Do 150 zł za zainstalowanie nowego PeoPay dla klientów Pekao

Zakończona

Choć Pekao to jeden z największych banków w Polsce, to bardzo rzadko premiuje swoich klientów. Warto więc wspomnieć o promocji, która wystartowała przy okazji premiery nowej wersji aplikacji PeoPay. Do zgarnięcia mamy nawet 150 zł (choć realnie bliżej nam będzie do połowy tej wartości) na całkiem łatwych zasadach.

Do 150 zł za aktywację nowej aplikacji PeoPay od Pekao SA
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego w banku Pekao. Oprócz tego należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji.

Pierwszą z nagród, czyli 50 zł na e-karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepie empik.com, otrzymamy pod warunkiem zalogowania do nowej aplikacji PeoPay do dnia 28.02.2018. Bank jednak zaznacza, że premiował będzie tylko te osoby, które do dnia rejestracji w promocji nie zalogowały się nigdy do żadnej aplikacji mobilnej Pekao.

Kolejne nagrody są już przygotowane z myślą o nowych, jak i obecnych klientach PeoPay. 25 zł w formie bonu empik.com zgarniemy za wykonanie płatności przez PeoPay z wykorzystaniem funkcjonalności MasterPass w dowolnym sklepie internetowym na kwotę min. 10 zł. Na to również mamy czas do końca lutego.

Wreszcie ostatnia nagroda, czyli 25 zł za polecenie oferty znajomemu. Wystarczy, że ten poda nasz kod polecający w momencie rejestracji, a następnie wykona dowolną operację PeoPay w czasie trwania promocji. Premie możemy zgarnąć maksymalnie za 3 osoby.

Skąd wziąć kod polecający? Bank przyśle nam go w ciągu 3 dni od rejestracji w promocji na podany adres e-mail.

Wysyłka mailowa nagród nastąpi do 14 dni od spełnienia warunków danej oferty. Vouchery będą ważne do 31.07.2018.

Szczegóły oferty w regulaminie. Za podrzucenie oferty dziękuję czytelniczce Ani!

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin Michał może napisz do nich czy nie zrobią podobnej akcji jak z Aliorem że jakieś bony Allegro czy Sodexho za założenie konta??

  zenek64 Odpowiedz
 • To dalej najbardziej zacofany Bank: Załóż konto przez Internet już teraz. Wypełnij wniosek, a umowę podpiszesz w wybranym oddziale Banku, formalności zajmą zaledwie kilka minut.

  Zaledwie kilka minut napewno nie. Mamy 21 wiek czy pójdzie Pekao po rozum do głowy i założymy kiedyś tu konto przez internet?
  Ja to zawsze mam wrażenie że tam stanął czas w miejscu,podobnie jak na poczcie polskiej :D

  bolek Odpowiedz
 • Nie mają nawet kuriera ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Niedawno zakładałem konto w tym „banku” – nie ze względu na superofertę, po prostu niektóre przelewy przychodzą do mnie z pekao sa, chciałem mieć szybciej pieniądze u siebie…

  A więc zakładanie:
  – nie próbujcie pod koniec miesiąca – nie zdążycie spełnić warunków bezpłatności, płacicie za konto,
  – rejestracja faktycznie przez internet, podpisanie umowy zdalne – niby możliwe, ale okazuje się że nie przez kuriera tylko pracownika wybranego oddziału (w moim przypadku nie wyszło – wybrałem podpisanie umowy w pracy – 40 km od oddziału, szybciej pojawiłem się w oddziale niż się odezwali).
  – jak już się udałem do oddziału, okazało się, że nie da się tak prosto – pani dyrektor zabrała moją umowę… w końcu przesłali skan,
  – podpisywanie – bardzo mnie prosili, żeby podpisać z datą wygenerowania umowy (nie bardzo mi się to podobało – czemu mam podpisywać nieprawdę, i do tego odbierać sobie parę dni na odstąpienie – swoją drogą, panie w oddziale nie wiedziały co to odstąpienie od umowy). finalnie podpisałem z datą wsteczną, nie uśmiechało mi się iść do oddziału jeszcze raz (a zbliżała się godzina zamknięcia).

  A pomijając zakładanie… najbardziej tradycję tego banku mogą udowodnić nam przelewy… Okazuje się, że z PEKAO SA do millennium, mbanku czy bzwbk przelewy wysłane rano dochodzą po południu. A przelew z PEKAO SA do PEKAO SA, wysłany o tej samej porze (rano) – dochodzi najwcześniej następnego dnia. Koniec ;).
  W lutym wypowiadam (tak tak, przed upływem 3 miesięcy wypowiedzenie z karą, nie wiem za co).

  ls5 Odpowiedz
  • @ls5, Czy dobrze rozumiem, że pracownik oddziału przychodzi do domu (jest taka opcja) ?
   Chyba jak coś to najwygodniej jednak iść do oddziału i z tego co piszesz nie na koniec roku. Ale promocja nie jest ograniczona ilościowo, więc można iść po nowym roku czy nawet na początku lutego, bo i tak się zdąży spełnić warunek do 28.02 jeśli karta nie idzie dłużej niż miesiąc ?

   Jeśli ktoś kupuje książki w Empik.com to polecam kupować tylko przed premierą u nich – zapowiedź (26% rabatu od ceny wówczas, choć w innych księgarniach int. spokojnie można dostać 30-35%), pozostałe się nie opłaca.

   Gruby Rychu
  • W listopadzie była opcja podpisania zdalnego. Zakładałem że jest to kurier, i wybrałem dlatego, że wracam do domu ok 16:30, a oddział czynny do 17 (i chciałem podpisać w dzień w pracy). Bardzo daleko im do millennium (gdzie wystarczy jeden podpis u kuriera), formalności trwają dość długo.

   Jeśli chodzi o kartę – ja jej nie mam, i zakładam, że uda się bez. Do płatności zbliżeniowych jest karta HCE w peopay, do płatności w necie specyficzna odmiana masterpassa (ze skanowaniem kodu QR). Jutro wpłyną środki (na co dzień nic tam nie trzymam), to dam znać, czy przejdzie płatność masterpassem bez posiadania plastiku.

   ls5
  • Ja mam w tym banku główne konto od wielu lat. Nigdy z tym bankiem nie miałem problemów. Przelewy dochodzą do mnie zgodnie z sesją Elixir, a przelewy Pekao SA – Pekao SA natychmiast więc nie wiem o czym piszesz.

   marekax1
  • Tym co piszesz to chyba przebijają swoją ofertą BGZ BNP Paribas heh

   abc
 • No cóż: drugi największy bank w Polsce, a chyba niewielu czytelników ma tam rachunek. Przypadek? Patrząc po komentarzach – chyba nie. Ale liczę, że ktoś jednak z promocji skorzysta :)

  Michał Odpowiedz
  • Zgadza się, posiadanie tam konta to przesada. Ale muszę się przyznać, że przez kilka lat darzyłem ten bank dużą sympatią, ze względu właśnie na aplikację peopay (połączoną z kontem prepaid). Można je było doładować kartą (z prowizją 1,9%), max 10k rocznie, więc niby niewiele, i wypłacić w bankomacie za 2 zł (albo wykorzystać na płatności HCE).
   Najlepsze jednak było to, że można było ładować po grosiku (idealne do wszystkich „liczników” typu zrób 5 transakcji kartą w celu zniesienia opłat).
   Piszę tak śmiało tylko z tego powodu, że w nowej wersji aplikacji opcja doładowania kartą zniknęła, a konto prepaid będę musiał zamknąć, razem z zamknięciem RORu.

   ls5
  • Mam tam rachunek używany wyłącznie do spłaty kredytu studenckiego, więc dla mnie oferta wymarzona – 50zł za nic, bo do tej pory nie miałem w ogóle potrzeby używania aplikacji mobilnej :) Czy żeby skorzystać z 25zł za płatność przez MasterPass trzeba mieć kartę Pekao, czy dowolnego banku? Nie widzę opcji aktywacji w aplikacji PeoPay, a „instrukcja obsługi” na stronie promocji nie mówi prawie nic :)

   Krzysztof A.
  • Na ekranie głównym przesuwamy paluchem z START na niebieskie -> skanuj i płać.
   Na stronie płatności wybieramy masterpass i zmieniamy portfel na peopay. Ukazuje się QR, który musimy zeskanować tel. z aplikacją.

   ls5
  • Nie dodałem. Wydaje mi się, ze nie musimy żadnej karty mieć, tylko aplikację peopay podpiętą pod konto. Jutro potwierdzę.

   ls5
  • Drugie pytanie nieważne – udało mi się dokopać w Google do tej informacji (nie ma to jak zapytać i potem wpaść na pomysł wyszukania :)). Można to aktywować w Ustawieniach, sekcja Płatności – po tym, przy płatności Masterpass można zeskanować kod QR wybierając w Płatnościach w aplikacji opcję „Skanuj i Płać”

   Krzysztof A.
  • A ja z chęcią skorzystam :) Konto założyłam wyjeżdżając za granicę, bez karty do konta osobistego, za to z kartą do płacenia w innych walutach (bez konta walutowego). Polecam tę opcję szczególnie młodym (wszystko bezpłatne). Transakcje katą jak i wypłaty z bankomatów Uni Credit po przewalutowaniu MasterCard dały mi spore oszczędności. Może ktoś skorzysta wyjeżdżając na ferie? :)
   Powyższa promocja jest również dla mnie całkiem atrakcyjna, dzięki!

   Żaneta
  • Niektórzy czytelnicy mają jednak tam konto. Nie wszyscy też piszą, a jedynie czytają :) U mnie wśród znajomych sporo ludzi ma. Może ten bank nie robi jakiś promocji gdzie można zdobywać kasę. Na temat zakładania konta nie wypowiem się, bo robiłem to bardzo dawno temu. Ale konta ich używam od wielu lat i nigdy nie miałem z nim problemów. Według mnie ich aplikacja internetowa jest lepsza od wielu innych banków i ma mniej błędów. A z racji korzystania z promocji widziałem wiele aplikacji bankowych i różne błędy w nich znajdowałem…

   marekax1
 • jak z płatnoscia za to konto i za karte?

  kuba Odpowiedz
 • Czy jak teraz założę u nich konto to mogę wziąć udział w promocji?

  mysame Odpowiedz
 • Może nowa edycja MamPKO jeszcze wskoczy co by kombo małe było?

  GalAnonim Odpowiedz
 • Jezeli zaloze teraz konto, i spelnie warunki do kiedy muszę trzymać je otwarte?

  kuba Odpowiedz
 • Jak czytam w archiwalnych wpisach, nigdy tyle nie dawali… raczej urządzali KONKURSY. Było zaś 30zł gotówką, ale tylko dla wybranego typu konta… W sumie kuszące, ale… bon do Empiku !? Tam wszystko drogie, często dwukrotnie w stosunku do innych sklepów. Z 150zł szybko robi się 75zł (bo niby gdzie znaleźć kogoś kto chce żeby mu polecić i spełni warunki promocji), a z tego znowu połowa z uwagi na ceny w empiku…
  Rossmann ? Decathlon ? Orlen ?
  Kuszące, bo właśnie mi się przypomniało, że mam tam konto… ale chyba nie skorzystam i tym razem.

  Be@ Odpowiedz
  • „Wszystko”? Sprawdziłaś każdy przedmiot? ;) Kto potrafi szukać, to i na empiku znajdzie przedmioty w normalnych cenach czy nawet trafiają się tańsze. Ten ich sklep bardzo wiele przedmiotów oferuje. Ja już znalazłem, co kupię kiedy przyjdzie do mnie kod :)

   marekax1
  • Nie chodzi o to, żeby kupować coś co nie jest mi do niczego potrzebne.
   Droższe są książki, muzyka, artykuły papiernicze, kosmetyki i …. monitory.

   Be@
  • @ be@ jeśli masz tam już konto to skorzystaj najwyżej sprzedasz bony na Alledrogo…. Zakładać się nie opłaci dla samych bonów do Empiku stąd prośba do Admina o interwencje jak z Aliorem….

   zenek64
 • Dzisiaj dopiero piszą , że zaatakowano aplikacje mobilne 14 polskich banków . Jakoś nie zauważyłem . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Mam pare kont bankowych, najdłużej właśnie w PKO S.A..
  I jak dla.mnie to jest na ten moment najgorszy bank….
  Nie załapie się na tą promocje, bo ładnych pare lat temu z ciekawości miałem zainstalowanego PaoPay w telefonie …
  Jedynie moge liczyć na 25zł za wykonanie transakcji na 10zł poprzez Masterpassa

  Irzi Odpowiedz
  • Ta promocja nie jest dokładnie opisana. Wystarczy, że się korzystało z jakiejkolwiek aplikacji bankowej PEKAO i premia 50 zł się nie należy. Także mnóstwo osób będzie wbrew pozorom wykluczonych z tej promocji, nie tylko tych co z PeoPay nie korzystali.

   Bobek
 • Zanim zainstalujecie aplikacje to poczytajcie komentarze …..
  Po ostatniej aktualizacji ludzie narzekają.
  I potwierdzam – biały ekran logowania, wieszanie się aplikacji, mulenie starszne i wyrzucanie z aplikacji …
  Jak sie uda wejść raz na 10 razy to sukces. Ale zaraz i tak wyrzuci !!!

  Irzi Odpowiedz
 • Czy klienci Inteligo logujący się do aplikacji IKO są wyłączeni z promocji?

  Marta Odpowiedz
 • Mogę potwierdzić, karty do konta nie trzeba mieć, żeby skorzystać z masterpass w peopay. Poszło właśnie 10 zł.

  ls5 Odpowiedz
  • Nie chcesz mi wytłumaczyć jak to działa dokładnie? Nie do końca łapię jeszcze tego masterpassa, opiszę moją drogę jaką zrobiłem. Włączyłem w ustawieniach masterpassa następnie zapłaciłem kupując coś z Allegro skanując kod QR. Czy właśnie o to chodziło? Jeśli nie to czy można, by było opisać krok po kroku jak to zrobić, żeby otrzymać te 25 zł do empiku? ;)

   Mateusz
  • Jeśli zarejestrowałeś się w promocji i zapłaciłeś tak min. 10 zł, to moim zdaniem powinno być ok.

   ls5
  • Też tak zrobiłem jak Mateusz , ale czy do masterpassa nie trzeba się zarejestrować?

   Tutaj podsyłam promocję, która może współgrać z tą promocją z empik (do analizy) http://www.empik.com/visa

   Konrad
  • Ja myślę, że Allegro się nie liczy, bo tam się wybiera Płacę z Pekao24, a nie Masterpassa. Raczej trzeba zapłacić gdzieś w sklepach wymienionych na stronie jako partnerzy: http://masterpass.pl/oferty-i-promocje-masterpass/
   Sam doładowałem konto na stronie doładowań Playa i trochę to się różniło, bo wybiera się MP, ale już w szczegółach płatności jest tylko PayU.

   pws
 • Mam tam konto od czasów studenckich, czyli jakieś 15 lat. Trzymam ze względu na kredyt i co dwa lata negocjuję zniesienie opłat za prowadzenie konta, co dwa lata się udaje :) I rzeczywiście jest tak, że chcąc cokolwiek załatwić musiałam się zjawić w oddziale, na szczęście mam blisko. Aplikacja jak dla mnie jest ok, czytelna i akurat u mnie na Androidzie zawsze działa, więc chętnie zgarnę 25zł za płatność Masterpass, dzięki za informację!

  Jadwiga Odpowiedz
 • Mam tam konto od ponad 10 lat i miałam je zamykać, bo jak słusznie zauważyła większość to nie jest delikatnie mówiąc „bank roku” :p. Ale nadaje się do internetowych zakupów zagranicznych (nie potracaja żadnej prowizji i przeliczaja po kursie nbp). Porownywalam z wieloma innymi bankami i tutaj zawsze wychodzilo mi najkorzystniej. Także trzymam to konto głównie na zagraniczne wyjazdy i zakupy ;) ot, może się komuś ta informacja przyda :)

  Anka M Odpowiedz
  • @ AnkaM
   nie po kursie NBP (żaden bank tak nie przelicza) lecz po kursie organizacji rozliczającej (w przypadku kart debetowych Pekao SA), której logo masz na karcie (Visa lub MC); na ich str. są kalkulatory do wstępnego przeliczania transakcji; kursy Visy i Mastercarda są znacznie lepsze od kursów banków oraz lepsze od kursów kantorów internetowych (nie mylić z kantorami internetowymi bankowymi, które mają kursy kiepskie)

   Krzysztoff
  • „nie mylić z kantorami internetowymi bankowymi, które mają kursy kiepskie”
   — nieprawda, przeważnie waluty kupuje w Alior Kantor, przyznaję, że trochę z lenistwa, bo w Alior mam też główne konto; w każdym razie ostatnio dla promocyjnych 25 zł http://livesmarter.pl/25-zl-do-empiku-za-wymiane-walut-w-internetowykantor-pl/ skorzystałem z innego kantoru i w akurat w momencie, gdy kupowałem tam USD, w Alior Kantor były one tańsze… Oczywiście różnica była minimalna, dodatkowo gdy porównywałem wykresy kursu z ostatnich kilku godzin, to wyglądały one zupełnie inaczej, tzn. były momenty, gdy Alior miał drożej — ale ten przykład pokazuje, że nie można twierdzić, ze kantory banków „mają kursy kiepskie”,

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy posiadacze konta wspólnego mogą oboje skorzystać z promocji?

  meka Odpowiedz
 • pamiętajcie żeby najpierw zarejestrować się na stronie a potem ściągać aplikacje, dodatkowo wpiszcie swój adres e-mail w pekao24 w sekcji ustawienia

  cegla11 Odpowiedz
 • A czy te bony można łączyć podczas jednych zakupów?

  Qwe Odpowiedz
 • Gdzie można jakimś sposobem zapłacić tym Masterpassem, bo akurat nie kupuję nic, tam gdzie można w sklepach?
  Domyślam się, że płatność na Allegro z wyborem płacę z Pekao24 (potem skanowanie kody przez PeoPay) odpada raczej? (na bank, bo to był PayU Express, a nigdzie nie ma słowa o MP)

  pws Odpowiedz
  • wszędzie tam gdzie jest opcja placę masterpass, klikasz w to i potem wskakuje peopay i Ty na kolko robisz niebieski kolor i skanujesz kod i tyle. Ostatnio w sklepie internetowym plaacilem, nawet swojego czasu byla promocja ze jak zaplacisz w cinemcity masterpassem za bilet to drugi masz za frico. Wczoraj kupowlem na alegro i nie bylo opci masterpass.

   cegla11
  • Ale ja to wiem wszystko jak i gdzie można płacić w sklepach. Pytam tutaj czy są może jakieś inne, alternatywne sposoby, żeby „wydać, ale nie wydać”… :P Myślałem na SkyCash, ale sprawdzałem i tam się nie da. Ale już doładować konto w Play można albo w innych sieciach przez stronkę doladowania.pl

   pws
 • No i jest pierwszą premia! Co prawda lekkie zaskoczenie, bo aplikację miałem aktywną przed rozpoczęciem promocji, a dostałem 2×25 zł za aktywację nowej aplikacji peopay…
  Za transakcję masterpass nie dostałem, z dopiskiem nie spełniono warunków. Może dlatego, że mam trochę duszę hazardzisty ;) (z jednej strony regulamin peopay mówi, że takich transakcji nie obsługuje – a jednak, z drugiej regulamin promocji takowych nie wyklucza, z trzeciej, nie minęło jeszcze 14 dni od transakcji).

  ls5 Odpowiedz
  • Odezwij się do mnie na maila „pws” na onet.pl, mam pytanie w temacie… :)

   pws
  • Mam to samo. Za masterpass nie wpłynęło. Za inne tak

   Konrad
  • U mnie jeszcze nic nie wypłynęło, ale dopiero odpaliłem apkę i płaciłem na Allegro 15.12 (PayU bez MP, ale przez QR), a potem jeszcze za doładowanie Play dzień później (tu już normalny, opisany MP). Podejrzewam, że może oni tak co tydzień w piątek będą wysyłać za tydzień wcześniej, czyli dziś wysłali za okres 8-14.12, ale to tylko mój teoria. Inna sprawa, że z apki już korzystałem z rok wcześniej kilka razy.

   pws
  • u mnie dokładnie to samo jak u @ls5 i @Konrad
   2x kod za aktywację nowej apki a za płatność Masterpass nie

   erde
  • @Konrad, @erde, a gdzie robiliście swoje transakcje? Też sposobem, jak @ls5 czy normalnie? Bo skoro, nikt jeszcze za to nie dostał, to może jeszcze tego nie sprawdzali i trzeba poczekać do 14 dni.

   pws
  • ja robiłem prawilną transakcję zakupu w Deca, i tak byłem na kupnie czapeczki do biegania czy do górskich wędrówek w zimie więc się super złożyło

   erde
  • Ja robiłem w bdsklep.pl – ie masterpass- potem wybrałem peopay, czyli tak jak @ls5

   Konrad
  • @pws – jeśli szukasz ‚tej’ drogi, zajrzyj do ustawy właściwej, a w zasadzie antywłaściwej. Tam znajdziesz listę nie za długą. A na niej pozycję pierwszą sprawdzoną.
   Ale uwaga, bo w niektórych źródełkach wysokim procentem to grozi. EOT

   ls5
  • @ls5 – ależ ja doskonale wiem co miałeś na myśli i znam ten sposób już od dawna i kilka razy korzystałem z niego do czegoś innego, i właśnie sam już z tydzień temu odkryłem, że tam w gąszczu metod jest również Masterpass :)

   Prosiłem o maila, bo chciałem dopytać kiedy dokładnie robiłeś tą transakcję i czy tylko ją jako jedyną i o coś jeszcze.

   Ale zważywszy na to, że oprócz Ciebie również @erde i @Konrad nie dostali premii za zwyczajne transakcje, to może ten sposób zadziała, tylko trzeba poczekać. Daj znać zatem, jeśli dostaniesz bony albo jeśli minie 14 dni od transakcji, a bonu nadal nie będzie.

   pws
  • A więc mamy ponad 14 dni od transakcji (12-12-2017) – ale powiedzmy, że jest świeżo po świętach, dam im trochę czasu :) – może rozsyłają nagrody co piątek – ostatni mail był 22-12-2017.

   ls5
 • @Michał Admin w Twoim opisie chyba jest błąd. Chodzi dokładnie o zdanie:
  Wreszcie ostatnia nagroda, czyli 25 zł za polecenie oferty znajomemu. Wystarczy, że ten poda nasz kod polecający w momencie rejestracji, a następnie wykona dowolną operację PeoPay w czasie trwania promocji.
  Z tego co czytam na stronie peopay i w regulaminie wynika, że to nie osoba, której polecamy ma wykonać operację, a my:
  Po zarejestrowaniu się do promocji na podany adres e-mail otrzymasz swój kod polecenia
  Przekaż go osobie, która chce skorzystać z promocji i wykonaj dowolną operację za pomocą PeoPay
  Jeśli polecona osoba wpisze Twój kod podczas rejestracji i aktywuje aplikację PeoPay, to otrzymasz e-kartę na 25 zł

  eLch Odpowiedz
  • @eLch – osoba polecająca dostaje bon.

   PS. Odpisano mi ws. mastepass , że fakt że się nie dostało w tej RUNDZIE, nie wyklucza nas z następnej RUNDY , więc spodziewajcie się w następnym cyklu.

   Konrad
  • @Konrad, i to jest własnie fajne w tej promocji, że można korzystać do skutku.

   A u mnie dziś wpadły kody: 2×25 za aktywację (apka była rok temu używana), 1 za płatność Masterpassem (transakcja na Allegro i doładowanie Play – nie wiem która była skuteczna czy obie) oraz 1 za polecenie.

   pws
 • pewnie to już wszyscy wiedzą ale kody sumują się :)

  cegla11 Odpowiedz
  • „oni to wiedzą kocie” :) dodam, że można łączyć kody z 80 zl z millennium, 200 /400 zl z citi :)

   Dzikus
 • Jak długo czekaliście na kody do empiku za aktywację apki ?

  Ja aktywowałem 23.12. (wiadomo święta, nowy rok, więc pewnie opóźnienia), ale jeszcze nie wpadło.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Jak długo czekaliście na kody do empiku za aktywację apki ?

  Ja aktywowałem 23.12. (wiadomo święta, nowy rok, więc pewnie opóźnienia), ale jeszcze nie wpadło.

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • no właśnie też czekam mnie wiecej od tej daty, chyba ze sie kapli ze zle przyznaja e-bony i cos weryfikuja…. oby nie

   cegla11
  • Ja normalnie skorzystałem tzn. na razie założyłem konto w Pekao pierwszy raz w życiu, zarejestrowałem się w promo, pobrałem i aktywowałem apkę, ale na razie bonów nie ma.

   Ktoś pisał, że bank wysyła je w piątki – dostał ktoś dzisiaj może ?

   Gruby Rychu
 • Nie dostałem kuponów za aktywację. Napisałem reklamację i odpisali mi, że nie dostałem kuponów, bo wcześniej korzystałem już z aplikacji. Co najlepsze nigdy nie korzystałem z tej ich aplikacji, bo nigdy nie było sensu tam zakładać konta. Apkę pobrałem dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestrację w promocji.

  Z takim rozpatrywaniem reklamacji jeszcze w żadnym banku się nie spotkałem.

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • @Gruby Rychu, czy dostałeś jakąś informacje od nich w ciągu tych 2 tyg że się niby nie kwalifikujesz czy Ty sam do niech pisałeś? Bo też rejestrowałam 23.12 i zero odezwu, a też po raz pierwszy.

   Marysia
 • no to odwolaj sie od odpowiedzi

  cegla11 Odpowiedz
  • Zrobiłem to, ale żeby w tak łatwej i prostej promocji robili takie problemy jest absurdalne. Ciekawy jestem czy ktoś też miał taki case z tą promocją ?

   Gruby Rychu
 • ja rejestrowałem sie 20.12.2017 dzis dostałem maila z kodami za aktywacje

  cegla11 Odpowiedz
 • zarejestrowałem się z kodu polecającego podanego tu wyżej, gdyby ktoś miał zostawić puste pole w aplikacji peopay to proszę podajcie mój nr: lInPM7RTUL

  wlodek Odpowiedz
 • Podobnie jak kilka wpisów wyżej konto w Pekao S.A. posiadam od czasów studenckich, służy tylko i wyłącznie do spłaty kredytu studenckiego. Konto Intro, jeżeli nie mamy karty jest darmowe do 30 roku życia według regulaminu, ale gdy poszedłem je zlikwidować żeby nie płacić opłaty za przekroczenie 30 roku życia zostałem poinformowany, że opłata nie jest pobierana jeżeli konto zostało założone przed 30 rokiem życia i faktycznie opłata nie jest pobierana.
  Ja otrzymałem swoje kupony 2x25zł za zainstalowanie aplikacji 09.01.2018 r. (wtorek), więc wysyłają również w inne dni niż piątki. Gdyby ktoś chciał jeszcze skorzystać z promocji proszę o wpisanie mojego kodu do poleceń: hbXz41c7QY, dzięki :)

  Krzysiek K Odpowiedz
 • U mnie sytuacja wygląda tak, że nie zwróciłem na to uwagi, ale podczas zakładania konta również do kredytu studenckiego pracownik nie wpisał mi adresu e-mail. Ciekawe jak na to spojrzą organizatorzy skoro już pojawił się,

  Mateusz Odpowiedz
  • Wyślą Ci maila o braku możliwości weryfikacji i uzupełnieniu maila. Ja tak miałem konto założyłem 12 grudnia to tej pory czekam na kody. Nawet po zaktualizowaniu maila im coś nie grało… Pisz do nich maila

   Rafff
  • To Pekao to straszne dziadostwo albo ja mam wyjątkowego pecha. Najpierw napisali na pierwszą reklamację w 3 dni, że korzystałem wcześniej z apki. Jak napisałem odwołanie 2 tygodnie temu ze screenami kiedy podpisana umowa, kiedy rejestracja i kiedy pierwsze logowanie do apki z historii akcji w bankowości to nie odpisują, a z ofertami przelewania pensji i z oddziału, żeby przyjść porozmawiać o zakupie certyfikatów FIZ dzwonili już 4 razy.

   Gruby Rychu
 • Gdyby ktoś jeszcze chcial skorzystac prosze o uzycie kodu polecającego Nt0pjr34qG
  wczoraj dostalem kod do empik za polecenie znajomej, mimo braku transakcji Masterpassem :) dzis znajoma odebrala 50 zl

  Dzikus Odpowiedz
  • Ja w końcu dostałem zaległe kody za aktywację i polecenie (dziękuję osobie stąd która skorzystała z mojego kodu), ale dzisiaj ponownie pisałem do nich w tej sprawie.
   Ta transakcja Masterpassem nie jest wymagana, żeby dostać kod za polecenie. Źle to napisali na stronie promocji, bo w regulaminie jest napisane „Warunkiem koniecznym przyznania wyżej wymienionej Nagrody w pkt. b
   jest ponadto dokonanie w Czasie Trwania Sprzedaży Premiowej przez osobę polecającą
   dowolnej operacji Aplikacją PeoPay. ” – ja wykonałem w PeoPay przelew zwykły.

   Gdybyś ktoś nie miał co wpisać w miejscu kod polecający to będę wdzięczny za wpisanie:
   YqYiAo4ra4

   Gruby Rychu
  • Z tą dowolną transakcję to też nie do końca tak. Osoba polecona nie musi wykonać żadnej transakcji, tak było w moim przypadku, 0 na obu kontach, bez transakcji i premie przyszły, ps w tym tygodniu na empik.com Blue Week 20 zł taniej na zamówienie powyżej 100 zł

   Dzikus
  • @Gruby Rychu Pozwoliłem sobie skorzystać z Twojego kodu polecającego. Przypominam o konieczności ” … dokonania w Czasie Trwania Sprzedaży Premiowej przez osobę polecającą dowolnej operacji Aplikacją PeoPay”.
   Pozdrawiam :-)

   gajowy
 • Polecam, właśnie otrzymałem kupony na 50+25+25 w sumie 100zł w empiku ważne do 25.01.2019 czyli równo rok.

  Bartłomiej Odpowiedz
 • przy okazji wycofali eurokonta ze sprzedaży, zostawiajac 1 rachunek w ofercie, do tego konto oszczędnościowe na 180 dni do 10 tys 2,7proc, wygląda jakby na siłę chcieli pokazać lepsze statystyki

  Dzikus Odpowiedz
 • Czy działają wam płatności przz mastrpass? peopay?

  zuz Odpowiedz
 • No właśnie, wiadomo coś więcej o tym Koncie Przekorzystnym ? W sensie czy przejście z innych kont będzie obowiązkowe ?
  2,7% na KO dla 10 tys. zł na 180 dni, 100zł na polisie OC w PZU, 7% (max 100zł) za faktury telefoniczne – mało jak na stałe warunki bezpłatności. Nie weszła w życie konieczność zaproponowania klientom konta bezwarunkowo bezpłatnego ? Bo tu nie widzę.

  Be@ Odpowiedz
 • Mam wrażenie, że dotychczasowe konta zostały wycofane z oferty, ale dalej będą prze bank obsługiwane. Tak dzieje się w innych bankach. @Bea Powiadasz – mało, ale to i tak znacznie więcej w porównaniu z wycofanymi kontami.

  gajowy Odpowiedz
 • @Gruby Rychu Cała przyjemność po mojej stronie:-) Nie marnujmy szans -oto mój kod polecenia:
  jFnUrrWZrB

  gajowy Odpowiedz
 • mozesz doprecyzowac o co ci chodzi…?

  koles Odpowiedz
 • Poleciłem dwie osoby, które wykonały płatność przez Masterpass i dostały bony na 25 zł.
  Dzisiaj dostałem maila, a w nim „Twoja e-karta za skuteczne polecenie nowego PeoPay: Warunki promocji nie zostały spełnione”. Obie osoby zainstalowały Peopay po raz pierwszy, ale kiedyś korzystały ze starej aplikacji Pekao. Czy to przez to?

  Łukasz Odpowiedz
 • Może przez to, a może przez to, że po poleceniu nie wykonałeś żadnej transakcji za pomocą PeoPay.

  gajowy Odpowiedz
  • Wykonałem jedną płatność Masterpass, za którą dostałem bon na 25zł w tym samym mailu. Na 50zł się nie załapałem bo z peopay już korzystałem wcześniej.

   Łukasz
 • Powiedzcie mi, bo nie chce mi się wnikać… Żeby skorzystać z promocji na +25zł za płatność masterpass… to trzeba mieć kartę w tym banku ? Prawda ?
  Nie ma jakiś wirtualnych kart dla osób, które mają tam konto bez plastiku ?

  Be@ Odpowiedz
  • nie trzeba miec karty, wystarczy zrobic platnosc PeoPay w dowolnym sklepie internetowym na kwote 10 zl a do tego nie potrzeba karty.

   koles
 • Dzięki za odpowiedź. Dawno nie korzystałam z Pakao i wypadłam z obiegu :-)
  A korzysta ktoś z Was z „Galerii Rabatów” ? Trzeba tam dać zgody marketingowe (a przy tej promocji chyba takiego wymogu nie ma). Jak widzę coś tam jest z rabatem, ale chyba dla osób, które i tak zamierzają zrobić zakupy w danym sklepie. Ma ktoś jakieś doświadczenia ?
  W tej chwili strona (ogólna, dostępna dla wszystkich) pokazuje mi m.in.
  25% zniżki w Top Secret,
  30% w przychodni Alfa-Lek (szkoda, że o tym nie wiedziałam wcześniej)
  30% kino Atlantic
  25% sklep z butami Mivo.pl
  5% Merlin.pl
  15% Świat Książki.pl (świetnie! tym bardziej, że tam tanio jest)
  25% wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Literackie oraz Zielona Sowa
  100zł za NC+ (szczegółów nie opisano)

  Sporo jest tych firm – większości nie znam, a w części zniżki symboliczne typu 5-10%.

  Czy wszystkie zniżki są dla wszystkich ? Czy tak jak w VISAofer – każdy ma inne ? Czy rabat od razu jest naliczany ? czy też różnicę oddają ? Jak często zmienia się oferta promocyjna ?

  Be@ Odpowiedz
  • Przetestowałam program lojalnościowy Galeria Rabatów na księgarni Świat Książki (obecnie rabat 25% przy płatności kartą Pekao S.A bądź PeoPay). Rabat pokazuje się od razu, czyli jeszcze przez ostatecznym potwierdzeniem zakupu (i wyboru formy dostawy i płatności) – widać ile tego rabatu się naliczyło. Po drugie w regulaminie jest zapis, że promocje się nie łączą. Ale w tym wypadku oznacza to, że po prostu zawsze płacimy tańszą wersję. Czyli rabat 25% się nalicza, ale od początkowej kwoty. W moim przypadku do obniżonej już ceny, doliczyło kilka groszy rabatu w tytułu kodu z Galerii Rabatów Pekao S.A.
   Podoba mi się takie rozwiązanie. Jasne i przejrzyste.
   Dodatkowo jest to sieć w miarę tania i ma darmowe dostawy do swoich księgarń. POLECAM.

   Be@
 • „Krzysiek K” – skorzystałam z Twojego kodu polecającego. Gdyby ktoś jeszcze chciał podaję swój: k2WWpLp6jk

  Be@ Odpowiedz
 • Jak (GDZIE ?) kupić coś za te 10zł ? POMÓŻCIE PROSZĘ, bo promocja już się kończy, a ja nie umiem sobie z tym poradzić. Nigdzie nie mogę znaleźć tego masterpassa, ani możliwości zapłaty przez PeoPay. Jak jest doładowanie tel. na kartę – to nie ma mojej sieci (Virgin). Chciałam doładować konto na mPay (ale nie można prze PeoPay), to samo w Empiku czy Veturilo. Chodzę koło tego już tydzień i nic nie załatwiłam.

  Be@ Odpowiedz
  • Np na allegro wybierasz po prostu peopay jako płatność – wyskakuje barcode, robisz mu „zdjęcie” aplikacją i tyle.

   K+M+B
  • Ale czy na Allegro jest massterpass? Wydaje mi się, że tylko zwykła płatność PeoPay. Kiedyś już o to pytałem tutaj. Be@, napisz do mnie na pws-poczta na onet kropka pl, to Ci może pomogę… ;)

   pws
  • uffff…. dzięki ! znalazłam ! Doładowanie karty Virgin na stronie www tegoż operatora – poprzez masterpass -> PeoPay i 10zł.
   Narzekałam już… ale powtórzę się – masterpass to żaden „standard płatności” skoro tak trudno znaleźć miejsce, gdzie można nim zapłacić (przeważnie nie jest dostępna taka forma płatności mimo, że jest obsługiwana przez PayU).
   Apka PeoPay też nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia – żre baterię (!!!) i już dwa razy mi się zawiesiła. To już Nest ma lepszą, choć bez wodotrysków.

   Be@
 • Wybiera się chyba masterpass lub peopay na allegro , na bank jest opcja, bo tak spełniłem warunki.

  K+M+B Odpowiedz
  • Owszem jest opcja płatności PeoPay na Allegro przez PayU, trzeba wybrać bank Pekao i potem PeoPay i mamy kod QR. Ale w tej płatności nie ma słowa o Masterpassie. No ale jeśli spełniłeś w ten sposób warunek i to była twoja jedyna płatność wtedy, to super.

   pws
 • Wreszcie dziś dostałam kod.

  Be@ Odpowiedz
  • Ja w końcu też dostałem kod za polecenie, ale za jedną osobę :( ( a zaprosiłem dwie i obie spełniły swoje warunki). A reklamację złożyłem 16 lutego.

   Łukasz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy