Wygraliśmy! Każdy dostanie tablet od BNP Paribas!

Na facebooku BNP Paribas właśnie pojawiła się informacja, według której każdy uczestnik promocji dostanie obiecany tablet, o ile oczywiście spełnił jej warunki. Treść komunikatu:

Szanowni Państwo,
Sprzedaż premiowa „iKonta BNP Paribas z tabletem” spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, które przerosło nasze oczekiwania. Dla części Klientów zapis dotyczący oferty limitowanej w regulaminie być może nie był wystarczająco precyzyjny, za co przepraszamy. Zarząd Banku podjął decyzję o zniesieniu limitu przyznawanych nagród. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy spełnili jej warunki, otrzymają tablet.

Zapewniamy, że pierwotne założenia sprzedaży premiowej nie wynikały ze złej woli czy intencji Banku. Zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Liczymy, że zalety iKonta oraz decyzja o rozszerzeniu puli nagród, spełnią oczekiwania naszych Klientów i pozwolą na budowę trwałej relacji z Bankiem.

Z poważaniem,
Frederic Amoudru
Prezes Zarządu BNP Paribas Banku Polska

Oświadczenie dostaliśmy również w wersji PDF.

Czego nauczyliśmy się podczas tej promocji?

Tego, że w dzisiejszych czasach w blogosferze oraz szeroko pojętym internecie drzemie ogromna siła. Nikt nie jest nam w stanie wmówić nieprawdy – weryfikacja informacji jest niezwykle łatwa.

A czego nauczył się bank? Chyba tego, że warto inwestować pieniądze w odpowiednie osoby, które są w stanie napisać dobry regulamin. Taki, który nie spowoduje ogromnych strat – zarówno materialnych, jak i wizerunkowych – bo na takie właśnie naraził się BNP.

O co tu w ogóle chodzi?

Ze względu na to, iż artykuł trafił na stronę główną serwisu wykop – wyjaśniamy o co tu chodzi: w sierpniu BNP Paribas oferował promocję, dzięki której za założenie konta osobistego i wydanie 400 zł można było zgarnąć tableta. Dokładniej: miał go dostać każdy, kto spełnił te warunki. To w zasadzie nic dziwnego dla naszych czytelników – opisujemy tego typu promocje od kilku lat ;)

Niestety wczoraj okazało się, iż bank nie chce przyznać niektórym z nas nagród (w zasadzie większości czytelników) twierdząc, że pula się wyczerpała. Szkoda, że wcześniej pozwalał na przystępowanie do promocji wiedząc, że tabletów może braknąć. A ponieważ regulamin został kiepsko napisany i nie do końca dobrze precyzował tego typu możliwość – rozpoczęła się akcja w sieci.

Kilka godzin temu bank wypuścił zamieszczony wyżej komunikat w którym poinformował, że tablety zostaną przyznane każdemu, kto spełnił warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja już otrzymałem przesyłkę. W przesyłce był jeszcze list. Spodziewałem się chociaż jakichś przeprosin, a tam tylko gratulacje i zachęta do korzystania z produktów banku. To teraz czas na ŻĄDANIE rekompensaty.

  ukasz Odpowiedz
 • Jest tablet. Kurier powiedział, że na Gdańsk dzisiaj są tylko takie przesyłki i ma ich ponad 200

  Darek Odpowiedz
 • Dostałem tableta.

  sdvg Odpowiedz
 • Czesc dostalem tableta – w środku breloczek z pendrivem i logiem BNP :) , masakra

  stas Odpowiedz
 • chyba wirtualny pendrive…

  lol5 Odpowiedz
 • Pendrive jest w pudełku z tabletem czy w kopercie foliowej? Ile GB?

  Teed Odpowiedz
 • I oczywiście bank sie nie postarał – paczka: tablet, krótki list i NIC WIĘCEJ, żadnego gratisu itp.

  Kacperek Odpowiedz
 • A ktos tez dostal z zerwana plomba?

  ges Odpowiedz
 • Ja dostalem z czekiem inblanco na 10 000zl takze naprawde uczciwie sie zachowali! A co juz zaraz ktos napisze ze sciemniam? Nie ladnie tak zazdroscic!

  A tak przy okazji 2 paczki do rodziny szly – nikogo nie bylo w domu na 100% (bo jest na 2 koncu swiata) a w statusie dorecznia jest „przesylka doreczona” takze komu to zostawili jak tam z sasiadami zyje sie „na pienku”? Ciekawe, ciekawe. Podpisu osoby upowaznionej na pewno nie uzyskal ale jakby co to znowu masakra z reklamacja w 7ce, bnp?

  Kurier nawet nie dzwonil… debile z nich, 1 telefon i by wiedzial ze pol km dalej mozna zostawic u kogos innego (nawet ma dowod osobisty i meldunek pod adresem gdzie mial byc tablet doreczony wiec pewna sprawa). Eh…

  krzychoo Odpowiedz
 • hi, ja składałem reklamację i żądałem zadość uczynienia – może dlatego dodali ? Pendrive był doklejony / ofoliowany z zewnątrz do opakowania….

  stas Odpowiedz
 • Ja równiez wczoraj dostałem tableta ale pendrive musiał zajumać kurier , bo ani na zewnątrz ani wewnątrz opakowania foliowego i papierowaego go nie bylo

  dzialus Odpowiedz
 • kilka słów podsumowania:
  tablet tabletowi nie równy: gdy położę obok siebie mój i zony to (pomimo identycznych ustawień) jakość obrazu (jasność i wyostrzenie szczegółów) jest różne,
  aparat robi zdjęcia ładne ale tylko na zewnątrz, filmiki mp4 są dość słabe nawet robione na zewnątrz, ekran dotykowy dość nieprecyzyjny, dość nieczuły (trzeba nieraz 2 razy klikać aby zaskoczył). Bateria trzyma dość dobrze – wczoraj naładowana na 50% przy non-stop ustawianiu i bawieniu się wytrzymała 4,5 godz! nie próbowałem jeszcze GPS (bo za zimno i nie chce mi się wychodzić z mieszkania).

  paolo Odpowiedz
 • GPS działa, ale chyba nie ma czujnika pola magnetycznego, bo nie działa kompas i mapy nie obracają się zgodnie z kierunkami świata.

  qqq Odpowiedz
 • Niestety nie ma. Szkoda bo jest parę aplikacji, które go potrzebują.

  qqq Odpowiedz
 • czesc,
  chciałbym potwierdzić u tych co zrezygnowali z karty po otrzymaniu tabletu. czy bnp nie leci w knota i na pewno mozna karte usunac w punkcie bnp i nie naliczaja oplat i nie ma fikania, ze beda zmuszac do zaplaty za tablet..

  z gory dzieki za info!

  OKO Odpowiedz
 • Obsługa w oddziałach BNP jest bardzo słaba. Oni tam praktycznie nic nie wiedzą, zrobią łaskę jak przyjmą jakiś wniosek, bo oni nie mają wglądu do systemu. Parodia.

  broker Odpowiedz
 • okey ale czy rezygnujac z karty nie policza mnie za cos i dalej wystarczy przelewac 1k aby tab byl darmo

  OKO Odpowiedz
 • Z tym to różnie bywa. W moim przypadku kartę zlikwidowałem w oddziale w listopadzie, co nie przeszkodziło krętaczom już 3 razy skubnąć 6 zł. Reklamacja w toku.

  286 Odpowiedz
 • 1 9 10 11

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy