Tidal przez 2 lata bez opłat + dostęp do przedsprzedaży koncertów za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku przeznaczona dla osób, które lubią muzykę. W zamian za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej zyskać możemy 2-letni dostęp do platformy streamingu muzyki Tidal o wartości 477,60 zł. Oprócz tego (jako klient Citibanku) otrzymamy dostęp do limitowanych przedsprzedaży koncertów największych gwiazd – w tym roku do zdobycia były wejściówki m.in. na Metallicę, Pink, Roda Stewarta czy Bon Jovi!

Tidal 2 lata za darmo za kartę Citi Simplicity od Citibanku

Tidal przez 2 lata za darmo od Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 31.12.2019.

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić trzy proste warunki: aktywować kartę, zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1500 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Istotne jedynie, aby powyższe warunki spełnić nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w lipcu czas na zalogowanie i wydanie 1500 zł będziemy mieć do końca października. Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się bowiem w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Aby zrealizować voucher powinniśmy założyć konto na platformie Tidal i wpisać kod z vouchera na stronie offer.tidal.com/voucher. Voucher jest ważny przez 30 dni od otrzymania dla użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie posiadali subskrypcji w serwisie Tidal.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. Korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Voucher Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity” – ten tytuł bym sugerował zmienić

  konwicki Odpowiedz
 • Przyszedł mejl z jakimiś zmianami, zauważyliście coś niepokojącego?
  Ja na razie nie, do Transakcji Szczególnych niczego nie dopisali, a wręcz usunęli pocztę.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy