3 bilety do Multikina za założenie Konta 360° swojemu dziecku

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium kierowana do rodziców. W zamian za założenie swojemu niepełnoletniemu dziecku Konta 360° Junior zgarnąć możemy 3 bilety do Multikina.

Zabierz rodzinę do Multikina - Konto 360 Junior od Banku Millennium

Zabierz rodzinę do Multikina z Bankiem Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który do 15.11.2018 otworzy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360 °Junior swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji).

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem oraz otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Co dalej? Wystarczy, ze w okresie trwania promocji (do 15.11.2018) nowo-otwarte Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli dodatkowo nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to powinna zostać zaksięgowana na jego rachunku jedna, dowolna transakcja kartą debetową lub aktywowana aplikacja mobilna banku. W przypadku dzieci młodszych warunku tego nie trzeba spełniać (więc nie trzeba nawet wyrabiać karty).

Jeśli umowa o konto nie zostanie wypowiedziana do końca listopada, to w tym właśnie terminie bank przekaże nam 3 kody wymienne na bilety 2D na seanse w sieci kin Multikino. Kody otrzymamy SMSowo (na numer wskazany w KBE).

Co ciekawe w promocji możemy założyć konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci. Pamiętajmy tylko, że w przypadku dzieci, które niedługo staną się pełnoletnie, znacznie lepszym pomysłem może być wstrzymanie się z udziałem w promocji i założenie im konta dla dorosłych. W końcu ostatnio bardzo często Bank Millennium płaci za to 200 zł. W gotówce :-)

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • @Michał, z tego co napisałeś wynika ze można założyć konto dziecku poniżej 13 r. życia. Z tego co wiem tylko jeden bank to umożliwia, chyba że się coś zmieniło. Zakładałem dziecku więc temat jest mi znany. Drugiemu przed trzynastką nie bo praktycznie nie ma takich kont poza wspomnianym jednym. Chyba (powtórzę jeszcze raz ) że coś się zmieniło…

  jojo Odpowiedz
 • @jojo najwyraźniej się zmieniło, na stronie banku Millenium jest podział konta junior na od 0-12 i od 13-17:
  https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360-junior
  P.S. Jeżeli kiedyś zakładałeś konto dla dziecka poniżej 13 r. życia w tym samym banku co ja to już dwukrotnie robił promocje za założenie takiego konta (nie pamiętam tylko czy to było 50 w gotówce czy voucher do empiku)

  Wiechu Odpowiedz
 • cytacik:
  „Nie ma minimalnego wieku dla założenia konta dziecku w naszym Banku :) Jednie dla otrzymania karty i kodów do logowania dzecko ma ogranicznik wiekowy – wynosi on 13 lat.”

  dario Odpowiedz
 • Spoko że można dla dzieci od 0 lat, natomiast nagroda jest dość słaba…3 bilety do kina. Ktoś orientuje się czy gdzieś jeszcze można założyć konto dla dzieciaków z większymi korzyściami?

  TomekW Odpowiedz
  • Czy ja wiem czy taka najgorsza? Jeden bilet to cena około 25zł, zatem *3 daje 75zł. A w przypadku dzieci poniżej 13go roku życia nie ma żadnych warunków do spełnienia. A przecież przynajmniej raz w roku na pewno będziesz musiał iść z dziećmi do kina:)

   aircrash
 • Czy takie konto dla dziecka jest na oddzielny login, czy jest podpięty pod bankowość internetową rodzica? Czy z takim kontem można również otworzyć niezależne konto oszczędnościowe 2.7%?

  edeck Odpowiedz
 • ja konto JUNIOR mam podpięte pod mój login, otworzyło się też konto profit, ale jedno już mam więc nie wiem po co mi kolejne :P
  jedyny minus jaki zauważyłem, to wypłata gotówki z konta dziecka młodszego niż 12 lat to konieczność wizyty w oddziale :(
  Ale to wypłacę przy zamykaniu :P

  asdf Odpowiedz
  • Niem można przelać na swoje konto?

   TomekW
  • Kolejne KO masz po to, żeby ulokować tam nadwyżkę nad 200.000 PLN :-)
   Jest też limit na miesięczna wypłatę z konta dziecka, ok 4100 zł.

   Krutki
  • limit dotyczy wypłaty gotówki, a przez millenet masz max 50 tys na przelew, czyli 4 dni przelewasz na swoje konto a nie przez 49 miesięcy. Przerabiałem w praktyce.

   j4c0b
  • kolejne masz po to że jak Ci się kończy promocja na jednym i liczą Ci saldo konta do którego wlicza Ci się to co masz na swoim proficie to po zakończeniu promocji robisz przelew na profit dziecka i tam odpalasz kolejną promocję, wcześniej czyszcząc jego konto na weekend

   j4c0b
 • Czy jest jakiś bank, w którym małoletniemu wnukowi konto mogą założyć dziadkowie? W regulaminie takiego konta ewentualnie można napisać, że zgodę na jego założenie muszą także wyrazić rodzice wnuka.

  henma Odpowiedz
 • Czyli dwoje dzieci- 6 biletów?

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Czyli dwoje dzieci – 6 biletów?

  emilka-krzys Odpowiedz
 • z rocznym dzieckiem musze isc do banku, czy wystarczy dowod albo paszport?

  hh Odpowiedz
 • Czy zakładając konto dla swojego dziecka mogę skorzystać z programu poleceń? Polecić konto dziecku? :)

  TomekW Odpowiedz
  • Nie sądzę, bo to nie Twoje dziecko otworzy konto, tylko Ty dla niego. Więc de facto polecałbys sam sobie.

   Krutki
 • Jak te pieniądze wypłacić z konta Junior? Nie mogę nigdzie tego podstawic jako konta źródłowego do przelewu. Naprawdę można tylko wypłacić w gotówce w oddziale?

  Rask Odpowiedz
  • hej Rask
   wczoraj założyłem to konto przez internet. wplaciłem kwotę wymaganą w ramach promocji.
   tez nie moglem wypłacic – okazuje sie ze na swoim koncie mam tylko podglad konta dziecka.
   Aby móc wypłacić/przelać z tego konta na swoje… trzeba podejść do oddziału aby uzyskać millekod do konta dziecka – bo przelew z konta junior jest mozliwy tylko po zalogowaniu sie na konto junior…

   Michal1607
 • Jeśli dziecko nie ma ukończonych 13 lat to nie można wyłączyć otrzymywania wyciągów papierowych! paranoja, zamykam jak tylko otrzymam bilety

  abc Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał bilety?

  emilka-krzys Odpowiedz
 • dostałem właśnie 2 kody a powinny byc trzy

  Mateusz Odpowiedz
 • Właśnie przed chwilą otrzymałem smsy z kodami. Założyłem konta dla trójki dzieci, więc powinienem otrzymać chyba 9 kodów?
  Otrzymałem natomiast 3 smsy a w nich pod dwa kody, więc w sumie 6 kodów… Czy dostaliście po 3 kody dla każdego nowozałożonego konta?

  grzech Odpowiedz
 • U mnie również dwoje dzieci i przysłali sms tylko z dwoma biletami na dziecko.

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Dostałam kolejnego smsa tylko z 3 biletami i informacją że poprzednie wiadomości były błędne.

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Po jakimś czasie dostałem następnego smsa o trści: „Raz jeszcze przesyłamy kody za udział w promocji „Zabierz rodzine do Multikina” …. Wysłane wcześniej są błędne”
  Dostałem jednego smsa z 3 kodami. Czekam na dwa następne smsa, skoro poprzednie są błędne brakuje mi jeszcze 6 kodów…

  Grzech Odpowiedz
 • Delikatnie mówiąc zrobili bałagan…

  Grzech Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy