Wraca 5% cashbacku od T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync)!

Pamiętacie wejście na rynek marki Alior Sync? Bank ten oferował aż 5% zwrotu do 1250 zł miesięcznie (!) za wszystkie zakupy w sieci. Oferta pojawiła się mniej więcej wtedy, kiedy wystartował blog (w 2012). Różnica jest jednak taka, że LiveSmarter ma się całkiem dobrze, a moneybacku od T-Mobile już od dawna nie ma. Do dzisiaj! Okazuje się, że właśnie (nieco nieoficjalnie) wystartowała najnowsza promocja banku, w której znów zgarniać będzie można 5% zwrotu. Co najciekawsze – promocja dostępna jest również dla obecnych klientów banku! ;)

5% moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe

5% zwrotu za zgody marketingowe

Promocja „5% zwrotu kwoty zakupów dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe” przeznaczona jest dla wszystkich klientów banku, którzy:

 • Posiadają Rachunek i Kartę,
 • Wyrazili i nie odwołali zgody marketingowej na przetwarzanie danych w celach marketingowych […]. Zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.
 • Wyrazili i nie odwołali zgody na weryfikację historii zobowiązań […]. Zgodę na weryfikację można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.
 • Na T-Mobile koncie odnotowano w danym miesiącu wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS bądź łączną wartość wpływów w wysokości 2 000 PLN spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub z rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe
 • W przypadku rachunków otwartych przed 2 listopada 2015 roku, aby wziąć udział w promocji Klient musi wyrazić chęć skorzystania z Promocji w Contact Center

Jednym zdaniem: należy zadzwonić na infolinię banku, wyrazić zgodę na marketing oraz weryfikację historii zobowiązań oraz zapewnić w danym miesiącu wpływ 2000 zł z obcego banku (pieniądze można np. od razu z powrotem „odlać” tam, skąd przyszły). W przypadku osób, które dopiero założą konto – zgodę na przystąpienie do promocji wyrazimy już prawdopodobnie podczas składania wniosku o konto :)

Promocja obowiązuje… do odwołania

Jeśli spełnimy te dość proste warunki, to nie pozostaje na nic innego jak… zarabiać. Bank zobowiązuje się do premiowania każdej transakcji kartą 5-procentowym zwrotem. Ograniczenia są dwa. Po pierwsze: maksymalny zwrot miesięczny to 25 zł. Po drugie: wyłączone są niektóre kody MCC tak, aby nie generować (zbyt łatwo) sztucznego obrotu:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Premia wypłacana będzie nie później niż 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Warto dodać, że promocja obowiązuje do odwołania! Bank zobowiązuje się do powiadomienia nas o jej zakończeniu 2 miesiące wcześniej.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje konto osobiste w T-Mobile usługi Bankowe?

Konto osobiste prowadzone jest całkowicie bez opłat. Bank dorzuca nam nawet gratis 10 darmowych przelewów natychmiastowych miesięcznie. Jeśli natomiast chodzi o kartę debetową – kosztuje ona 6 zł miesięcznie, ale opłaty pozbywamy się wydając 200 zł miesięcznie kartą. No a w końcu po to tę kartę mamy (lub założymy), żeby nią płacić i zyskać 5%.

Opłata niepobierana, gdy właściciel rachunku, do którego wydana jest Karta, nie ukończył 19 roku życia.

Warto również pamiętać, że w T-Mobile UB wszystkie wypłaty z bankomatów są bez opłat.

Podsumowując: niezależnie od tego czy jesteśmy nowym czy starym klientem banku od każdych 500 zł miesięcznie możemy zupełnie za darmo zgarnąć łatwe 25 zł zwrotu.

PS. Oficjalna kampania banku wystartuje prawdopodobnie jutro. Nie pierwszy raz piszemy jednak o promocji nieco przedpremierowo :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Co z tym kodem MCC Travelplanet?

  Guli Odpowiedz
 • DQdlM
  Możesz napisać coś wiecej albo podać link do tej promocji BGŻ BNP zw zwrotem aż 8%.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem od SB na e-maila potwierdzenie przekazania płatności na konta odbiorcy / spółdzielnia/ za czynsz. Transakcje wykonałem 2 stycznia. Cytuję:
  ” Twoja płatność poprzez aplikację Sprytny Bill została przesłana na konto odbiorcy….
  Na Twoim koncie bankowym transakcja wyświetla się jako:
  „Zakup przy użyciu karty – Sprytny Bill/ BillBird S.A.”
  Transakcja ma kod 4900.
  1. Czy SB zwróci mi 10 pln za transakcję, którą dokonałem 2 stycznia ale SB przelał należność 4 stycznia a więc formalnie po terminie promocji/ promocja zakończyła się 1 stycznia, komunikat głosił, że wypłacą premie za transakcje zrealizowanie 1-3 stycznia/
  2. Czy transakcje Sprytnym Bilem oznaczone kodem 4900 kwalifikują się do zwrotu w ramach promocji 5% zwrotu za konto Premium?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • 1. Wg informacji w wątku o promocji SB – transakcja powinna być premiowana. Czy będzie zobaczymy. Sporo osób zrobiło przelewy 2 stycznia – m.in. i ja.
   2. Nie. MCC 4900 jest wykluczony z promocji TMUB.

   [email protected]
 • Witam
  Zapłaciłam za bilet kartą (MCC 4111). Czy jeżeli wydam 750 zł dostanę zwrot mimo użycia niedozwolonego kodu ? Dziekuję za odp.

  Eva Odpowiedz
  • Nie wiem za ile zaplacilas i dlaczego chcesz teraz wydac 750zl? Jaki masz pakiet konta? ( tzn ile musisz wyrobic obrotu)
   Jakby nie bylo to… ta platnosc nie zaliczy ci sie do zwrotu wiec poprostu do podsumowania kwoty jaka musisz zrobic by dostac zwrot jej nie wliczasz. Natomiast wliczy sie do sumy ktora trzeba zrobic by byc zwolnionym z oplaty za karte/konto.

   Herman
  • Skoro @Eva pisze o kwocie 750 zł, to wiadomo, że chodzi o 2 × Premium.

   I dlatego @kruczi pisze prawdę.

   Bo z Freemium to już takie oczywiste nie jest, tam można inną kwotą transakcji odblokować naliczanie 5% zwrotu, ale dostać go już od kwoty mniejszej.

   http://livesmarter.pl/wraca-5-procent-cashbacku-od-t-mobile-uslugi-bankowe/comment-page-16/#comment-107719

   Don Quijote de la Mancha
  • To chyba kumam juz jej mysl, w domysle wydala 250 na bilet kredytowka i pyta czy 750 pozostale do tysiaka wystarczy. Nie ogarnelem tego odrazu :)

   Herman
 • Witam , przepraszam za niedomówienie , wyjaśniam. Konto Premium, tylko karta debetowa. Kupiłam bilet za 116 zł i pytam czy jeżeli nadpłacę ta kwotę to czy dostanę zwrot, czyli np. wydam (oprócz 116 zł) 630 zł to czy dostanę zwrot ? 630-116= 514. Czy też TMUB ukaże mnie za zakup biletu (zły kod) i nie dostanę zwrotu tylko nie zapłacę 18,90 zł ?. Dziekuję

  Eva Odpowiedz
  • Nikt cie nie ukarze! Po prostu musisz wydać minimum 500 „dobrymi” kodami a co sobie poza tym kupisz to twoja sprawa po prostu złych kodów nie liczą CB

   irekk
  • Wiec jednak dobrze sadzilem na poczatku :) to zeby dostac premie musisz wydac 500zl z dobrymi kodami, ta platnosc na 116 zlym kodem sie poprostu nie liczy do premii. Nie ma tez zadnych kar za to.
   Natomiast jesli olalabys premie i chciala tylko uniknac oplaty za konto to wystarczy zrobic jeszcze 384zl z dowolnymi kodami. Kod nie ma znaczenia do zwolnienia z oplaty.

   Herman
 • @Herman, irekk – dziekuję za info

  Eva Odpowiedz
 • Najprościej jest tak.
  1. Aby konto Premium było bezpłatne należy „zrobić” minimum 500 pln obrotu kartą debetową lub kredytową. Jeżeli wśród tych 500 zł nie trafi się zakup z z „zabronionym” kodem to bank zapłaci nam 25zł. Jeżeli taki zakup się trafi / z „zabronionym”
  kodem/ to zwrotu nie dostajemy ale też nie płacimy za konto.
  2. Aby konto Freemium było bezpłatne należy zrobić obrót kartą debetową lub kredytową min. 200-300 zł. Jeżeli wśród tych 200-300 zł nie trafi się zakup z zabronionym kodem to bank zapłaci nam odpowiednio 10-15zł w zależności od kwoty którą wydaliśmy. Kwota min. 200 zł zwalnia z opłaty za konto ale jeżeli w ramach tej kwoty jest zakup z „zabronionym” kodem to za konto nie płacimy ale zwrotu nie dostajemy. Uwaga jeżeli nie mamy karty debetowej do konta Freemium i obrotu min. 200 zł nie zrobimy to za konto nie płacimy ale i nie dostajemy zwrotu.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Czyli licząc 616-116=500 dostanę zwrot ?

   Ewa
  • Tak, ale strasznie dziwnie liczysz.

   To naprawdę proste, przy Premium dostaniesz 25 zł zwrotu za wydanie 500 zł o odpowiednich MCC (tzn. niewymienionych w regulaminie, jak np. bilety 4111).

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy płatność BLIK na Allegro jest liczona do zwrotu?

  Agata Odpowiedz
 • PKO BP też niby promuje Blik, ale także płatności Blik nie wliczają do 300zł zwalniających z opłaty za kartę. Korzystam więc z Blika tylko w bankomatach bo to wygodne i bezpieczne.

  Skylla Odpowiedz
 • Datek na WOŚP będzie można wpłacić m.in w terminalu wolontariusza, w bankomacie Euronet i przez PayU — ciekawe, czy będzie za to moneyback ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Przez bankomat czy PayU – to pewnie nie. Ale przez terminal ? Ciekawe jakie ma mcc :-)
   A tak na serio, odliczał ktoś darowizny od podatku ? Jakie trzeba mieć dokumenty ? Próbowałam w zeszłym roku zapoznać się z tematem, ale tylko przebrnęłam przez darowizny kościelne – z konkluzją, że chyba nie ma możliwości, poprawnie tego dokonać. Coś tam było, że po dwóch latach trzeba złożyć dodatkowe pismo z rozliczeniem i dowodem na co akurat mój datek został wydany… Droga przez mękę.
   A może ktoś wie, jak jest z innymi instytucjami charytatywnymi ? I nie chodzi mi oczywiście o OPP, tylko o np. płatne SMS na fundacje czy ten BLIK na SiePomaga.pl ?

   [email protected]
  • Podobno wystarczy wpisać kwotę w pit i mieć dokumenty potwierdzające wpłatę (czyli np. potwierdzenie przelewu). Ale będę po raz pierwszy odliczać za ubiegły rok, więc na razie jedynie moja wiedza pochodzi z jednego z popularnych blogów finansowych.

   K.
  • WOŚP przez www to 8398, więc moneyback będzie. ?

   Don Quijote de la Mancha
  • A jest możliwość zwrotu z niej do własnej fundacji? xyz

   prawdziwy-xyz
 • Jest zwrot, nie mam 100% pewności, ale chyba 1000 zł plastikiem nie zrobiłem, co potwierdzałoby, że płatności Android Pay też się wliczają.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Jak nie masz pewności to ‚nie potwierdzałoby’ – na razie zatem nie ryzykuję :)

   uta
  • Dlatego „potwierdzałoby”, a nie „potwierdza”. ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Nawet przez myśl mi nie przeszło, że operacje Android Pay mogą nie wliczyć się do zwrotu, więc większość operacji w grudniu zrobiłam przez AP. Oczywiście zwrot jest w pełnej wysokości.
   Nie wiem po co wymyślacie. Przecież TMUB nie wydaje wam nowej karty, a operacje zrobione AP pojawiają się w obrotach plastikowej karty.

   Ewa
  • Bo doświadczeni wisieńkowicze wszystko dokładnie sprawdzają. ?

   Zaczęliśmy od zapytania przez bankowość www, na początku odpowiadali, że transakcje AP się nie wliczają, dopiero dopytywani, czy na pewno, skoro AP to „karta wirtualna”, a nie „karta NFC” przyznali, że jednak się wliczają. Ale, jak widać, niektórzy ciągle niedowierzają. ?

   W każdym razie dzięki za info, to temat zamyka. ☺

   Don Quijote de la Mancha
 • Mnie skroili 8 zł za kartę kredytową – wyrobiłem potrzebny limit dla zwrotu z kont premium w 3 transakcjach.
  Dopiero teraz doczytałem że od 4 nie pobierają tej opłaty, zwykle transakcji było dużo więcej.

  mbo Odpowiedz
  • Kiedy otwarłeś kk? Chodzi mi o to, że od 1 lipca do 30 września 2016 r. trwała promocja zwalniająca z opłaty za kartę do 31 marca 2017 r.

   Don Quijote de la Mancha
  • Donie, nie otwierałam W maju, albo czerwcu, potem była zmiana regulaminu, Czy nadal jestem zwolniona z opłaty za kartę do 31 marca 2017 ?

   Marta
  • Nie wiem, nie wiem jak interpretować „Warunkiem skorzystania z Promocji jest posiadanie przez Klienta aktywnej Karty kredytowej lub zawarcie umowy o Kartę kredytową w terminie określonym w ust. 1.” — o co chodzi z tym posiadaniem aktywnej karty?

   Don Quijote de la Mancha
  • Czy kartą debetową też trzeba wykonać min. 4 płatności żeby nie było opłaty ?

   holek
  • Nie, wystarczy zrobić 200 (Freemium) lub 500 (Premium) zł.

   Wprawdzie piszą o rozliczeniu „transakcji” w liczbie mnogiej, ale raczej nie będą się jednej czepiać.

   Don Quijote de la Mancha
  • KK otwierałem w czerwcu 2016.
   Czyli reklamacja niewiele pewnie da …
   Choć nie zaszkodzi jej złożyć ?

   mbo
  • Dokładnie tak, powołaj się na ten zapis o posiadaniu aktywnej karty kredytowej w okresie promocji.

   Don Quijote de la Mancha
  • Wysłałem przed chwilą reklamację.
   Napiszę co z tego wyniknie.

   mbo
 • A ja dostałam właśnie 25zł i idę do sklepu zaszaleć ;-)

  [email protected] Odpowiedz
 • jak to jest? do zwrotu liczy się miesiąc kalendarzowy czy np. data otwarcia rach?

  Andrzej Odpowiedz
  • Kalendarzowy i data księgowania — dlatego sprawdza się (o ile nie ma zakazanych MCC) filtrowanie historii transakcji w bankowości www (po prawej jest Ten miesiąc i Poprzedni miesiąc).

   Don Quijote de la Mancha
  • dzięki :)

   Andrzej
 • Premia: 25+15 wpłynęła.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Można zmienić rodzaj konta z Freemium na Premium, a za jakiś czas powrócić do Freemium? Czy tylko 1 zmiana jest możliwa?

  p27 Odpowiedz
 • Podzielę się z Wami moją przygodą z TMobile Bankowe, jednocześnie dziękując w tym miejscu bankowi za pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji. Uczestniczę w promocji „Zwrot 5%”, korzystając z niej na dwóch kontach Premium. W grudniu wydałem na każdym kartą >500 zł. Ku mojemu zaskoczeniu nie otrzymałem premii, która do tej pory regularnie otrzymywałem. Co się stało? Otóż w tymże grudniu byłem w placówce TMobile Bankowe, ponieważ musiałem dokonać aktualizacji dowodu osobistego. Niestety w systemie TMobile Bankowe nie da się tego zrobić online. Otrzymałem wydruk, na którym było potwierdzenie nowego numeru dowodu, więc go podpisałem. Nie zauważyłem nic innego, albo nawet jeśli zauważylem to nie przyszło mi do głowy, że właśnie podpisuje dokument, który spowoduje, że przestanę być uczestnikiem premii „Zwrot 5%”. Co się okazało? Otóż zdaniem banku wycofałem wówczas zgodę na… sprawdzanie historii kredytowej. Po krótkiej korepondencji za pomocą interfejsu bankowego i wytłumaczenie, że poszedłem do oddziału z intencją aktualizacji dowodu a nie rezygnacji ze ww. zgody, bank uznał reklamację, naliczył premię, zaznaczając że jest to sytuacja wyjątkowa i jednorazowa.

  Może komuś kto będzie musiał zaktualizować dowód ta historia się przyda.

  Dziękuję jeszcze raz TMobile Bankowe za pozytywne rozpatrzenie reklamacji.

  Kajko Odpowiedz
  • oni juz coraz bardziej zalosne babole wala… powoli przebijaja juz nawet Mbank :)

   koles
  • Kiedys w bph/lubieto po wymianie zgubionej karty platniczej tez cashback przestal mi dzialac. Po kilku miesiącach po interwencji wszystko oddali. Tak więc można powiedzieć, że w bankach przy bylezmianie automatyczne wyłączanie cashbacku to standard.

   Iks
  • Wiem z autopsji ( dwukrotnie), że aktualizację danych z dowodu można bez najmniejszego problemu dokonać przez bankowość internetową ( wysyła się prośbę z załącznikami awersu i rewersu, wskazując co jest do zmiany, na wszelki wypadek).

   W placówce T-mob ( od 6.2012) nigdy nie byłem i nie zamierzam ;).

   Rob231
  • BPH w regulaminie miało, że cashback się liczy tylko od pierwszej karty. Sama chciałam wymienić, bo gdzieś po pół roku zapomniałam PINu, ale mnie ten punkt powstrzyłam (i kolejne pół roku szło dociągnąć, nie przekraczając 50zł ;) )

   K.
  • BPH w regulaminie miało, że cashback się liczy tylko od pierwszej karty. Sama chciałam wymienić, bo gdzieś po pół roku zapomniałam PINu, ale mnie ten punkt powstrzymał (i kolejne pół roku szło dociągnąć, nie przekraczając 50zł ;) )

   K.
 • Nie generalizujcie, losowy przypadek ot co…
  Też aktualizowałem dowód 2 miesiące temu i w żadnym banku nie miałem problemów z dalszym działaniem promocji, ale może ja miałem szczęście (promocja Credit Agricole, cashback TMUB 2 konta i cashback Eurobank)

  erde Odpowiedz
  • Podejrzewam, że nie do końca losowy, a proceduralny. Pewnie formularz do zmiany danych i do zmiany zgód to w TMUB jeden i ten sam formularz i wydrukował się (sam, a co!) bez zaznaczonych zgód. Błąd w systemie (lub pracownika), ale z dużą szansą na powtarzalność.

   K.
 • Ostatni dzień, żeby transakcja wskoczyła właśnie w ten miesiąc to 28, 29 czy 30 stycznia?

  Wyjadacz Wisienek Odpowiedz
 • @Wyjadacz Wisienek, jeżeli chcesz zaksięgowania w styczniu to ostatnim dniem musi być 29.01

  Marta Odpowiedz
 • Transakcje rozliczają się 2 dni, oprócz poniedziałków, czyli:
  Transakcja poniedziałek – księgowanie środa
  wtorek – czwartek
  środa – piątek
  czwartek – sobota
  piątek – niedziela
  sobota – wtorek
  niedziela – wtorek
  Od roku pilnuję tego, ale dla spokoju niech zrobi zakupy w piątek:-)
  Ja już od poniedziałku 30.01 zacznę machać kartą bo na 100% będą księgowane w lutym.

  Marta Odpowiedz
  • Wielkie dzięki za precyzyjne informacje :-) – przydadzą się wielu wisienkowiczom

   zenek64
  • Czy transakcja zrealizowana 30.01 a zaksięgowana 1.02 wlicza się do obrotu z lutego, czy zarówno realizacja, jak i księgowanie musi się odbyć w danym miesiącu?

   Przemo
  • Z tymi księgowaniami to niestety nie zawsze tak wygląda. W pojedynczych przypadkach zdarzają się księgowania po kilku dniach, np. miałem tak w listopadzie: transakcja 25.11, księgowanie 02.12 i cashback poszedł się … i dodatkowo opłatę za konto (18,90 zł) pobrali.

   witty
  • Ale rozumiem (mam nadzieję), że chodzi o transakcję CNP?

   W takich, gdzie kartę się przykłada bądź wkłada do terminala powyższa rozpiska się chyba sprawdza…

   Don Quijote de la Mancha
  • O jak ładnie skopiowany mój post :)

   Grzegorz
  • tak, skopiowany :) @grzegorz ale jakze dobrze napisany i przydatny !!! super robota :D no i pewnie sie jeszcze nie raz pojawi !!!

   koles
 • a ja dopiero zauważyłem, ze mi coś nie wypłacili za grudzień, nic reklamacja poleciala

  lol5 Odpowiedz
  • W moim przypadku brak wypłaty za listopad uzasadnili wyłączeniem zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych w związku z fuzją TMUB z BPH :) Reklamacja uznana

   W
 • Odświeżając wątek nieoczywistych MCC — wg Cashless płatność za zakupy internetowe w terminalu kuriera DPD to 4215, więc do moneybacku się wlicza, choć wydaje się, że ze względu na chargeback lepiej zapłacić od razu na www. Tak czy inaczej, może do jakiejś innej promocji wymagającej płatności w terminalach taka płatność u kuriera się przyda.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • zmieniał ktoś konto z Premium na Freemium ?
  Jak wygląda sprawa z opłatami bo mi powiedzieli na infolinii, że jak zmienię z P na F to jak nie wydam 500 zł to opłata 18 zł za konto mnie nie omienie !!!
  Ktoś potwierdził na sobie ?

  kaj Odpowiedz
  • Pewnie chodzi tylko o miesiąc w którym nastąpi zmiana.

   Kajko
  • No wiadomo, że o ten, ale moneyback jest wypłacany zgodnie z wariantem konta na koniec miesiąca, więc istnieje szansa, że tak samo jest z opłatą za konto — a byłoby to wielce przydatne w sytuacji, gdy w trakcie miesiąca orientujemy się, że jednak 500 zł trudno będzie wydać. Dlatego też czekam, aż ktoś potwierdzi, jak u niego było.

   Don Quijote de la Mancha
 • Cashless informuje o nowym moneybacku: Bank Pocztowy będzie zwracał 5% wydatków, niestety maks. 20 zł/mc i tylko w jednej wybranej kategorii: „zdrowie (apteki), kultura (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie), sport (sklepy sportowe, sklepy rowerowe, serwisy rowerowe, pływalnie, baseny, parki wodne, parki rozrywki, atrakcje turystyczne, obiekty i kluby sportowe oraz fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, stoki narciarskie, szkoły tańca). Klienci w każdej chwili będą mogli zmienić wybraną przez siebie kategorię.”

  Konto z kartą będzie bezpłatne po wydaniu 300 zł, więc jeśli ktoś przypadkiem w którejś z tych kategorii wydaje 300–400 zł, to może to rozważyć…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • jaki ma MCC prowizja allegro? i oczywiscie lapie sie na cashback 5%?

  koles Odpowiedz
 • nie pamiętam, ale łapie się ;)
  ps. 5999?

  savi Odpowiedz
 • Mam pytanie w sprawie rozliczania transakcji. Zakupy (ponad 300 zł) na moim koncie Premium zrobiłem 23.12.2016, a transakcję rozliczyli mi dopiero 13.01.2017. Oczywiście z tego powodu nie spełniłem warunków bezpłatności konta i wypłaty premii 25 zł. Czy mogę w tym przypadku reklamować pobraną opłatę za konto (18,90 zł) i brak premii? Gdzieś widziałem, że mają czas na rozliczenie 14 dni, a w tym przypadku było to 21 dni, ale w regulaminie promocji nie ma o tym słowa.

  edeck Odpowiedz
  • Niestety zarówno przy zwolnieniu z opłaty, jak i moneybacku wyraźnie piszą, że transakcja w danym miesiącu musi być rozliczona. Ale reklamować możesz spróbować, ten czas rozliczania był na tyle duży, że może chociaż opłatę odpuszczą. Zdradzisz, gdzie ta transakcja? Zgaduję, że w sklepie internetowym?

   Don Quijote de la Mancha
  • 23.12 zrobiłem 2 płatności – za około 200 zł w CCC (rozliczone 27.12) i za około 300 zł w Jula (rozliczone właśnie dopiero 13.01), więc gdyby nie ta choler… Jula, to bym spełnił warunki. Wiem, że transakcje muszą być rozliczone w danym miesiącu, ale niestety nie zależy to ode mnie, a od banku i pewnie sklepu. Nie wiem, czy bank ma te 14 dni na rozliczenie, czy nie ma ograniczeń?

   edeck
  • Nic mi nie wiadomo o tych 14 dniach (choć brzmi to prawdopodobnie).

   Ta Jula to w terminalu stacjonarnym? Bardzo to dziwne, bo jest to chyba pierwszy przypadek, gdy nie zgadza się nasza rozpiska (rozliczenie w 2 lub 3 dni) http://livesmarter.pl/wraca-5-procent-cashbacku-od-t-mobile-uslugi-bankowe/comment-page-18/#comment-116489. No nic, warto wiedzieć, a Ty pisz reklamację.

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak, zakupy w stacjonarnym sklepie Jula w Bielsku-Białej. Kiedyś wcześniej robiłem tam zakupy i było ok z rozliczeniem. Będę pisał reklamację.

   edeck
  • @Don
   Tmub nawet księguje transakcje następnego dnia. Przykładowo transakcja z 03.02 już 04.02 została zaksięgowana (pewien serwis do przesyłania pieniędzy na MC, ten który miał bardzo niskie limity, ale podnieśli w tym miesiącu).

   deloe
  • Tak, ta rozpiska z 2 lub 3 dniami dotyczy transakcji w terminalach stacjonarnyc, edeck chyba teraz po raz pierwszy zgłosił sytuację, w której się nie sprawdziła.

   Don Quijote de la Mancha
  • Edeck, reklamację można a nawet w tej sytuacji należy złożyć. Ty piszesz o rozliczeniu grudnia i kwocie zaksięgowanej w styczniu. Czyli to w styczniu płaciłeś opłatę i nie otrzymałeś zwrotu za grudzień. A jak wyglądają u Ciebie zakupy w styczniu? Czy wydałeś 500 zł ponad te 300 zł? Jeśli tak to dobrze a jeśli nie to raczej będzie ciężko bo policzą Ci opłatę za styczeń gdy uznają reklamację za grudzień.

   Beata2
  • @deloe podejrzewam że jego nazwa już padła tu ale nie chcę przebrnąć przez 1600postów czy byłbyś łaskaw zaszyfrować nazwę lub udzielić jakiejś wskazówki na jankos650 małpiszon wp z polskim akcentem

   jankos
 • Aby konto Premium było bezpłatne należy miesięcznie wydać co najmniej 500 pln. Jest to też warunek aby otrzymać 25 zł moneybecku.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy transakcje wykonane KK też wliczają się do moneybacku i minimum niezbędnego, aby być zwolnionym z opłaty za konto ?
  Np. dla kontra Freemium 200 zł wydam kartą debetową, a 100 zł wydam KK – będzie git ?

  littleboy1989 Odpowiedz
 • Eddeck pisz w takiej sytuacji reklamację. Ty działałeś w dobrej wierze, transakcje wykonałeś a ich nieterminowe rozliczenie to przecież nie Twoja wina. Na bank uznają przecież nie ma mowy abyś to Ty zawinił. Możesz ponadto powołać się na fakt, że do tej pory wszystkie transakcje były rozliczane w terminie 2-4 dni a tylko ta jedna została rozliczona w niestandardowym czasie.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • 31.01.2017 pewna kwota „wisiała” jako zablokowana. Ok. 18 zadzwoniłem na infolinię ws. przejścia na Freemium. Ok. 22 zalogowałem się do bankowości internetowej, by sprawdzić czy nastąpiła zmiana oferty. Tak było, dodatkowo ku mojemu zdumieniu ww. płatność została zaksięgowana, przekraczając magiczny próg 500 zł. Po raz drugi „wykręciłem” nr ws. powrotu na Premium. Po ok. pół h zalogowałem się, widnieje Freemium (też tak było po północy wchodząc w następny miesiąc), więc za telefon wnoszę po raz drugi o Premium. Dowiedziałem się od pracownika, że zmiana się dokonała i on u siebie tak widzi. Pytanie jaki zwrot dostanę? Czekam z niecierpliwością : )

  tenidol Odpowiedz
 • Dostaliście 5% cashback za styczeń?

  Resor Odpowiedz
 • @koles, premia za wynagrodzenie czy za moneyback ?

  Krak Odpowiedz
 • moneyback, nie zalapalem sie na wynagrodzenie.

  koles Odpowiedz
 • Jest moneyback

  Maku Odpowiedz
 • Podpowiedzcie proszę: płatność kartą na Poczcie Polskiej kwalifikuje się pod moneyback? No i czy przypadkiem nie jest w drugą stronę i jak w Reifaisen trzeba się bać, ze to jeszcze mnie naliczą?
  Z góry dziękuję:)

  ola Odpowiedz
  • Wlicza sie, ma dobry kod. Nie ma zadnych oplat, z tego co wiem oplaty sa w raifaisen i credit agricol. Tylko uwazaj zeby kasjer nie zrobil wyplaty gotowki, wtedy oplata 10zl i brak premii. Sprawdzaj na terminalu zblizeniowym , musi byc napis „sprzedaz” a nie „gotowka”

   Herman
  • Ooo, dzięki Herman – bardzo cenna rada. Dzięki, miłego dnia!

   ola
  • Herman, ja oprócz Raifaisen i Agricole bym jeszcze nie ryzykowała kredytówką Citi Banku – nie próbowałam ale oni też mają zapis, że opłaty na poczcie wliczają jako transakcje gotówkowe.

   ola
 • U mnie na czterech kontach jest moneyback, a tylko na jednym premia za wynagrodzenie.
  Składałem reklamację dla dwu kont odnośnie promocji z wynagrodzeniem, na jednym uruchomili mi promocję po reklamacji, na drugim bez odpowiedzi i pokazał się banner w serwisie transakcyjnym.
  Czekam z reklamacją do 16.

  mbo Odpowiedz
 • Hej, wybaczcie, bo pewnie już ktoś opisał ale wątek się strasznie rozrósł a mnie dziś po prostu rozkłada grypa, głowa pęka i po pierwszej stronie komentarzy postanowiłam spytać z myślą, że mnie nie zlinczujecie: płatność kartą na allegro wlicza się do moneybacku?

  ola Odpowiedz
 • Jak mieliscie uznanie na karcie np. od sprytnego to wydawaliscie karta o ta kwote np. 10 zl wiecej czy tylko regulaminowe 500?

  koles Odpowiedz
  • Jaki mcc ma to uznanie? Jesli 4900 to zabawna bylaby taka sytuacja:
   Wydales 500zl dobrymi kodami… wplata od billa ma kod zly wiec premie dostajesz ale obniza obrot zwalniajacy z oplaty i naliczaja cie 18,90 za konto. Ciekawa kwestia :) lepiej zrobic 10zl wiecej.

   Herman
  • uznanie ma MCC 6536

   koles
 • a kurier DPD któremu płacimy za przesyłkę pobraniową jaki ma kod?

  bolek Odpowiedz
 • Do mbo
  Wnioskowałem na infolinii o objęcie promocją z tytułu wpływu wynagrodzenia drugiego konta/ za zgłoszenie do promocji pierwszego konta dostałem już premię/. Konsultant odmówił powołując się na regulamin, że w sytuacji gdy mam dwa konta to promocją zostaje objęte te zakładane wcześniej. Czy warto pisać reklamację? a raczej czy jest sens?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Nie pbądź zbyt zachłanny regulamin wyraźnie mówi że jak masz 2 konta dostaniesz na najwcześniej założone czyli raz.

   jankos
  • W moim przypadku drugie konto to konto żony :)

   mbo
 • Jankos pisz poprawnie a nie czepiasz się Eugeniusza. Bardzo dobrze, że podzielił się taką informacją bo po to jest to forum

  Waldemar Odpowiedz
  • O co Ci chodzi Waldemar, jakie czepiam? Już nie wciskaj mi dziecka w brzuch, Eugeniusz pytał czy warto pisać reklamacje bo nie dostał premii za wynagrodzenie. Moja odp to że NIE bo taką premię można dostać raz na jedne najwcześniej założone konto tak przynajmniej mówi regulamin.

   jankos
  • 80% nie wysila sie nawet zeby przeczytac warunki promocji stad taka reakcja Waldemara i pytanie Eugeniusza…

   koles
 • Szukałem info, ale nie znalazłem. Płatność kartą za rachunki w promocji na bm.pl jaki jest kod mcc? Ktoś może sprawdzał? Ktoś wie? Z góry dzięki za pomoc:)

  Kagoo Odpowiedz
 • jak sprawdzić kody transakcji w t-mOBile usługi bankowe w koncie..?
  po drugie – czy transakcje , które w danym miesiącu , albo w nastepnym ( nastąpił zwrot, reklamacja w ciągu 14 dni i zwrócono kasę) są liczone do miesiecznej premii – ktoś sprawdził jak to wygląda…?

  mediolan Odpowiedz
  • wejdź w historię i przy danej operacji jak będzie zaksięgowana będziesz miał MCC w przypadku zwrotu kwota zwrotu powiększy limit do wyrobienia w danym miesiącu czyli normalnie wydajesz 500zł/mc wpływa zwrot to musisz wyrobić 500+wysokość zwrotu

   jankos
  • w przypadku zwrotów bierz gotówkę lub używaj innej karty/konta

   pozdrawiam

   kruczi
 • dzieki jankos…. pierwsze się zgadza,ale druga odpowiedź Twoja – nie bardzo pasuje mi do regulaminu

  pkt 8. W przypadku zwrotu Transakcji przed uznaniem Rachunku kwotą Premii za tę Transakcję – Rachunek nie jest uznawany tą kwotą.
  pkt 10. W przypadku zwrócenia Transakcji, gdy Rachunek został uznany kwotą Premii za tę Transakcję – Bank:
  a. pomniejsza łączną kwotę naliczonych Premii w kolejnym miesiącu lub
  b. jeżeli Premia w kolejnym miesiącu nie przysługuje, obciąża Rachunek kwotą Premii za Zwrot Transakcji, niezależnie od wysokości salda Rachunku.

  mediolan Odpowiedz
  • czyli wyplacaja o 5% procent premii mniej za ta transakcje?

   koles
  • jankos dobrze pisze a ty wyjaśnij co ci nie pasuje. Jeśli ci nie wypłacili jeszcze premii, to musisz zrobić wydatków na 500+kwota zwrotu. Jeśli ci już premię wypłacili, to ci o tą kwotę zmniejszą premię w kolejnym miesiącu lub obciążą rachunek.

   Nie mam natomiast pewności co stałoby się, gdyby kwota po takim późnym zwrocie była mniejsza niż 500. Prawdopodobnie nie tylko tracisz cały zwrot ale też dostajesz prowizję za prowadzenie rachunku za któryś zamierzchły miesiąc, ale może bank okazałby się łaskawy i prowizji za wcześniejsze okresy by nie pobrał.

   abba
 • ■ Od 1 maja 2017 r. Promocją Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe będzie mógł zostać objęty wyłącznie jeden Rachunek. W przypadku posiadania więcej niż jednego Rachunku, Promocją zostanie objęty Rachunek o najwcześniejszej dacie przystąpienie do Promocji.
  ■ Od 1 maja 2017 r. Klient, który spełnił warunki do wypłaty Premii, będzie miał prawo do maksymalnie sześciu wypłat Premii (maksymalnie przez 6 kolejnym miesięcy kalendarzowych począwszy od miesiąca, w którym Premia została naliczona po raz pierwszy). Jeśli Klient będzie chciał otrzymywać Premię również po tym okresie, będzie musiał posiadać przynajmniej jeden Produkt kredytowy na koniec miesiąca, za który będzie naliczana Premia. Za Produkt kredytowy będzie uznawana aktywna Umowa o Pożyczkę / Kredyt, przyznany Limit odnawialny w rachunku lub aktywny Rachunek Karty kredytowej, na którym w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną Transakcję.
  ■ Dodano Transakcje Blik jako te, które upoważniają do uzyskania Premii

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • dziękujemy CI parabanku od T-mobile – to dlatego dali te 10 zł doładowania na numer w t-mobile licząc że zatrzyma to uciekinierów – dobry żart. Chyba że „przyznany Limit odnawialny w rachunku”(ale bez korzystania) załatwi sprawę Albo zaczną przyznawać KK za regularne wpływy na rachunek a nie za stertę dokumentów przy DG :-(

   zenek64
  • KK jest wygodna do robienia transakcji – dotąd robiło się na oba rachunki, bez konieczności wyliczeń. Szkoda, że tną do jednego rachunku, ale ciągle to nie jest zła opcja.

   K.
  • mogliby ją tylko łatwiej przyznawać poczytajcie historię ludzi przy promocji z tabletem lenowo albo 300 zł rok temu tudzież bonem do Carrefoura – robili trudności aby wyrobić KK

   zenek64
  • @zenek64, ale to zależy od punktu widzenia, ja w niektórych bankach nie dostałem (brak uop), a w TMUB nie było z tym problemu — był natomiast z czasem przetwarzania wniosku i ogólnym bałaganem. Oczywiście daleko im do Sygma/BGŻ BNP, gdzie kk dają dosłownie każdemu z ulicy na oświadczenie.

   Don Quijote de la Mancha
  • don na DG próbowałem kilka razy zawsze chcą szczegółowe papiery (11 zaświadczeń i oświadczeń z rożnych instytucji i nawet jak wszystko bym im załatwił nie ma gwarancji że KK dostanę mimo że mam konto od czasów SYNCa i co miesiąc wpływy rzędu 2-3 tyś zł- kiedyś wymagane do moneybacku ) – BZ WBK wydał mi kartę na KLIK w Millenium dostałbym drugą ale liczyłem na 2 edycję KK z bonem (nie do empik.com tylko jakimś innym może się jeszcze kiedyś pojawi) więc TMUB wcale nie przyznaje łatwo KK

   zenek64
 • No i sie jebło – po promocji zmiana regulaminu i ostatnia premia w maju 2017 r. Czas zamykać konta

  falusinski Odpowiedz
 • Najważniejsze zmiany z dzisiejszego maila o zmianie TOiP:
  ■ Od 1 maja 2017 r. Promocją Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe będzie mógł zostać objęty wyłącznie jeden Rachunek. W przypadku posiadania więcej niż jednego Rachunku, Promocją zostanie objęty Rachunek o najwcześniejszej dacie przystąpienie do Promocji.
  ■ Od 1 maja 2017 r. Klient, który spełnił warunki do wypłaty Premii, będzie miał prawo do maksymalnie sześciu wypłat Premii (maksymalnie przez 6 kolejnym miesięcy kalendarzowych począwszy od miesiąca, w którym Premia została naliczona po raz pierwszy). Jeśli Klient będzie chciał otrzymywać Premię również po tym okresie, będzie musiał posiadać przynajmniej jeden Produkt kredytowy na koniec miesiąca, za który będzie naliczana Premia. Za Produkt kredytowy będzie uznawana aktywna Umowa o Pożyczkę / Kredyt, przyznany Limit odnawialny w rachunku lub aktywny Rachunek Karty kredytowej, na którym w danym miesiącu kalendarzowym rozliczono przynajmniej jedną Transakcję.

  andrzej78 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy