Zwrot za przejazdy autostradami dla klientów Santander Bank Polska (+500 zł na start!)

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska skierowana do nowych klientów. W zamian za opłacenie przejazdów autostradami A1 lub A4 przez aplikację mobilną banku (w ramach Autopay) zyskamy zwrot dwóch pierwszych płatności. A przypominam, że jeśli jeszcze nie mamy takiego konta, to czeka na nas aż 500 zł na start!

Zwrot płatności Autopay w Santander
Aby skorzystać z promocji należy być klientem Banku Santander, który korzysta z aplikacji mobilnej. Istotne, aby to właśnie w tej aplikacji uruchomić (albo korzystać już) z funkcji Autopay – tak, aby opłaty za przejazdy autostradami były pobierane (za pomocą numeru rejestracyjnego) z naszego konta w banku.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to bank zwróci nam środki za pierwsze dwa przejazdy autostradą A1 lub A4 w okresie od 8.11 do 30.11.2021. Maksymalna kwota zwrotu za pojedynczy przejazd w promocji to 200 zł. Bank przekaże nam środki w ciągu 14 dni roboczych od zrealizowania transakcji.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Warto zaznaczyć, że zwrot dotyczy dwóch płatności, a nie dwóch przejazdów. W poprzedniej edycji był z tym problem ale regulamin jest jasny. Na A4 Krk-Kat płacimy raz na wjeździe, raz na wyjeździe. Także korzystając z promocji bank zwróci w rzeczywistości tylko za jeden przejazd.

  nsmarcin Odpowiedz
 • jest druga szybka promocja dla stałych klientów Santandera – zwrot 1 % wydatków kartą stacjonarnie i online max 100 zł ale tylko w dniach 26-29 listopada – quasi Cash wyłączone

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy