250 zł w gotówce za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Zakończona

Ruszyła kolejna świetna promocja BNP Paribas. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie będziemy mogli zgarnąć aż 250 zł premii – i to w gotówce! Co warte podkreślenia: w porównaniu do poprzednich promocji tym razem wymagane jest wyrobienie karty debetowej, która może być zupełnie darmowa. Oznacza to, że całą promocję możemy przejść całkowicie bezkosztowo i cieszyć się z pełnej premii. Bez żadnych dodatkowych kosztów :)

250 zł za założenie Konta Otwartego na Dzisiaj w promocji Zgarnij Premię od BNP Paribas

Zgarnij premię z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. To dobra wiadomość – okres karencji został skrócony względem starszych akcji aż o połowę.. Warto również dodać, że obecnie do posiadaczy konta w BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank, który został przejęty w tamtym roku. Na szczęście posiadanie produktów w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 09.06.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 30.06.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

250 zł w gotówce

Co dalej? Zasady promocji są całkiem proste. Pierwszą nagrodę, o wartości 150 zł, zgarniemy za:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł w lipcu,
 • zapewnienie wpływów na konto na łącznie min. 1000 zł (również w lipcu).

Drugą nagrodę, o wartości kolejnych 100 zł, zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu. Tak, tylko tyle :)

Warto jednak dodać, że bank dodał tu pewne zastrzeżenia. Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, to akceptowane będą wszystkie „normalne” płatności w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie i tak dalej. Wykluczone są natomiast te z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – czyli wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Jeśli nie wiecie o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy na konto, to bank wyklucza przelewy z naszych innych rachunków w BNP Paribas (również BGŻOptima), wpłaty gotówkowe oraz ewentualne wpływy kredytów lub pożyczek, które udzieli nam bank. Jak więc najprościej spełnić warunki promocji? Wystarczy… przelać sobie łącznie 1000 zł z naszego konta w innym banku :)

Organizator promocji poinformuje nas o zgarnięciu pierwszej nagrody wysyłając maila – nie później, niż 19.08.2019. Będziemy mieć wtedy czas do 26.08.2019 na podanie swoich danych do przelewu – w wiadomości znajdziemy wszystkie instrukcje. Obiecane 150 zł otrzymamy do 31.08.2019.

Jak łatwo się domyślić drugą nagrodę otrzymamy w identyczny sposób, przy czym nie będziemy już musieli podawać kolejny raz danych do jej odbioru. Przelew przyjdzie do końca września (a informacja – do 18.09).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Też mam ;)

  sebek Odpowiedz
 • Teraz czekamy na 31.08 i lawinę pytań „czy macie już sto pięćdziesiąt na koncie”?:)

  Daw Odpowiedz
 • Proszę jeszcze o informację czy we wrześniu musimy kartą do konta BNP wykonywać jakieś operacje żeby być zwolnionym z opłat? Skoro wypłata drugiej nagrody ma nastąpić do końca września to chyba należy co najmniej jedną operację na dowolną kwotę wykonać we wrześniu. Nie pamiętam tylko czy musi być też ta wpłata 1k żeby spełnić warunki darmowej karty?

  Darek Odpowiedz
 • A do mnie nie dotarł żaden mail. I co teraz ? Warunki spełnione w czerwcu, lipcu i już w sierpniu.

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie z posta wyżej dotyczącego, co trzeba zrobić z kartą Bnp we wrześniu aby być zwolnionym z opłaty za wrzesień?

  Darek Odpowiedz
 • Czy ktoś składał już reklamację, bo nie otrzymał emaila.

  Irena Odpowiedz
 • Gdzie składacie reklamację w banku czy na maila zgarnijpremie@bnpprofi.pl? Organizatorem jest podmiot zewnętrzny, więc chyba u niego?

  Ewaaa Odpowiedz
 • Dostał ktoś już przelew ? bo jak dobrze pamiętam termin jest do 31.08

  dzony Odpowiedz
 • Ostatnią sesja. Czekam.

  dzony Odpowiedz
 • „Nagrody zostaną przekazane Laureatom do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymają informację o przyznaniu danej nagrody”
  czyli mogą zrobić przelew jutro, który zaksięgują w poniedziałek dopiero

  Daw Odpowiedz
 • Jest przelew 150.

  Benito Odpowiedz
 • U mnie też jest już przelew.

  Darek Odpowiedz
 • Potwierdzam jest kasiora..

  syfus Odpowiedz
 • Skubani, eliksirem przysłali xD

  PTR Odpowiedz
 • Jest kasa na koncie

  Chf Odpowiedz
 • Ten dostałem popołudniu ;)

  sebek Odpowiedz
 • Cześć, czy ma ktoś doświadczenie z zastrzeganiem karty debetowej bnp paribas z powodu zgubienia na infolinii? Czy w takim przypadku z automatu wydają nowa kartę?

  Robi Odpowiedz
 • Pojawił się mail i informacja o nagrodzie za spełnienie warunkow w sierpniu

  Daw Odpowiedz
 • Potwierdzam jest info

  Chf Odpowiedz
 • u kogoś pieniądze wpłynęły?

  Adamelk Odpowiedz
 • Witam. Dostał ktoś drugą nagrodę? U mnie puki co cisza :D

  Darek Odpowiedz
 • O 17:00 będą.

  Benito Odpowiedz
 • Uuu mi tez przyszło! Trochę się zdziwiłem bo w zeszłym tygodniu wypowiedziałem umowę i zrezygnowałem z karty, a dopiero potem zauważyłem ze chyba w regulaminie jest wymóg ich posiadania na dzień wypłaty. Już się pożegnałem z tą stówką, a tu taka miła niespodzianka ;>

  PTR Odpowiedz
 • U mnie też wpadło, czekam jeszcze na 20zł za płatność telefonem, a później zamykam :p

  sebek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy