Zestaw Lego i 200 zł do Douglas za założenie konta w BNP Paribas

Zakończona

Dzień Matki, a za kilka dni Dzień Dziecka – to idealny moment na to, aby ruszyć z promocją skierowaną do tych właśnie osób. Dlatego BNP Paribas odpalił właśnie ofertę, w ramach której możemy zgarnąć jeden z trzech zestawów klocków Lego (to raczej dla dziecka) oraz 200 zł w formie karty podarunkowej Douglas (a to bardziej dla mamy). Na dodatek warunki promocji są bardzo proste do spełnienia :)

200 zł do Douglas i klocki LEGO od BNP Paribas

Zgarnij podarunek od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 1.06.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Umowę podpisujemy online (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti), natomiast kurier przywozi nam tylko kartę debetową – którą należy aktywować do 19.06.2020. Aktywacja karty jest równoznaczna z aktywacją konta.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 600 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

200 zł w bonie + zestaw Lego o wartości 40 zł

Aby zgarnąć tytułową nagrodę konieczne będzie spełnienie bardzo prostych warunków. W czerwcu powinniśmy bowiem wykonać 5 płatności BLIK, a w lipcu – powtórzyć tę czynność i, dodatkowo, zapewnić wpływy na konto o wartości min. 500 zł.

Jeśli chodzi o pierwszy punkt, czyli płatności BLIK, to mowa o najzwyklejszych płatnościach BLIKiem w sklepach czy internecie. Kwota transakcji jest dowolna, więc warunek ten bardzo łatwo spełnić.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu nagrody trafi do nas do 21.08.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 26.08 aby uzupełnić swoje dane adresowe na stronie promocji, aby organizator wiedział gdzie wysłać nam klocki Lega (wybrane losowo). Karta podarunkowa Douglas o wartości 200 zł zostanie do nas wysłana SMSem do 31.08. Zestaw klocków zostanie natomiast nadany pocztą w tym samym terminie.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy