Rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium powraca! (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Zakończona

Rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium powraca! W zamian za założenie rachunku, skorzystanie z aplikacji mobilnej i dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat zgarnąć możemy 200 zł premii. Tym razem trzeba się jednak śpieszyć – pula wniosków jest bowiem limitowana!

Zbliż się do 200 zł premii od Banku Millennium

Zbliż się do 200 zł od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego produktu Banku Millennium na dzień rozpoczęcia promocji. Oprócz tego bank wyklucza również osoby, które mogą dysponować jakimś produktem banku (np. jako pełnomocnik innej osoby) oraz osoby, które nie są już klientami banku, ale miały Konto 360° lub Konto 360° Student otwarte w jakiejś promocji „na start”.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 24.09.2018 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 30.09.2018 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz firmy współpracujące.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 wniosków. Po jej wyczerpaniu dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe. Kto pierwszy, ten lepszy!

2 x 100 zł premii

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym banku). Aby zdobyć pierwszą część nagrody, czyli 100 zł, konieczna będzie aktywacja aplikacji mobilnej banku oraz dokonanie co najmniej jednej płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIKa (stacjonarnie lub internetowo) w terminie do 14.10.2018. Tyle! :)

Aby natomiast zdobyć drugą stówkę konieczne będzie dwukrotne spełnienie warunku bezpłatności konta, czyli zasilenie rachunku kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą. Warunek ten najprościej spełnić przelewając sobie pieniądze ze swojego konta w innym banku (później możemy z nimi zrobić co chcemy). Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe – tu nie ma żadnego warunku wysokości transakcji, więc możemy np. kupić bułki w piekarni czy bilet komunikacji miejskiej w automacie i warunek będzie spełniony.

Kiedy powinniśmy spełnić te warunki? Zgodnie z regulaminem zarówno w październiku, jak i w listopadzie.

Co ciekawe osoby, które zawrą umowę o Konto 360° Student (dla osób do 26. roku życia) mają nieco prostsze warunki: wystarczy, że zasilą konto kwotą co najmniej 360 zł.

I to tyle! Pierwszą z premii w wysokości 100 zł otrzymamy już 18.10.2018. Kolejna stówka wpadnie na nasze konto do 12.12.2018. Co ciekawe jeśli ktoś przez nieuwagę nie spełni pierwszego z warunków promocji i nie zgarnie 100 zł, to i tak może otrzymać kolejną stówkę (o ile spełni pozostałe warunki).

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu oraz po zapewnieniu wpływu 1000 zł. Łatwo więc zauważyć, że spełnianie warunków promocji = brak opłat za konto. Warto tu również dodać, że drugi warunek dotyczy jedynie zwykłego Konta 360° – osoby młode zakładające konto w wersji Student (do 26. roku życia) muszą jedynie wykonać jedną transakcję kartą. Przelew nie jest wymagany (do zwolnienia z opłat, bo do zgarnięcia premii – tak).

Co ciekawe spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów! Jeśli natomiast o tym zapomnimy, to za pakiet konto + karta zapłacimy 7 + 8 zł miesięcznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najbardziej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bank twierdzi, że wypłata będzie jutro. Wtopa, ale może lepiej, że nie dostał nikt (i wiemy, że to się zmieni), niż gdyby dostała tylko część osób. Do tej pory Bank Millennium wywiązywał się ze swoich obietnic na czas, więc poczekajmy do jutra.

  Michał Odpowiedz
 • I jest już stówa od Millennium ?

  Robben_11 Odpowiedz
 • Ja również potwierdzam ;)

  Patrycja Odpowiedz
 • No u mnie również :)

  marek_m Odpowiedz
 • 100 na koncie. dziękuję @livesmarter za wpis o promocji ;)

  Mateusz Odpowiedz
 • Widze, ze kilka osob dostalo a u mnie i u zony pusto wiec pytanie – czy jest ktos kto NIE DOSTAL? Skoro pula byla ograniczona do 2000 to raczej w jednym momencie wszyscy powinni dostac…

  Bartglw Odpowiedz
  • Poczekaj do końca dnia, jeżeli nie wpłynie a spełniłeś warunki to napisz krótką wiadomość przez millenet w formie reklamacji i na 100% dostaniesz.

   saroyan
  • Dzwonilem do banku sie upewnic czy spelnilem warunki bo zwatpilem. Potwierdzili, ze tak i ze maja wyplacac do konca dnia. Poczekam spokojnie.

   Bartglw
  • Odczekalem ale nic to nie dalo – pusto zarowno u mnie i u zony wiec reklamacja poszla. Chyba zalapalem sie do waskiego grona pechowcow… przynajmniej tak wnioskuje po braku innych wpisow o braku premii.

   Bartglw
  • Brat miał podobną sytuację w poprzedniej promocji, krótka reklamacja i po dwóch dniach premia na koncie ;)

   saroyan
 • U mnie też jest. Dzięki LiveSmarter :)

  Paweł Odpowiedz
 • U mnie też nie ma.

  Marcin234 Odpowiedz
 • Żadnej premii, ani na moim, ani na męża koncie. Żenada, aby prosić się o coś, co miało być zagwarantowane.

  Grazia Odpowiedz
  • Jak zakładane konto? W oddziale? Czy reklamację już napisaliście? Millennium raczej nie robi problemów, więc musiał być jakiś powód.

   Michał
  • konta zakładane przez internet, a umowa podpisana w oddziale. Reklamację przyjęto telefonicznie. Pozostało tylko czekać.

   Grazia
  • Jak udowodnić,że konto zakładane przez dedykowaną stronę? Tego żąda bank.

   Grazia
  • Idź do Pani/Pana (do tego który skopał wniosek) w banku i zgłoś reklamację, w telefoniczne reklamacje nie wierzę, elektronicznie mogą Ci uwierzyć na słowo jedynie dopisać do promocji i przyznać premię.

   abc
 • Reklamacja przez czat, po godzinie sms że pozytywnie rozpatrzona, po kolejnych 2 godzinach stówka zawitała na moim koncie. Wybaczam im.

  Marcin234 Odpowiedz
  • Mi odpisali na wiadomosc przez system, ze maja 30dni a na czacie, ze mam czekac cierpliwie. Wiec ja im chyba jednak nie wybaczam :)

   Bartglw
 • wypłacone 200zł będzie musiało zostać ujęte w PIT?

  janekS Odpowiedz
  • Nie, sprzedaż premiowa jest zwolniona z podatku na podstawie ustawy. Zgodnie z regulaminem:

   Uzyskana Premia stanowić będzie przychód Uczestnika zwolniony z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 200 j.t. z późn. zm).

   Michał
 • wpadła już komuś 2 stówka?

  jaro Odpowiedz
 • Też czekam …

  Ja Odpowiedz
 • już jest na koncie

  Klaudia Odpowiedz
 • Już dostałem.
  Czas zamknąć konto :P Widzę że można online złożyć wypowiedzenie które standardowo trwa 30 dni, nie wiecie czy w styczniu również trzeba spełnić warunki które obniżają koszty konta do zera?

  Seba Odpowiedz
  • Nie trzeba, bo skoro mam caly miesiac na wykonanie transakcji karta, to teoretycznie mam caly styczen na to zeby nie miec oplaty za styczen :) Czyli jakby na koncu stycznia ten warunek moze byc sprawdzany. Tak wiec ja wczoraj dostalem 100zl (w grudniu robilem przelew karta). Teraz oczyscilem konto, zlozylem wniosek zamkniecia calosci.

   MarcinH
 • ktoś dostał ciekawą propozycję w zamian za zostawienie aktywnego konta?

  pablos Odpowiedz
  • Wczoraj, 2% od płatności kartą i 5% od płatności BLIK. Max w m-cu 30zł + 30zł i promocja na 0,5 roku.

   saroyan
  • Jakieś wykluczone są kody mcc w tej promocji?

   Seb
  • Nie ma wykluczeń – zasady takie same jak dla nowych klientów.

   mbo
  • Chyba aktualnie dla nowych nie ma takiej promocji, albo nie umiem szukać :/

   Seb
  • Ta promocja jest pewnie oferowana tylko telefonicznie po złożeniu wypowiedzenia konta. Sam taką dostałem w czerwcu br. Niestety nie idzie się dokopać do pisemnego regulaminu.

   Paweł K.
 • Czy ktoś ma możliwość sprawdzenia jak wygląda kwestia opłat za dokonywanie wpłat na kartę debetową Mille lub BLIK w obcych wpłatomatach (np. Santander)? Niestety na moim tablecie nie mogę otworzyć cennika. Z góry dziękuję i życzę Wam wesołych świąt.

  Mari Odpowiedz
  • W cenniku jest „Wpłata gotówki w placówce / wpłatomacie Millennium — bez opłat”; w praktyce pewnie w „obcym” wpłatomacie wpłacać się nie da (choć mi wczoraj udało się wpłacić na konto Aliora w maszynie Crédit Agricole, ale to pewnie dlatego, że to tak naprawdę Euronet).

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy