w kolejnym miesiącu od spełnienia warunków opisanych w regulaminie promocji. Dodatkowo każdy użytkownik karty zostanie zwolniony z opłaty rocznej oraz opłaty za wydanie karty. Oczywiście po zgarnięciu tabletu możemy zamknąć kartę kredytową bez konsekwencji.

Pamiętajcie, że Citi jasno określa minimalne warunki przyznania karty:

Oferta skierowana do klientów powyżej 21. roku życia, pracujących w obecnej firmie min. 3 miesięcy lub mających min. 25 lat i prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną min. 2 lata, których dochód netto wynosi min. 1200 zł

Nie przegap!

Komentarze

 • news, jeśli twoj komentarz nie pojawia sie po dodaniu to znaczy, że wylapał go antyspam – przeniosłem recznie z „oczekujacych” – nie mam pojecia czemu tam wpadl ale nie mam wpływu na działanie Akismeta.

  Co do samej sytuacji – wydaje mi się co najmniej dziwna w kontekście tego, co opisywane jest na blogu od 2 lat…

  Michał Odpowiedz
 • admin # szkoda że wpadają tam wszystkie komentarze od ok. 19:00 niektóre do tej polory nie upublikowane …

  news Odpowiedz
 • Wczoraj złożyłam reklamację. Dzisiaj rano zadzwonił Pan z Citi i przeprosił za zaistniałą sytuację. Powiedział, że takie sformułowania nie powinny się pojawić oraz że skontaktują się z przełożonym tego Pana i zostaną wyciągnięte konsekwencje.

  Karola Odpowiedz
 • Karola – dobrze zrobiłaś. Jesteś moją idolką. Mam nadzieję, że się znamy w realu.
  Citi to takie klasyczne korpo. Łowi młodzików do pracy, rotuje ich i mobinguje więc niektórzy pękają i gadają bzdury do klientów.

  dario Odpowiedz
 • zarabiam 3000 netto, poprzednio zarabialem 2000 brutto i nie dostalem. powiedzialem, ze potrzebuje 1000 na przezycie i nie dali mi karty. mam okolo 22 lat.

  jakie podaliscie obligatoryjne wydatki? :P oczywisice pytanie do tych, ktorzy dostali kartę

  cyfrowy Odpowiedz
 • Błąd. Na przeżycie potrzebujesz 300zł i dają.

  dario Odpowiedz
 • @news # a jednak oddali :)

  Mariusz Odpowiedz
 • jak mozna zamknac karte citi banku mozna online czy w oddziale?

  alex Odpowiedz
 • Wchodzisz w wiadomości na swoim koncie i piszesz do nich „maila” wybierając kategorię „rezygnacja z karty” czy coś takiego. Prawdopodobnie będą do Ciebie dzwonić z jakąś propozycją, ale jeśli nie dasz się namówić, po 30 dniach od wysłanej wiadomości umowa zostanie wypowiedziana.

  JSW Odpowiedz
 • to jeszcze jedno pytanie rok tem zalozylem karte z z tabletem rowno po roku pobiora oplate za karte za caly kolejny rok z gory?

  alex Odpowiedz
 • Jeżeli przekroczysz rok kalendarzowy od otwarcia rachunku, to pewnie tak. Ale możesz ponegocjować zniesienie tej opłaty i dopiero jak stanie się to faktem, zdecydować ostatecznie co chcesz zrobić z kartą ;)

  JSW Odpowiedz
 • Przy tej ofercie na stronie internetowej (http://www.groupon.pl/oferty/bialystok/starlink-sp-z-o-o/35471906) wisiało takie info: „Zwolnienie z opłaty miesięcznej w kolejnych latach po osiągnięciu określonego progu wydatków (karta Silver: 1000 zł, karta Gold: 2000 zł, karta Platinum: 4000 zł)”. Chodzi o próg np. 1000 zł w miesiącu czy roku?
  Poza tym wie ktoś, gdzie w ogóle w dokumentach bankowych/stronie www jest dokładna informacja o takowym zwolnieniu z opłat? W TOiP nie mogę się tego doszukać.

  hazzan Odpowiedz
 • hazzan, to nie pisana zasada ale najdziesz info o niej w sieci na różnch blogach finansowych, wpisz w szukajkę tablet citibank gratis i Ci wywali kilka wyników

  kakadu777 Odpowiedz
 • Drogi Adminie, przepraszam, że odkopuję dinozaura.
  Nie mogę nigdzie znaleźć informacji odnośnie gwarancji. Wiem, że rozpatruje ją Komputronik. Ale od jakiej daty liczona jest gwarancja. W regulaminie nie ma o tym ani słowa, na karcie gwarancyjnej nie mam żadnej pieczątki.

  Pozdrawiam
  Karol

  Karollo Odpowiedz
 • 1 10 11 12

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy