Zarabiaj z duetem korzyści na grouponie: 140 zł + 75 zł dla nowych klientów Toyota Bank i 70 zł + 20 zł dla obecnych

Zakończona

Pamiętacie ostatnią akcję z premią za założenie konta i dwóch lokat w Toyota Banku? Kilka dni temu ruszyła jej kopia w postaci oferty na grouponie. Na niemal identycznych zasadach zdobędziemy premię w gotówce i dodatkowe środki do wykorzystania na portalu groupon. W zamian będziemy musieli zainwestować 5 zł w zakup oferty. Nie przewidziano też możliwości jej polecenia i zarabiania 50 zł, tak jak w “zwykłej” promocji.

140 zł za założenie konta w Toyota Bank

Zarabiaj z duetem korzyści z premią groupon

Aby zbytnio się nie powtarzać na wstępnie odsyłam do ostatniego prześwietlenia promocji, gdzie dokładnie opisałem i wyjaśniłem wszystkie kruczki.

W przypadku oferty grouponowej, tak jak w “zwykłej” promocji, również mamy podział na nowego klienta Toyota Banku (brak Konta Jedynego od 1.07.2016) oraz obecnego klienta – czyli osobę posiadającą aktywne Konto Jedyne otwarte w ramach jednej z promocji Toyota Banku we współpracy z firmą Agora. Wykluczone z udziału są jednak osoby biorące udział w ostatniej promocji, czyli akcji “Zarabiaj z Duetem korzyści – edycja 2”.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci powinni zakupić ofertę, a następnie zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji w terminie do 19.03.2018.

Kolejnym krokiem będzie wybranie opcji “Nie mam Konta Jedynego” i złożenie wniosku o konto lub “Mam Konto Jedyne” i wypełnienie specjalnego formularza. W obu przypadkach będziemy się musieli zgodzić na przekazanie swoich danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji, czyli firmie Agora. Oprócz tego Toyota Bank wymaga od nas wyrażenia zgód w celu marketingu bezpośredniego banku.

Co dalej? Po ewentualnym podpisaniu umowy (nowi klienci) będziemy musieli założyć dwie lokaty: Lokatę Sprint na 180 dni (2,5%) dla kwoty min. 3000 zł oraz Lokatę Plus 9 miesięcy (2%) na min. 5000 zł. Mamy na to czas do 16.04.2018.

W przypadku obecnych klientów istotne jest również, aby zasilenie lokat spowodowało zwiększenie salda w banku z dnia 5.03.2018 oraz utrzymanie tego stanu przez 30 dni od założenia lokat. Jeśli więc mieliśmy wtedy w banku kwotę X (np. 10000 zł), to od założenia promocyjnych lokat przez 30 dni nasz stan środków musi wynieść X + 8000 zł (czyli, w naszym przypadku, 18000 zł).

To tyle! Jeśli utrzymamy lokaty przez min. 90 dni, to organizator promocji nagrodzi nas premią w wysokości 140 zł + 75 zł w środkach groupon dla nowych klientów lub 70 zł + 20 zł dla obecnych klientów. Pamiętajmy tylko, że nasze Konto Jedyne powinno być ciągle aktywne w dniu wypłaty premii, czyli 23.08.2018.

Ale uwaga: organizator powiadomi nas o zgarnięciu premii do 03.08.2018. Będziemy mieć wtedy czas do 19.08 aby zalogować się na stronie promocji i podać swoje dane do odbioru premii. Jeśli przegapimy ten moment, to z promocji nici.

Zwrot opłat za Konto Jedyne

Ponieważ Konto Jedyne jest rachunkiem płatnym (2,49 zł miesięcznie, o ile nie wydamy 400 zł kartą), to na promocji realnie zarobimy mniej, niż głosi tytuł wpisu. W związku z tym bank przewidział dodatkową możliwość zyskania 20 zł, o ile zdecydujemy się na utrzymanie do końca obu lokat (co zresztą może nam się opłacać, bo otrzymamy od nich odsetki).

Zwrot dodatkowych 20 zł “na opłaty” zostanie przekazany po spełnieniu powyższych warunków do 25.01.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczem Konta Jedynego.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzięki za opisanie tej promocji. Właśnie mam pytanie, konsultant w banku twierdzą, że mogę tamten wniosek anulować (w promocji bez Groupona) i złożyć jeszcze raz w promocji z Grouponem. To by się zgadzało z regulaminem bo nie widzę wyłączenia złożenia wniosku w akcji bez Groupona.

  marko681 Odpowiedz
 • Dali taki krótki okres na przystąpienie, po to, żeby oferta wydała się bardziej atrakcyjna haha?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Czy można założyć to konto przelewem z innego banku ?

  J.S. Odpowiedz
 • Jak aktualnie zamknąć tam konto? Zmieniło się coś, czy trzeba czekać 30 dni?
  Tylko polecony zdaje się?

  Mistrz Hugo Odpowiedz
 • Pozwolę sobie na zadanie paru głupich pytań, bo trochę tego nie ogarniam (dotyczy obecnego klienta)…

  Muszę zwiększyć saldo depozytów z 5 marca — o ile? O 8000 zł?
  10 marca dostałem 5093,15 zł za zakończoną lokatę Plus, środki te wypłaciłem, czyli dla promocji musiałbym założyć lokaty na 8000 + 5000 = 13000 zł?

  Szczerze mówiąc odrobinę mi do tego brakuje… Na szczęście na zwiększenie salda jest czas do 16 kwietnia, do tego czasu coś zarobię, ale… 22 marca kończy mi się Plus na 8000 zł, co z nim? Czy to oznacza, że te dwie obowiązkowe lokaty po tym terminie powinienem założyć na 8000 + 5000 + 8000 = 21000 zł? A jeśli dwie promocyjne lokaty założyłbym przed końcem tego Plusa, to czy to spowodowane jego zakończeniem zmniejszenie salda 22 marca nie byłoby problemem?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • 5 marca miales saldo 13000 i nic z tym juz nie zrobisz. Jak zalozysz lokaty 5000 i 3000 to musisz miec saldo 21000 przez 30 dni.

   aaaa
  • To podwyzszenie salda jest najwiekszym problemem. Akurat okolo 20.03 konczy mi sie dosc duzo lokat u nich i musze naprawde zostawic zbyt duzo by mi sie oplacalo. Szczegolnie ze za okres 1-3.2018 pobieraja porowizje
   Ja raczej mowie zegnaj Toyota

   Ewa
 • Aha, dzięki, czyli że nawet bardziej się opłaca założyć dwie promocyjne lokaty 2,5% i 2% na 21000 zł już po wygaśnięciu 22 marca Plus, bo zakładając je przed i tak bym 8000 zł z niej musiał w Toyota trzymać, a ich niepromocyjne depozyty mają oprocentowanie jeszcze gorsze… Chyba że mógłbym obowiązkowy duet już założyć, a tego starego Plusa od razu po zakończeniu zrolować na trzecią lokatę z promocyjnym oprocentowaniem?

  Wprawdzie trzymając 180 dni 16000 zł na 2,5% i przez 9 miesięcy 5000 zł na 2% tracę w porównaniu do 3% ok. 62 zł + 5 zł na groupon, ale chyba się jednak zdecyduję, nie chce mi się zamykać konta i kk (wizualnie mi się podoba), a ofert lokat 3% i tak znowu prawie nie ma…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Czy ja dobrze to garnuam: od organizatora promocji dostajemy 140zł, od Groupona 75zł,od banku 20zł zwrotu za opłaty i do tego odsetki z tych 2 promocyjnych lokat ??

  Irzi Odpowiedz
  • Nowi klienci, obecni 70 zł + 20 zł + 20 zł.
   No i te środkowe 75/20 zł to „środki do wykorzystania na zakupy w Serwisie Groupon […]; środki te nie podlegają wymianie na pieniądze”

   Don Quijote de la Mancha
  • kiedyś zwracałem cos za co zapłaciłem kartą i groupon zaproponował mi zwrot środków w dowolnej formie, tzn przelew , zwrot na kartę lub na środki grouponowe. Może dałoby się coś kupić i zrezygnowac i zwrot na konto ;) ale to śliski temat

   Herman
 • Dla mnie za duzo zachodu odpuszczam. Wole trzymac na k.o. w Milenium. Z tym grouponem jest roznie…Za bardzo trzeba kombinowac

  Slawek Odpowiedz
 • Da sie to konto założyć przelewem czy tylko kurier ?

  JoX Odpowiedz
 • Korzystając z okazji – jak to konto zamknąć ?

  warmaschine Odpowiedz
 • Dzięki Keton ;)

  warmaschine Odpowiedz
 • Trzeba spełnić kilkadziesiąt warunków, dramat… Robota na cały etat.
  Niech się wypchają z taką „promocją”

  Abc Odpowiedz
 • Dostalem maila ze doladowali mi groupona kwota 75 nPLN. Mialem juz konto jedyne wiec powininiem dostac 20 nPLN, oczywiscie nie dziwi mnie ten balagan, mam tylko nadzieje ze dostane rowniez 140 zl :)

  aaaa Odpowiedz
 • A ja dostałam maila z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu, ale strona nie działa… Error 500 pokazuje.

  igaww Odpowiedz
 • U mnie to samo-Error 500 ?

  Jolanta Odpowiedz
 • Nie będziesz musiał wypłacać premii, jeśli na podanie danych do przelewu dasz ludziom 5 dni i wrzucisz Error na stronie – złota myśl Toyota bank :)

  ceglaaa Odpowiedz
 • Już działa, przysłali nowego maila z linkiem :)

  igaww Odpowiedz
 • wypłacili wam już?

  jojo Odpowiedz
 • Nadal nie, ale w/g regulaminu mają jeszcze czas.

  Bolo Odpowiedz
 • Dostałem kasę zdaje się 7 bm.

  Paweł K. Odpowiedz
 • To jest śmieszne – przepływ informacji bank -> agora trochę nawala.

  uprzejmie informuję, że Toyota Bank zweryfikował Pana zgłoszenie i potwierdził, że Premia nie może zostać przyznana ponieważ nie założył Pan wymaganych w Promocji Lokat.
  W tej sytuacji nie możemy wypłacić Premii

  Lokaty jak nic miałem założone…

  matebe Odpowiedz
 • Dziś dostałem 70 zł.

  Bolo Odpowiedz
 • Jednorazowy zwrot opłat 20zł ma być wypłacony do 25.01.2019 czy wtedy konto może być w trakcie wypowiedzenia ?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy