Smartfon OPPO AX7 o wartości 949 zł za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity!

Zakończona

Citibank przyzwyczaił nas do tego, że od wielu lat oferuje bonusy na start za wyrobienie swojej darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Zazwyczaj wynoszą one około 400 złotych – co sprawia, że promocje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ale nie dzisiaj. Trwa bowiem promocja, w której do zgarnięcia jest smartfon OPPO AX7 3GB/64GB o wartości ponad 900 zł! Owszem, warunki zgarnięcia telefonu są zdecydowanie bardziej wymagające, niż „normalnie”, ale z drugiej strony osoby pracujące nie powinny mieć z nimi żadnego problemu. Sprawdźmy więc jak zgarnąć smartfona OPPO i nic do tego nie dopłacić – promocję da się bowiem przejść całkowicie bezkosztowo! ;)

Smartfon OPPO AX7 za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity od Citibanku

Zostań posiadaczem karty Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (albo kart dodatkowych) nie wyklucza z promocji.

Oprócz tego wymagane jest spełnienie minimalnych warunków dochodowych:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania to wystarczy, że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę Citi Simplicity. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu dochodowego potwierdzającego nasze dochody (dlatego warto sobie odpalić w drugiej zakładce bankowość internetową „naszego” banku, aby móc pobrać dokumenty).

Co dalej? Jeśli bank przyzna nam kartę to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnienie dwóch warunków. Po pierwsze – powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Po drugie – wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Dużo? Tak, ale bank daje nam na spełnienie obu warunków ponad 3 miesiące. Zgodnie z regulaminem mamy bowiem czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykładowo podpisując umowę w czerwcu czas na spełnienie warunków mamy aż do końca września. Oznacza to, że średniomiesięcznie będziemy musieli wydać nieco ponad tysiąc złotych – a to, dla osoby pracującej, nie powinno być aż takim problemem.

Tu przypominam, że nie musimy „specjalnie” wydawać tych pieniędzy. Chodzi o to, aby płacić kartą Citibanku za wszelkie zakupy w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Bank zastrzega jedynie, że nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani transakcji szczególnych – czyli płatności na poczcie, u podmiotów świadczących wymianę walut oraz u bukmacherów. Chodzi o to, aby nie wyrobić obrotu transakcjami pozornymi, tylko realnymi. Normalne zakupy będą jak najbardziej OK.

I to tyle! Każda osoba, która spełni powyższe warunki, otrzyma informację o zgarnięciu smartfona OPPO AX7 3GB/64GB o wartości 949 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oznacza to, że jeśli wcześniej wydamy 4000 zł (i zalogujemy się do bankowości elektronicznej) tym szybciej otrzymamy telefon. Choć na jego wysyłkę bank rezerwuje kolejne 60 dni, to w poprzedniej promocji z tańszym smartfonem Xiaomi wiele osób otrzymywało nagrodę zdecydowanie szybciej.

Z kwestii technicznych: nagroda jest objęta pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

Jeśli to wasza pierwsza kredytówka, to gorąco zachęcam do przeczytania
mojego poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.
Sam jestem ogromnym przeciwnikiem kredytów, ale akurat ten produkt jest inny, niż wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe i pożyczki-chwilówki. Z karty kredytowej da się bowiem korzystać bez opłat.

Druga kwestia to wysokość opłat. O ile samo wydanie i korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe, to zapłacić możemy za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli ich jednak nie włączymy, to żadnych opłat nie będzie. I tyle :)

W zasadzie jedyną usługą dodatkową jako warto włączyć jest CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS. A w chwili obecnej opcja ta jest bezpłatna.

PS. Wolisz inną nagrodę z łatwiejszymi warunkami? Sprawdź ofertę z 400 zł do wydania na Allegro!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja jeszcze nie dostałem smsa

  Łukasz Odpowiedz
 • Też 10go info o spełnionych warunkach.. Ale smsa jeszcze od kuriera żadnego nie mam 😖

  Jannn Odpowiedz
 • Jaka firma kurierska dostarcza Oppo?

  Andrzej Odpowiedz
 • Tak na marginesie to Citek znowu uruchomił tę promocję do 20 listopada.

  dario Odpowiedz
 • Jest SMS o nadaniu paczki.

  Jazz Odpowiedz
 • Też już dostałem, potwierdzam – niebieski, wersja 4/64.
  Tak z innej beczki – co robicie z kartą? Zamykacie od razu czy czekacie jakiś czas „żeby nie było”? :)

  Ja Odpowiedz
  • Jak ja chciałem zamknąć kartę w tym roku po innej promocji (klikałem zamknij przez Citi online) to dzwonili do mnie że włączą mi 10% zwrotu od wszystkich płatności kartą w ciągu pełnych 3ech miesięcy maks 100zł. Zrobiłem obrót 1tys i po 3ech pełnych miesiącach dostałem 100zł, po kilku tygodniach znowu klikam „zamknij” i znowu telefon, teraz czekam na kolejną stówkę :) P.S. jak zrobisz płatności na np. 500zł to dostaniesz 50zł zwrotu. Może za trzecim razem wreszcie uda mi się zamknąć tą kartę ;)

   Tomash
  • Ja też tak „zamykam” …

   mbo
 • Nie ma na co czekać.

  Andrzej Odpowiedz
 • Też już u mnie był kurier. Ja czekam do końca listopada, kiedyś mieli fajną promocję na konta, do której bardzo potrzebna była KK. Może jeszcze powtórzą.

  Jazz Odpowiedz
 • Dzisiaj przekroczyłem 4 koła obrotu… Czy po otrzymaniu informacji o przyznaniu nagrody można wybrać wersję kolorystyczna?

  Łukasz Odpowiedz
 • Całkiem przyjemnie korzysta się z tego telefonu. Trzeba się tylko przyzwyczaić do nakładki

  Tom64 Odpowiedz
 • Pytanie do osób które już spełniły warunki czy mieliście w swoich transakcjach na wymagane 4 tys transakcje w rodzaju 4900 tj. Sprytny B… i czy one faktycznie zaliczyły się do tego obrotu? Pytam bo chce mieć pewnosc w 100% ze juz nie musze robic wydatków tą kartą?

  TaXmaN Odpowiedz
  • Nie naliczyli ci opłaty 10 zł za taka transakcje w SB ? Ponieważ jest to transakcja szczególna wg ich

   dzony
  • SB może „szczególne” nie być, bo to chyba nie jest związane ani z wymianą walut, doładowywana portmonetka; podobnie „szczególne” nie jest płacenie przez Curve.
   Albo od innej strony — na podstawie MCC SB „szczególne” nie jest, bo wtedy takie byłyby też zwykłe taurony…

   Don Quijote de la Mancha
  • W styczniu tego roku za takie transakcje pobrali mi prowizję 40 zł ale po reklamacji zwrócili i od tamtej pory nie był SB wykorzystywany w CITI w moim przypadku.

   dzony
  • Aha, no ciekawe, wtedy oni jeszcze jakoś ręcznie i dosyć losowo naliczali te prowizje, automatyczne pobieranie za każdym np. doładowaniem R zaczęło się chyba w marcu, więc nie wiadomo, jak to teraz traktują… Może ktoś odważny sprawdzi… Choć w ostateczności skończy się na reklamacji, SB w żaden sposób nie podpada pod definicję transakcji szczególnej…

   Don Quijote de la Mancha
  • Transakcja bilbird 22.07.2019 do dziś prowizji brak.

   TaxMaN
  • dziś info o przyznaniu nagrody takze poki co transakcje typu SB przechodza bez prowizji i licza sie do obrotu wymaganego do nagrody. to takie jednoznaczne info dla ,,przyszlych pokolen” wszelkich promocji z karta simplicity

   TaxMaN
  • Dzięki za info

   dzony
 • Ile czekaliscie na informacje o zdobyciu nagrody od daty spełnienia warunków – wg księgowania ostatniej operacji, która to przekroczyła obrót 4000zl?

  Łukasz Odpowiedz
 • Wystarczy przeczytać niewiele tych wpisów.. które napisaliśmy wcześniej.

  Jannn Odpowiedz
 • Ktoś korzysta z telefonu. Mnie chyba nie widzi karty sd

  Tom64 Odpowiedz
  • Ja korzystam i póki co jestem bardzo zadowolony. Kartę SD widzi normalnie, nie próbowałem jeszcze drugiego SIMa.

   Ja
 • A jednak czyta kartę SD. Znaczy – nie widzi 16 GB firmy GoodRam, a widzi 32 GB firmy SanDisc

  Tom64 Odpowiedz
 • Czy jest ktoś kto zrobił wymagany obrót w sierpniu i otrzymał już wiadomość o przyznaniu nagrody?

  Widziałem, że osoby które zrobiły obrót w lipcu (12go czy 31go) , otrzymali wiadomość o przyznaniu nagrody 10go sierpnia.

  Łukasz Odpowiedz
 • Też czekam na info z banku?

  Andrzej Odpowiedz
 • Ja już mam.

  Andrzej Odpowiedz
 • Również mam wiadomość o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody.

  Czy ktoś się ze mną skanktuje aby potwierdzić adres wysyłki?

  Łukasz Odpowiedz
  • Przecież w wiadomości jest napisane: „Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania
   tej wiadomośc”
   P.S. piszą o wersji 3GB/64GB (tak jak w regulaminie promocji) a w sierpniu ludzie dostawali 4GB/64GB. Jak to w końcu jest? Wysyłają ten lepszy model?

   Tomash
  • Dzięki za zwrócenie mi uwagi, przeoczyłem.

   Czy ktoś w ogóle otrzymał złota wersję telefonu?

   Łukasz
 • Ktoś nie dostał wiadomości mimo spełnienia warunków w sierpniu?

  Patryk13 Odpowiedz
 • Właśnie był kurier Pocztex, telefon niebieski w wersji 4/64GB mimo że w regulaminie promocji jest 3/64 więc super. Nie dostałem SMSa o wysłaniu paczki. Warunki spełnione w sierpniu, 11 wrzesień info w Citi online, 18.09 odebrany tel. więc poszło bardzo sprawnie.

  Tomash Odpowiedz
 • Właśnie był kurier Pocztex, telefon niebieski w wersji 4/64GB mimo że w regulaminie promocji jest 3/64 więc super. Nie dostałem SMSa o wysłaniu paczki. Warunki spełnione w sierpniu, 11 wrzesień info w Citi online, 18.09 odebrany tel. więc poszło bardzo sprawnie.

  Tomash Odpowiedz
 • Warunki spełnione w sierpniu, 11.09 informacja w Citi Online jako potwierdzenie spełnienia warunków, 24.09 SMS o wysłaniu nagrody, 25.09 SMS i próbie dostarczenia przesyłki.

  Łukasz Odpowiedz
 • Witam :) W jak najprostszy sposób spełnić warunki tych 4k wydatków? Karta już wysłana i teraz czekam.

  Przemek-Ciekawski Odpowiedz
  • Znajdź znajomych którzy się remontują ;) albo kup coś przez internet w jakimś dużym markecie i zrób zwrot w ciągu 14 dni, zapomnisz karty i zwrot będzie w gotówce

   Tomash
  • A znasz jakiś sklep np z RTV-AGD w którym będę mógł zwrócić i dostane kasę do ręki?

   Przemek-Ciekawski
  • Czy zadziała to markecie bud na L-M

   abc
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy