Trenuj za darmo przez 12 miesięcy z karnetem OK System od BGŻ BNP Paribas!

Zakończona

Wraca promocja BGŻ BNP Paribas, której poprzednia edycja zakończyła się przed czasem! Jeśli nie udało wam się wtedy załapać na darmowy karnet OK System na najbliższe 12 miesięcy, to jeszcze nic straconego. Właśnie ruszyła druga edycja tej popularnej promocji, dzięki której przez najbliższy rok możecie trenować za darmo! :)

Trenuj za darmo z OK System od BGŻ BNP Paribas

3-letni okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 36 miesięcy. Wliczamy tu też banki BGŻ i BNP Paribas przed fuzją. Wykluczone są również te osoby, które są stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku (choć posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z promocji). Dodam również, że posiadanie konta w BGŻOptima w niczym nie przeszkadza – tam obowiązuje odmienna umowa ramowa, a konto nie jest rachunkiem osobistym, ale oszczędnościowym.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując przy tym wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne z wygenerowanego dla nas linku. Podczas wnioskowania na stronach banku nie ma konieczności wyrażania dodatkowych zgód.

Ale uwaga! Choć promocja trwa do 25.04, to przewidziano w niej pulę 1500 wniosków, które kwalifikować się będą do odebrania nagrody. W momencie przekroczenia 1500 rejestracji dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane (tak, jak miało to miejsce w poprzedniej edycji) aby nikt nie został bez nagrody. Z tego też powodu warto się śpieszyć i nie odkładać złożenia wniosku na później!

Pierwszy karnet OK System za podpisanie umowy

Co dalej? Pierwszy karnet zgarniemy już za sam fakt podpisania umowy (poprzez wizytę kuriera, najpóźniej 10.05). Sam karnet zostanie nam wysłany mailowo do 14.05.2018. Będziemy mieć wtedy czas do 27.05 na wgranie go do panelu użytkownika OK System (jeśli nie posiadamy profilu, to konieczne będzie jego założenie). Karnet będzie ważny w czerwcu i pozwoli na wstęp do wybranych obiektów sportowych 2x w tygodniu. Do wyboru mamy miejsca widoczne w tym pliku. Kolejne karnety, na kolejne miesiące, będą dopisywane automatycznie do naszego konta – o ile spełnimy kolejne warunki promocji. A jakie to warunki?

Karnety za aktywność

Bank wymaga od nas, aby od maja 2018 do marca 2019 spełnić co miesiąc poniższe trzy warunki:

 • otrzymanie wpływu na konto o wartości min. 1000 zł, przy czym nie może być to wpłata gotówkowa, przelew z innego rachunku własnego w BGŻ BNP (również Optima) oraz wpływ z tytułu udzielonego kredytu
 • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł
 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

I tu kilka słów komentarza. Pierwszy z warunków najprościej spełnić przelewając sobie pieniądze z naszego konta w innym banku. Pieniądze mogą zostać zaraz odesłane tam, skąd przyszły (idealnie zostawić sobie nieco ponad 200 zł na zakupy i przelew). Zresztą przelew zwrotny można po prostu wykonać przez aplikację mobilną, spełniając przy tym ostatni wymóg.

Jeśli natomiast chodzi o zakupy, to wystarczy płacić kartą w zwykłych sklepach (nie dam głowy, czy internet również będzie zaliczany, bo regulamin nie jest tu do końca precyzyjny). Bank zaznacza jedynie, że wykluczone są transakcje ułatwiające obroty kartą, co przekłada się na listę wykluczonych kodów MCC terminali:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków

Jeśli chcecie sprawdzić jaki kod MCC ma terminal w ulubionym sklepie, to być może znajdziecie go na jakimcc.pl. Ale powtórzę jeszcze raz – „normalne” zakupy w „normalnych” sklepach będą jak najbardziej OK.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Do wyboru mamy jedno z miejsc widocznych w tym pliku” – na pewno tylko jedno? W regulaminie nie ma mowy o takim ograniczeniu.

  Jaaaneeek Odpowiedz
  • Oczywiście chodzi o jedno miejsce per jedno wejście. Za każdym razem możemy zmieniać obiekt. Poprawię zdanie, dzięki za zwrócenie uwagi :)

   Michał
 • Dobra wiadomość.
  Jak kurier się nie wyrobi w pierwszym miesiącu to może w drugim zdąży… Czekam już ponad 2 tygodnie.

  dario Odpowiedz
 • 08.05.2015 – data zamknięcia rachunku. Tak niewiele zabrakło :( Cóż, może kiedyś jeszcze powtórzą promocję, chętnie bym skorzystał ;)

  bozydar Odpowiedz
 • @Admin
  We wcześniejszej już zakończonej promocji Podwójna Premia 160 zł plus 300 zł w opisie nic nie było o wykluczających kodach ( także w poprzedniej Trenuj za darmo przez 12 m-cy).
  W obecnej są kody wykluczające. To taka gorsza zmiana czy też wykluczenia są też we wspomnianych promocjach tylko umknęło to czujności?

  rychu75 Odpowiedz
  • Zauważ tendencje. Najpierw Citi, teraz Bnp, niestety ale niektóre komentarze skutecznie niewiadomych utrudniają życie wyjadaczom. Admin powinien czyścić komentarze, jeżeli nie ma czasu, chęci powinien kogoś zatrudnić. Ograniczenia w kolejnych bankach są nie do uniknięcia.

   RAREK_WYJADACZ
  • Wszystko masz w regulaminach. W obu na końcu są wypisane wykluczone kody.

   p27
 • Hmm u mnie przy otwieraniu konta wyskakuje błąd 503 i komunikat, że „Usługa czasowo niedostępna”…

  ziutek Odpowiedz
 • U mnie to samo, wyskakuje błąd

  PiotrP Odpowiedz
 • Zarejestrowałem się na stronie promocji, dostałem maila z linkiem do otwarcia konta. Po wejsciu w link jest standardowy formularz do zalozenia konta – żadnych dodatkowych informacji o OK System nie ma. Żadnych dodatkowych regulaminów (tylko te związane z kontem). Czy tak to powinno wyglądac?

  Adam1231 Odpowiedz
  • Dokładnie tak. Ważne, żeby przekierowanie było ze strony promocji, z unikalnego linku który został ci przypisany. Oni będą wiedzieć że jest OK.

   Michał
 • Dodatkowe 300 zł za transakcje mobilne też obowiązuje czy tylko karnet ???

  Michas Odpowiedz
 • ktoś się orientuje co to za karnet? czy jest imienny ? czy w przypadku gdy ja załoze konto to tylko ja mogę skorzystać z karnetu?

  roy Odpowiedz
  • Osobiście nie korzystałem, ale pod poprzednią edycją promocji wypowiadały się osoby, które już miały OK System – i tam zasada działania jest następująca: zgłaszasz wejście w obiekcie, dostajesz SMS, podajesz kod weryfikacyjny i jesteś wpuszczany. Czyli może wejść każdy, kto ma przy sobie dobry numer telefonu. Najprawdopodobniej już samo konto OK System można założyć na kogoś.

   Michał
 • Czy karnet jest imienny? Chętnie skorzystałbym, ale sam mam karencję…

  Łukasz Odpowiedz
 • mialem kiedys u nich konto, kiedys zmknalem, wzialem udzial w 1 edycji 3 tygodnie temu, teraz loguje sie i mam ten sam login co kiedys i nawet stare wiadomosci, w tym korespondencje z bankiem z maja 2015, czyli niecale 3 lata temu. myslicie, ze dostane dostep do OK? co dostałem maial w marcu „W formie z kontem – potwierdzenie rejestracji” i założyłem konto niesprawdzając kiedy je zamknąłem.

  hh Odpowiedz
  • Tak, to jest „normalne”. Ja kiedyś miałem konto w Lukas banku i jak po latach wziąłem się za wisienkę z Credit Agricole to miałem to samo. Stare wiadomości i takie tam. W niektórych bankach masz zakładany tzw. CIF w pierwszym momencie i zostaje na lata. Chociaż w BGŻ, gdzie też wszedłem w pierwszą edycję z karnetem OK System dostałem nowy login i teraz mam dwa. Jeden do Konta Optymalnego a drugi do Optimy.

   dario
  • ale martwie sie teraz czy to konto ok mi dadza skoro jednak 36 miesiecy nie minelo :(

   hh
 • No super … na żadnym telefonie nie mogę tej badziewnej apki zainstalować…

  JoX Odpowiedz
  • Musi być minimum Android 5.0

   dario
  • No to się nacieszyłem :D Już miałem klikać żeby założyć. Ja nie wiem, co to za problem dopuścić uboższą wersję dla niższego numeru. Mam w sumie dostęp do 3 telefonów. Pierwszy ma Windowsa 8.1, drugi androida 4.3, trzeci androida 4.4. Mam już dość wszelakich apek bankowych, bo trzeba co dwa lata kupować nowy fon żeby dało się cokolwiek instalować…

   Krzysztof S.
  • Citi od poniedziałku znowu rozdaje LG K8 z Android 7.0 – upoluj na przyszłość.

   dario
 • Ehhh czyli jak mail o rejestracji i z linkiem wylądował w spamie i założyłem przez stronę to nie będzie mnie obowiązywała ta promocja? ? napisałem do nich maila 2 dni temu ale nic mi nie odpowiedzieli…

  Mateusz Odpowiedz
  • Konto należy założyć przez dedykowaną stronę promocji. Wnioski z innych miejsc nie są objęte promocją.

   Michał
  • Po prostu nie podpisuj umowy z linku ze strony banku i wypełnij formularz na stronie promocji.

   dario
  • Tylko w tym miejscu powinno być napisane, że konto w promocji można założyć na 2 sposoby: 1) Wypełniasz formularz ze strony promocji, czyli system rejestruje Cię w promocji i po tej czynności wczytuje się strona gdzie w dalszej procedurze możesz założyć konto lub 2) Wypełniasz formularz ze strony promocji, czyli system rejestruje Cię w promocji, idziesz na swoją skrzynkę mailową i z tego linku co przyszedł zakładasz konto.

   Reasumując: konto można założyć w promocji bezpośrednio po wypełnieniu formularza na stronie promocji. Od razu po zapisaniu do promocji jest GUZIK aby założyć konto.

   Duris
 • Więc oplaty kartą przez Internet sie nie liczą?

  Ewe Odpowiedz
 • Czy promocja jest jeszcze dostępna czy limit został osiągnięty?

  Patrycja Odpowiedz
 • Jest 15 kwiecień a żadnego karnetu nie otrzymałem, pomimo spełnienia warunków.

  Łukasz Odpowiedz
  • W powyższej promocji pierwszy karnet otrzymamy dopiero w maju. Jeśli natomiast mówisz o jej pierwszej edycji, to zostanie przekazany do 17.04 – czyli do wtorku. Z doświadczenia wiem, że banki raczej nie śpieszą się z wydawaniem nagród więc SMSa spodziewałbym się raczej we wtorek. Dziś raczej nikt ci go nie wyśle.

   Michał
  • Dzięki Michale za odpowiedź. Z pewnością w weekend nic nie otrzymam. Chodzi tu bardziej o informacje. Chyba to była pierwsza edycja – formularz wypełniałem pod koniec marca. A powiedz mi, jeśli się orientujesz – gratyfikacja 1zł (do 25zł/msc) za przelew online jest przyznawana zaraz po wykonaniu przelewu, czy przy podsumowaniu miesiąca?

   Łukasz
 • dzisiaj powinien dojść sms z kodem do OK system i go nie mam, coś ktoś dorzuci w temacie?

  krzywo Odpowiedz
 • 22.03 złożyłem pierwszy wniosek – zero odzewu, znajoma złożyła w ten sam dzień i po dwóch dniach miała telefon. 11.04 zrezygnowałem z wniosku bo skończyła się promocja i złożyłem wniosek w drugiej edycji. znajomy złożył wniosek 13.04 i 17.04 miał telefon a ja dalej nic…. Przy pierwszym wniosku składałem 3 ponaglenia – bez skutku. Już nie mam pojecia co z nimi zrobić

  Sebek Odpowiedz
 • 16 kwietnia kurier przyjechał z umową do podpisania (2ga edycja), wszystko niby załatwione, ale nigdzie nie mam żadnej informacji o udziale w promocji. A jestem pewien, że rejestrowałem się przez specjalną stronę… Teraz mam czekać na karnet w niepewności? Jeśli mam go nie ostać, to wolę w ciągu 2 tygodni odstąpić od umowy.

  Tobiasz Odpowiedz
  • Tak działaja promocje bankowe – jeśli promocja jest organizowana przez pośrednika (agencję wynajętą przez bank jak w tym przypadku) to same dokumenty z banku są „standardowe”. Ale oni wiedzą jak złożyłeś wniosek.

   Michał
  • Panie Michale, czy jest Pan pewien, że wiedzą ? Śmiem wątpić widząc jak to było z 1 edycją…

   Duris
  • U mnie kurier był dopiero 17go z wniosku z pierwszej edycji. Od razu reklamacja na kontakt@wformiezkontem.pl
   I niedługo mail i SMS z kodem. Więc pomimo że umowa podpisana po czasie karnet jest :)

   ggg
 • Dostałem SMSa z numerem przesyłki i kodem PIN do ewentualnej edycji adresu. Było tam napisane, że przesyłka zostanie dostarczona we wtorek 17go. Do dziś czekam, status przesyłki od 17go kwietnia się nie zmienił, dalej jest obsługiwana w centrum dystrybucyjnym mojego regionu. Ktoś z was miał podobnie?

  WojtekM Odpowiedz
  • Ja tak miałem. Zadzwoniłem w końcu do banku i powiedziałem, że sobie nie życzę takiej obsługi. Pod koniec dnia kurier sam się odezwał, że ma pilną przesyłkę i nawet podrzucił mi ją poza godzinami na inny adres :)

   dario
  • u mnie paczka wysłana przez bank 12 kwietnia zostala doreczona dzis – 20 kwietnia

   Adam1231
 • U mnie jest też ciekawie. Kurier dotrze dopiero 03.05 a zakładałem konto w pierwszej edycji. Karnet dostałem ale nie mam podpisanej umowy.
  Czy jak spełnię warunki promocji w maju to mi przyznają kolejny karnet na czerwiec?

  Michał Odpowiedz
  • Faktycznie ciekawy przypadek. Żeby mieć karnet na czerwiec, to musisz go otrzymać w maju a więc warunki spełnić w kwietniu. Moim zdaniem na czerwiec nie dostaniesz. Jak w maju spełnisz warunki, to w czerwcu dostaniesz karnet na lipiec. Pewnie szybka reklamacja będzie potrzebna ale warunków już w kwietniu nie spełnisz. Mogą Ci wydłużyć promocję o miesiąc przesuwając do drugiej tury – wtedy zyskasz jeden miesiąc.

   dario
 • Jeżeli dzwonienie do DHL nic nie daje i kurier nadal nie przyjeżdża, to da coś zadzwonienie do banku? 17.04 dostałam smsa z DHL i od wtedy kurier się nie pojawił, pomimo że była już zgłoszona interwencja. Co zrobić jeżeli do 10.05 nie zdążę podpisać papierów?

  Patrycja Odpowiedz
 • Ja zadzwoniłem do banku i powiedziałem, że sobie nie życzę aby moje dane osobowe krążyły przed tydzień nie wiadomo gdzie. Kurier odezwał się jeszcze w tym samym dniu a przyjechał na drugi dzień wcześnie rano, jeszcze przed 7.

  dario Odpowiedz
 • Mam pytanie co zrobić jeśli moja żona skorzystała z pierwszej edycji choć kurier przyjechał jak już trwała druga edycja i w kwietniu spełniła warunki ale nie dostała jeszcze żadnego karnetu nawet za samo podpisanie umowy, reklamacja ?

  michal07 Odpowiedz
 • U mnie też ciekawa sytuacja. Wniosek złożony 19 kwietnia, jakoś tydzień później zawitał u mnie kurier, a karnetu żadnego nie dostałem do dzisiaj. Pierwszy powinien przyjść już za samo podpisanie umowy, a każdy kolejny za spełnienie warunków. Dziwne…

  ziutek Odpowiedz
 • Do mnie też nie przyszedł, umowę podpisałem w kwietniu

  Piotr P Odpowiedz
 • Ja też nic nie dostałem, ale czas mają jeszcze do końca dnia. Jakby ktoś dostał to dajcie znać z jakiego adresu przyszła wiadomość.

  Łukasz Odpowiedz
 • Ja właśnie dostałam wiadomość, że przyznano nagrodę i że sms będzie 16.05 ;-)

  Pati Odpowiedz
 • Mi też wczoraj przyszedł z tego adresu Łukasz

  Piotr P Odpowiedz
 • Ok.. Mail przyszedl, ale SMS dzisiaj nie.
  Zostaliście obiecanego SMSa z kodem ?

  Jola Odpowiedz
  • Tak, i ja i żona dostaliśmy wczoraj ok 15-16 od „BGZ BNPP”. Był kod w formacie „bgz_[ciąg-cyfr-i-liczb]” i link do rejestracji. Wszystko poszło bez problemu i pakiet dodał się do konta w OK System.

   Łukasz
 • Ja też dostałem SMS. Udało mi się już zarejestrować

  Piotr P Odpowiedz
 • Ktoś może wie, czy w planach jest może kolejna edycja tej promocji??

  bquiet Odpowiedz
 • Dostał ktoś sms i ma aktywny pakiet ok system?

  Pati Odpowiedz
 • Możecie się zalogować na https://pakietyoksystem.pl/login cały czas mi pisze, że wystąpił błąd?

  Ewelina Odpowiedz
 • Wszystko działa. Już dzisiaj o 12 wykorzystalam ;-)

  Pati Odpowiedz
 • Mam jeszcze jedno pytanie. Te dodatkowe warunki miały być spełnione od maja? Za spełnienie w maju dostaje się karnet na lipiec czy trzeba spełnić te 3 warunki w czerwcu, żeby dostać na lipiec?

  Pati Odpowiedz
 • Kiedy powtorka z akcji? Z checia skorzystam

  Krzysiek92 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy