Wideorejestrator Mio MiVue 600 za wyrobienie karty kredytowej BP-Payback

W piątek informowaliśmy was o nowej edycji promocji Citibanku, w której za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej można zgarnąć tablet Lenovo. Dzisiaj na stronach banku pojawiły się informacje na temat kolejnej edycji innej, popularnej promocji. Każdy, kto do kończa czerwca wypełni promocyjny wniosek i wyrobi sobie kartę kredytową BP-Payback będzie miał szansę zgarnąć wideorejestrator samochodowy Mio MiVue 600 :)

Citibank: wideorejestrator MiVue 600 za kartę BP-Payback

Wideorejestrator dla nowych klientów

Zasady promocji „Zamów Motokartę i odbierze rejestrator Mio MiVue” są niemal identyczne jak przez ostatnie miesiące. Ciągle uczestnikami promocji mogą być tylko te osoby, które od 1 stycznia 2015 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Aby myśleć o wzięciu udziału w promocji należy również posiadać (względnie) stałe dochody – w końcu to produkt kredytowy i bank wcale nie musi nam wydać karty. Minimalne wymagania banku to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Oczywiście osoby na emeryturze bądź rencie to również dobry „materiał” na klienta – w końcu dochód takich osób (= możliwość spłaty zadłużenia) jest niemal gwarantowany.

Bardzo istotne jest również to, aby wniosek o kartę złożyć z dedykowanej strony promocji. Tylko wnioski pochodzące z tego źródła dawać będą możliwość zgarnięcia premii.

1000 zł do wydania

Po pozytywnej decyzji kredytowej i przyznaniu karty dalsze kroki są dość proste. W ciągu 30 dni kalendarzowych od daty wydania karty w systemie banku konieczne będzie zalogowanie się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online (lub przez aplikację CitiMobile) oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł. Warunki, jak widać, są niemal identyczne jak w poprzedniej edycji promocji – różnica jest jedynie taka, że tym razem 30 dni liczymy od daty wydania karty, a nie od podpisania umowy o kartę. To delikatna zmiana na plus, bo zazwyczaj karta wydawana jest po podpisaniu umowy :)

To w zasadzie tyle. O zweryfikowaniu spełnienia warunków promocji bank powiadomi nas przez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej w ciągu jednego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagroda przyjedzie do nas niezapowiedzianym kurierem, o ile w dniu wydania nagrody dalej będziemy posiadaczami karty. Dopiero po tym okresie będziemy ją mogli zamknąć (bez konsekwencji!).

Na co zwrócić uwagę?

Jak łatwo zauważyć promocja z wideorejestratorem jest nieco bardziej opłacalna niż „konkurencyjna” promocja z tabletem. Tu za wydanie 1000 zł otrzymujemy nagrodę o teoretycznej wartości 349 zł, tam za wydanie 3000 zł otrzymujemy tablet o wartości 449 zł. Istnieje jednak jeszcze jedna, drobna różnica. Karta Simplicity (z promocji z tabletem) jest darmowa, podczas gdy karta BP-Payback otrzymywana w tej promocji darmowa nie jest. Za kartę BP-Payback w wersji srebrnej zapłacimy 8 zł miesięcznie, o ile nie wydamy nią 2000 zł w danym miesiącu – wtedy będzie darmowa. Jeśli bank zaoferuje nam złotą wersję karty, to konieczne będzie wydanie aż 4000 zł aby pozbyć się opłaty (która dla karty złotej wynosi więcej, bo 18 zł miesięcznie). Zdecydowanie bardziej opłaca się więc wziąć kartę BP-Payback Silver.

Warto jednak pamiętać, że przy okazji kart Payback otrzymujemy pewnego rodzaju zwrot w postaci punktów otrzymywanych za każdą transakcję (5 zł = 1 punkt, a na stacjach BP 2 zł = 1 punkt). Dodatkowo bank przyznaje na start 1500 punktów Payback (czyli ok. 15 zł) dla karty srebrnej oraz 3000 punktów dla karty złotej.

Podsumowując: korzystając z promocji zgarniamy wideorejestrator o wartości 349 zł oraz punkty Payback o wartości około 15 złotych. Jeśli nasze obroty nie będą wystarczająco wysokie, to zapłacimy za to około 4 x 8 = 32 złote (czas od wyrobienia karty do zgarnięcia nagrody). To, co później zrobimy z kartą, to nasza decyzja – nic nie stoi na przeszkodzie aby po odebraniu nagrody po prostu z niej zrezygnować.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy do założenia konta trzeba załatwić jakieś zaświadczenia z pracy czy wystarczy sama „słowna deklaracja” zarobków ?

  Czy można kartę zamknąć przez internet /infolinię czy tylko osobiście?

  Paweł Odpowiedz
  • Generalnie na końcu regulaminu jest wykaz dokumentów które może potrzebować bank. Czasem dają kartę bez pytania o nie, ale w większości przypadków (z tego co pamiętam z komentarzy) konieczne jest dołożenie PITa czy wydruków z konta za ostatnie 3 miesiące przy okazji podpisywania umowy. To bank dokładnie powie co potrzebuje.

   Co do zamknięcia – infolinia albo wniosek przez system banku (wtedy infolinia oddzwania). W wielu przypadkach próbują nakłonić do pozostania dając np. dodatkowy cashback – choć to nie jest reguła

   Michał
 • Potwierdzam , wydruk konta z 3 mies.
  @Adimn już o to Cię pytałem i cisza. Jak zamknąć przez system banku? Standardowy list o wypowiedzenie czy jakiś formularz czy jeszcze coś innego?
  PS Pytanie nie tylko do Admina jak kto zamykał to podzielcie się…

  jojo Odpowiedz
  • Wiadomość w bankowości internetowej + potwierdzenie, jak zadzwoni konsultant.

   Często proponują zwolnienie z opłat na rok po złożeniu rezygnacji.

   Mirek1512
 • co z okresem karencji?

  aga Odpowiedz
 • @Mirek Jaka treść wiadomości? Standard. Składam wypowiedzenie ble ble z 30 dniowym okresem wypowiedzenia?

  jojo Odpowiedz
 • Do tej promocji łapią się już osoby, które brały KK w promocji z tabletem w 2014 roku :-)

  Bartek Odpowiedz
 • Hej,

  jak długo czekaliście na kontakt banku? Wysłałem formularz zgłoszeniowy 3 dni temu i brak kontaktu.

  Miro Odpowiedz
 • Czy tą promocję można połączyć z tą? http://livesmarter.pl/300-zl-i-tablet-za-polecenie-karty-citibank/
  Chciałbym polecić znajomego, dostać za niego 300 zł a on dostanie wideorejestrator, przejdzie to?

  mariusz5891 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy