250 zł w gotówce za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja BNP Paribas. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie będziemy mogli zgarnąć aż 250 zł premii – i to w gotówce! Co warte podkreślenia: w porównaniu do poprzednich promocji tym razem wymagane jest wyrobienie karty debetowej, która może być zupełnie darmowa. Oznacza to, że całą promocję możemy przejść całkowicie bezkosztowo i cieszyć się z pełnej premii. Bez żadnych dodatkowych kosztów :)

250 zł za założenie Konta Otwartego na Dzisiaj w promocji Zgarnij Premię od BNP Paribas

Zgarnij premię z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji został skrócony względem starszych akcji aż o połowę.. Warto również dodać, że obecnie do posiadaczy konta w BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank, który został przejęty w tamtym roku. Na szczęście posiadanie produktów w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 09.06.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 30.06.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

250 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł w lipcu,
 • zapewnienie wpływów na konto na łącznie min. 1000 zł (również w lipcu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 100 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu. Tak, tylko tyle :)

Warto jednak dodać, że bank dodał tu pewne zastrzeżenia. Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, to akceptowane będą wszystkie „normalne” płatności w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast te z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy na konto, to bank wyklucza przelewy z naszych innych rachunków w BNP Paribas (również BGŻOptima), wpłaty gotówkowe oraz ewentualne wpływy kredytów lub pożyczek, które udzieli nam bank. Jak więc najprościej spełnić warunki promocji? Wystarczy… przelać sobie łącznie 1000 zł z naszego konta w innym banku :)

Organizator promocji poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 19.08.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 26.08.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.08.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca września (a informacja – do 18.09).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Też mam ;)

  sebek Odpowiedz
 • Teraz czekamy na 31.08 i lawinę pytań „czy macie już sto pięćdziesiąt na koncie”?:)

  Daw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy