Gwarantowany smartfon LG K30 Dual Sim za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Zakończona

Wraca bestseller Citibanku – czyli promocja, która w poprzednich edycjach cieszyła się sporym zainteresowaniem. W zamian za spełnienie dosyć prostych warunków możemy zgarnąć smartfon LG K30 Dual Sim o wartości aż 599 zł :)

Smartfon LG K30 Dual Sim od Citibanku

Zostań posiadaczem karty Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2018. To dobra wiadomość – okres karencji jest całkiem krótki. Co istotne: posiadanie innych produktów tego banku (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji!

Oprócz tego standardowo wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania to wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę Citi Simplicity. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu dochodowego potwierdzającego nasze dochody (dlatego warto sobie je wcześniej przygotować pobierając np. z bankowości internetowej swojego głównego banku).

Zgarnij smartfon LG K30 Dual Sim

Co dalej? Jeśli bank przyzna nam kartę to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnienie dwóch prostych warunków. Po pierwsze – powinniśmy zalogować się do bankowości mobilnej Citibanku. Po drugie – wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Na spełnienie pierwszego warunku mamy czas do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy. Na spełnienie drugiego warunku – aż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego. Oznacza to, że wystarczy wydawać ok. 600-700 zł miesięcznie, aby móc załapać się na nagrodę! Przykładowo podpisując umowę o kartę w listopadzie czas na logowanie mamy do końca grudnia, a na wydanie 2000 zł – do końca lutego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby warunki spełniać już po otrzymaniu karty (jeśli nastąpi to w listopadzie).

Oczywiście nie musimy w żaden sposób „specjalnie” wydawać pieniędzy. Chodzi o to, aby płacić kartą Citibanku za wszelkie „normalne” zakupy w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Bank zastrzega jedynie, że nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani transakcji szczególnych – czyli płatności na poczcie, u podmiotów świadczących wymianę walut oraz u bukmacherów. Chodzi o to, aby nie wyrobić obrotu transakcjami pozornymi, tylko realnymi.

Transakcje warto zresztą wykonywać jak najszybciej – bank poinformuje nas bowiem o spełnieniu warunków promocji za pomocą wiadomości w poczcie wewnętrznej w bankowości Citibank Online w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli np. 2000 zł wydamy już w grudniu, to informacja o smartfonie dotrze do nas do końca stycznia!

A kiedy urządzenie zostanie nam przekazane? Zgodnie z regulaminem LG K30 Dual Sim LMX320EMW trafi do nas najpóźniej drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie będzie to luty.

Oczywiście smartfon będzie nowy i objęty pełną, 24-miesięczną gwarancją na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji można kierować do LG Electronics Polska pod numerem 801 54 54 54.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

Jeśli to wasza pierwsza kredytówka, to gorąco zachęcam do przeczytania
mojego poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.
Sam jestem ogromnym przeciwnikiem kredytów, ale akurat ten produkt jest inny, niż wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe i pożyczki-chwilówki. Z karty kredytowej da się bowiem korzystać bez opłat.

Druga kwestia to wysokość opłat. O ile samo wydanie i korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe, to zapłacić możemy za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli ich jednak nie włączymy, to żadnych opłat nie będzie. I tyle :)

W zasadzie jedyną usługą dodatkową jako warto włączyć jest CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS. A w chwili obecnej opcja ta jest bezpłatna.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ten telefon ma 2 GB ramu i 16 GB pamięci. W tych czasach to beznadziejne parametry. Jakie 599 złotych? Ktoś tu mocno przesadził.

  ptok Odpowiedz
  • I to grubo.

   Nikt
  • Taka wartosc zapisali w regulaminie. Mozna go sobie kupic za 420 zl alb wziac za darmo razem z karta :)

   aaaa
  • żona już działa na OPPO AX7 i jest git, 4/64, co prawda duży (trochę długi ale wygodny) w zestawie było już naklejone szkło i sylikon więc starczy na lata.. aż minie karencja w Citi ;)
   Dziwne, że zjechali tak z parametrami sprzętu teraz to płaci się za markę LG i tyle..

   Tomash
 • To już lepszy kupon do Biedry

  Atapi Odpowiedz
 • „albo wziac za darmo razem z karta :)”
  A gdzie taka oferta ?

  jojo Odpowiedz
 • Nie pamiętam kiedy zamknąłem poprzednią kartę. Jeśli nie będę spełniał tego warunku to odrzucą wniosek czy zaakceptują tylko na końcu nie przyznają nagrody?

  BB Odpowiedz
 • Rencista też może wnioskować o kartę i skorzystać z promocji?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy ktoś zna jakiś inny bank niż Getin i jego Visę, który posiada kartę kredytową w PLN bez opłat za przewalutowanie oraz rozliczanie po kursie nbp/visy/mastercard?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • SB przejdzie?

  Tomek__ Odpowiedz
 • lepiej wybrać lg czy opo?

  Anonymous Odpowiedz
 • Można podpisać umowę przez kuriera i wtedy dołączyć ksero dowodu i informację o zarobkach czy trzeba to tylko koniecznie poprzez stronę banku wysłać?

  On Odpowiedz
 • Panie Michale, czy mój komentarz z 16go marca gdzieś zaginął w Pana moderacji? Wydaje się, że treść powyższego wpisu zmieniła się od momentu, kiedy owy komentarz wysłano i kiedy to treść Pana tekstu sugerowała, że do otrzymania nagrody należy spełnić warunek polegający na zalogowaniu się do bankowości internetowej LUB mobilnej (nie pamiętam już dokładnego sformułowania, ale była tam mowa o alternatywie) – podczas gdy regulamin jasno mówił o konieczności zalogowania się do aplikacji. Wiadomo, że samemu trzeba czytać regulaminy i nie zwalnia to nas z odpowiedzialności, ale o ile jeszcze do „przełknięcia” było to, że zawierzenia Pana nieprecyzyjnemu wpisowi pozbawiło mnie dość wartościowej nagrody, to już fakt nieopublikowania mojego wpisu i – jak mi się wydaje – zmodyfikowanie po czasie tekstu jest już przykre i nie najlepiej świadczące. Pozdrawiam.

  Kaska Odpowiedz
  • Pani Kasiu, gdyby nie Pan Michał to nie wiedziałaby Pani o istnieniu tej promocji i „pozbawiona” zostałaby Pani nagród z innych promocji przygotowywanych specjalnie dla nas.

   aaaa
  • Warto spróbować napisać reklamację – powołując się na poprzedni regulamin (opo), w którym było „lub”.

   Anonymous
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy