Zostań w domu i zgarnij 200 zł premii za założenie konta w BNP Paribas

Zakończona

BNP Paribas ruszył z super łatwą promocją dostosowaną do obecnej sytuacji epidemicznej. W zamian za założenie konta osobistego (online), wykonanie łącznie 4 przelewów i zapewnienie 2 wpływów możemy zgarnąć 200 zł premii w gotówce! :)

Zostań w domu i zgarnij 200 zł premii

Zostać w domu

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 6.04.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (za pomocą SMSa, poprzez system Autenti) będziemy mieć czas maksymalnie do 27.04.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum (a paczkę polecam zdezynfekować, tak na wszelki wypadek :-)).

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 4000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

200 zł… bez transakcji kartą!

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy w wyznaczonym terminie oraz:

 • wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej w kwietniu oraz
 • zapewnienie wpływów na konto na min. 500 zł również w kwietniu

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir z konta osobistego, np. na swoje konto w innym banku. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Drugą nagrodę, czyli ponownie 100 zł premii, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz ich ponowne spełnienie w maju – z tą różnicą, że tym razem wymagane jest zapewnienie wpływów na min. 1000 zł (oraz 2 przelewy środków).

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.05.2020. O drugiej dowiemy się 24.06.2020. Musimy jedynie pamiętać, że w pierwszym mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.05.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

Wypłata nagrody nastąpi do 31.05, a kolejnej – do 30.06. W tym drugim przypadku już nie musimy pilnować skrzynki mailowej – organizator będzie już wiedział, gdzie wysłać przelew.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • No ale z tymi późniejszymi reklamacjami to już nie da się „bezzstykowo”

  Kate Odpowiedz
 • Dzięki, działam, przyda się w nadchodzącym czasie kryzysu :p

  perlak Odpowiedz
 • A jak z zamknięciem konta? Też można bez wychodzenia z domu?

  Adam13 Odpowiedz
 • ‚Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier’. Czy dobrze rozumiem zatem ze otrzymam zwykle przesylke z karta i nie musze podpisac osobiscie faktu jej otrzymania?

  Joanna Odpowiedz
 • Umowa podpisana 5 marca, karty nadal brak – normalne to?

  sailornine Odpowiedz
 • Witam.

  Wypełniłem wniosek z dedykowanej strony promocji. Zaznaczyłem wszystkie checkboxy i dostałem na email info o podziękowaniu za rejestrację. I co dalej? Na tej stronie gdzie wpisywałem dane pojawiło się „otwórz konto” , ale jak na to klikam to nic się nie dzieje. Strona stoi w miejscu nic się nie ładuje. Mam czekać na email z linkiem czy w jakiś inny sposób mam składać wniosek o to konto? Proszę o info.

  Darek Odpowiedz
 • Ok. Okazało się, że moja przeglądarka nie ładuje tego linku przez ADBLOCKA także go wywaliłem. Zatrzymałem się natomiast przy wniosku o konto. W opisie zakładania jest wyraźnie napisane, że należy wnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej ….. w moim wniosku natomiast mam tylko: Karta Otwarta na Dzisiaj 0 zł miesięcznie, poniżej: Karta Otwarta na Dzisiaj – brak jest info o bankowości internetowej?

  Darek Odpowiedz
  • Miałeś kiedyś u nich konto? Jesli tak, być może nie masz zamkniętej umowy ramowej i dlatego nadal masz dostęp do e-bankowości.

   Kate
  • Hej. Miałem u nich konto, ale to otwieram na żonę. Natomiast po wyświetleniu umowy okazuje się, że „Konto Otwarte na Dziś” nazywa się „Konto Otwarte na Ciebie”. Wypadałoby w opisie zakładania konta o tym wspomnieć ponieważ nazwa „Konto otwarte na Ciebie” nie widnieje w pierwszym etapie wnioskowania. Podobnie jak w pierwszym etapie wnioskowania nigdzie nie jest opisana kwestia bankowości internetowej. Pojawia się to dopiero w umowie. Nie każdy jest tu wyjadaczem i jak zobaczy, co innego niż jest w opisie zakładania konta może zrezygnować z wnioskowania.Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

   Darek
  • Powiem tak, podtrzymuję, to co napisałam w pierwszym poście pod tym wątkiem, (…No ale z tymi późniejszymi reklamacjami to już nie da się „bezzstykowo”…) szykuj się na reklamacje, brałam udział w ich promocji kilka miesięcy temu i podobno byłam szczęściarą, bo trzeba było „tylko” 2 reklamacji przez telefon, żeby konto działało jak należy…Zamknięcie przez telefon…też nie wiem, czy zamykają tak umowę ramową…

   Kate
  • „Hej. Miałem u nich konto, ale to otwieram na żonę. Natomiast po wyświetleniu umowy okazuje się, że „Konto Otwarte na Dziś” nazywa się „Konto Otwarte na Ciebie”. ”

   Widać, że promocja robiona na szybko, żeby „zagarnąć” jak najwięcej kasy dzięki epidemii, obrzydliwe wg mnie…Dlatego spodziewam się dwukrotnie większej liczby reklamacji wymagających wizyty w oddziale…

   Kate
 • Hej, na pewno ktoś z Was już otrzymał przesyłkę z kartą – czy konieczny był Wasz podpis/obecność żeby ją odebrać czy nie? Nie dam rady karty sama odebrać więc ta informacja zdeterminuje czy wogóle mogę skorzystać z ten promocji… Dzięki za komentarz :)

  Joanna Odpowiedz
  • Myślę że tak w połowie albo z końcem tygodnia najbliższego się dowiemy,jak to wygląda w praktyce. Mam nadzieję że banki pójdą po rozum do głowy i na czas pandemii wprowadzą otwarcie przelewem jak dawniej. Natomiast w wielu bankach proste czynności to nadal dostajesz zaproszenie do oddziału.

   bolek
  • Kurier sprawdza dowód, mi nawet kazał zrobić kopię (?) i trzeba się podpisać, przynajmniej tak było ostatnio

   Kate
 • Dzięki za odpowiedzi, to niedobrze… myślałam że w czasach wirusa kontakt z kurierem nie będzie niezbędny…

  Joanna Odpowiedz
  • Promocja weszła zaraz w poniedziałek po zamknięciu galerii, widac że chodziło o załapanie jak największej liczby klientów, przecież w weekend nie zmienili procedur bo nie było na to czasu

   Kate
 • Niestety kurier wymagał aż dwóch podpisów przy odbieraniu karty oraz podania daty wydania dowodu osobistego.

  Darek Odpowiedz
 • Składałem reklamację i odwołanie, które w/g banku nie są zasadne.
  Wszyscy pracownicy banku przyznają mi rację- oprócz Pań z działu reklamacji.
  Co mogę zrobić gdy bank nie przestrzega stworzonego przez siebie regulaminu?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy umowę można rozwiązać telefonicznie?

  Andrzej Odpowiedz
  • Ja „wypowiadam” umowę od roku. W oddziale wypowiedziałem umowę ramową, ale mam dostęp do bankowości elektronicznej. Na odpowiedź do reklamacji czekam już ponad 2 miesiące. Ponoć dostęp internetowy mogę zamknąć w oddziale, z którego otrzymałem informację, że na infolinii. Na infolinii zaś zostałem poinformowany, że mogę to zrobić w oddziale….

   bla
 • W maju 2019 roku zamknąłem konto w BNP Paribas. Za pomocą linka promocyjnego złożyłem wniosek o konto. Obecnie w Gomobile widzę informację, że mam KD Otwarta na dzisiaj oraz konto osobiste. Nie ma nazwy konta Otwarte na ciebie. Czy inni też tak mają?

  gregory Odpowiedz
 • Ktoś dostał już maila z informacją o przyznaniu nagrody?

  Perlak Odpowiedz
 • Lipa, czarno to widzę. Czekamy jeszcze parę dni i reklamacja?

  perlak Odpowiedz
  • Jeśli nikt nie dostał, to wygląda na to, że z jakiegoś powodu nie wysłali wszystkim. To akurat dziwne / niespotykane w przypadku tego banku, ale na wszelki wypadek poczekałbym do jutra i dopiero reklamował. Jak nie będzie jutro info to postaram się dowiedzieć o co chodzi

   Michał
  • Dostałam maila o przyznaniu nagrody w poniedziałek. Podałam numer konta i pieniądze mają być wypłacone do końca maja (100zł).

   agak0304000
  • Dzięki, dzięki, dzięki. Nie wiem jak to wyszło ale zupełnie go nie zauważyłem w natłoku spamujących reklam. Uzupełnienie numeru konta u mnie i żony poszło gładko. Czekamy na nagrody :)

   perlak
 • Maila brak:(

  gregory Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy