Tablet Lenovo za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

Zakończona

Wystartowała promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej zyskać możemy tablet Lenovo Tab2 A7 o wartości 349 zł. Tym razem jednak bankiem organizującym promocję jest Alior Bank, a dokładniej jego różowy oddział T-Mobile Usługi Bankowe. Co istotne: warunki promocji są całkiem łatwe do spełnienia.

Tablet za kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe

Tablet dla nowych posiadaczy karty kredytowej

Aby skorzystać z promocji należy zakupić ofertę w serwisie groupon (za 5 zł), a następnie dokonać zgłoszenia na stronie kartaztabletem.pl (wyrażając przy tym zgody na przekazanie danych do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji), skąd złożymy wniosek o kartę kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami.

Jak łatwo się jednak domyślić, bank wprowadził pewne ograniczenia co do uczestników promocji. Dla nas istotne są dwa punkty:

[Uczestnicy]
1) nie są stroną Umowy o Kartę kredytową na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy w ramach Promocji;
2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami Karty kredytowej, wydanej przez Bank pod marką T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Sync.

oraz dwie definicje:

Umowa – Umowa o Kartę kredytową, zawierana pomiędzy Bankiem i Uczestnikiem;
Bank – Alior Bank Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie […]

Przekładając to na prostszy język: o tablet mogą walczyć jedynie osoby, które nie miały nigdy karty kredytowej w T-Mobile (lub dawnym Alior Syncu) oraz nie mają w tej chwili żadnej karty kredytowej w całym Alior Banku.

Nagroda za wydanie 2 x 750 zł

Jakie warunki musimy spełnić aby otrzymać tablet? Jeśli po złożeniu wniosku bank wyda pozytywną decyzję kredytową i przyzna nam kartę, to w marcu i kwietniu 2017 musimy wydać po 750 zł kartą w postaci transakcji bezgotówkowych. Razem 1500 zł, czyli całkiem przyzwoicie. Istotne jest również, aby przyznany nam limit na karcie wyniósł przynajmniej 4200 zł.

Ponieważ mówimy o T-Mobile, to z góry można założyć, że do transakcji bezgotówkowych nie wliczają się pewnego typu transakcje (jak w promocji z moneybackiem). I rzeczywiście – regulamin wyklucza transakcje z kodami:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
 • o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Tablet Lenovo Tab2 A7-10F zostanie nam przekazany za pomocą przesyłki kurierskiej wysłanej najpóźniej 30.05.2017. Aby jednak otrzymać przesyłkę konieczne będzie odebranie maila od organizatora promocji (do 16 maja) i uzupełnienie swoich danych (do 29 maja). Co ciekawe:

W przypadku braku dostępności rynkowej produktu, będącego Nagrodą w Promocji, Organizator wyda Laureatom jako Nagrodę produkt o nie gorszych parametrach technicznych.

Na koniec warto dodać, że sprzedaż grouponów odbywać się będzie do 5 lutego 2017, o ile pula 1500 kuponów nie zostanie wcześniej wyczerpana. Rejestracji w promocji musimy dokonać do 6.02, wniosek złożyć najpóźniej 7.02, a kartę aktywować do końca lutego.

Ile kosztuje karta kredytowa T-Mobile?

Wydanie karty Pomoc Mierzona Kilometrami jest bezpłatne. Zapłacić możemy jedynie za wznowienie karty po roku (o ile ją ciągle będziemy posiadać). Koszt to 70 zł, jednak jeśli wydamy min. 7500 zł w ciągu 12 miesięcy, to opłata spada do 35 zł. Jeśli wydamy dwukrotnie więcej – wtedy nie płacimy nic.

Co istotne: możliwe jest poniesienie opłaty miesięcznej w wysokości 8 zł, ale bardzo łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy wykonać min. 4 operacje bezgotówkowe w danym okresie rozliczeniowym karty.

PS. Warto pamiętać, że w Citibanku do zgarnięcia mamy smartfon o (realnie) dwukrotnie większej wartości!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy majac karte ryanair bph kwalifikuje sie do promocji?

  Luka Odpowiedz
  • tak, bo to nie jest karta Alior Banku/T-Mobile.

   Michał
  • Ale alior przejął BPH, to może być różnie…
   W czasie rozmowy telefonicznej spytam jeszcze dokładnie. Nagram rozmowę i w razie czego będzie reklamacja.

   kamil.gr
  • Z tym że to promocja organizowana przez zewnętrzną firmę więc wątpię że coś będą wiedzieć na infolinii TMUB.

   soveri
  • Potwierdzone, Pani sprawdzała i można ubioegać się o tablet. Visa Ryanair BPH nie dyskwalifikuje z udziału w promocji.

   P.S. Wiecie jakie są wymagania dotyczące przyznania karty?? Nigdy nie miałem problemów z zdolnością kredytową, a tu mnie odrzucili.

   kamil.gr
  • Dzwoń na infolinię. Przez telefon wypełniłem szerszy wniosek i uzyskałem zdolność kredytową bez problemu. Internetowo odrzuciło mi wniosek

   Sebastian
 • Z karty można zrezygnować zaraz po spełnieniu warunków promocji?

  Paweł Odpowiedz
 • Jaki bank, taki tablet. :)
  Duże koszty takiej karty ?

  dario Odpowiedz
 • Czy zakładamy TYLKO KK – tak jak w Citi?
  Czy cały komplet konto + KK?

  Pozdrawiam

  mdziuba

  michał Odpowiedz
 • Czy do limitu 750 zł wliczają sie transakcje internetowe?

  witek010 Odpowiedz
 • Też mam kartę MasterCard Gold z BPH i zastanawiam się czy mogę wziąć udział w tej promocji? Będę wdzięczny za informacje jak ktoś będzie wiedział jak Alior traktuje KK wydane jeszcze przez BPH.

  Michal Odpowiedz
  • moim zdaniem do 27 marca karty BPH nie są tożsame z kartami Aliora ale po tej dacie będą traktowane jako jeden bank. Admin Michał dziwi mnie taki zapis w regulaminie gdyż TMUB zawsze był traktowany jako osobna „firma” klienci byłego Meritum to klienci Aliora ale klienci TMUB nigdy nie byli traktowani jak „starzy klienci” Aliora

   zenek64
  • może być tak, że posiadanie karty w Aliorze przejdzie i to tylko niedopatrzenie w regulaminie. Bo zazwyczaj było tak, jak piszesz. Ale wolę uprzedzić z uwagi na bezpieczeństwo (tzn. potencjalny brak premii).

   Michał
 • Czy jest szansa by 19 letni syn dostał kartę z wymaganym limitem 4200 zł. Jest na umowie zleceniu, ma konto w TMUB i wpływa mu tam z od 3 miesięcy wypłata, niestety w sumie niecałe 4 tys. zł. Czy może spróbować w ramach tej promocji złożyć wniosek z poziomu bankowości internetowej?

  x666 Odpowiedz
  • Ciężko powiedzieć, raczej banki są nieufne w stosunku do takich osób (zakładam, że dodatkowo syn nie ma żadnej historii kredytowej). Wniosek tylko i wyłącznie ze strony promocji (wcześniej kupno groupona).

   Michał
 • Tablet rocznik I/2015

  Paweł Odpowiedz
  • fakt, po mojemu „wyprzedają” resztki magazynowe. Cieszy, że T-Mobile zaczęło mocniej promować kartę kredytową (wcześniejsza akcja z bonusem 300 zł), więc nie zdziwię się, jeśli za kilka miesięcy znów coś fajnego się pojawi :)

   Michał
 • Android 4.4, mało RAM-u, mało pamięci wewnętrznej, słaby aparat, brak modemu. Taki tablet może był dobry 3 lata temu, ale dzisiaj to szmelc.

  broker Odpowiedz
  • A czy na takim da się rozszerzyć rzeczywistość w Mille i zapłacić 10 zł IKO . xyz na diecie.

   prawdziwy-xyz
  • LG K8 oferowany przez Citi też jest słaby, jak na swoją półkę cenową.
   Chyba każdy inny telefon – w tym przedziale cenowym – byłby lepszy.

   kalafior
  • LG K8 nie jest taki słaby po prostu od pierwszej edycji promocji nikt nie zaktualizował jego ceny :P – telefon ma LTE ma NFC czyli wszystkie karty HCE można pod niego podpiąć ma androida 6.0 więc i android pay się da uruchomić – niezły aparat foto i działa szybko i bez zacięć a to najważniejsze . Nie wiem jak ten tablet bo nie znam dokąłdnej specyfikacji ale chyba gorszy niż LG od citi

   zenek64
  • W mojej ocenie aparat główny jest słaby. Praktycznie każdy telefon do którego mogę go porównać, robi lepsze zdjęcia. Nawet te sprzed kilku lat o teoretycznie słabszej rozdzielczości.

   8GB pamięci to bardzo mało w 2017roku. Zainstalujesz aplikacje bankowe, yanosika, jeszcze coś i… koniec. Na więcej nie ma miejsca. :)

   LG zablokowało możliwość instalacji aplikacji na karcie pamięci. Można jej używać tylko do zapisu multimediów itp. Więc nie da się obejść tego problemu „normalnie”. Pozostaje „grzebanie” w sofcie ale i to nie jest rozwiązanie idealne ( np. kłopoty z aktualizacjami aplikacji na karcie pamięci). Ale trzeba się znać na tym, no i traci się gwarancję. :) Do tego jeszcze kilka innych problemików.

   Generalnie, ten telefon to taki przeplataniec. Kilka mocnych punktów, które wymieniłeś, przeplata się z innymi, które go dołują.

   Ps. to nie jest malkontenctwo, tylko luźna rozmowa o technikaliach. ;)

   kalafior
 • A jak złożyłem wniosek o KK w lipcu 2016 to do dzisiaj czekam aż oddzwonią :-)

  adamus Odpowiedz
 • a czy płatności Sprytnym przejdą czy ta samo jak w cashback T-Mobile nie wchodzą w rachubę

  pasikonik119 Odpowiedz
 • T-mobile żąda potwierdzenia zarobków? bo ostatnio przy limicie 2000 zł nie chcieli nic, żadnego potwierdzenia wpływów, umowy itp.

  junoumi Odpowiedz
 • do 4200 niby nie chcą oświadczeń , tak mi powiedziała przez tel. Powyżej tak.

  Też jestem ciekaw jak to jest ze sprytnym? jeżeli odpada to jakie są inne mozliwości:P

  luuukiii Odpowiedz
 • Czy to oznacza, że w ogóle nie pada pytanie czy ktoś pracuje i gdzie, żadnej weryfikacji dot. pracy ? Bez żadnych deklaracji o wysokości dochodu ?

  look Odpowiedz
  • nie no, raczej „byle komu” nie dadzą. Weryfikacja musi być ale niekoniecznie przez sprawdzanie tego co podasz, tylko np. sam BIK.

   Michał
 • W poprzedniej promocji/ ta z 300 pln/ TMUB odrzucił wniosek emeryta dochód: 1620 netto/ plus żona /1000/. Dzieci na utrzymaniu brak, własny dom i lokata w innym banku na 150 tys. Wiem bo polecałem. A proces wyrabiania karty w TMUB to droga przez mękę.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Mam pytanie: Czy umowa zlecenie jest odrzucona na samym starcie!?

  W moim przypadku: deklarowane dochody 8000 zł netto/miesiąc. Wnioskowany limit: 4500 zł. Rodzina: 3 osobowa.

  ..wniosek został odrzucony.. zastanawiam się, jakie parametry mogły zdecydować o odrzuceniu wniosku..

  romek Odpowiedz
 • pytali się o zarobek, dane pracodawcy, adres, nip, ile osób zatrudnionych w firmie , od kiedy zatrudniony, i prosili o nr tel w celu weryfikacji.

  luuukiii Odpowiedz
 • Jesli wniosek Ci odpadl bez kontaktu z zywa osoba, to polegles na scoringu/biku albo innym algorytmie zderzajacym Twoje zarobki z wydatkami i info w bik – nikt Ci nie.poda kryteriow bo to nawet w sprzedazy tajne przez poufne jakie kryteria.ryzyka dokladnie decyduja. Z procesem faktycznie droga trudna, ale jest lepiej jednak. U mnie poki co sprawnie przebiega

  Ejo Odpowiedz
 • Ten „bank” to przede wszystkim wyłudza dane osobowe.

  dario Odpowiedz
  • Najgorsze, że wyrabiając kk trzeba podać dzwoniący telefon, a później nie da się tego numeru samemu zmienić…

   Don Quijote de la Mancha
  • Zglos do GIODO jesli tak uwazasz

   Ejo
  • To nie takie proste, bo biorąc udział w promocjach świadomie bankom nasze dane do celów marketingowych sprzedajemy. Nie zmienia to faktu, że TMUB w sposób wyjątkowy utrudnia zmianę danych tak podstawowych, jak numer kontaktowy. Jeszcze inną rzeczą jest to, że telefonując kłamią przedstawiając oferty, ale to już jest sprawa nie dla GIODO, a dla prokuratury lub KNF.

   Don Quijote de la Mancha
 • Co mają zaznaczyć osoby mające działalność gospodarczą przy wypełnianiu wniosku o kartę kredytową?

  rybka Odpowiedz
  • Prezesi + pozniej u konsultanta powoedziec ze na.liscie rozwijanej nie bylo dokladnie tego profilu – zmienia w systemie, powoedza jakie dokumenty potrzebne itd…

   Ejo
  • Jakie dokumenty są wymagane dla Działalności Gospodarczej ? Więcej zachodu niż w Citi ?

   toran
  • Jest bardzo dużo zachodu z działalnością. Wymagają kopii pit za 2015 rok, książki przychodów i rozchodów za 2016, wydruki płatności ZUS i US za 3 ostatnie miesiące z podpisem bankiera (chyba, że konto firmowe jest w Alior B.) lub zaświadczenia o niezaleganiu. Mi po ostatnim kroku weryfikacji wniosek odrzucili, bo nie mogą zweryfikować u operatora czy numer telefonu jest zarejestrowany na mnie. Szkoda było zachodu… Myślę, że mają odgórny przykaz, żeby wnioski uwalać jak ktoś nie ma umowy o pracę.

   rybka
 • Jak myślicie po jakim czasie będzie w BIKu odnotowane zmniejszenie limitu kredytowego na KK w innym banku? Obawiam się, że przy obecnym T-mobile może nie dać KK, bo np. Millennium odmówił tej o wyższym limicie kredytowym (5k).

  Marcin H Odpowiedz
 • Biere :)

  Wyjadacz Wisienek Odpowiedz
 • Ponawiam pytanie:

  Czy zakładamy TYLKO KK – tak jak w Citi?
  Czy cały komplet konto + KK?

  michał Odpowiedz
 • Ile ta karta kosztuje ?

  dario Odpowiedz
 • A ten tablet to chociaż 3g ma?

  Servo Odpowiedz
  • Nie ma. Ma za to starego Androida, małą pamięć i wyświetlacz niskiej rozdzielczości.

   Ja rozumiem, że 15% zwrot to niby dużo, ale po co komu taki tablet? ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Otóż to, zamiast złoma daliby 300 zł w gotówce i już by grouponów nie było :-)

   Jazz
  • Nie podoba sie gadzet – nie aplikuj. Kup na allegro ten wymarzony

   Ejo
  • za 3 stówki to już się kupuje tablet z LTE i dwoma slotami sim (sam taki jeden posiadam :)) Ten nie warty jest więcej jak 130-150zł, dobry jako zabawka dla dziecka, albo zamontowany na stałe w aucie jako navi, ale kto wozi siedmio-calową navi na szybie, chyba tylko w tirze….

   jacck
  • Mizesz wystartowac w rekomendacji u nich, widze ze zwiekszyli kase za polecenie do 100pln (max 3 karty) pozniej po 60pln :)

   Ejo
  • Tablet świetnie się nadaje np. dla małych przedsiębiorców do przyjmowania transakcji przy użyciu mobilnego terminala Sum Up Air (kupujesz terminal – nie płącisz za jego najem i masz stałą kwotę 1,49% prowizji od sumy transakcji kartowych). Idealne rozwiązanie dla małych punktów gdzie ludzie sporadycznie płacą kartą.

   Marcin H
 • Czy transakcji wykonane KK zaliczają się do konta Premium żeby uniknąć za nie opłaty?

  Mateusz Odpowiedz
 • Poniżej są roczne koszty prowadzenia karty. Co w przypadku gdy zrezygnujemy z karty w maju czyli np po 3 miesiacach zaraz jak dostaniemy tablet. Ile wówczas wynoszą koszty? Czy zamknięcie karty jest darmowe?

  Opłata za wznowienie Karty rocznie: 0 zł
  (pod warunkiem rozliczenia transakcji
  na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy)
  0 zł
  (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 25 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy)
  35 zł
  (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 7 500 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy)
  75 zł
  (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 12 500 zł
  w ciągu ostatnich 12 miesięcy)
  70 zł

  johanthedog Odpowiedz
 • Mateusz tak wliczają się.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Próbowałem brać udział przy poprzedniej promocji o 300zl, jednak podległym przy oczekiwaniu na ich procedury bankowe. Karty nie otrzymałem.

  Przy tej promocji po wypełnieniu wniosku wyświetlilo mi ze oczekuj kontaktu w sprawie poprzedniego wniosku, CZY KOMUŚ też tak się zdarzyło?

  Q Odpowiedz
  • Jesli „blokuje” Cie poprzedni niedokonczony proces zglos na infolinii jego zamkniecie – niech to zglosza gdzie trzeba, nie dawaj sie zbyc – i wypelnij nowy wniosek z linku podanego na Grouponie. Jesli zdolnosc Ci wyjdzie to powinno przejsc

   Ejo
  • Mam tak samo od czasu tamtej promocji, wniosek wisi i juz 4 razy dzwonilem srednio co miesiac zeby go „odchaczyli” zawsze to samo…. recznie nie moge go zamknac, zgloszone jutro ktos zadzwoni i nigdy nikt nie dzwoni:) patole tam pracuja.

   Herman
  • Sprobowalbym pomoc przez znajomych znajomych :), ale musialbym jakos offline miec Twoje dane zeby Cie namierzyli i zglosili gdzie trzeba- wiec jesli chcesz sprobowac to daj cynk. Niestety czasem tak bywa i to nie.tylko tu – wiem, bo bankow przerabualem juz troche

   Ejo
  • Dzieki! Zgłosiłem się na infolinię z zamknięciem poprzedniego wniosku, do tygodnia może potrwać..

   Q
 • Miałem identycznie Q. Jak mnie wtedy odwalili z limitem 5000 zł to za tydzień dawali 20000 zł ale już bez bonusa 300 zł. Dziś także mnie odwalili, godzinę temu przyszedł sms. Szemrana promocja.

  Wyjadacz Wisienek Odpowiedz
 • Uzyskaniu produktu nie sluza tez czeste zapytania w bik w roznych bankach – Samcik kiedys o tym pisal – nie odnosze tego do Ciebie, tylko pisze ze mozliwosci uwalenia jest kilka

  Ejo Odpowiedz
 • czy jak kupię telewizor w marcu za 1500 zl na allegrooo i lodówke w kwietniu to ta transakcje mi się zaliczą?

  Dzesek Odpowiedz
 • Czy można kupić groupona dla innej osoby?

  Andrew Odpowiedz
 • Co zrobić żeby złożyć ten wniosek zarejestrowałem się w promocji i jeszcze przeczytałem regulamin pózniej klikam zarejestruj się i nie mogę pokazuje że adres mailowy i kod groupon został użyty i co mam zrobić jak dokończyć cały proces?

  mariusz Odpowiedz
 • Czy promocja łączy się za programem poleceń za które można uzyskać 100 zł?

  Grzegorz Odpowiedz
 • hej,
  czy do wykonanych translacji liczą się transakcje bezgotówkowe na allegro, czy też odpadają wszelkie transakcje internetowe i kartą można płacić tylko w sklepach naziemnych?

  Ju Odpowiedz
 • Witam

  1) Czy jeśli zamówię kartę dodatkową dla żony, to obrót z obu kart (KK + dodatkowa) się zsumuje? i wystarczy że obydwoma kartami zrobię obrotu 750 pln, czy może muszę transakcje wykonać kartą główną?
  2) Czy można jakoś uniknąć opłaty za wydanie tej drugiej karty?
  3) Planuję założyć też 2x konto Premium, czy do moneyback zaliczą się transakcje z obu kart (KK + dodatkowa)?
  4) Czy jeśli zamknę KK, a będę chciał korzystać z moneyback będę mógł wykonywać transakcje tylko debetówką do konta nr 1 np. (debetówką do konta nr 1 wydam 1000 pln a tą do konta numer 2 – 0 pln)? Czy może musze wydawać po 500 pln za pomocą obydwóch kart debetowych?
  Pozdrawiam

  michał Odpowiedz
 • Do michał.
  1. Tak obrót się sumuje. Obie karty: kk i dodatkowa ” pracują” na zwolnienie z opłaty i 5% moneybacku/ tyko z ” poprawnymi” kodami MCC/ .
  2. Nie. Za wydanie trzeba zapłacić.
  3. Do moneybeck liczą się transakcje obu kart. Możesz mieć 2 konta w różnej konfiguracji/ np. 2X Premium ew. np. 1X Premium+ 1X Freemium./. Transakcje muszą mieć ” właściwy” MCC.
  4. Druga karta debetowa do drugiego konta Premium jest niepotrzebna. Jeżeli masz kartę kredytową to obrót nią jest kwalifikowany do moneybecku i zwolnienia z opłaty za oba konta Premium. Jeżeli kartę debetową wyrobiłeś tylko na potrzeby promocji to po jej zakończeniu możesz ją zdać. Jeżeli służy też do wypłat to nie musisz robić nią obrotu bo wystarczy obrót kk.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Dziękuję za odpowiedzi na pytania 1-3 :P

  Niestety w pytaniu numer 4 – chodziło mi o coś innego:P

  4) Czy jeśli zamknę Kartę Kredytową, a będę chciał korzystać z moneyback będę mógł wykonywać transakcje tylko debetówką do konta nr 1 np. (debetówką do konta nr 1 wydam 1000 pln a tą do konta numer 2 – 0 pln)? Czy może musze wydawać po 500 pln za pomocą obydwóch kart debetowych?

  michał Odpowiedz
 • Obie karty/ obrót na obu kontach/ upoważniają do zwrotu 5% moneybeck. Moim zdaniem karta kredytowa pracuje na zwrot 5% dla obu kont Premium. Obrót kartą kredytową zwalnia jednocześnie z opłaty za oba konto. Moim zdaniem konta Premium mają oddzielne numery, wydane do nich są 2/dwie/ karty to i obrót kartą debetową powinien być dla każdego konta wyrabiany „przypisaną” do niego kartą/ na jedno konto min. 500 zł zwalnia z opłaty, a min. 500 zł z dobrymi kodami MCC daje zwrot 25zł /. Tak myślę ale mogę się mylić bo regulamin tego wprost nie reguluje. Napisz do nich pocztą wewnętrzną dla pewności.
  Zrobisz jak zechcesz ale zamykanie karty kredytowej jest mało racjonalne. Lepiej położyć 1000 pln / tyle musisz zrobić obrotu kartami debetowymi aby nie ponosić opłaty za konta Premium/ na ko, zdać debetówki a obrót robić karta kredytową.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • masz rację, przy czym każda KK obniża zdolność kredytowa i niepotrzebnej KK nie chcę trzymać :P

  michał Odpowiedz
  • „regulamin tego wprost nie reguluje”
   — wg mnie reguluje, trzeba 500 zł wydać każdą kartą, bo są to osobne promocje dające 25 zł za wydanie 500 zł (kk to zapisany w regulaminie wyjątek).

   „każda KK obniża zdolność kredytowa”
   — ale nie musisz od razu zamykać, możesz zmniejszyć limit do 2100 zł (żeby spłacając w ostatnim terminie mieć możliwość wydawania 1000 zł/mc), co przy wyliczaniu zdolności kredytowej będzie potraktowane jak miesięczna rata ok. 100 zł.

   Don Quijote de la Mancha
  • DdlM
   Opisywałem taką sytuację. Chodzi o to, że w regulaminie nie ma wprost odniesienia do sytuacji posiadania 2 kont Premium tylko do 1-go.

   Eugeniusz
  • Nie ma, bo posiadając dwa konta możesz uczestniczyć w dwóch promocjach, w każdej na tych samych zasadach: za wydanie 500 zł kartą debetową do konta dostajesz 25 zł.

   Możesz sobie wydrukować 2 egzemplarze regulaminu, w każdym w §3 pkt 5 wpisz numer konkretnego rachunku, wtedy stanie się jasne, co oznacza „karta płatnicza debetowa wydana do Rachunku” z §3 pkt 2.

   Don Quijote de la Mancha
 • nagroda slaba dlatego zainteresowanie oferta male, myslicie ze mozna sie spodziewac czegos lepszego po zakonczeniu tej promocji?czy jednak warto skusic sie na slaby tablet – slaby ale nie posiadam zadnego a lepszy slaby niz zaden:) i tym samym zamknac sobie droge na rok moze dwa przy nastepnej promocji?

  dan123 Odpowiedz
 • MQdlM
  Może warto czytać ze zrozumieniem? To trudna sztuka ale możliwa do opanowania.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Heh, moim zdaniem naciąganie na grupon i wyciąganie danych klientów. Właśnie odrzucili mój wniosek, mimo zdolności kredytowej, którą sprawdzałem w innym banku kilka dni wcześniej na dużo większą kwotę :) Zobaczymy czy będą dzwonić z propozycją po zakończeniu promocji :)

  R Odpowiedz
  • Grupon można zwrócić jak Ci odrzucą wniosek.
   A T-Mobile to właśnie takie ma podejście, żeby wyciągnąć jak najwięcej danych. Mnie zaakceptowano wniosek online po czym zadzwoniła panienka, nie zapytała o żadne nowe dane i już powiedziała, że nie dostanę karty.

   dario
 • Te usługi bankowe to jakaś porażka oszukali mnie przysłali mi kartę szarą zamiast pomoc mierzona kilometrami, zadzwoniłem na infolinię i kobieta wciska mi kit że to niema znaczenia choć w regulaminie jest napisane co innego jak warknąłem na nią to napisała reklamację. W sumie to szkoda zawracać sobie głowy z nimi karta sama w sobie jest beznadziejna.

  mariusz Odpowiedz
  • „karta sama w sobie jest beznadziejna” — bo wolałbyś biało-różową? ?

   Szczerze mówiąc, to tym razem kobieta na infolinii miała rację, jakbyś się wczytał w regulamin, to zobaczyłbyś, że „Karta kredytowa Pomoc Mierzona Kilometrami” jest tam zdefiniowana jako „karta płatnicza wydana przez Bank pod marką T-Mobile Usługi Bankowe”, więc „szara” także warunki promocji spełnia. Dodatkowo z doświadczenia wiem, że te karty rzeczywiście niczym się nie różnią — z tą Pomocą to nie jest tak, jak np. z WWF w Mill, gdzie przy każdej transakcji coś kapie na rzecz fundacji, w TMUB sam możesz zdobyte punkty przeznaczyć na fundację, tak samo przy białej i szarej. O tym, że bank te karty traktuje jednakowo świadczy też fakt, że po wczytaniu szarej Android Pay pokazuje białą, a podczas promocji 3×100 zł za wyrobienie też niektórzy dostawali szare, a niektórzy (później) różowe.

   Ale złożenie reklamacji nie było głupie, zawsze to jakieś zabezpieczenie.

   Don Quijote de la Mancha
  • Zaskoczyłeś mnie powiedzmy że obie działają tak samo i dobrze. Ale zamawiałe biało różową a nie szarą i taka powinna przyjść. Przecież niekturzy zamawiają też karty dla wizerunku np.niekture kobiety lubią różowe. To tak jakby kupić na allegro kurtkę czarną a by przyszła biała oczywiście da się w niej chodzić ale czy to jest to samo?

   mariusz
  • Tak, w wielu poważnych bankach wybór wizerunku karty jest częścią procesu wnioskowania, w niektórych można nawet wgrać swój obrazek, a np. Lions Bank oferuje ładną metalową w kształcie lwa, trudno sobie wyobrazić, by zamiast niej przesłali różowy plastik. ?

   Mimo wszystko karta to nie kurtka, a TMUB to może nie „porażka”, lecz nie tak daleko ?, na pewno nie jest to private banking…

   Don Quijote de la Mancha
  • Pewny jesteś że ta karta także spełnia warunki „karta z tabletem” bo głównue po to ją założyłem? Regulaminu bardzo wnikliwie przyznam że nie czytałem.

   mariusz
  • Tak, na 90% warunki spełnia (jeśli poprawnie złożyłeś wniosek), a na pozostałe 10% zabezpieczyłeś się reklamacją. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • Pewny jesteś że ta karta także spełnia warunki „karta z tabletem” bo głównue po to ją założyłem? Regulaminu bardzo wnikliwie przyznam że nie czytałem.

   mariusz.
 • Dostałem wczoraj kartę T-mobile zamiast Kartę kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami”
  Pytałem w banku czy biorę udział w promocji ,kazali pisać na [email protected] i do dzisiaj cisza. Nr tel. w Banku do organizatora nie mają.
  Chyba wycofam się z tej oferty

  Stefan Odpowiedz
  • Też mi taką przysłali zamiast PMK złożyłem reklamację na infolinii ale kobieta powiedziała że mają 30 na odpowiedz no cóż napisałem maila do faceta co zajmował się zakładaniem mojej karty dziś rano zadzwonił do mnie żeby dopytać o szczegóły później zadzwonił i powiedział żeby tej co mi przysłali nie aktywować a przyślą mi tę właściwą ot tak się pomylili. Tobie radzę zrobić tak samo.

   mariusz
 • Ten bank to porażka. Grupon kupiony wniosek wypełniony konsultant oddzwonił.
  Stwierdził że moja historia w TM jest dobra więc będą procesować wniosek o bierzące konto.
  Po 3 dniach się jednak rozmyślił i znów dzwoni – że nie mogą bo wpływy na konto to nie pracodawcy ale moje własne (jakby tego nie widział wcześniej).
  Kazali dosłać biling z banku w którym mam wpływy pensji… tydzień ciszy..
  Zadzwoniłem sam i pytam się dlaczego się nie odzywają… a bo PDF który przesłałem z wyciągiem z innego banku jest „niezaufany” i nie mogą go procesować i że mój główny bank to jakiś podejrzany jest i nie ma mowy aby uznali dokumenty z tego banku. Aż mi kapcie z wrażenia spadły bo takich bzdur jeszcze nie słyszałem.
  Teraz chcą zaświadczenia o zarobkach…
  Sami nie wiedzą co jest potrzebne i tak już ponad 2 tygodnie… ciekawe ile jeszcze danych odemnie będą chcieli wyłudzić a wnioskowałem o najmniejszy możliwy limit

  mm Odpowiedz
 • Gdyby ktoś zastanawiał się nad zdolnością kredytową, to np.: dochód 5000 brutto, w BIK 3xKK z łącznym limitem 8000 PLN + kredyt studencki, 2 osoby w gospodarstwie domowym (łączny dochód ~3550 netto) i wnioskowany limit 4200 PLN.

  Wstępna decyzja pozytywna, czekam na telefon od analityka.

  Loonatic Odpowiedz
 • Czy kupując przedmioty na allegro biorę udział w promocji ?

  Tadziu Odpowiedz
 • Absurd! Przesłałem wymagane dokumenty, przeszedłem weryfikację, dostałem potwierdzenie umowy z dokumentami, w których bank ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO WYDANIA KARTY. A teraz Pani zadzwoniła, że jednak jest problem z weryfikacją, bo w 1 miesiącu miałem stratę w DG (akurat nie wystawiałem faktur w tym miesiącu). Przecież to jest chore.

  omen1989 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy