Ustrzel rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Zakończona

Ruszyła bardzo prosta promocja Konta 360° w Banku Millennium z rekordową premią na start. W zamian za dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat za konto zyskamy łatwe 200 zł w gotówce. :)

200 zł za założenie Konta 360 w Banku Millennium

Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego produktu Banku Millennium na dzień rozpoczęcia promocji. Oprócz tego banku wyklucza również osoby, które mogą dysponować jakimś produktem banku (np. jako pełnomocnik innej osoby) oraz osoby, które nie są już klientami banku, ale miały Konto 360° lub Konto 360° Student otwarte w jakiejś promocji „na start”.

Ta promocja jest już nieaktualna, ale ruszyła jej reedycja. Do zgarnięcia mamy 200 zł na bardzo prostych zasadach :)

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 27.07.2018 31.07.2018 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.07.2018 3.08.2018 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych przez firmy współpracujące z bankiem (najlepiej zaznaczyć wszystkie pola).

Aktualizacja (26.07): promocja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że bank postanowił ją przedłużyć o kilka dni. O konto możemy wnioskować do końca lipca! :)

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co zresztą jest znakiem rozpoznawczym banku). Aby zgarnąć dwie stówki wystarczy zapewnić wpływy zewnętrzne na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać min. jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Bank oczekuje od nas spełnienia warunków dwukrotnie: w sierpniu i wrześniu.

Od siebie dodam, że pierwszym warunek najprościej spełnić przelewając sobie pieniądze ze swojego konta w innym banku (zaraz potem można je odesłać kolejnym przelewem). Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe – tu nie ma żadnego dodatkowego warunku, więc możemy np. kupić bułki w piekarni czy bilet komunikacji miejskiej w automacie i warunek będzie spełniony.

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na nasze Konto 360° w terminie do 15.10.2018 (o ile ciągle będzie aktywne).

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu oraz po zapewnieniu wpływu 1000 zł. Łatwo więc zauważyć, że spełnianie warunków promocji = brak opłat za konto. Warto tu również dodać, że drugi warunek dotyczy jedynie zwykłego Konta 360° – osoby młode zakładające konto w wersji Student (do 26. roku życia) muszą jedynie wykonać jedną transakcję kartą. Przelew nie jest wymagany (do zwolnienia z opłat, bo do premii – tak).

Co ciekawe spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów! Jeśli natomiast o tym zapomnimy, to za pakiet konto + karta zapłacimy 7 + 8 zł miesięcznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najbardziej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nagroda weszła w piątek 12.10.2018 koło 16

  Mlody Odpowiedz
 • Na 3 kontach jest nagroda, na jednym nie ma. Dziwny temat :D

  Michał Odpowiedz
 • kiedy można zamknąć konto :)? od razu po wypłaceniu nagrody?

  Martyna Odpowiedz
 • Nie dostałam nagrody a spełnilam wszystkie warunki po założeniu konta 360 student…

  Agata Odpowiedz
 • Też brałem udział w tej promocji i niestety dopiero teraz przypomniałem sobie o tym i sprawdziłem, że nie dostałem owej premii 200 zł za założenie konta i spełnienie wszystkich warunków.

  RadoRadecki Odpowiedz
 • Czy Wam również policzyli 7,99 za zamknięcie konta?
  Naliczono mi też 8 zł za prowadzenie konta oraz kolejne 8 za kartę mimo, że Pan na infolinii twierdził, że za konto w okresie wypowiedzenia nie będą już naliczane opłaty. Pisać reklamacje?

  Iza Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy