Słuchawki OPPO Enco W31 za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku w ramach której możemy zgarnąć premię na start za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem do zdobycia mamy słuchawki OPPO Enco W31 White o wartości rynkowej około 400 zł.

Słuchawki OPPO Enco W31 od Citibanku

Słuchawki OPPO Enco W31 za kartę kredytową Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2019. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 24.11.2020. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikację Citi Mobile oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę min. 1500 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Istotne jedynie, aby pierwszy warunek spełnić spełnić nie później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a drugi – do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo podpisując umowę we wrześniu czas na logowanie będziemy mieć do końca października, a na wydanie 1500 zł – do końca grudnia.

Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy przesyłkę z nagrodą. Warto tu dodać, że słuchawki OPPO Enco W31 White będą objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

RRSO 9,59% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 9,59% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity wydawanych od drugiej połowy maja opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym miesiącu zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Możemy więc przejść całą promocję bezkosztowo, jednak wtedy konieczne będzie wydanie kilku tysięcy złotych. Decyzja należy do nas.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • Złożyłem wypowiedzenie w citi kk simplicity, propozycja 10% cashback max. 100 zł do grudnia. Odmówiłem, to konsultantka na mnie naskoczyła, że taka świetna oferta, wszyscy z niej korzystają (wszyscy rezygnują z citi) i źle robię O_o

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Też bym się po stówkę schylił, nie dziwię się, że ją zaskoczyło, że u Was, w Afryce, to tylko kość słoniowa ma wartość…

   Don Quijote de la Mancha
  • Kakao. 40% rynku światowego nasze. No ale to trzeba od razu napadać? Miałem dość citi, ostatnio dostawałem co 2 dzień smsa żebym wziął pozyczke z karty, następnego dnia mail w tej sprawie.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Nie napadałem, żartowałem. ☺
   Te sms to taki „urok” tego banku, to prawda, dla mnie to nie problem.

   Don Quijote de la Mancha
  • Stówka miesięcznie? Jeśli tak to brałbym jak dzik żołędzie.

   Krzysztof
  • Niestety nie miesięcznie… tylko 10% wartości zakupów wykonanych do końca listopada (max 100 zł), wypłata do 15 grudnia.

   wacek
 • Czy ktoś również otrzymał telefon Oppo A5 zamiast słuchawek bez żadnej informacji od banku?

  bokserzyn Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy