„Zewsząd dostępne 150 zł” od BZ WBK. Łącznie do zgarnięcia 270 zł? [Aktualizacja]

150 zł za wpływ 500 zł na konto i zakup biletu komunikacji miejskiej lub doładowanie telefonu – tyle nowym klientom zapłacić chce Bank Zachodni WBK. Dużo? Gdzieś musi być haczyk? Okazuje się, że jest jeden – ale niewielki. A żeby było ciekawiej wszystko wskazuje na to, że promocje połączyć można z inną promocją banku i łącznie zgarnąć 270 zł za jednym zamachem!

150 zł za otwarcie konta BZWBK

Nie tylko dla nowych klientów!

Z promocji może skorzystać każdy, kto w okresie przystąpienia do promocji (15.04 – 30.06.2015) złoży wniosek o dowolne konto BZ WBK. Nie ma znaczenia w jaki sposób zostanie złożony wniosek – możemy konto otworzyć w placówce, telefonicznie lub najwygodniej przez internet. Do konta musimy zamówić również kartę, ale możemy ją zastrzec zaraz po jej aktywacji :)

Znów bardzo liberalne są warunki wykluczające z promocji: wystarczy, że w dniu złożenia wniosku o konto nie posiadamy innego konta prowadzonego w złotych w banku lub nie jesteśmy współposiadaczem takiego konta. Przykładowo jeśli posiadamy takie konto to wystarczy je wypowiedzieć i… z promocji skorzystać za miesiąc :)

Ważne jest również, aby wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, na kontakt telefoniczny oraz podać do kontaktu polski numer telefonu komórkowego.

Dzień aktywacji konta (nie później niż 30 czerwca 2015) oznacza moment przystąpienia do promocji.

150 zł za wpływ i kupno biletu komunikacji miejskiej lub doładowania

Do zgarnięcia są trzy nagrody o wartości 50 zł, łącznie 150 zł. Aby je zdobyć wystarczy w trzech następujących po sobie miesiącach zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500 zł oraz dokonać zakupu biletu komunikacji miejskiej w aplikacji BZWBK24 lub dokonać doładowania telefonu komórkowego (przez BZWBK24 lub lekki serwis transakcyjny).

Uwaga: bank zwróci nam tyle, ile wydamy na przejazdy komunikacją miejską oraz doładowania telefonu, dokładniej:

Uczestnik Promocji otrzyma Nagrodę cząstkową w wysokości odpowiadającej sumie wartości biletów komunikacji miejskiej zakupionych poprzez usługę Zakupy Mobilne i sumie kwoty doładowań telefonu dokonanych w aplikacji BZWBK24 mobile lub w Lekkim serwisie transakcyjnym maksymalnie do 50 zł w danym miesiącu.

Nie macie telefonu, który możecie doładować? Spytajcie znajomych, czy wam nie pomogą (w zamian za np. niewielką zniżkę) lub… wystawcie doładowanie na Allegro. Warunek zostanie spełniony :)

Weryfikacja spełniania warunków promocji następuje do 10 dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Wypłata – do końca tego miesiąca.

Przykładowo: zakładamy konto w kwietniu. W maju wpływa na nie 500 zł (może być z naszego konta w innym banku). Kupujemy bilety komunikacji miejskiej lub doładowanie i… do końca czerwca bank wypłaca nam 50 zł. Jeśli operacje powtórzymy w kolejnych miesiącach (czerwiec, lipiec) to bank wypłaci nam kolejne 2×50 zł.

Jak widać warunki promocji są… banalne!

Dodatkowe 120 zł w innej, trwającej promocji!

Wszystko wskazuje na to, że powyższą promocję można połączyć z inną, równie prostą promocją banku. Jeśli przed dniem 27.03 nie posiadaliśmy konta osobistego w BZWBK i zamiast 500 zł zapewnimy wpływ w wysokości 800 zł przez kolejne 3 miesiące automatycznie załapiemy się na drugą promocję i… bank dorzuci nam dodatkowe 120 zł!

Szczegóły promocji w osobnym prześwietleniu: 120 zł za założenie konta w BZWBK przez internet. Warunki? Banalne!

Ta promocja jest już nieaktualna. Możemy jednak zgarnąć inne nagrody :) Więcej tutaj.

Karta MasterCard Omni za darmo [Aktualizacja]

Niestety BZWBK jest bankiem, który za domyślnie wydawaną kartę pobiera 7 zł opłaty miesięcznej. Aby nie odstraszać nowych klientów (albo nie zachęcać do zamykania karty) bank przygotował jeszcze jedną promocję: zwolnienie z opłat dla nowych klientów. Promocja „Płać mniej za Omni” mówi, że osoby, które zawrą z bankiem umowę w okresie 15.04 – 30.06 (czyli jak w powyższej promocji) zostaną zwolnione z opłat z kartę MasterCard Omni (również w wersji Payback) do końca 2015 roku.

Promocja cenowa polega na zwolnieniu z następujących opłat dotyczących kart MasterCard Omni i MasterCard PAYBACK Omni należnych w Okresie trwania Promocji:
a. opłata miesięczna za kartę,
b. wydanie karty w trybie ekspresowym,
c. wypłata gotówki w bankomatach i terminalach innych instytucji za granicą,
d. wypłata gotówki w ramach usługi cash back,
e. sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie wyciągu w bankomatach,
f. wygenerowanie nowego PIN-u na wniosek Posiadacza w formie papierowej w placówce
Banku,
g. generowanie zestawienia operacji.

Podsumowując: 270 zł za trzy przelewy i trzy płatności aplikacją BZWBK24. Mało kto płaci w tej chwili tak dużo za tak mało roboty :) Warto korzystać!

Regulamin oferty znajduje się pod tym adresem.

PS. pqr, dziękujemy za informacje o promocji!

Nie przegap!

Komentarze

 • @luka89waw: Zależy kiedy konto zakładałeś, zwroty są za pierwsze 3 miesiące, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu w którym założyłeś konto. Czyli jak założyłeś w kwietniu to doładować mogłeś w maju, czerwcu i w lipcu, jak w maju to czerwiec, lipiec i sierpień i jeszcze można było z tą promocją założyć konto w czerwcu to wtedy lipiec, sierpień i wrzesień.

  Rychu Odpowiedz
 • wcale nie.. z tego co pamietam jak czytalem regulamin dawno temu :P to jak sie pominie dany miesiac to nic nie szkodzi zeby w kolejnym doladowac :) ale ostatni zwrot jest chyba najpozniej w sierpniu albo we wrzesniu istatni raz mozna doladowac.. nie pamietam juz.. wszystko jest napisane w regulaminie..

  MaRiO Odpowiedz
 • @MaRiO: Owszem, w regulaminie jest punkt, że nieskorzystanie z promocji w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości skorzystania z promocji w kolejnych, ale do dyspozycji masz tylko te 3 miesiące po założeniu konta. To nie jest tak, że możesz doładować w maju, a potem np. w lipcu i w sierpniu, tylko tu chodzi o to, że jak nie skorzystasz w maju to możesz jeszcze doładować nadal w czerwcu oraz w lipcu. Jak nie skorzystasz w którymś miesiącu to już 1 doładowanie Ci odpada.

  Rychu Odpowiedz
 • w sumie mozna to i tak odbierac.. ja tam sie ciesze jak jest :D polubilem dzis ten bank :D juz dostalem 3 x 50 zl a jeszcze za lipiec bedzie zwrot :)

  MaRiO Odpowiedz
 • @MaRiO: Dla przykładu w Eurobanku jest odwrotnie, jak nie skorzystasz w jednym miesiącu to już w kolejnych przepada możliwość uzyskania bonusu. A tu jeszcze punkt z regulaminu „Zewsząd dostępne 150zł” potwierdzający to co napisałem:

  „5. Nagroda cząstkowa może zostać przyznana jeden raz w miesiącu przez 3 następujące po sobie
  miesiące kalendarzowe począwszy, od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym
  zawarta została umowa o Pakiet Konta.”

  A o te dodatkowe 50zł, które dostałeś to się jeszcze mogą upomnieć :P

  Rychu Odpowiedz
 • wiem :D pewnego dnia wejde na konto a tu „korekta” :D no ale zobaczymy jak bedzie… :)

  MaRiO Odpowiedz
 • nom jak napisałem wyżej pierwszy raz doładowałem w czerwcu dlatego pytam:) Ok już czaje

  luka89waw Odpowiedz
 • Znalazłem „12. Okres przyznawania Nagrody – okres od 1 maja 2015 r. do 30 września 2015 r., za który będą
  wypłacane nagrody cząstkowe Uczestnikom Promocji wynikające z Regulaminu Promocji.” Czyli załapię się do końca:) Jeszcze na samym dole jest że mogą przedłużyć promocje.

  luka89waw Odpowiedz
 • @luka89waw: A założyłeś konto w maju? Wkleiłem wyżej punkt, gdzie masz napisane, że doładowania promocyjne można robić tylko „przez 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe począwszy, od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o Pakiet Konta”. Także w sierpniu możesz doładować i dostać zwrot tylko jak w maju założyłeś konto.

  Rychu Odpowiedz
 • Jak doładowałem pierwszy raz w czerwcu to raczej prawdopodobne że założyłem konto w maju:)

  luka89waw Odpowiedz
 • po przeczytaniu regulaminu, wydaje mi się ze jeśli konto założyliśmy w maju to i w maju możemy spełnić warunki, a w czerwcu otrzymać już pierwszą nagrodę. Tutaj cytaty z regulaminu:

  „Uczestnik otrzyma Nagrodę cząstkową, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym w Okresie przyznawania nagrody spełni łącznie poniższe warunki”.
  a
  okres przyznawania nagrody to według regulaminu: okres od 1 maja 2015 r. do 30 września 2015 r., za który będą wypłacane nagrody cząstkowe Uczestnikom Promocji wynikające z Regulaminu Promocji.

  I tutaj ostatni punkt z regulaminu, który potwierdza moje przypuszczenia: „Nagroda cząstkowa może zostać przyznana jeden raz w miesiącu przez 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe począwszy, od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o Pakiet Konta.”

  kuubczan Odpowiedz
 • @kuubczan: Nie, ten regulamin jest trochę źle zrobiony, ale okres przyznawania nagrody dotyczy spełniania warunków, oni po prostu moment, w którym spełnisz wszystkie warunki traktują już jak dzień przyznania nagrody, pomimo że wpływ na konto jest dopiero w przyszłym miesiącu.

  Rychu Odpowiedz
 • Rychu ma racje;) Doładowujemy dopiero w nastepnym miesiąc od załozenia konta:)

  luka89waw Odpowiedz
 • A czy ktos dostał juz kartę prepaid na 100 zł ( wg warunków z I edycji ) która ma byc wysłana do konca sierpnia ????

  Patrycja Odpowiedz
 • Pewnie wyślą ją w ostatnich dniach sierpnia, tj. za 2 tygodnie, daj kolejne 2 tygodnie poczcie.

  konrad Odpowiedz
 • @konrad wcale nie jest powiedziane, że będzie to wysyłane przez pocztę. Nagrody w postaci startera t-mobile + bon sodexo wysyłane były dhlem.

  Clio Odpowiedz
 • ja tylko mam nadzieje ze kolejnych reklamacji pisac nie bede musiała :)))

  Patrycja Odpowiedz
 • @Patrycja spokojnie, dostaniesz na pewno mają jeszcze 2 tyg czasu. Nagrody przyjdą kurierem, nie będą ryzykować wysyłki pocztą, tak sądzę.

  Clio Odpowiedz
 • spoko czekam cierpliwie – poprostu juz tyle reklamacji pisałam w związku z tymi promocjami ze pewnie sie zdziwie jak sie obekdzie bez hehheh

  Patrycja Odpowiedz
 • ja tez :)) a bylo juz chyba 5 :D ale nie narzekam.. bo wyszlo mi to na dobre (podwojny zwrot za doladowanie)

  Milego Dnia ;)

  MaRiO Odpowiedz
 • To faktycznie przejechane mieliście, a ja liczę na to że w piątek będą zwroty za doładowania bo to 21 sierpnia:):).

  Clio Odpowiedz
 • ciekawe czy ja 4 zwrot dostane :D teoretycznie powinienem bo doladowalem konto w sierpniu w razie W :)

  MaRiO Odpowiedz
 • tzn. w lipcu ;)

  MaRiO Odpowiedz
 • Jeśli dobrze zrozumiałem dziś doradcę BZ WBK, to karta nie będzie dostępna jako fizyczny plastik.
  Ma przyjść na maila, czyli w takim razie będzie to coś jakby wirtualna karta przedpłacona do transakcji w internecie

  Luke Odpowiedz
 • @Luke albo zle zrozumiałeś albo zostałeś wprowadzony w błąd.

  „9.2.Nagroda zostanie przesłana na adres korespondencyjny klienta wskazany we wniosku o założenie
  Pakietu Konta najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2015r..”

  Clio Odpowiedz
 • Potwierdziłem sobie tą informację – nagroda zostanie wysłana pod wskazany adres do końca miesiąca. Będzie to plastik.

  Clio Odpowiedz
 • Hej, mam pytanko do uczestników promocji:

  Bank twierdzi, że nie łapię się do promocji, ponieważ nie mam zaznaczonej zgody:

  ” Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na kontakt telefoniczny.”

  Tymczasem, podczas składania wniosku doskonale pamiętam, że zaznaczałem wszystkie zgody. Czy może ta zgoda była do zaznaczenia gdzieś w innym miejscu…?

  Paweł Odpowiedz
 • Czytaj poprzednie posty – tam wszystko jest w tej kwestii ….. mi pomogły reklamacje do bólu :)

  Patrycja Odpowiedz
 • >>>podczas składania wniosku doskonale pamiętam, że zaznaczałem wszystkie zgody.
  Ale Bank twierdzi, iż nie nie ma i co Mu zrobisz ?

  Sprawę załatwi wizyta w oddziale i powtórne udzielenie zgód.
  Dla pewności warto jeszcze później uzyskać potwierdzenie u konsultanta.

  Bogdan Odpowiedz
 • Właśnie wpłynęło ostatnie 50 zł za doładowanie lipcowe. Teraz czekamy na karty 100 złotowe.

  Kociolak Odpowiedz
 • do mnie tez wplynęlo :)

  Patrycja Odpowiedz
 • do mnie tez wplynela czwarta piecdziesiatka ;-)

  MaRiO Odpowiedz
 • #MaRiO jak to 4? myślałem, że w tej promocji można uzyskać zwrot tylko 3 razy?

  MoneyTaker Odpowiedz
 • Ludzie reklamowali, że im doładowanie nie przyszło i nieogarnięty bank niktórym zwrócił podwójnie ;)

  konrad Odpowiedz
 • Karta właśnie przyjechała :)

  inspektor Odpowiedz
 • Inspektor w jaki sposób otrzymałeś kartę, pocztą?

  mmm Odpowiedz
 • Też właśnie otrzymałem kartę kurierem – dhl :)

  marcino1234 Odpowiedz
 • Dostałem kartę. :-D Jak zamknąć to konto?

  jaceny Odpowiedz
 • Na przyszłość, ludzi, pamiętajcie o aktualizacji danych osobowych w bankach. Dziś zadzwonił kurier, że jest u mnie i nikt mu nie otwiera. Okazało się, że jest 160km ode mnie, bo mam stry adres do korespondencji. Na szczęście znalazłem kogoś, kto odebrał za mnie ;)

  konrad Odpowiedz
 • Ehh, pomyliłem się i doładowałem przez zwykły serwis bzwbk24. Testował ktoś czy przechodzi? :D
  Wiem, wiem regulaminy regulaminami ;)

  savi Odpowiedz
 • Witam
  wczoraj dostałem ostatni zwrot 50 zł. Sprawdzajcie konta
  pozdrawiam

  holek Odpowiedz
 • Czy po wykorzystaniu środków z karty pre-paid, która ma termin ważności do 08/16 trzeba ją jakoś zamknąć? Nie chcę żeby mi naliczyli jakieś opłaty, gdy przez 180 dni nie będzie żadnej transakcji.

  Tomek__ Odpowiedz
 • Jeśli na karcie nie ma środków, to opłata nie jest naliczana, a przynajmniej mi nie naliczyli, a mam od 2 miesięcy stan konta 0,00 PLN

  konrad Odpowiedz
 • Bo opłatę naliczają dopiero gdy przez 180 dni nie ma żadnej transakcji, tylko nie wiem czy przy stanie konta 0,00 również

  Tomek__ Odpowiedz
 • a ile ta karta ma waznosc? bo ja o niej w sumie zapomnialem i jeszcze nawet nie aktywowalem.. rozumiem ze waznosc karty ktora jest widoczna na karcie to waznosc srodkow na niej? a i jak najszybciej i najlatwiej ja aktywowac? bankomat czy online?

  MaRiO Odpowiedz
 • Aktywować można online

  Tomek__ Odpowiedz
 • 1 10 11 12

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy