Tablet Lenovo za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

Zakończona

Wystartowała promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej zyskać możemy tablet Lenovo Tab2 A7 o wartości 349 zł. Tym razem jednak bankiem organizującym promocję jest Alior Bank, a dokładniej jego różowy oddział T-Mobile Usługi Bankowe. Co istotne: warunki promocji są całkiem łatwe do spełnienia.

Tablet za kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe

Tablet dla nowych posiadaczy karty kredytowej

Aby skorzystać z promocji należy zakupić ofertę w serwisie groupon (za 5 zł), a następnie dokonać zgłoszenia na stronie kartaztabletem.pl (wyrażając przy tym zgody na przekazanie danych do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji), skąd złożymy wniosek o kartę kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami.

Jak łatwo się jednak domyślić, bank wprowadził pewne ograniczenia co do uczestników promocji. Dla nas istotne są dwa punkty:

[Uczestnicy]
1) nie są stroną Umowy o Kartę kredytową na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy w ramach Promocji;
2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami Karty kredytowej, wydanej przez Bank pod marką T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Sync.

oraz dwie definicje:

Umowa – Umowa o Kartę kredytową, zawierana pomiędzy Bankiem i Uczestnikiem;
Bank – Alior Bank Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie […]

Przekładając to na prostszy język: o tablet mogą walczyć jedynie osoby, które nie miały nigdy karty kredytowej w T-Mobile (lub dawnym Alior Syncu) oraz nie mają w tej chwili żadnej karty kredytowej w całym Alior Banku.

Nagroda za wydanie 2 x 750 zł

Jakie warunki musimy spełnić aby otrzymać tablet? Jeśli po złożeniu wniosku bank wyda pozytywną decyzję kredytową i przyzna nam kartę, to w marcu i kwietniu 2017 musimy wydać po 750 zł kartą w postaci transakcji bezgotówkowych. Razem 1500 zł, czyli całkiem przyzwoicie. Istotne jest również, aby przyznany nam limit na karcie wyniósł przynajmniej 4200 zł.

Ponieważ mówimy o T-Mobile, to z góry można założyć, że do transakcji bezgotówkowych nie wliczają się pewnego typu transakcje (jak w promocji z moneybackiem). I rzeczywiście – regulamin wyklucza transakcje z kodami:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
 • o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Tablet Lenovo Tab2 A7-10F zostanie nam przekazany za pomocą przesyłki kurierskiej wysłanej najpóźniej 30.05.2017. Aby jednak otrzymać przesyłkę konieczne będzie odebranie maila od organizatora promocji (do 16 maja) i uzupełnienie swoich danych (do 29 maja). Co ciekawe:

W przypadku braku dostępności rynkowej produktu, będącego Nagrodą w Promocji, Organizator wyda Laureatom jako Nagrodę produkt o nie gorszych parametrach technicznych.

Na koniec warto dodać, że sprzedaż grouponów odbywać się będzie do 5 lutego 2017, o ile pula 1500 kuponów nie zostanie wcześniej wyczerpana. Rejestracji w promocji musimy dokonać do 6.02, wniosek złożyć najpóźniej 7.02, a kartę aktywować do końca lutego.

Ile kosztuje karta kredytowa T-Mobile?

Wydanie karty Pomoc Mierzona Kilometrami jest bezpłatne. Zapłacić możemy jedynie za wznowienie karty po roku (o ile ją ciągle będziemy posiadać). Koszt to 70 zł, jednak jeśli wydamy min. 7500 zł w ciągu 12 miesięcy, to opłata spada do 35 zł. Jeśli wydamy dwukrotnie więcej – wtedy nie płacimy nic.

Co istotne: możliwe jest poniesienie opłaty miesięcznej w wysokości 8 zł, ale bardzo łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy wykonać min. 4 operacje bezgotówkowe w danym okresie rozliczeniowym karty.

PS. Warto pamiętać, że w Citibanku do zgarnięcia mamy smartfon o (realnie) dwukrotnie większej wartości!

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja – żenada. Żona przeszła weryfikację, już wysyłali do niej kuriera, gdy nagle okazało się, że rozmowa którą pracownik banku przeprowadził z kadrową to nie jest dostateczny dowód na zatrudnienie i zażądał potwierdzenia wystawionego przez główną księgową. Po wysłaniu rzeczonego skanu niby wszystko miało być okej, jednak i to do końca nie przekonało banku, bo ponownie zażądał takiego zaświadczenia, ale tym razem w oryginale za pośrednictwem kuriera. Finalnie daliśmy sobie spokój, bo szkoda nerwów na średniej jakości tableta, ale osobiście będę się trzymał jak najdalej od Aliora i jego wynalazków, co i polecam pozostałym uczestnikom tej pseudo-promocji.

  ziberro Odpowiedz
 • No to widzę ze to juz ich standard.
  Wniosek zlozony 20 sycznia dzis karty brak.
  Wielokrone zmiany w procesowaniu wniosku a to z wyciagu a to z innego konta a to z zaswiadczenia o zarobkach. Po miesiacu pojawil sie kurier z umowa i umowa nie dotarla do banku. Teraz niby ja maja ale karte dostane po 14 dniach czyli nie mam możliwości aktywacji w czasie promocji.
  Zaproponowano mi jedynie za mogę zaplacic extra za kuriera albo aktywowac karte ktora jeszcze nie wyslali na moja wlasna odpowidzialnosc.
  TRZYMAJCIE SIE OD TEGO BANKU Z DALEKA! !!

  Mimo Odpowiedz
 • Tak to są dziadowskie procedury przyznawania karty. Albo sposób ich wykonania co dla klienta ma, niestety, takie same skutki. W ub. roku ojciec mój, emeryt z prawie 2 tys. emerytury złożył wniosek o kk z limitem 1000 zł. Ban odmówił. No comments.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Ja dla równowagi dodam, że dla mnie zaakceptowali wniosek na podstawie mojej historii R-ku bankowego z ostatnich 6M z wpływami pensji. Na ich telefon firma odmówiła podania jakichkolwiek informacji o moim zatrudnieniu. Umowa podpisana – czekam na przysłanie karty. Prócz karty w T-mobile mam jeszcze 3 aktywne KK, 2 w trakcie zamykania (pewnie nie zniknęły jeszcze z BIKu) i kredyt studencki.

  Niezbadane są modele scoringowe ;).

  Marcin H Odpowiedz
 • Ktoś orientuje się jakie są kody MMC PayPal i czy transakcja przeliczana po kursie PayPal (obciążenie w PLN) jest uważana jako krajowa, czy jako zagraniczna?

  Marcin H Odpowiedz
 • macie jakiś pomysł gdzie przejdzie mcc bo w płazie rachunki to 4900 z tego co czytam wiec odpada, sprytny również.

  tom89131312assss Odpowiedz
 • Ktoś ma doświadczenie z częściowymi zwrotami? Czy kupując w danym miesiącu kartą towar za 1000 PLN, a potem zwracając do sklepu jego część o wartości 250 PLN kwalifikuję się w danym miesiącu do promocji (wydanie 750 PLN), czy nawet częściowy zwrot dyskwalifikuje transakcję jako taką?

  Marcin H Odpowiedz
 • Ktoś już dostał email potwierdzający przyznanie nagrody?

  xxMax Odpowiedz
 • Ja tez czekam za info, nie wiem czy nawet spelnilem ich warunki wg mnie tak ale kto to wie??

  Kriskhh Odpowiedz
 • Ja już otrzymałam emaila potwierdzającego zdobycie nagrody, oraz prośbę o wpisanie adresu.

  Marta Odpowiedz
 • Dzis przyszedl e-mail o zdobyciu nagrody i konieczności podania danych do wysyłki :)

  droo Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał przy rejestracji na kartaztabletem.pl emaila? Ja niestety nie mogę takowego znaleźć, maila o zdobyciu nagrody jeszcze nie dostałem, a chciałem zweryfikować czy wszystko dobrze zrobiłem przy rejestracji przed złożeniem reklamacji.

  TomaszG Odpowiedz
 • Dzis kurier dostarczyl tableta. Dyspozycja zamkniecia karty zlozona :)

  MarcinH Odpowiedz
 • Ktos wie jak wyglada sprawa gwarancji? Wyglada na to, ze jest producenta. Ale daty sa takie jak ponizej.

  Tablet:
  Gwarancja podstawowa
  Data rozpoczęcia Data końcowa Typ Status
  2016-06-30 2018-08-28 C03 Aktywny

  Bateria:
  Data rozpoczęcia Data końcowa Typ Status
  2016-06-30 2017-08-28 1EZBAT Aktywny

  Raczej spodziewalem sie jakiegos dowodu zakupu z data, od ktorej mam pelne 2 lata gwarancji..

  MarcinH Odpowiedz
  • W przypadku telefonu od Citi, byl mail od dystrybutora z oświadczeniem potwierdzającym 2 lata gwarancji producenta (od mniej wiecej daty odebrania sprzetu).

   BTW – informowali jakos, ze wysylaja tablet?
   BTW 2 – jaki kurier? :)

   droo
  • Kurier Inpost. Nie bylo info, ze wysylaja.
   Zadzwonilem do tej firmy (dystrybutor), powiedzieli, zeby opisac sprawe w mejlu. Tak wiec napisalem mejla i zobaczymy co odpisza w sprawie okresu gwarancji.

   MarcinH
 • Cześć,
  Czy po otrzymaniu tabletu można od razu zamykać kartę kredytową?

  Marcin Marcin Odpowiedz
 • Dzień dobry, wchodząc na stronę kartaztabletem.pl podałem inny adres niż w umowie, czy nei wykluczy mnie to z promocji?

  ngg Odpowiedz
 • Witam
  dzwonił kurier i mam odebrać dziś tablet.
  W którym momencie najlepiej zrezygnować z karty i wystąpić o limit w koncie żeby nadal mieć zwrot z moneybacka:
  1) teraz wysłać rezygnację z karty kredytowej i wystąpić od razu o limit?
  2) czy wysłać rezygnację 1 czerwca (31 maja będą sprawdzać jakie ma się konto i czy moneyback się należy z uwagi na kk) i wtedy wnioskować o limit ?
  pozdrawiam

  holek Odpowiedz
 • …”Przypominamy o koniecznosci podania adresu do wysylki tabletu z promocji Karta z Tabletem na stronie http://www.kartaztabletem.pl, dziekujemy”

  Dostaliście takiego smsa, pomimo podania wczesniej danych? Podejżewam, że wysyłają z automatu do wszystkich, ale może się mylę.

  Mateusz Odpowiedz
  • Nie dostałem takiego sms.
   Dane uzupełniłem chyba jeszcze 11.05, ale kurier jeszcze przesyłki nie dostarczył.

   tomafra
 • Dostałem tablet dzisiaj, kurier InPost. Sprawdzam gwarancję i faktycznie jest do 06.2018. Trochę lipa…

  Paddy Odpowiedz
 • Do mnie przed chwila przyszedl mail o gwarancji 2-letniej od 17.05.2017.
  A samego tabletu jeszcze nie dostalem… :)

  droo Odpowiedz
 • Ciekawszy fragment mejla:
  „Ze względu na to, że otrzymany tablet jest nagrodą w promocji, prosimy o zachowanie tej wiadomości, ponieważ jest ona traktowana jako dowód zakupu.
  Serwis może poprosić o przedstawienie tego e-maila podczas przyjmowania zgłoszenia naprawy gwarancyjnej.”

  Zastanawiam sie jak bedzie istotne kto pokaze mejla, czy bedzei to jakos weryfikowane z nazwiskiem (czy do serwisu oddaje osoba, ktora brala udzial w promocji).

  MarcinH Odpowiedz
 • Jak zamknąć kartę? Oddział czy online?

  tomdwdswswsws Odpowiedz
 • Skąd mam wziąć swój unikalny kod przy podaniu danych do wysyłki nagrody na stronie?

  Konrad Odpowiedz
 • Sprawdziłem pocztę, żadnego maila z takim potwierdzeniem od nich nie widzę.
  Czy w korespondencji z otwarci karty jest w ogóle jakaś informacja o udziale w promocji z tabletem?

  Konrad Odpowiedz
 • Z jakiego konkretnie adresu mailowego były te potwierdzenie spełnienia warunków i kod?

  Konrad Odpowiedz
 • Tak, wszystko się zgadza, dane podałem dopiero dzisiaj.
  Czy otrzymuje się potwierdzenie mailowe wprowadzenia danych do wysyłki?
  Mam nadzieje ze mi to zaakceptują ;-)

  Konrad Odpowiedz
 • Ja od 2 dni próbuję uzyskać potwierdzenie, że wysłali tablet i jakiś numer przesyłki. Na chwilę obecną zostałem odesłany do firmy kurierskiej “Goniec” (bez żadnego numeru przesyłki, nie mówiąc nawet która to firma, bo w google znajduję dwie…).

  Myślę, że warto wyrazić swoje rozgoryczenie również informując Bank, że organizator promocji, której oni są partnerem nie traktuje poważnie klientów…

  droo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy