Tablet Galaxy Tab za wyrobienie karty kredytowej Citibank!

Wystartowała świąteczna promocja Citibanku, w której za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie kilku warunków mamy szansę na zgarnięcie jednego z 3000 tabletów Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T110. Jak przystało na Citibank warunki konkursu nie są zbyt skomplikowane, więc tablet jest na wyciągnięcie ręki.

Jak wyrobić kartę by zgarnąć tablet?

Standardowo z promocji wykluczone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową Citibank po 1 stycznia 2012. Jeśli jednak nie posiadaliśmy żadnej karty kredytowej (lub była to karta dodatkowa) możemy przystąpić do promocji.

Jak? Do 30 listopada możemy wypełnić wniosek w dedykowanym formularzu kontaktowym na stronie online.citibank.pl. Ważne, aby nie był to „zwykły” wniosek ale dokładnie ten – konkursowy.

Po podaniu danych oddzwoni do nas konsultant w celu złożenia pełnego wniosku o kartę uprawniającego do wzięcia udziału w konkursie. Zależnie od naszej sytuacji finansowej – możliwe będzie, że zostaniemy poproszeni o dostarczenie dodatkowych dokumentów dochodowych.

Jeśli bank pozytywnie zweryfikuje naszą zdolność kredytową – w ciągu kilku dni powinniśmy dostać jedną z kart: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.

Citibank: konkurs z tabletem Samsung Galaxy Tab3 Lite do wygrania

Tablet Samsung Galaxy za wydanie 750 zł

Aby zgarnąć tytułowy tablet konieczne jest znalezienie się w gronie pierwszych 3000 osób, które dokonają transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 750 zł maksymalnie do 22 grudnia 2014. Transakcje muszą zostać zaksięgowane. Patrząc jednak na częste promocje w Citibanku podobnego typu, gdzie sprzedawana jest zazwyczaj mniejsza ilość kuponów (w serwisach typu gruper, groupon) możemy zakładać, że raczej nie powinno zabraknąć tabletów – a przynajmniej niezbyt szybko.

Aktualizacja (24.11): mieliśmy rację :) Według strony konkursowej do promocji póki co przystąpiło mniej niż 1000 osób:

Citibank: 943 osoby przystąpiły do konkursu

Oprócz wykonania transakcji bezgotówkowych konieczne jest również zalogowanie się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na smartfona CitiMobile. Mamy na to czas do 22 grudnia 2014.

Oczywiście w dniu przyznania nagrody dalej musimy być posiadaczami karty, a same transakcje bezgotówkowe nie mogą zostać anulowane bądź zwrócone.

Ogłoszenie listy zwycięzców

Ogłoszenie wyników konkursu „Święta zaczynają się wcześniej” nastąpi między 22.12 – 28.12.2014 poprzez wysłanie wiadomość e–mail przez Bank do wszystkich uczestników konkursu. Dodatkowo do tabletu zostanie doliczona nagroda pieniężna w celu zapłaty podatku dochodowego.

Wygrany tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite zostanie wysłany firmą kurierską na adres podany na wniosku o kartę do 31 stycznia 2015. Więcej w regulaminie konkursu – tam również znajdziecie listę wymaganych przez bank dokumentów dochodowych.

Jeśli chodzi o gwarancję:

Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana w każdym punkcie serwisowym Samsung na podstawie numeru seryjnego produktu. Lokalizacja serwisów jest dostępna pod adresem internetowym: samsung.com.

Ciągle dostępne również 200 zł w gotówce

Na koniec warto wspomnieć o promocji, w której do zgarnięcia jest 200 zł (w gotówce) za wyrobienie tej samej karty kredytowej. W jej przypadku nagroda jest pewna, choć około 100 zł niższa niż faktyczna wartość tabletu (jeśli chcecie go szybko sprzedać to w tej chwili jest wart około 300-320 zł).

Warto również pamiętać, że sama karta kredytowa kosztuje 8-18 zł miesięcznie (według najnowszej tabeli opłat), a niestety promocja z tabletem nie zwalnia nas z tej opłaty (natomiast promocja z 200 zł w gotówce tak – na rok). Więcej o opłatach w Citibanku pisaliśmy kilka dni temu przy okazji zmian tabeli opłat. Jest jednak spora szansa, że uda się wynegocjować zwolnienie z opłaty na minimum rok, jeśli poinformujemy bank o tym, że myślimy nad jej rezygnacją ze względu na opłaty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Tak podsumowując tą całą promocję :
  – możemy zarobić 200 zł ( ale trzeba posiadać konto minimum 4 mc bo dopiero po tym okresie naliczane jest to 200 zł), a więc trzeba jeszcze wliczyć opłatę za 4 mc (8-18 zł ).
  – do tego otrzymamy tablet wart koło 350-400 zł ( jeśli będzie się komuś go sprzedać, chyba że ktoś go chce dla siebie)

  Zastanawiam się czy warte zachodu ;}

  Sephot Odpowiedz
 • tzn można połączyć promocję 200 złotych z promocją tabletu? A czy mamy jakieś informacje, że jeszcze tablety nie wyczerpały się?:

  2ww Odpowiedz
 • Nie można połączyć tych dwóch promocji :)

  Tablety się nie wyczerpały – po 3/4 akcji licznik mówi o ok. 1000 wnioskach, więc jeszcze spoooro tabletów do rozdania

  Michał Odpowiedz
 • Promocje z 200zł i z Tabletem łączą się?? Na pewno??

  Dla nowych klientów opłata za prowadzenie jest zniesiona pod warunkiem wykonania transakcji na min 1000zł
  (informacja uzyskana dziś od konsultanta przy okazji aktywacji karty)

  piotrekcrash Odpowiedz
 • „wykonania transakcji na min 1000zł” miesięcznie ?

  Sephot Odpowiedz
 • czy platnosci w internecie tez sa zaliczane do limitu 750zł?

  Xman Odpowiedz
 • zaliczają :)

  Michał Odpowiedz
 • „transakcje bezgotówkowe nie mogą zostać anulowane bądź zwrócone.”

  Czy jeśli dokonałam zakupu kartą kredytową na allegro i otrzymałam zwrot pieniędzy na pay-u, czy nadal wlicza się to w zwrot wedle powyższego cytatu?

  ana Odpowiedz
 • @Sephot, w ciągu jednego okresu rozliczeniowego. Czyli miesiąca ale nie kalendarzowego lecz od rozliczenia do rozliczenia.

  piotrekcrash Odpowiedz
 • Pamietajcie, ze umowa o karte jest podpisywana na 12 miesiecy.

  Strootman Odpowiedz
 • Po otrzymaniu nagrody można normalnie z karty zrezygnować.

  123 Odpowiedz
 • @123

  W mojej umowie jest mowa o 12 miesiacach.
  http://imgur.com/P3yMm0X

  Strootman Odpowiedz
 • Po zadaniu pytania na portalu CitiHandlowy otrzymałem odpowiedź, że znalazłem się w gronie osób które otrzymają tablet;]

  piotrekcrash Odpowiedz
 • Bo wszyscy którzy dostali się znaleźli :) Nie monitorowałem wyniku akcji ale kilka dni przed końcem ledwo 1000 wniosków przekroczyli…

  Michał Odpowiedz
 • @admin to wiele wyjaśnia;] A jak wygląda sprawa rezygnacji z karty bo widzę, że wyżej toczy się spór w tej kwestii.

  piotrekcrash Odpowiedz
 • Standardowo umowy kart kredytowych podpisywane są na 12 miesięcy – to nic nowego. Ale w regulaminie promocji nie ma nic o oddawaniu wartości nagrody w razie rezygnacji więc dla mnie sprawa jest oczywista – można zamknąć :)

  Michał Odpowiedz
 • Karta jeszcze nie dotarła. Mam nadzieję, że stanie się to w tym tygodniu. Ma ktoś pomysł jak wydać sprytnie te 750 szybko?

  dejmien Odpowiedz
 • @dejmien zapłać rachunki w Żabce zamiast przelewem i po temacie;]

  piotrekcrash Odpowiedz
 • Nie mam takich wysokich rachunków. Sposób na płaza dalej działa ?

  dejmien Odpowiedz
 • Można prześwietlić ofertę BOŚ – karty kredytowej ze zwrotem 150 zł?

  H13 Odpowiedz
 • http://zabka.pl/pl/uslugi/drobne-rachunki,4

  „W Żabce nie można dokonywać (…) płatności na rachunki własne lub na rzecz innych osób fizycznych”.

  dejmien Odpowiedz
 • @dejmien

  Ale to martwy przepis, nikt tego nie sprawdza ;)

  Strootman Odpowiedz
 • Gdaczcie więcej to zaczną…

  Niedro Odpowiedz
 • Dzisiaj miałem problem w dwóch żabkach z zapłatą rachunków kartą Citi (1000zł), terminal jakby blokował.

  Ktoś miał taką sytuację?

  Strootman Odpowiedz
 • Da się zmienić adres wysyłki tabletu? Otrzymałem informację, że wysłany będzie na adres rejestracji karty, ale co w przypadku przeprowadzki? Wystarczy zmienić adres korespondencyjny czy to nie on będzie brany pod uwagę przy wysyłce?

  piotrekcrash Odpowiedz
 • Dzisiaj kurier dostarczył tablet, czyli mozna zamykac juz karte. jak mozna wypowiedziec umowe?? internet, telefon, poczta, osobiscie. myslalem nad zastrzezeniem karty ale to chyba nie zamyka karty.

  pkob86 Odpowiedz
 • pkob86# w jakim miesiącu spełniłeś warunki promocji?
  Złóż dyspozycję przez internet w formularzu, a po miesiącu postaraj się o pisemne zaświadczenie o zamknięciu.

  wik Odpowiedz
 • zaraz jak otrzymałem karte i dane. 19 listopada dokonalem ostatniej płatnosci karta przekraczakac 800zl. logowanie nastapilo wczesniej.

  pkob86 Odpowiedz
 • Gdzie znajdę formularz do złożenia dyspozycji zamknięcia?

  piotrekcrash Odpowiedz
 • prawy gorny rog,
  kontakt z bankiec
  zloz zlecenie
  kk
  zamkniecie

  pkob86 Odpowiedz
 • Haha, do wczoraj wisiały mi transakcje na kwotę chyba 1000 zł z 17 i 18.12. Dziś (dzień po promocji) wszystkie ładnie zwolnione. Chyba nici z tabletu, ciekawe czy się zlitują

  dejmien Odpowiedz
 • Warunki spełnione między 02.12-06.12.2014 r.
  Tablet dostarczyła firma kurierska Schenker w dniu dzisiejszym.

  ana Odpowiedz
 • wik # Czy te zaświadczenie o zamknięciu jest bez płatne? I dlaczego sugerujesz aby się o nie postarać?

  rabat Odpowiedz
 • Yeah, przyszedł właśnie mail ze przyznali mi tablet – będzie dostarczony do 31.01

  dejmien Odpowiedz
 • #rabat: 3 tygodnie temu siostra likwidowała kk citi i mimo zapewnień że 6 grudnia będzie zamknięta to jeszcze przez kilka dni po powyższym terminie mogła ona korzystać z serwisu internetowego jak i z karty. Jakby zupełnie zapomnieli o zamknięciu. Dlatego napisała pismo, by wysłali jej pisemne zaświadczenie o zamknięciu. Po upomnieniu zamknęli całość oraz po ok. dwóch tygodniach przysłali zaświadczenie o które prosiła.

  wik Odpowiedz
 • fajny bank, nprawde polecam
  najpierw kurier dostarczyl tablet, po 2 dniach dostalem emaila ze tablet zostal wyslany, a dzisiaj email od banku ze przyznali mi tablet. Wychodzi na to ze email dluzej idzie niz kurier.
  i oplata za karte wynosi 0zl. zawsze cos na czarna godzine, albo na lokate, tylko jak zrobic transfer z kk?? ma ktos pomysly. poczta na wp.pl

  pkob86 Odpowiedz
 • Udało się komuś zamknąć kartę i nie oddawać przy tym tabletu? Przetestował to ktoś?

  Zosia Odpowiedz
 • Ja jeszcze się wstrzymam z zamknięciem. Złożyłem wniosek po czym oddzwonił do mnie konsultant i zaproponował aby nie zamykał, a w zamian zniósł opłatę za kartę do końca roku, wyłączył citiPhone i dodatkowo zaproponował mi cashBack 10% za styczeń max 50zł. Czyli wystarczy, że wydam 500zł tą KKw styczniu żeby maksymalnie wykorzystać propozycję.

  piotrekcrash Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy