300 zł lub 400 zł za wyrobienie karty kredytowej Santander Consumer Banku – którą ofertę wybrać?

Trwają dwie promocje karty kredytowej banku, który dla wielu czytelników jest ciągle nowością. Mowa o Santander Consumer Banku i jego ofercie z premią 300 lub 400 zł na start. Sprawdźmy więc z której oferty bardziej opłaca się skorzystać by zyskać bonus dla nowego klienta :)

Zyskaj 400 zł od Santander Consumer Bank
W pierwszej promocji do zdobycia jest 300 zł w formie vouchera do Biedronki w zamian za wyrobienie TurboKARTY. Bank zaznacza, że należy być nowym klientem, czyli nie posiadać żadnej karty Santander Consumer Banku od 2022 roku.

Po zawnioskowaniu o kartę i podpisaniu umowy należy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 30 dni, a następnie wykonywać transakcje kartą na min. 500 zł w ciągu trzech z czterech pierwszych miesięcy – bank przekaże nam bowiem 100 zł w bonie za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Razem wymagane jest więc wydanie 500 x 3 = 1500 zł, aby zgarnąć 300 zł nagrody.

A jak zdobyć jeszcze więcej, czyli wybrać ofertę z kartą podarunkową 400 zł na Allegro?

Warunek nowego klienta jest identyczny, jak w ofercie z voucherem Biedronka. Tu, oprócz zawnioskowania ze strony promocji, również wymagane jest zalogowanie do bankowości, a następnie wykonywanie transakcji kartą. Różnica jest natomiast taka, że należy wydać o 20% więcej, czyli 600 zł miesięcznie. A ponieważ bank funduje stówkę za każdy miesiąc obrotów, to musimy ten warunek spełnić w co najmniej czterech z pierwszych pięciu miesięcy, aby nagroda była nasza.

Oznacza to, że razem musimy wydać min. 600 x 4 = 2400 zł, aby odebrać 400 zł nagrody.

Którą ofertę wybrać? Oczywiście na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Oferta z Biedronką daje efektywnie nieco wyższy zwrot (max. 20%), natomiast Allegro pozwala na wyższą premię.

Na koniec dodam, że obie oferty doczekały się dokładniejszych prześwietleń w formie osobnych wpisów na blogu. Tam również omawiam dodatkowe korzyści (nawet 5% moneybacku za zakupy) oraz opłaty za TurboKARTĘ. Zachęcam do zapoznania się z nimi, aby mieć ogląd na pełną ofertę:

Advertisement

Nie przegap!

Komentarze

 • Ale posucha w promocjach…

  Jarosław Odpowiedz
  • Dokładnie…że aż „porównuje” dwie dawno znane i opisane … I trzeba zadać sobie jedno ważne, ale to zaj**cie ważne pytanie …wolicie 300 czy 400 zł ?

   JoX
  • Jak ktoś się chce rozdrabniać, to można się zastanawiać. Ja przez ostatnie 12 miesięcy wziąłem 360 zł z moneybacku no i do tego 2 hulajnogi.

   ls5
 • W jaki sposób trzeba udokumentować dochody? Oświadczenie? Wyciągi z banku? Zaświadczenie z kadr? Ktoś ma wiedzę, jak to jest w Santander Consumer Banku ?

  Karolina Odpowiedz
  • U mnie było na oświadczenie, bez dokumentów

   Ja123
  • u mnie tak samo chociaż 3 m-c temu wziąłem tam niewielki kredyt na 0%

   stalker
  • Ode mnie chcieli wyciągi z przelewami pensji, i te im się nie spodobały bo nie było wprost napisane, że to pensja tylko rząd cyfr z naszego systemu.

   yossarian
 • Sztuką jest dostać te kartę, jeśli już kiedyś się ją miało i zrezygnowało

  marsid Odpowiedz
  • Miałem turbo, potem Visę comfort, znowu mam turbo. Da się.

   ls5
  • Potwierdzam

   Jarosław
  • To widocznie mam pecha, no próbowałem 2 razy, a info ze powodem odmowy karty jest najprawdopodobniej rezygnacja z karty w przeszłości od razu po skończeniu promocji dostałem od konsultanta. Może trzeba będzie spróbować jeszcze raz ;)

   marsid
  • przerobiłem tyle kart ale nigdy nie dostałem odmowy, z reguły zaraz po promocji gdy pisałem rezygnacje dostawałem jakiś bonus który obligował mnie abym jeszcze z 3 m-c odczekał ale pozniej rezygnacja i następna

   stalker
  • W Santander Consumer? Nie proponowali nic. Co dziwne za pierwszym razem była odmowa a potem od razu na oświadczenie woli…

   Ja123
  • Problem miałem jedynie z kk w Credit Agricole. Podobno dziwnie liczą zdolność kredytową

   Jarosław
  • Do 3 razy sztuka. 2 razy nie udało się na te 300 zł do Biedry udało się na 400 do Allegro, bez żadnego potwierdzenia dochodów:)

   marsid
 • Byłam w banku i babka twierdziła, że 500 zł trzeba wydać łącznie w ciągu trzech miesięcy a nie po 500 zł w kazdym.Czy ktoś z was to weryfikował? Bo to spora różnica🙂.

  Anka Odpowiedz
 • Czy zapłacenie rachunku na poczcie za pomocą tej karty będzie liczyło się do wymaganego obrotu oraz czy jest jakaś opłata ze strony banku za taką operację?

  neme Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy