Walizka + 270 zł + 4000 punktów Bezcenne Chwile za założenie CitiKonta!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Citikonta – czyli rachunku, którego prowadzenie (w tym karty debetowej) jest darmowe, bez spełniania jakichkolwiek warunków. Promocja ta skierowana jest do podróżników: do zdobycia mamy bowiem walizkę o oficjalnej wartości 329 zł oraz do 270 zł premii + 4000 punktów Bezcenne Chwile.

Walizka + 270 zł premii od Citibanku

Walizka w podróż z CitiKontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2022. Posiadanie tych rachunków w przeszłości nie wyklucza z udziału w promocji, tak samo jak posiadanie obecnie innego produktu (np. karty kredytowej) :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o CitiKonto wraz z kartą i kontem walutowym w euro.

Czas na wnioskowanie mamy do 18.04.2024, przy czym bank zastrzega, że pula promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk. W poprzednich latach tego typu promocja kończyła się przed czasem, dlatego warto się śpieszyć. O jej ewentualnym wyczerpaniu poinformuję we wpisie.

Nagrody na prostych zasadach

A jakie są warunki samej promocji?

Pierwszą nagrodę, czyli 20 zł, zgarniemy za sam fakt podpisania umowy o konto oraz wyrażenie zgód na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamowy lub marketingu bezpośredniego oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych. Istotne, aby wyrazić te zgody już podczas wnioskowania o konto. Nagrody otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym zawarto umowę.

A co z pozostałymi nagrodami? Aby odebrać walizkę konieczne będzie zapewnienie wpływów na konto na min. 2000 zł w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta. Wystarczy przelew ze swojego konta w innym banku.

Bank przekaże nam voucher do wykorzystania na walizkę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Będziemy go mogli użyć na stronie Vip Collection.

Aby natomiast zgarnąć 250 zł powinniśmy w każdym z pięciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta otwarcia konta wykonać min. 3 płatności kartą na łącznie min. 300 zł. Dokładniej: bank zapłaci nam 50 zł za każdy miesiąc spełnienia tych warunków.

Co z punktami Bezcenne Chwile? Otrzymamy je pod warunkiem, że zawrzemy z bankiem umowę o kartę kredytową najpóźniej 31.07.2024, zarejestrujemy ją w programie i zarówno konto, jak i karta będą aktywne od 6-go do 10-go miesiąca po otwarciu konta.

Co jest takiego w CitiKoncie, że bank określa je mianem „rewolucyjne”?

Większość bank w Polsce oferuje konto osobiste wraz z kartą debetową, których prowadzenie jest darmowe. Albo raczej: może być darmowe, ale najczęściej po spełnieniu określonych warunków. Prowadzenie CitiKonta (wraz z kartą debetową) jest natomiast bezwarunkowo darmowe. Nie musimy spełniać żadnych dodatkowych warunków, aby nic za nie nie płacić.

Ale to nie wszystko. Oprócz bezwarunkowego zera za podstawowe opłaty Citi pozwala również na 4 darmowe wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą (kolejne to 8 zł za wypłatę oprócz bankomatów Citi, które są zawsze darmowe). A do tego dorzuca 3 darmowe przelewy natychmiastowe (Express Elixir) w miesiącu w ramach bankowości internetowej – czyli coś, co w zdecydowanej większości banków jest usługą płatną.

Oprócz baaardzo sensownych warunków prowadzenia konta mamy również możliwość korzystania z Citi Global Wallet – czyli usługi pozwalającej na płacenie w wielu walutach bez kosztów przewalutowania.

W jaki sposób jest to realizowane w Citibanku? Wystarczy, że założymy subkonto w danej walucie, załadujemy je, aktywujemy Citi Global Wallet i… po prostu będziemy płacić za zakupy. Citi automatycznie wykryje, że jeśli np. płacimy w USD to środki pobierze z konta w USD.

Walutę najprościej będzie kupić w samej bankowości internetowej. Citi chce bowiem stać się jednym z najkorzystniejszych kantorów internetowych na rynku. I faktycznie – kursy są bardzo zbliżone do konkurencyjnych rozwiązań.

Co z walutami, w których subkonta nie możemy założyć? Na czas wykonywania transakcji powinniśmy przepiąć (ręcznie) kartę pod konto w EUR – wtedy bank ściągnie pieniądze z konta w EUR a przewalutowanie nastąpi po kursie organizacji płatniczej (Mastercard), czyli również jednym z najlepszych dostępnych na rynku.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć? Dla czytelników bloga nie będzie to pewnie niczym odkrywczym, ale bank jakoś musi zarabiać – dlatego wszelkie usługi premium (np. CitiPhone, CitiAlerts) są płatne (ale też nie są do niczego potrzebne, więc warto od razu z nich zrezygnować). Tak samo zresztą jak próba wykonywania jakichś operacji w oddziale – wspomniane wcześniej przelewy Express Elixir są darmowe, ale tylko przez bankowość internetową. W oddziale lub przez bankowość telefoniczną CitiPhone kosztują… 30 zł. No ale taką mamy obecnie rzeczywistość w wielu obszarach życia – jeśli ktoś nie chce korzystać z internetu to wtedy niejako sponsoruje tych, którzy to robią. I nic za to nie płacą ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dołączono niewłaściwy regulamin promocji do wpisu, a na stronie Citibanku link do regulaminu nie działa.

  Micha Odpowiedz
  • Zgadza się, napisałem im o tym i liczyłem, że podmienią przed startem, ale jak widać tak się nie stało. Na szczęście dostałem właściwy mailem – podmieniam

   Michał
 • umowę o kartę kredytową ? co to ma wspólnego z kontem ? albo mnie wprowadziło w błąd jak szacowałem atrakcyjność promocji albo chodziło o debetową. Opisy są już tak niechlujne, że tylko dokładna analiza samemu regulaminu…heh… no ale to przecież już wielokrotnie kolejne osoby zgłaszają, a nie ma już na blogu praktycznie wpisu bez błędów …

  JoX Odpowiedz
  • dobra sorry, tym razem to idiotyczny regulamin a nie błąd w opisie … niemniej odczytując na szybko tytuł ile mam za założenie konta i szacując … to się nacialem bo w życiu bym nie przypuszczal że do promo konta można wliczać punkty za założenie karty kredytowej, gdybym to doczytal poczekalbym na kolejną edycję 450 gotówka

   JoX
 • Walizka + 270 zł + 4000 punktów Bezcenne Chwile za założenie CitiKonta! brzmi tytuł co sugeruje a raczej mówi wprost, że wszystkie te nagrody są za założenie konta a nie KK więc tytuł wprowadza w błąd

  JoX Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy