Zgarnij 300 zł premii za założenie konta BNP Paribas w Nowym Roku

Zakończona

Ruszyła noworoczna promocja BNP Paribas, w ramach której możemy zgarnąć 300 zł premii w gotówce. Wystarczy, że założymy Konto Otwarte na Ciebie i będziemy z niego (umiarkowanie) aktywnie korzystać :)

300 zł premii - skorzystaj w nowym roku w promocji BNP Paribas

Skorzystaj w nowym roku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.02.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową „Otwartą na Świat” i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 21.02.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

300 zł w trzech transzach

Tytułowa premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł, zyskamy za fakt podpisania umowy oraz wykonanie w lutym 2020 minimum 5 transakcji bezgotówkowych. Kwota transakcji nie ma znaczenia – warunki są więc super proste (niektórzy są je w stanie spełnić w kilka minut dzięki kasie samoobsługowej w markecie). Z drugiej strony pamiętajmy, że bank bierze pod uwagę jedynie realne, najzwyklejsze płatności w sklepach, marketach, w paliwach czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy płatności rachunków kartą. Mowa dokładnie o kodach MCC równych: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Więcej o kodach MCC na stronie jakimcc.pl.

Pamiętajmy również, że płatności za pomocą „szybkiego przelewu” wykonywane przez np. PayU czy inne Przelewy24 nie są płatnościami kartą. BLIK również. Jeśli więc płacimy w internecie, to musimy fizycznie podać numery karty (wraz z datą ważności i kodem CVV).

Drugą nagrodę, czyli 100 zł premii, otrzymamy za spełnienie warunków pierwszej premii oraz w marcu, jak i kwietniu, dodatkowo:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł w danym miesiącu oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na łącznie min. 1000 zł

W przypadku pierwszego podpunktu warunki są takie same, jak poprzednio (tylko tym razem chodzi o wydanie min. 300 zł, niezależnie od ilości transakcji). Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to zgodnie z regulaminem akceptowane są bowiem wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Trzecią nagrodę, czyli aż 150 zł premii, otrzymamy za spełnienie identycznych warunków jak przy drugiej premii, ale w maju oraz czerwcu. Oznacza to, że w każdym z tych miesięcy musimy wykonać płatności na min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na min. 1000 zł.

Informacja o zdobyciu nagrody

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.03.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 25.03 na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Sama premia trafi do nas do 31.03.2020.

O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni do 22.05.2020. Przelew trafi do nas do 31.05.2020. Nie trzeba już będzie ponownie uzupełniać danych do odbioru.

Ostatnią, trzecią nagrodę, otrzymamy do 31.07.2020, natomiast mail z informacją trafi do nas 24.07.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku. W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacimy natomiast 10 zł za kartę „Otwartą na Świat” (wymagane jest jej posiadanie do dnia przekazania nagrody), ale w zamian otrzymamy kilka profitów. Po pierwsze – brak kosztów przewalutowania transakcji – co oznacza, że świetnie nada się do płatności zagranicznych. Po drugie – darmowe wypłaty z bankomatów Global Alliance i urządzeń grupy BNP Paribas. No i oczywiście wszystkie w kraju :) Po trzecie – posiadanie darmowego ubezpieczenia podróżnego „Rezygnacja z podróży”, które pozwala na zwrot kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem wyjazdu – nawet do kwoty 40 000 zł. Po czwarte – otrzymujemy darmowy dostęp do hotspotów Boingo w różnych miejscach na świecie (głównie na lotniskach i… w samolotach!). Aktualnie dostępne do końca roku, ale być może zostanie przedłużone.

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin zapytanie.
  A co z klientami Raiffeisen Polbank którzy mieli w czasie ostatnich 9 miesięcy konto.
  W regulaminie jest napisane o klientach Paribas.

  Zenek Odpowiedz
  • Pisałem o tym przy okazji każdej promocji, ale teraz stwierdziłem że to już nie ma sensu. Sprawa jest prosta: Paribas przejął Raiffeisena w 2018 roku, czyli prawie półtora roku temu. Jeśli masz dalej stare konto Raiffeisenowe = masz konto w BNP. Jeśli zamknąłeś przed przejęciem = to możesz korzystać z promocji, bo było to ponad 9 miesięcy temu.

   Michał
  • Dzięki za odpowiedź.

   Zenek
 • czy dalej trzeba skan dowodu im przesylac we wniosku?

  mac66 Odpowiedz
 • Klaikam a na stronie „Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji”. Już koniec?

  jajajaja Odpowiedz
 • Paribas ogromny minus za obsługę, pół roku wymieniam z nimi pisma – reklamacje a nagrody nadal nie mam. Najgorsza promocja w jakiej brałem udział, a trochę ich było. Nigdy więcej Paribasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się złapać.

  jaro Odpowiedz
 • Czyli realnie 300 – 70 (za utrzymanie karty od lutego do sierpnia, licząc, że ostatniego dnia lipca złożymy wypowiedzenie). Czyli 230 wychodzi realnie. Dobrze liczę?

  Gośka Odpowiedz
  • Chyba że nagrodę dostaniesz z opóźnieniem np. po pół roku reklamacji i użerania się albo później to wtedy wartość nagrody jeszcze bardziej spadnie.

   jaro
  • A po co ci ta dodatkowa płatna karta? Weź darmową.

   R
 • Zgadzam się też mam z nimi problem. Nie tylko ja. ale również moja żona. Nie polecam.

  Andrzej Odpowiedz
 • A co z klientami, którzy mają aktywną bankowość elektroniczną, ale brak kont i kart?

  Mateusz Odpowiedz
 • To jest dobry Bank, ale tylko do momentu gdy zgłosisz problem.

  Andrzej Odpowiedz
 • Rozwiązanie umowy ramowej w tym „banku” czynni z cudem. W oddziale informują mniej że nic nie mam u nich, natomiast infolinia twierdzi inaczej że posiadam umowę ramową z zablokowanymi dostępami. Wydanie oświadczenie w oddziale w tym „banku” kosztuje 50 zł. Szkoda czasu na ten pseudo Bank

  dzony Odpowiedz
 • W promocji która zakończyła się w grudniu 2019 do dzisiaj nie wypłacono mi drugiej nagrody w wysokości 150 zl , pomimo trzech reklamacji

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy 5 transakcji w lutym może być też płatność w necie? np rachunek allegro?

  luka89waw Odpowiedz
 • Odmówiono mi zamknięcia rachunku poprzez infolinię. Na pytanie dlaczego konsultantka odpowiedziała, że tak jej polecił przełożony.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Super nie dostałem nawet informacji o pierwszej nagrodzie..

  luka89waw Odpowiedz
 • Też nie dostałem żadnego maila x2. Dzwonić na infolinie czy jakieś problemy jak to zwykle w Paribasie?

  ogah Odpowiedz
  • Oni sami są problemem na tym świecie.. :D Ja chyba wyślę w bankowości, bo na infolinii to takie dzbany… Można spytać tylko o pogodę. :D

   luka89waw
 • Alleluja … po roku udostępnili mi nowy system bankowości www. Ten planet to porażka była.. :D Tylko szkoda że nie ma w nowym wiadomości które pisałem na starym.. :D Chat mają nawet w tej nowej.. XXI wiek? :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Wysłane w nowej bankowości, jest potwierdzenie wysłania, i tyle.. DNO DNA!

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy