Xiaomi Redmi 9 w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citibanku!

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku skierowana do nowych klientów. W zamian za wyrobienie karty kredytowej możemy zgarnąć smartfon Xiaomi Redmi 9 o realnej wartości ok. 500 zł!.

Smartfon Xiaomi Redmi 9 za kartę kredytową Citi Simplicity

Xiaomi Redmi 9 za kartę kredytową Citi Simplicity

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2020. Warto tu zaznaczyć, że posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 31.07.2021. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Nie wybierajmy karty z niższym limitem (bez dokumentów dochodowych) – nie załapiemy się wtedy do promocji, bo dostarczenie dokumentów jest wymagane przez regulamin oferty.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić proste warunki:

 • aktywować ją przez bankowość mobilną Citi Mobile
 • zalogować się do bankowości mobilnej
 • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę min. 1000 zł

Ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Istotne jedynie, aby drugi warunek (logowanie) spełnić nie później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a trzeci – do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo podpisując umowę w maju czas na logowanie będziemy mieć do końca czerwca, a na wydanie 1000 zł – aż do końca sierpnia. Czasu jest więc sporo :)

Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy przesyłkę ze smartfonem Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey. Z doświadczenia wiem, że zazwyczaj odbywa się to znacznie szybciej. Warto przy okazji dodać, że nagroda:

Nagroda 2 objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do ROLV Group Sp. z o.o., ul. Traktowa 6, 05-800 Pruszków lub pod adresem reklamacje@mi-home.pl

RRSO 10,95% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,95% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, że będą kartą wydawali min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • „telefon Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey, o wartości 649 zł brutto”

  No z ta cena przesadzili, bardzo malo pamieci, standard to chyba juz 4/128GB wiec srednia oferta, no chyba ze na handel od razu z nim :)

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy

  Jaka jest różnica między zwrotem, a zwolnieniem z opłaty miesięcznej?

  Jarczyk Odpowiedz
  • zwolnienie = nie masz w historii opłaty
   pobranie+zwrot = bank pobiera opłatę i po jakimś czasie zwraca

   Michał
 • Co z dostarczeniem dokumentów o zatrudnieniu? Gdzie to dostarczyć i czy trzeba jeśli się wysłało wyciąg z konta? Bo w regulaminie pisze że dokument o zatrudnieniu jest formą alternatywną. Bez tego też wezmę udział w promocji?

  Joanna Odpowiedz
  • Wystarczy jeden dokument (główny albo alternatywny). Jeśli będą chcieli ew. jakiś inny to sami się skontaktują. Jeśli zaakceptują ten co wysłałaś to wszystko OK :)

   Michał
 • Po jakim czasie można zamknąć kartę po otrzymaniu telefonu i co z prowizjami? Nie wiem czy dobrze złożyłem wniosek bo ja jestem na emeryturze i staż pracowniczy ani pracodawca nie występuje

  Gaweł Odpowiedz
 • Ponawiam pytanie: Po jakim czasie można zamknąć kartę po otrzymaniu telefonu i co z prowizjami?

  Gaweł Odpowiedz
  • Odpowiem w ten sposób: regulamin wymaga posiadania karty w momencie przekazania nagrody. Później… niczego nie wymaga. Robisz co chcesz :)

   Co do prowizji – nie do końca rozumiem pytanie. Jeśli chodzi o odsetki – pisałem w swoim poradniku. Jeśli spłacasz zadłużenie na czas = odsetek brak = nic nie płacisz. Jeśli natomiast chodzi o opłatę miesięczną, to nie ma jej po wydaniu 300 zł miesięcznie (o czym więcej we wpisie).

   Podsumowując: promocję można przejść całkowicie bezkosztowo.

   Michał
 • Było coś napisane o zwrocie opłaty za kartę chyba 12 zł w momencie wydania 300 zł więc odniosłem wrażenie że jest ona pobrana nie jako z góry?

  We wniosku nie znalazłem nigdzie zgód na usługi dodatkowe mam nadzieję ze nie będą włączone automatycznie???

  Gaweł Odpowiedz
  • Co to za interes płacić odsetki za pożyczkę z karty.

   Angulo
  • A kto Ci każe nie spłacać kartę od razu bez dodatkowych odsetek? Mnie chodzi o opłaty za powiadomienia sms itp oraz opłatę za prowadzenie karty, bo to są koszty poza odsetkowe.

   Gaweł
 • To przelicz sobie czy sie kalkuluje w zamian za 200zl

  TomekW Odpowiedz
  • A to 200 zł to z jakiego tytułu?

   Gaweł
  • Czytaliscie regulamin ktory podlinkowałem? Problem chyba tylko ze trzeba byc zaproszonym…

   TomekW
  • Czytałem i nie zrozumiałem, widocznie jestem mało rozgarnięty. Zamiast zadawać retoryczne pytania napisz jednym zdaniem i tyle albo udawaj dalej mentalistę.

   Gaweł
  • Voucher 200zl do ikei w zamian za pozyczke z karty, nie wiem jak mozna prosciej. Juz nazwa samego linku o tym swiadczy.

   TomekW
  • Ale chyba tylko dla zaproszonych. I konczy sie w poniedzialek.

   TomekW
  • Przecież to jest temat o karcie City banku i telefonie za 650 zł a nie o ikea

   Gawel
 • Poczekam na jakiś mniejszy i lżejszy model telefonu :)

  Andres Odpowiedz
 • czy jeśli otrzymałem kartę i aktywowałem ją na laptopie a nie przez aplikacje mobilną tzn że już nie spełniłem warunków? :/

  Bartezzzz Odpowiedz
  • Raczej tak. Ja zrobiłem jeszcze gorzej bo nie mogłem się zarejestrować do aplikacji i robiąc przez infolinię resetowanie hasła aktywowałem kartę także przez infolinię. Napisałem do banku jak taką sytuację potraktują ale raczej zrezygnuje z karty w przeciągu 14 dni bo już nie spełnię warunków.

   tytus
  • Trzeba jeszcze pamiętać że nie spełniając warunku 4b czyli aktywacji karty za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie dość że nie otrzymamy telefonu to jeszcze nie ma promocyjnego zwolnienia z opłaty za kartę i trzeba miesięcznie wydać 1000 zł zamiast 300 zł aby nie płacić opłaty 12 zł/m. Dlatego lepiej zrezygnować z karty w przeciągu 14 dni pod warunkiem nie zrobienia żadnej transakcji.

   tytus
  • Hej,

   Co Ci odpowiedzieli?

   Mateusz
 • Czy mogę złożyć wniosek o kartę jeśli nie posiadam konta w tym banku i czy wtedy będę miał dostęp do aplikacji bankowej? i jak sie spłaca kartę bez konta w danym banku?

  qwexyz Odpowiedz
  • Tak, posiadanie konta osobistego nie jest wymagane. Po podpisaniu umowy o kartę będziesz normalnie mieć dostęp do bankowości elektronicznej.

   Michał
 • cześć, czy jeśli mam korporacyjną kartę kredytową imienną (dostałem od pracodawcy) to jestem automatycznie wykluczony z promocji?

  Bartłomiej Odpowiedz
  • Wykluczeni są posiadacze głównych kart kredytowych – czyli osoby / firmy odpowiadające za zadłużenie na karcie. Ty masz zapewne kartę dodatkową (a nie główną), więc nie będzie problemu – takie osoby, zgodnie z regulaminem, nie są wykluczone

   Michał
 • Czy osoba pracująca za granicą i pobierająca wynagrodzenie od zagranicznego pracodawcy może wnioskować o kartę kredytową w Polsce? Jakie dokumenty potwierdzające dochody są akceptowane?

  wojak Odpowiedz
 • Otrzymałam kartę 18 czerwca i aktywowałem, uruchomiłem aplikację (z bólami) w telefonie i się zalogowałem x razy. w ciągu 3 dni opłaciłem transakcje w sklepie na ponad 2 tysiące. I nic cisza i zero informacji. na infolinii jakieś nierozgarnięte pindy co teraz robić kiedy spodziewać się potwierdzenia warunków [promocji?

  Gawel Odpowiedz
 • Ktoś może potwierdzić, że udało mu się otrzymać telefon i zamknąć konto?

  Paweł Odpowiedz
  • Dołączam się do pytania.

   Gawel
  • Jak już to kartę, a nie konto

   A pytanie jest trochę… dziwne. Czemu miałoby się nie dać? Citi organizuje tego typu promocje odkąd blog pamięta, czyli jakieś 9 lat. Nigdy nie było problemów. Po odebraniu nagrody robisz co chcesz.

   Michał
  • W sadzie tak, ale mnie obciążono opłatą 12 bo dokonałem wydatków ale spłaciłem przed datą wyciągu i jak mnie poinformowano nie zostało to saldo ujemne zaksięgowane, jest do nieprawdą i argumentem z dupy w regulaminie jest wyraźnie napisane że mają być wykonane wydatki o księgowaniu i spłacaniu nie ma mowy. Dlatego ponawiam prośę o wyjaśnienie tej kwestii, ja zażądałem podania podstawy prawnej. Bo jeżeli wydatki nie zostały zaliczone do zwolnienia z opłaty 12 zł czyli nagrody nr 1 to tym bardziej nie zostały zaliczone do nagrody nr 2

   Gaweł
 • Wreszcie otrzymałem wyczekaną wiadomość:
  „Drogi Kliencie

  Dziękujemy za skorzystanie z oferty Citi Handlowy

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody w postaci telefonu Xiaomi.

  Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy”

  Gawel Odpowiedz
 • dosłałem sms o odbiorze paczki do 2kg, oczywiście Pocztex, nie da się przekierować
  ale czyżby?

  firestarter Odpowiedz
 • Ja dziś otrzymałem telefon

  Gawel Odpowiedz
 • odpowiem, sobie , tel. oczywiście doszedł

  firestarter Odpowiedz
 • Warunki przyznania nagrody spełniłem w pierwszych dwóch tygodniach od otrzymania karty. Do tej pory nie dostałem nagrody. Po zgłoszeniu reklamacji, otrzymałem odpowiedź, iż nagrodę otrzymam do 14dni roboczych. Od tamtego czasu minął miesiąc. Do tej pory nie mam nagrody i przestali odpisywać na zgłoszoną reklamację. Miał już ktoś takie przeboje?

  gru Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy