Wraca 5% cashbacku od T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync)!

Pamiętacie wejście na rynek marki Alior Sync? Bank ten oferował aż 5% zwrotu do 1250 zł miesięcznie (!) za wszystkie zakupy w sieci. Oferta pojawiła się mniej więcej wtedy, kiedy wystartował blog (w 2012). Różnica jest jednak taka, że LiveSmarter ma się całkiem dobrze, a moneybacku od T-Mobile już od dawna nie ma. Do dzisiaj! Okazuje się, że właśnie (nieco nieoficjalnie) wystartowała najnowsza promocja banku, w której znów zgarniać będzie można 5% zwrotu. Co najciekawsze – promocja dostępna jest również dla obecnych klientów banku! ;)

5% moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe

5% zwrotu za zgody marketingowe

Promocja „5% zwrotu kwoty zakupów dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe” przeznaczona jest dla wszystkich klientów banku, którzy:

 • Posiadają Rachunek i Kartę,
 • Wyrazili i nie odwołali zgody marketingowej na przetwarzanie danych w celach marketingowych […]. Zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.
 • Wyrazili i nie odwołali zgody na weryfikację historii zobowiązań […]. Zgodę na weryfikację można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.
 • Na T-Mobile koncie odnotowano w danym miesiącu wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS bądź łączną wartość wpływów w wysokości 2 000 PLN spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub z rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe
 • W przypadku rachunków otwartych przed 2 listopada 2015 roku, aby wziąć udział w promocji Klient musi wyrazić chęć skorzystania z Promocji w Contact Center

Jednym zdaniem: należy zadzwonić na infolinię banku, wyrazić zgodę na marketing oraz weryfikację historii zobowiązań oraz zapewnić w danym miesiącu wpływ 2000 zł z obcego banku (pieniądze można np. od razu z powrotem „odlać” tam, skąd przyszły). W przypadku osób, które dopiero założą konto – zgodę na przystąpienie do promocji wyrazimy już prawdopodobnie podczas składania wniosku o konto :)

Promocja obowiązuje… do odwołania

Jeśli spełnimy te dość proste warunki, to nie pozostaje na nic innego jak… zarabiać. Bank zobowiązuje się do premiowania każdej transakcji kartą 5-procentowym zwrotem. Ograniczenia są dwa. Po pierwsze: maksymalny zwrot miesięczny to 25 zł. Po drugie: wyłączone są niektóre kody MCC tak, aby nie generować (zbyt łatwo) sztucznego obrotu:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Premia wypłacana będzie nie później niż 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Warto dodać, że promocja obowiązuje do odwołania! Bank zobowiązuje się do powiadomienia nas o jej zakończeniu 2 miesiące wcześniej.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje konto osobiste w T-Mobile usługi Bankowe?

Konto osobiste prowadzone jest całkowicie bez opłat. Bank dorzuca nam nawet gratis 10 darmowych przelewów natychmiastowych miesięcznie. Jeśli natomiast chodzi o kartę debetową – kosztuje ona 6 zł miesięcznie, ale opłaty pozbywamy się wydając 200 zł miesięcznie kartą. No a w końcu po to tę kartę mamy (lub założymy), żeby nią płacić i zyskać 5%.

Opłata niepobierana, gdy właściciel rachunku, do którego wydana jest Karta, nie ukończył 19 roku życia.

Warto również pamiętać, że w T-Mobile UB wszystkie wypłaty z bankomatów są bez opłat.

Podsumowując: niezależnie od tego czy jesteśmy nowym czy starym klientem banku od każdych 500 zł miesięcznie możemy zupełnie za darmo zgarnąć łatwe 25 zł zwrotu.

PS. Oficjalna kampania banku wystartuje prawdopodobnie jutro. Nie pierwszy raz piszemy jednak o promocji nieco przedpremierowo :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jakoś w innych bankach nie widziałem i z obowiązkowej lektury wyczytałem , że tylko w starym systemie tmb to widać. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • >>>w innych bankach nie widziałem
   Ze zrozumiałych względów również w ALIOR widać ( w starym systemie, a w nowym to nie wiem ).

   Bogdan
 • Chciałbym zapytać o kartę kredytową. Przypuśćmy iż klient posiada na karcie kredytowej limit zadłużania się na (kredytowy przyznany przez bank) 1000 zł. Planuje zakupy w jednym dniu na kwotę 1500 zł. Pierwsza transakcja bezgotówkowa to 800 zł, druga transakcja bezgotówkowa to 700 zł. Czy klient może dzień przed zakupami zlecić przelew np. na 800 zł z innego banku tak aby kwota się zaksięgowała wcześniej na rachunku karty kredytowej i później zrobić zakupy w jednym dniu ?

  abc Odpowiedz
  • Tak, Jeżeli przelew (800 zł) wpłynie to tak jakbyś spłacił to co wykorzystałeś i znowu masz do dyspozycji pełny limit (1000 zł).

   Agata
  • Ale abc chodzilo o to, czy moze wydac karta ponad limit kredytowy. Wydaje mi sie, ze chyba tak, skoro bedziesz mial nadplate. Sprawdz tylko czy nie masz poustawianych ograniczen do 1000zl.

   keton
  • Nie da się wydać np. 1500 zł w jednej transakcji mając limit 1000 zł.

   Agata
  • Można powiększyć saldo karty wpłacając np. 500 zł. Wtedy masz na karcie 1500 zł (500 zł swoich + 1000 zł limitu karty). Przerabiałem to już kilkakrotnie. Wpłacić na kartę można tuż przed zakupem, chodzi o to, aby się zaksięgowało na karcie i było widoczne saldo 1500 zł w tym przypadku.

   edeck
 • Czy platnosci AndroidPay też się wliczaja?

  Romek Odpowiedz
 • Jest.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Czy po zamknięciu konta, można je ponownie otworzyć i mieć 5%zwrotów (bez KK)?

  asdf Odpowiedz
  • Dobre pytanie, to chyba lepsza opcja niż wyrabianie kk, zwłaszcza jak mogą nam jej nie dać

   Katarzyna
  • Jeszcze do nie dawna nie można było mieć więcej niż dwóch kont… od zawsze. Tzn. że jeśli kiedyś mieliście konto np. w AliorSync i je zamknęliście, to ono też się nadal liczyło do tego limitu 2 szt. Z tego co tu znawcy tematu pisali, musiało upłynąć sporo czasu, żeby zamknięte konto przestawało się liczyć (może to było 5 lat ? nie pamiętam). A jak jest teraz – to chyba nikt nie wie. W banku lepiej się nie dowiadywać, bo można pomysł spalić.
   W każdym razie KK dali nawet mnie… sami zaproponowali. W zamian za założenie nie dostałam żadnego bonu (wtedy była taka promocja), ale za to nie musiałam składać żadnych papierów. Ustne oświadczenie o zarobkach (limit karty jest x2 tego co powiedziałam) i wcześniej pół roku bycia aktywnym klientem.

   [email protected]
  • no widzisz, a mi nie dali i nadal nie chca dac! pariodia!

   koles
  • Gdzieś się już przewinęło, że ten okres to 2 lata. Więc jeśli zamkniesz i odczekasz tyle, to możesz działać od nowa.

   abba
  • Tylko wtedy to już dawno po cashbacku może być…

   abc
 • Czy przy płatności kartami kredytową i debetową łączna suma płatności liczy się do cashbacku oraz braku naliczenia opłat za konto? Np. przy koncie Premium można mieć w miesiącu płatność 250 zł kredytową oraz 250 zł debetową i otrzymać pełny cashback 25 zł oraz brak opłat?

  sawurel Odpowiedz
 • Ja po ostatniej promocji w T-Mobile, gdzie zakładałem kartę kk i po spełnieniu warunków+2 reklamacje odmowne nic tam nie założę. Nie wystarczyły scany emalii konsultanta, który zapewniał, że jestem w promocji oraz całą procedurę zakładania karty zrealizował przez ponad 40 dni. Zawsze czegoś brakowało chociaż w emailach pytałem się od początku czy nie są potrzebne zaświadczenia, czy dowód musi mieć ważność powyżej 30 dni itp…Po wszystkim zapytałem czy na pewno się załapałem gdyż regulamin mówi chyba o 40 dniach…tak załapał się Pan. I figa z makiem…Nigdy więcej.

  Mariusz Odpowiedz
  • Mnie ten bank też doprowadza do szału! Co miesiąc jest reklamacja. Nie naliczają zwrotu gdy się o niego nie upomnę.

   Anty
  • To dziwne, gdyż wydaje mi się, że większość osób po reklamacjach wyegzekwowała wszystkie bony itp.

   abc
  • Moje doświadczenia z reklamacjami w bankach na ogół są takie, że swoje się otrzyma. Nawet jak spełnienie warunków zostało nieco nagięte ;), to i tak ze względu na dobre relacje – reklamacja bywa uznana.
   Oczywiście poza BGŻ BNP Parabankiem – ale tutaj chyba wszyscy mają doświadczenia podobne (negatywnie).

   ls5
  • Mi nawet w BGZ BNP Paribas udało się uzyskać swoje :)
   Fakt, że potrzebne były 3 reklamacje.

   mbo
  • ale najbardziej wkurzające jest to, jak się ma rację w 100 %, a bank nie chce uznać reklamacji…

   abc
 • Paranoja! Dziś dali premię 25zł, lecz 30.11 rąbnęli 18,90zł. Czy były jakieś zmiany za zwolnienie z opłat za konto?

  Kurt Odpowiedz
  • Tak, chyba od września dla zwolnienia z opłaty liczy się data wykonania transakcji, choć dla moneybacku po staremu data księgowania.

   W praktyce może to mieć duże znaczenie, dawniej zaczynałem płacić kartą TMUB na koniec miesiąca (gdy wiedziałem, że te transakcje zaksięgują się już w przyszłym miesiącu), a po wyrobieniu obrotu 500 zł przestawiałem się na inne karty. Teraz nie ma to sensu, gdyż 500 zł musi w danym miesiącu zostać zarówno wydane (dla zwolnienia z opłaty) jak i zaksięgowane (dla moneybacku).

   Don Quijote de la Mancha
  • Kiedyś też zaczynałem płacić już pod koniec miesiąca, ale od tej zmiany płacę od 1-go. Nawet lepiej, bo nie trzeba pilnować czy transakcja przypadkiem nie zaksięgowała się na stary miesiąc.

   Łuki
 • a 31 grudnia wyłączają starą bankowość. Koniec ze sprawdzaniem MCC :(

  sebeksk Odpowiedz
 • orientujecie się czy płatność za bilety pkp tez wlicza sie zwrotu 5%

  darek Odpowiedz
  • chyba za dalekobieżne się wlicza, ale nie za regionalne

   Katarzyna
  • Pewnie zależy od kasy. Skycash mi odpadał, kasa na dworcu sprzedająca bilety na PR też nie weszła (jedno i drugie 4111). Może intercity itd. tak…
   Intercity nie sprawdzałem mcc (tmub/alior), ale wchodziły na zwroty w eurobanku, więc obstawiam 4112 (bez jednoznacznego potwierdzenia).

   ls5
  • Intercity i Koleje Śląskie tak. http://jakimcc.pl/

   Don Quijote de la Mancha
  • Za PR i Koleje Mazowieckie też powinien być zwrot na SkyCash. Kiedyś było 4111, ale wygląda na to, że potem zmienili. W KM łapie się tez biletomat i płatność kartą w pociągu. Trudniej jest dostać zwrot za doładowanie karty miejskiej ZTM, sklepy przyjmują tylko gotówkę, a biletomaty maja wykluczone MCC.

   p27
  • @ Darek
   dokładnie zależy od konfiguracji terminala w danej kasie; ten sam bilet kolejowy kupowany w różnych kasach rozliczany bywa pod różnymi MCC

   Krzysztoff
  • Masz jakiś przykład, czy tak sobie piszesz? Jeśli masz, to podaj, o którą firmę chodzi.

   MCC to nie tylko konfiguracja terminala, ale podpisana umowa (od MCC mogą zależeć opłaty, bo np. pewne branże mają więcej procedur chargeback), więc to nie jest tak, ze jakiś instalator sobie coś inaczej skonfiguruje, a nie chce mi się wierzyć, by takie duże firmy podpisywały osobną niezależną umowę o każdy terminal.

   Oczywiście może się zdarzyć, ze bilet na tę samą trasę kupowany w sąsiednich kasach będzie miał inne MCC, nie wiem, czy ciągle tak można, ale kiedyś w kasach Intercity też można było kupować bilety na lokalne pociągi obsługiwane przez inną firmę,

   Don Quijote de la Mancha
  • dochodzi jeszcze sytuacja pt. zmiana acquirera (u innego może być inne MCC) ale koleje są instytucjami dość skostniałymi ;) to nie przysłowiowy sklepik na rogu, że np. trzy razy do roku zmienia się terminal i MCC :)

   Krzysztoff
  • Dodam tylko, że w Warszawie w podziemiu pod Centralnym jest mnóstwo kas – obklejonych logami Intercity, Kolei Mazowieckich itp. Tymczasem bilety nie sprzedaje jakaś konkretna spółka PKP, ale AJENT, który ma na terminalu MCC takie jakie ma w umowie… Bo Ajent nie musi prowadzić li-tylko i wyłącznie działalności związanej ze sprzedaży biletów, ale może mieć też inne sklepy.
   Dawno nie jeździłam pociągami, ale z tego co pamiętam, do PKP należały tylko kasy w hali głównej, te wszystkie inne – to ajenci. Dodam jeszcze, że w przypadku np. zwrotu biletu (bo pociąg odwołali), lepiej mieć bilet kupiony w PKP, nie u ajenta (szybciej informacja i zwrot).

   [email protected]
 • Właśnie wpłynęło 2×25 za listopad. Żona i ja.

  Waldemar Odpowiedz
 • Chciałbym się upewnić, zamknąłem kilka miesięcy temu karty w tmobile, konta na freemium zmieniłem. Teraz zamówiłem kredytówkę w promocji, ale wydawać nią muszę 750zł dopiero w styczniu, ale rozumiem, że w grudniu jak zmienię konto na premium, wydam 500zł, to zwrot mi się będzie należał prawda? Nic poza tym nie muszę robić, by cashback otrzymać?

  asd Odpowiedz
  • Musisz mieć zgody marketingowe. No i przystąpić do promocji – jednym to się uruchamia automatycznie, innym nie…
   Ale chyba będziesz zmieniał konto za pomocą infolinii, więc się dowiedz w szczegółach.

   [email protected]
 • cyz platnosc BLIK przez internet tez sie liczy?

  Mars Odpowiedz
 • czy w kwestii przelewu wynagrodzenia, ktos testowal czy wystarczy zwykly przelew od siebie z innego konta tytulem ‚wynagrodzenie’ czy raczej weryfikuja czy jest od pracodawcy ?

  jacenty Odpowiedz
  • Już nie ma obowiązku przelewu. Teraz będziesz konto zakładał? Jest inny obowiązek – musisz mieć u nich kartę kredytową. Artykuł jest stary. Uśmiechnij się do Admina, to może odświeży i jeszcze złe MCC za rachunki dopisze :)

   ola
  • konto mam juz od dawna cashback tez, ale zastanawiam sie nad zmiana konta do wplywu faktycznego wynagrodzenia od pracodawcy, aby nie ucieli mi cashbacku, k.kred posiadam (jest zdaje sie wymog jednej opracji ta k.kred na miesiac), czyli rozumiem nawet bez wplywu wynagrodzniea od pracodawcy bedzie ok dla cashbacku ?

   jacenty
  • @jacenty – odgrzebałeś stary temat, jest kilka nowszych odnośnie moneyback w TMUB z aktualnymi wymaganiami. W skrócie, żeby mieć moneyback trzeba mieć produkt kredytowy – czyli np. karta kredytowa (KK). KK jest bezpłatna o ile wykonasz nią min. 4 operacje /mc. Do tego dochodzą warunki bezpłatności konta Freemium lub karty dla Premium, które w zasadzie są tożsame z wymaganiami moneybacku (200zł / 500zł).
   Jeśli chodzi o przelewanie pensji to ma to znaczenie, jeśli korzystasz u nich z konta oszczędnościowego (KO). Bo dzięki właśnie przelewaniu pensji możesz mieć podwyższone oprocentowanie tegoż, tj. 3% dla nowych klientów przez pierwsze 3 miesiące (niezależnie czy pensja wpływa czy nie, liczy się tylko staż) i 2% dla pozostałych klientów, o ile zanotuje się wpływ pensji w poprzednim miesiącu. I tylko do 50k.
   2% to niespecjalnie dobra oferta, inni dają więcej. Więc chyba spokojnie możesz zmienić konto na które wpływa Ci pensja ;-)

   [email protected]
  • Dla podwyższenia oprocentowania w moim przypadku wystarcza przelew ze swojego konta w innym banku z tytułem „Wynagrodzenie”.

   Don Quijote de la Mancha
  • ok,dzieki za wyjasnienia

   jacenty
 • @abc
  TY dużo myślisz.

  Waldemar Odpowiedz
 • w 1 miesiacu nie wyplacili zwrotu bo trzeba potwierdzic telefonicznie udzial w promocji , drugi tez nie, pomimo potwierdzenia na infolinii.

  Mars Odpowiedz
  • Ze mną bawią się tak już 4 miesiące!!!! Moja zgoda chociaż potwierdzona wysłanym scanem znika tuz przed wypłatą. I wiecie co właśnie dostałem odpowiedź, że pracownik który potwierdził mailem ,że mam zgody wprowadził mnie w błąd a oni nie mogli się do mnie dodzwonić. To jest ŻENADA!

   Anty
 • Na jednym jest na drugim brak

  Zenek Odpowiedz
 • FRESHMARKET zmienił kod MCC z 5499 na 4900. To jest pewnie powód braku premii.

  Zenek Odpowiedz
 • Do listopada opłacałem czynsz za mieszkanie, był mcc 5499 i premia wpadała. W grudniu opłacony czynsz i na wyciągu jest mcc 4900, premii brak :-((

  Zenek Odpowiedz
 • Jakieś sugestie do opłacania czynszu?

  Zenek Odpowiedz
 • Zabsorbowany całkiem zapomniałem o TMUB. 12 stycznia wpłynęło 2×25.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Przypomnijcie proszę jaki MCC jest przy przekazie bankomatowym Euronetu.

  wiechu Odpowiedz
 • Na http://www.jakimcc.pl przy Poczcie Polskiej jest 4829. Czy ktoś wie czy to aktualne ?

  wiechu Odpowiedz
 • tmub płaci

  karampuk Odpowiedz
 • Skoro płaci to by wynikało,że nie jest to teraz jednak 4829. hmmmm

  wiechu Odpowiedz
  • Płaci właśnie moneyback, a nie za pocztę, a jak z tym MCC, to nie wiem, bo właśnie pojawiały się różne głosy na ten temat, więc nie ma 100% pewności, że to na http://jakimcc.pl/ jest aktualne i że zawsze jest takie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Część oddziałów jest w rękach ajentów, a oni mogą mieć inne MCC.

   Okienka na Poczcie też są podzielone… jedne przeznaczone są dla płatności rachunków, inne do nadawania paczek (w dużych oddziałach). Oczywiście w każdym okienku można załatwić dowolną sprawę… ale może mają inne terminale ? Nie wiem. Dziwne to by było. Ale na Poczcie różnie bywa. Na mojej, są dwa osobne pomieszczenia – a kierowniczka siedzi po środku i tylko steruje przepływem ludzi.

   [email protected]
 • @ czy ktoś może praktykował lub się orientuje , czy agenci ubezpieczeniowi mają taki sam kod MCC jak brokerzy ? (czyli wykluczający z moneybacku 6211) ?

  wiechu Odpowiedz
 • byl juz w tym miesiacu zwrot? bo nie zauwazylem…

  koles Odpowiedz
 • Też jeszcze nie dostałam -czekam

  aaal Odpowiedz
 • Też nie dostałem

  Sylwek Odpowiedz
 • Też czekam. I żona też.
  @abc
  A Ty też czekasz?

  Waldemar Odpowiedz
  • aż musiałem sobie przypomnieć o co chodzi…ale pamiętliwy jesteś? ;) Skończyłem w TMUB 6 miechów i zamknąłem kartę, więc nie czekam ;)

   abc
 • Od 13 – tej , od 13 – tej dopiero sprzedają w jakimś filmie to widziałem , to i tu pewnie tak dają .Ma ktoś z tą godzina jakieś doświadczenia ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Od tej godziny może trwać w całym kraju walka z długotrwałą susza . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Nie mogę wykonać przelewów z TMUB – ani wewnętrznych ani na zewnątrz (na 2 kontach to samo)
  Ktoś zauważył taki problem u siebie?

  erde Odpowiedz
 • Dokładnie od samego rana nie można wykonać jakiegokolwiek przelewu… chyba TMUB w tym miesiącu zamiast zwrotu dało brak możliwości przelewów w ramach promocji…

  sawurel Odpowiedz
 • Mi zablokowali kartę ze względów bezpieczeństwa i jak zaczną szperać i wyjaśniać to DP przestanie być naszym przyjacielem.

  Waldemar Odpowiedz
 • DP ? nie znam tego… podpowie ktoś?

  Romek Odpowiedz
  • nie bądźcie tacy – podpowiedzcie o co chodzi z tym DP, nie ukrywam, że przydałoby się coś do placenia bo wachluje kartami jak szalony

   Romek
 • @Romek
  Czytaj uważnie bo sugestię masz wyżej

  Waldemar Odpowiedz
 • @Romek
  Czytaj uważnie bo sugestię masz wyżej.

  Waldemar Odpowiedz
  • @Waldemar
   najciemniej pod latarnią, dzięki za zwrócenie uwagi bo nie lecialem wyżej a tam jest wszystko… również byłem przekonany że tam jest zakazany mcc ale jednak wynika ze może nie w każdej „placówce”….
   jeszcze raz dzięki

   Romek
  • Albo mam gorszy dzień albo ….., ale dalej nie wiem o co chodzi z DP. Przeczytałem stronę 22 i nic.

   Adam33
 • @Adam33
  Pisz do Waldemara wskazówki masz wyżej.

  Beata2 Odpowiedz
 • @Adam33
  Wcześniej był e-mail do Waldemara a teraz chyba Admin wyciął. Napisz do @pws/ kilka postów wyżej/ może on ma kontakt z Waldemarem.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • 1 20 21 22

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy