250 zł w gotówce za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja BNP Paribas. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie będziemy mogli zgarnąć aż 250 zł premii – i to w gotówce! Co warte podkreślenia: w porównaniu do poprzednich promocji tym razem wymagane jest wyrobienie karty debetowej, która może być zupełnie darmowa. Oznacza to, że całą promocję możemy przejść całkowicie bezkosztowo i cieszyć się z pełnej premii. Bez żadnych dodatkowych kosztów :)

250 zł za założenie Konta Otwartego na Dzisiaj w promocji Zgarnij Premię od BNP Paribas

Zgarnij premię z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji został skrócony względem starszych akcji aż o połowę.. Warto również dodać, że obecnie do posiadaczy konta w BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank, który został przejęty w tamtym roku. Na szczęście posiadanie produktów w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 09.06.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 30.06.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

250 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł w lipcu,
 • zapewnienie wpływów na konto na łącznie min. 1000 zł (również w lipcu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 100 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu. Tak, tylko tyle :)

Warto jednak dodać, że bank dodał tu pewne zastrzeżenia. Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, to akceptowane będą wszystkie „normalne” płatności w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast te z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy na konto, to bank wyklucza przelewy z naszych innych rachunków w BNP Paribas (również BGŻOptima), wpłaty gotówkowe oraz ewentualne wpływy kredytów lub pożyczek, które udzieli nam bank. Jak więc najprościej spełnić warunki promocji? Wystarczy… przelać sobie łącznie 1000 zł z naszego konta w innym banku :)

Organizator promocji poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 19.08.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 26.08.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.08.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca września (a informacja – do 18.09).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dokonałem rejestracji. Czy przyjdzie jakieś potwierdzenie na e-mail? Jak założyć konto po rejestracji, bo nigdzie mnie nie przekierowało.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Jak ja nie lubię tego banku… „Pamiętaj, aby dane adresowe zgadzały się z danymi w dowodzie osobistym” — przecież w dowodzie już od lat adresu nie ma! Do tego nie mogę wpisać nazwy mojej ulicy, bo ograniczyli do 22 znaków… No ale dla 250 zł jakoś to może zniosę. ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Nic z tego:
   „Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
   jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.”

   Don Quijote de la Mancha
  • Trzeba zamknąć umowę ramową i złożyć wniosek jeszcze raz. No chyba, że masz aktualnie inne produkty w tym banku.

   sebeksk
  • Donie, kiedy było zamykane konto?

   Adam K.
  • 1. Konto zamknąłem w czerwcu 2017 r.

   2. W listopadzie 2017 r. zamknąłem kartę kredytową Sygma (nie mając już dostępu do internetowego zarządzania nią, gdyż system Sygma zamknięto), pani w oddziale potwierdziła, że saldo mam zerowe, a jednak po jakimś czasie zacząłem dostawać wyciągi na mejla; gdy ponownie poszedłem do oddziału zbluzgano mnie, że to moja wina, że mam jakąś nadpłatę wynikającą ze zwrotu opłaty, a ponieważ jestem pacyfistą i nie staram się nie zabijać nawet bluzgających na mnie bandziorów, to czym prędzej oddział opuściłem. Teraz nawet liczyłem, że uzyskam dostęp do bankowości internetowej i uda mi się tam zamknąć tę kartę, ale jak widać nic z tego…

   Don Quijote de la Mancha
 • a jezeli mam karte kredytowa to moge skorzystac ?

  luic Odpowiedz
 • Wczoraj zarejestrowałem się w poprzedniej promocji, gdzie dawali 200 zł w gotówce. Zacząłem składać wniosek o konto, ale go nie zatwierdziłem, bo zauważyłem tą lepszą promocję. Czy przejdzie wniosek w tej promocji? Bo regulamin nic nie mówi na ten temat.

  Piotr Odpowiedz
 • Dostałem maila z informacją orejestracji w promocji. Niestety link do założenia konta nie działa. Ma ktoś też tak samo ? Link odsyła a adres bnp ale nic się nie wyświetla. Help :)

  luic Odpowiedz
  • Masz adblocka? Może blokować.

   Michał
  • Michał nie mam, prosze napisz co jeżeli mam kartę kredytową z promocją 400 Allegro ?

   luic
  • Mam kilka informacji:
   1. Dodzwoniłem się na infolinię i Pan potwierdził że mogę wziąć udział w promocji ponieważ umowa karty kredytowej to nie umowa ramowa.
   2. Zarejestrowałem się w promocji i wypełniłem wniosek o konto po czym otrzymałem mail:
   „Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
   jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.”
   Co to oznacza, czy nie mogę wziąć udziału w promocji ? Czy też mogę wziąć udział ale muszę założyć wniosek w oddziale ? Ktoś miał taki przypadek ? Proszę o poradę :)

   luic
  • Poczytaj wszystkie wpisy od początku…

   Kate
  • Kate ale z tych opisów nie wynikało co teraz, czy się załapie. W międzyczasie w swojej bankowości internetowej znalazłem że mam umowę ramową od 30 maja 2017 r. Rozumiem że muszę pójść do placówki i zamknąć umowę ramową. Ale czy po jej zamknięciu nadal będę mógł wziąć udział w promocji ?

   luic
 • Z czego wynika, że posiadanie produktów w BGŻOptima nie wyklucza z promocji? BGŻ Optima to część PNB Paribas a zgodnie z regulaminem promocji karencja dotyczy ROR-ów PNB Paribas. Z tego wniosuję, że posiadacz ROR-a w BGŻ OPtima jest wykluczony.

  hubmak Odpowiedz
  • Z trzech rzeczy. Po pierwsze – z doświadczenia. Tak jest od dawna.
   Po drugie – z tego, że w BGŻOptima jest osobna umowa ramowa / oddzielny system.
   Wreszcie po trzecie, najważniejsze: w BGŻOptima NIE ma żadnego RORu. Jest tylko konto oszczędnościowe, a to nie wyklucza z promocji.
   Podsumowując: wynika to głównie z regulaminu promocji :)

   Michał
 • TAK. szwagierka otrzymala taki sam komunikat,w poprzeddniej promocji,wystarczy zalozyc konto w oddziale i poprzez infolinie poddlaczyc konto do promocji,tam znaja ten problem i grzecznie pomagaja go przeszkoczyc.

  Romek Odpowiedz
 • Witam.
  To opłaty w Ż**** przechodzą MCC5499 ?

  Wiesław Odpowiedz
 • Pula wniosków chyba nadal otwarta bo udało się przed chwilą złożyć wniosek. Od razu po rejestracji kliknąłem w otwórz konto – bez wchodzenia w link z maila i wypełniłem wniosek. Dopiero po tym wszedłem na maila i zauważyłem że przesyłają link do rejestracji. Na górze maila jest info że można złożyć wniosek na dwa sposoby: przez link z maila lub klikając w „otwórz konto” od razu po tej pierwszej rejestracji. Wychodzi na to że biorę udział w promocji tylko jak to sprawdzić?

  Grzegorz_1 Odpowiedz
  • To ten sam link – ten, co przychodzi w mailu i ten, co pokazuje się po wypełnieniu tego krótkiego formularza rejestrującego w promocji. Grunt, aby to zrobić z któregoś z nich, a nie bezpośrednio ze strony banku.

   Michał
 • A kiedy mogę zamknąć konto? już po uzyskaniu premii wrześniowej?

  zuzka Odpowiedz
 • Co za chora sytuacja. Mam otwartą umowę ramową do konta które zamknąłem w grudniu 2017 r. Umowę mogę zamknąć w poniedziałek 20 maja ale z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. A wg regulaminu muszę zawnioskować do 9 czerwca czyli nic z tego, bo umowa ramowa zostanie zamknięta 20 czerwca. Dlaczego 30 dni – skoro rachunek od 1,5 roku nie istnieje.

  luic Odpowiedz
  • Zostaje Ci czekać na kolejną promocję z Paribasa, a ostatnio nimi sypią

   Kate
 • Jakiej firmy jest kurier do podpisywania umowy i jak to przebiega? Trzeba kopię dowodu? Zachowują procedury poufności dokumentów?

  chmiel Odpowiedz
  • DHL , kopię dowodu zalaczasz w trakcie składania wniosku jako zdjęcie JPG lub pdf albo jest opcja dodaj zdjęcie z telefonu .Chyba odrzucają z powodu ucietych rogów i wszelkich napisów , gdzieś to pisze drobnym drukiem w okolicy miejsca gdzie dodaje się zdjęcie. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Konsultanci nie dzwonią i nie zwracają d..y . Jedynie kurier z umową . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Do każdej promocji powinien być opisany techniczny proces zakładania aby prababcia nie musiała się zastanawiać czy odbierać telefon od konsultantów czy bez tego się obejdzie a może przed tym głos trochę podszlifowac . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Po zgarnięciu 250 zł można normalnie zamknąć konto?

  Kacper Odpowiedz
 • Ciekawe jak wycofać zgodę na przetwarzanie danych, pod tym mailem chyba tego nie można zrobić – zgarnijpremie@bnpprofi.pl.
  Wypełniłem tylko formularz rejestracyjny do ‚zgarnij premię’ i zaznaczyłem wszystkie checkboxy, dalej wniosku o otwarcie konta nie wypełniałem. Chce cofnąć zgody, które wcześniej udzieliłem.

  Kacper Odpowiedz
 • „Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.” Pffffff nie korzystam z uslug banku od ponad dwóch lat. Ktoś miał podobnie?

  Alx Odpowiedz
  • Poczytaj komentarze od początku…

   Kate
  • Co to do cholery jest umowa ramowa??? 2 lata od zamknięcia konta a Ci wyskakują z jakąś umową ramową? Wtf?
   Czy ktoś może potwierdzić, że wizyta w placówce pomoże rozwiązać ten problem i nadal wziąć udział w promocji?

   Alx
  • Luic napisał kilka wpisów wyżej:
   „Co za chora sytuacja. Mam otwartą umowę ramową do konta które zamknąłem w grudniu 2017 r. Umowę mogę zamknąć w poniedziałek 20 maja ale z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. A wg regulaminu muszę zawnioskować do 9 czerwca czyli nic z tego, bo umowa ramowa zostanie zamknięta 20 czerwca. Dlaczego 30 dni – skoro rachunek od 1,5 roku nie istnieje.”

   Kate
  • Zgadza się, ale ktoś powyżej napisał również:
   „szwagierka otrzymala taki sam komunikat,w poprzeddniej promocji,wystarczy zalozyc konto w oddziale i poprzez infolinie poddlaczyc konto do promocji,tam znaja ten problem i grzecznie pomagaja go przeszkoczyc.”

   Dlatego pytam, która opcja jest bardziej prawdopodbna :) Jutro ide do oddziału tak czy siak. Zamknę tą umowę ramową jeśli jest aktywna…Dam znać czego się dowiedzialem…

   Alx
  • „Dlatego pytam, która opcja jest bardziej prawdopodbna”
   — ale one się nie wykluczają:
   – „wystarczy zalozyc konto w oddziale i poprzez infolinie poddlaczyc konto do promocji”,
   – „Umowę mogę zamknąć w poniedziałek 20 maja ale z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. A wg regulaminu muszę zawnioskować do 9 czerwca czyli nic z tego, bo umowa ramowa zostanie zamknięta 20 czerwca”.

   Don Quijote de la Mancha
  • No chyba się jednak wykluczają. Albo można otworzyć konto w oddziale i podłączyć je pod promocję przez infolinię, albo trzeba czekać na zamknięcie umowy ramowej do 30 czerwca i nie można skorzystać z promocji. Albo się da – albo się nie da.

   Alx
  • Jest procedura awaryjna dla osób, które dostały maila o odrzuceniu wniosku z powodu kont technicznych, które zostały z przeszłości. Trzeba udać się do oddziału, założyć konto i oddział musi zadwonić na infolinie i zarejestrować nasze konto ręcznie do promocji. To znany problem i infolinia wie jak z tym robić. Byłem dzisiaj i załatwiłem. Powodzenia w walce!

   Alx
  • @Alx, czyli to działa tylko w przypadku jakiegoś „konto technicznego”, a nie w przypadku umowy ramowej? Czy może umowę ramową da się zamknąć natychmiastowo, bez okresu wypowiedzenia (bo regulamin jednoznacznie mówi, że „W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który […] nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”)?

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy po rejestracji jak nie dostalem maila moge orworzyc konto w oddziale i tam podepna mi konto do promocji?

  Daw Odpowiedz
  • Nie. Konto otwieramy z linku, który zostanie dla bas wygenerowany. Konta otwarte w inny sposób nie biorąc udziału w promocji.

   Michał
 • Złożyłem wniosek o konto w promocji ze 150 zł do Biedronki, ale umowy jeszcze nie podpisałem. Wolałbym skorzystać z nowej promocji z 250 zł nagrody. Czy poradzicie jak najlepiej zrezygnować z podpisania tamtej umowy i otworzyć konto w tej nowej? Do promocji już się zarejstrowałem. W link do otwarcia z maila jeszcze nie klikałem.

  gniewko Odpowiedz
 • Po pierwsze chcialbym zapytac czy promocja wciaz jest dostepna (1500 wnioskow)?
  czy posiadanie karty kredytowej wyklucza z udzialu w tej promocji?
  po rejestracji w promo otrzymalem wspomniany wczesniej mail „…ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału”.
  czy moze da sie to obejsc sposobem wspomnianym przez Axl?
  prosilbym rowniez o potwiedzenie czy po zalozeniu konta w oddziale to my dzwonimy na infolinie czy oddział musi zadwonić na infolinie z prosba o podlaczenie do promocji?
  (drobna rozbieznosc miedzy info od Romka i Axl)

  Michal1607 Odpowiedz
  • Michal, w moim przypadku to opiekun klienta, który zakładał mi konto, dzwonił bezpośrednio po podpisaniu umowy na infolinie. Tak zostało mi to powiedziane na infolini jako procedura awaryjna i tak w rzeczywistości w moim oddziale to załatwiono.

   Alx
  • hej Alx
   rozumiem ze w przypadku posiadania tylko karty kredytowej – opcja zalozenia konta w ten sposob jak najbardziej jest mozliwa?

   Michal1607
  • Tak. Pod warunkiem spełnienia warunku głównego (nieposiadania konta przez ostatnie 12 miesiecy).

   Alx
  • Czy regulamin tego wyklucza? Dopiero drugi warunek mówi o nie posiadaniu konta w ostatnich 12 miesiącach, a wg pierwszego nie można być „stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej”. Czyżby do karty kredytowej była inna umowa ramowa? Tak czy inaczej, „Umowa ramowa” wg regulaminowej definicji obejmuje też umowę Elektronicznych Kanałów Dostępu…

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy można przelać na konto 1000zł i zaraz przelać z powrotem 700zł na swoje główne konto, żeby tylko te 300zł na wymagane transakcje wystarczyło?

  Rafał Odpowiedz
  • Tak, wystarczy wymagany wpływ 1000 zł bez przetrzymywania środków na ROR. Środki można zabrać od razu po wpływie przelewu.
   Radziłbym jednak pozostawić nieco ponad 300 zł bo nie wiem czy dasz radę utrafić z płatnościami w danym miesiącu dokładnie na tę kwotę. Chyba, że masz akurat taką jednorazową 300-złotową płatność. Szkoda byłoby stracić owe 250 zł realizując płatności na niepełne 300 zł.

   Fabian
 • Czy ktoś może mi potwierdzić że po wysłaniu wniosku nikt nie dzwoni żeby potwierdzić dane tylko dopiero kurier się odzywa z dokumentami?
  Wyżej ktoś o tym wspomniał ale chciałbym żeby ktoś to potwierdził.

  Mik Odpowiedz
  • Tak właśnie było w moim przypadku : w sobotę zarejestrowałem się do promocji, a dziś rano zaanonsował się kurier DHL, a po południu dostarczył kartę i umowę.

   JanL
 • Czyli w czerwcu nie trzeba dokonywać żadnej transakcji kartą, czy może trzeba zrobić jedną transakcję, żeby uniknąć opłaty za kartę ?

  Akor Odpowiedz
  • Mam ten sam dylemat, ponieważ karta już mi przyszła i umowa podpisana. Czy teraz jeszcze w maju muszę zrobić przelew na konto 1000zl i wydać 300, czy tylko zrobić jedną transkacje bez zrobienia przelewu aż 1000 zł?

   Kakim
 • Czy za miesiace maj & czerwiec zostanie pobrana oplata za konto z karta (lub bez zakladajac, ze jej nie aktywujemy do lipca)?

  KrzysiekZ Odpowiedz
  • @Akor @Kakim @KrzysiekZ
   Na wasze pytanie o warunki zwolnienia z opłaty za kartę za miesiąc czerwiec próbuję od jakiegoś czasu bezskutecznie dowiedzieć się u organizatora promocji (zero odpowiedzi na email). Może ADMIN-owi uda się uzyskać taką informację ? @Michał ….. ?

   Jan34
  • Bo akurat organizator promocji nie jest dobrym podmiotem, którego należy o to pytać. Trzeba pytać raczej sam bank – postaram się zadzwonić później na infolinię i spytać.

   Michał
  • Niestety na infolinii nie znają odpowiedzi na to pytanie …

   Jan34
  • @Michał … widzę, że Tobie również nie udało się uzyskać odpowiedzi. Sytuacja groteskowa ….

   Jan34
 • Czy kurier dostarcza tylko kartę, czy jakieś papiery do podpisania również?

  Alli Odpowiedz
  • Wszystko po staremu. Otwierałem to konto kilka dni temu przez kuriera, trzeba było złożyć podpis na umowie. Kurier zostawił umowę i kartę debetowa.

   Benito
  • Właśnie wyszedł kurier: przyniósł dwa egzemplarze umowy (jeden dla mnie, drugi dla banku) oraz kartę :)

   Pozdrawiam!

   Bea
  • Dostałem wczoraj od banku opis aktualnego procesu. Załączam, bo może się przydać:

   Przygotuj dowód osobisty
   Do wypełnienia wniosku będzie Ci potrzebny dowód osobisty. Załącz zdjęcie dowodu osobistego lub wykonaj je telefonem.

   Wypełnij wniosek
   W prostych krokach poprosimy Cię o uzupełnienie niezbędnych danych oraz załączenie zdjęcia dowodu osobistego (będziesz mógł wykonać je telefonem)

   Podpisz umowę
   Umowę podpiszesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie naszego partnera Autenti. Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku.

   Wizyta kuriera
   Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda kartę do konta. Aby aktywować rachunek, nadaj PIN do karty. Wskazówki otrzymasz w kopercie z kartą.

   Co ważne: bez aktywacji PINu nie aktywuje się konto.

   Z tego co rozumiem kurier jest tylko od weryfikacji, nic nie dostarcza (proszę o potwierdzenie, jeśli ktoś ostatnio podpisywał umowę).

   Michał
  • Przed chwilą zakładałem konto. Wszytsko tak, jak opisałeś.
   Czy trzeba jakiekolwiek zgody marketingowe wyrażać? Wniosek puścił mnie bez nich

   Daw
 • Tak się zastanawitam, jeśli dokonam zakupu np na stronie Zalando (100 dni na dokonanie zwrotu) za ponad 300 zl a następnie zwrotu, to czy zostanie to uznane przez bank?

  Z Odpowiedz
 • U mnie przy próbie pierwszego logowania… wpisuję nick na stronie.. po wpisaniu loginu włącza się stronką aktywuj konto z rączką i jak klikam aktywu wyskakuje to:
  https://www.fotosik.pl/zdjecie/9a73191bdb13bd34

  Co to ma być…? babka na infolini też zdziwiona i ma przekazać sprawę dalej… od wczoraj czekam na rozwiązanie problemu… ktos coś wie co to może być..?

  Pola33 Odpowiedz
  • Wygląda, że nie mają aktywnego certyfikatu SSL. Możesz kliknąć to na samym dole „Otwórz stronę (niebezpieczne)”.

   Michał
  • klikałam i też bez rezultatu… pusta strona się otwiera albo mnie Eset blokuje… nie wiem…

   Pola33
  • Na telefonie identycznie mi wyskakuje… tam nie ma Esseta, więc to nie jego wina.

   Pola33
  • Sprawa się rozwiązała… tzn. żeby się zalogować na konto to trzeba mieć jużzaliczoną wizytę kuriera i odebrać kartę… gdy odbierze się kartę trzeba ją aktywować – wysłać „PIN 6 ostatnich cyfr tej karty na 4884 (tak miałam na kartce do której przyklejona była karta) – wtedy przychodzi kod PIN i następnie czekamy na SMSa z banku że konto zostało aktywowane… wtedy nick wpisujemy, przychodzi tymczasowe hasło na telefon, ustawiamy sobie swoje hasło w kolejnym kroku i i jesteśmy już zalogowani. Piszę to ponieważ być może nie tylko ja, a raczej na pewno nie tylko ja miałam taki problem..

   Pola33
 • Witam, czy otwierając konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas pracownicy banku dzwonią po złożeniu wniosku aby potwierdzić dane. Czy po wypełnieniu formularza od razu przyjeżdza kurier z umową??:) z góry dziękuję za odpowiedz:) pozdrawiam:)

  Marlena Odpowiedz
 • Promo dalej aktywna, jeszcze nie przekroczyli 1500wniosków?

  sebek Odpowiedz
  • Dalej aktywne. Akurat w BNP Paribas nie ma żadnych wątpliwości, bo po przekroczeniu puli po prostu nie można dalej się rejestrować.

   Michał
  • Ok to zakładam, a mbank zamykam ;)

   sebek
 • czy jest jakiś kontakt z kurierem jak już otrzyma przesyłkę, czy kurier (firma kurierska ustala dokładniejszy zakres godzin przekazania przesyłki), bo nie wiem czy podać adres do pracy czy domowy??

  Lena Odpowiedz
 • Piszecie, że nie dzwonią, a do mnie dzwonią ale jestem w pracy i nie mogę odebrać :/

  Sebek Odpowiedz
 • wychodzi na to, że konie promocji, ze strony znikł formularz rejestracji

  asad Odpowiedz
 • Czy Kartę Otwartą na Dzisiaj można zarejestrować w Mastercard Priceless Specials?

  michal-100 Odpowiedz
 • Czy mam możliwość podglądu MCC transakcji w historii?

  Daw Odpowiedz
 • Adminie, analizuję sobie regulamin promocji i punkt „Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika … z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)” nie jest uwzględniony w Twoim opisie i może nieco wprowadzać uczestników w błąd. Sam się prawie naciąłem robiąc kilka transakcji poprzez PayU.

  Daw Odpowiedz
  • Ale tu raczej nie chodzi o zwykłe płatności poprzez bramkę płatności przecież 99% polskich sklepów którejś z nich używa; tu chodzi raczej o jakieś udziwnione rzeczy, typu automatyczne opłacanie rachunków przez Blue Media albo odroczoną płatność PayU. Zapewne chodzi o to, by sobie nie ułatwiać życia płacąc np fake’owe rachunki.
   Ale pewności nie mam, może ktoś to potwierdzi.

   Don Quijote de la Mancha
  • Jak dobrze interpretuje regulamin Google pay rozwiąże problem??

   Daw
  • Na to wygląda, wprost jest to napisane. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • Apropo przelewow, lekki off..

   Czy znacie jakiś sposób żeby opłacić raty 0% z Paribasa przez jakąś bramkę internetową czy czyms innym za pomocą karty płatniczej?

   Anom
 • Mam problem. Aktywowałem kartę przez bankowość internetową. Natomiast nie nadałem PINu w ciągu 7 dni poprzez wysłanie sms na numer 4884. Teraz wysyłam sms, ale nic zwrotnie nie przychodzi. Był ktoś w takiej sytuacji? Jakieś rozwiązanie na nadanie nr PIN po czasie 7 dni?

  Borys29 Odpowiedz
 • hej
  mam pytanie w kwestii platności bezgotówkowych- > wg. regulaminu ->Transakcje bezgotówkowe–operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo –usługowych, w którychakceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawieniaKarty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, BlueMedia (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

  w jaki sposób mozna wykonać trasakcję bezgotówkową (płatność w internecie) aby nie wpaść w te ograniczenia (np na allegro)?
  z gory dzięki za wskazówkę

  Michal1607 Odpowiedz
 • Opłacenie rachunków na poczcie lub w Ż…ce jest ok, tak? Te kody nie są wykluczone. Ktoś korzystał i może potwierdzić?

  Borys29 Odpowiedz
 • z ciekawostek – dokonalem ostatnio zakupu na allegro, opcja platnosci – platnosc karta …po wszystkim zalogowalem sie do banku i tu zonk – w opisie transakcji – platnosc dokonana PayU…
  oczywscie pytanie do banku – czy w swietle regulaminu wlicza sie do transakcji objetych regulaminem – odpowiedż z banku – nie zalicza sie…
  na szczescie mam jeszcze troche czasu- wiec temat zalatwie dodatkowymi platnosciami.
  Ale radze dobrze sprawdzac opisy transakcji aby potem nie byc zdziwionym brakiem premii za nie spełnienie warunkow regulaminu.

  Michal1607 Odpowiedz
  • Michal1607 pisałem już wyżej o tym, trzeba uważać i dokładnie czytać regulamin. Proponuję rozpisać sobie gdzie jaką kartę można używac, bo można się zdziwić

   Daw
 • Dostał ktoś już e-maila o przyznaniu premii?

  dzony Odpowiedz
  • hej dzony
   jak znam zycie – to nikt:)
   zgodnie z regulaminem – Organizator promocji poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 19.08.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 26.08.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje
   wiec zapewne bedą czekać do 19-08

   michal1607
 • jeszcze nic nie dostałem

  chf Odpowiedz
 • 18.08 nadal nic nie ma

  JOHN MAJFREND Odpowiedz
 • Premii nie ma…

  syfus Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy