HIT powraca! Zyskaj 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium! (+2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Zakończona

Wraca rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium. W zamian za otwarcie rachunku, aktywowanie aplikacji mobilnej i spełnienie łatwego warunku zwalniającego z opłat możemy zgarnąć 200 zł premii. W gotówce :)

Zyskaj 200 zł za Konto 360 w Banku Millennium

200 zł z kontem Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 27.05.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.05.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki. Dodam również, że promocja „200 zł z Kontem 360” nie łączy się z innymi promocjami banku (np. programem poleceń). Zgodnie z regulaminem:

Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu.

Niestety pracownicy oddziałów nie znają regulaminów i często próbują przekonać, że jest inaczej. Nie warto ich słuchać, bo skończy się to niestety brakiem premii 200 zł.

200 zł premii

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Po pierwsze, do 31.05.2019, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku „darmowości” konta w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2019. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam za to zapłaci :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 20.09.2019, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • „nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360 lub Konto 360 Student w promocji na start w przeszłości” – to tłumaczy brak komentarzy pod promocją :-D

  PyramidHead Odpowiedz
 • Jeśli ktoś raz korzystał z promo na wejście w ok 200 zł i raz był poleconym jest wykluczony z tematów promocyjnych w ramach konta 360,zostaje tylko KK

  Dark Odpowiedz
 • Jak rozumieć nie bral udziału? Ja brałem udział ale aplikacje aktywowałem o 2 tyg za późno i 200 nie dostałem. Mogę teraz dostać? Oczywiście konto już mam dawno zamknięte, ale w sumie już raz brałem zawalilem i lipa?

  Prideaceh Odpowiedz
 • Pięknie, opłacało się miesiąc temu zamykać konto i teraz założyć w promce. Zakładałem dawno temu, ale bez żadnej promocji, więc czas wykorzystać :)

  maciekb94 Odpowiedz
 • Ja już sobie odpuściłem czekanie aż zrezygnują z tego wykluczenia. Otworzyłem konto bez premii (sic!) dla promocji z KK.

  Lord Klops Odpowiedz
 • słabo, ale się czepiają tych z promocji Konto 360°… już by dali spokój i zrezygnowali z tego wykluczenia, tylko oni tak robią, inne banki są normalne i stosują tylko zwykłe karencje…

  villemo09 Odpowiedz
 • Czy jeśli miałem wcześniej konto zakładane w programie poleceń to mogę założyć konto w tej promocji?

  ggg Odpowiedz
 • Mam otwarte konto 01/03/19 – 31/05/2019 (promocja pierwsza po otwarciu konta, 12 edycja). Czy powinnam wyzerowac przed 25 maja? Nie utrace odsetek z obecnej edycji?

  ewaaa Odpowiedz
  • Powinnaś wyzerować na weekend 25.05. Odsetek nie utracisz, bo są naliczane każdego dnia (a jedynie kapitalizowane / dopisywane do rachunku na koniec miesiąca).

   Michał
 • Złożyłem wniosek o otwarcie konta z podpisaniem umowy przy kurierze, a na końcu otrzymuje komunikat o konieczności wizyty w placówce. Spotkał się ktoś z takim błędem? O co chodzi?

  ZarembaBlackWater Odpowiedz
 • czy wpływ 1000 zł to przelew czy wpłata gotówki w oddziale tez jest liczona?

  lukaszke Odpowiedz
  • Regulamin tego nie precyzuje. Jest napisane jedynie tyle:

   w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2019 r., zasili nowo otwarte Konto tak, aby suma wpływów na Konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 PLN

   Moim zdaniem gotówka też jest OK.

   Michał
  • Wystarczy, że będę obracał jednym 1000 zł? Na początku miesiąca wpłacam 1000, pod koniec wypłacam ten 1000 i na początek drugiego miesiąca znowu go wpłace?

   kacper
  • Pieniądze nie są w żaden sposób „numerowane”. Bank więc nie wie, że to ten sam tysiąc. Swoją drogą regulamin wymaga jedynie przelewu – środki możesz przelać dalej dosłownie sekundę później. Nie muszą nawet zostawać na noc. Bank i tak wie, że większość osób środki zostawi, zacznie je wydawać kartą itd.

   Michał
 • Czy można prosić o DOKŁADNĄ informację, które konkretne zgody trzeba zaznaczyć? Wolę nie zaznaczać wszystkich, jeśli nie muszę…

  m00zyk Odpowiedz
 • Chciałem skorzystać z promocji na kartę kredytową, ale nie miałem tam nigdy konta. Rozumiem, że teraz kiedy ta promocja na konto 360 się pojawiła to mogę skorzystać, albo z promocji na konto albo z opcji na kartę kredytową ? Wiem, że napisane, że nie łączy się z pozostałymi promkami, ale wolę się upewnić :P. Może akurat wpadnie 2×200 :P

  Arkadiusz Odpowiedz
  • Nie łączy się z pozostałymi promocjami dla konta osobistego. Nie widzę przeszkód, aby otworzyć konto osobiste (200 zł), a później wnioskować o kartę kredytową (200 zł) :)

   Michał
 • Cześć. Czy ten 1000 PLN po wpłacie musi już zostać na koncie by spełnić warunki promocji? Czy tylko wpłacam, odnotowane i mogę przelać pieniądze? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  Pan P. Odpowiedz
  • Regulamin wymaga jedynie wpłaty. Oznacza to, że dosłownie po sekundzie możesz środki przelać do innego banku, wydać na zakupach czy wypłacić z bankomatu. Robisz, co chcesz :)

   Michał
  • Przelew zwrotny też jest akceptowany?

   Piotreg
 • Lubię ten bank m.in. za to, że w różny sposób nagradza długotrwałą współpracę. Np daje od czasu do czasu promocje na limity niewspółmiernie wysokie do dochodów na papierze.. W którym banku jest podobnie/lepiej?

  Dan Odpowiedz
  • To byl sarkazm czy kryptoreklama?? :) Ten bank jest znany z tego ze nie chce dac KK mimo zdolnosci kredytowych. Nieoficjalnie dlatego, ze ktos ma juz duzo innych KK lub pozyskanych w krotkim czasie. A dla starych klientow nie ma zadnej oferty, no chyba ze sie zlozy wypowiedzenie to cos mozna ugrac. Ale poza tym nic.

   keton
  • Banki różnie targetują w różnym czasie i akurat u mnie wygląda to dobrze w mille. To jakie banki są znane z udzielania produktów kredytowych np z zerową zdolnością kredytową?

   Dan
 • Czy ktoś korzysta z oferty utrzymaniowej konta czyli moneyback za płatność blik/karta? Którego dnia miesiąca wypłacana jest premia?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Korzystałem dwa razy – właśnie zamierzam sprawdzić czy uda się trzeci.

  mbo Odpowiedz
  • po jakim czasie skorzystałeś drugi raz?

   abc
  • Ja dałem im miesiąc przerwy :) Aktualnie jest na drugiej

   Ciekawski
  • Ja korzystam drugi raz. Zaraz po otrzymaniu ostatniej premii złożyłem wypowiedzenie, po godzince telefon i propozycja bezpłatnego konta – odmówiłem i wtedy zaproponowali ponowny moneyback :)

   Paweł K.
  • pewnie miesiąc przerwy robi się w momencie, kiedy czeka się na ostatni cashback, bo nowy włączają dopiero od początku miesiąca.

   abc
 • „Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.” Czy jeśli dobrze to zrozumiałam to wersja studencka wymaga tylko wpłat do sierpnia a potem tylko sama płatność kartą/BLIKiem?

  Zaczynająca w to wchodzić Odpowiedz
  • Tak. Wpłata jest potrzebna tylko do zdobycia premii (a do zwolnienia z opłat – nie).

   Michał
 • Ktoś mi powie, od kiedy istnieje konto 360, bo brałam udział w promocji Millenium w 2016 r. ale jakiego to konta dotyczyło nie mam pojęcia.

  kari Odpowiedz
  • Dłużej. Jeśli była to promocja konta osobistego to raczej było to Konto 360.

   Michał
 • Myślałem, że przelewy wewnętrzne w Mille działają również w niedziele, byle do 21:30.
  Przelew robiłem o wczoraj 16:30, od razu wykonał się, ale z data z przyszłości, tzn dzisiejszą.
  Reklamować? Żebym to wiedział to natychmiastowy z Idei bezpośrednio na KO, bym wysłał.

  keram7m Odpowiedz
  • Okazuje się, że natychmiastowy na KO Mille też by nic nie dał, wynika z tego, że w niedziele nie da się. A sobota?

   keram7m
  • Jednak Mille w porządku, mimo tego trochę dziwnego księgowania, ręcznie wyrównali mi stratę odsetek, choć nie musieli. Ale na przyszłość trzeba pamiętać o tych niedzielach.

   keram7m
 • Próbował ktoś wziąć udział drugi raz? Może ten zapis wykluczający osoby które dawniej brały udział w promocji jest tylko odstraszaczem? Za każdym razem kontaktowaliby się z organizatorami poprzednich edycji?

  Fixer Odpowiedz
 • Czy cashback Millennium po wypowiedzeniu umowy konta ma jakieś wyłączenia MCC?

  broker Odpowiedz
  • Korzystam z tej promocji drugi raz (10. miesiąc) i nie spotkałem takich ograniczeń. Przyjaciel R 100% skuteczny.

   Paweł K.
  • a na blika jaki przyjaciel pomaga? ;)

   abc
  • Pawel K.: Po jakim czasie „ponowiles” promocje po zakonczeniu poprzedniej?

   keton
  • napewno warto poczekać na wypłatę ostatniej premii z takim ruchem, więc jest min. miesiąc przerwy…chyba, że ktoś wykonał transakcje i zamknął w tym samym miesiącu…

   abc
 • Czy po odebraniu premii można od razu zamknąć konto?

  Kalypto Odpowiedz
 • Chciałem zamknąć konto, aby otrzymać cashback i okazuje się, że nie mogę tego zrobić, bo z rachunkiem jest powiązana karta kredytowa. Czy da się coś z tym zrobić?

  broker Odpowiedz
  • Było o tym.
   Infolinia lub placówka : odpięcie KK od rachunku bo sam chcesz spłacać i już.

   Bogdan
 • Wyłącz opcję automatycznej spłaty. Ona wiąże ROR z rachunkiem karty.

  gajowy Odpowiedz
 • czy osoba niepelnoletnia moze otworzyć konto? za zgodą opiekuna prawnego. chodzi o ta promocję. bo ogólnie to sie da. ktos próbował ? Jak do tego podejść?

  zuk Odpowiedz
  • § 2.
   1. W Promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która […]:
   1) ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam konto 360 z kartą debetową. Zwykle raz w miesiącu doładowuję mobilet.pl na drobne sumy i przelewam 1k na konto aby spełnić warunki bezpłatności.W maju już zapłaciłem kartą, ale też wycofałem niewykorzystane środki z mobilet.pl i na koncie pojawiły się 4 operacje w kategorii „dochody” pod tytułem „transakcja kartą płatniczą mobilet .pl + data księgowania” . Nie ma tam co prawda słowa „zwrot”ale czy Mille wstecznie naliczy opłaty za konto 360 za poprzednie 4 miesiące? A co z opłatą za maj? 1 operacja kartą wykonana, ale pojawiły się te uznania, więc dla pewności jeszcze wykonam kilka operacji kartą na drobne sumy… Czy mieliście taką sytuację ?

  Kuba01 Odpowiedz
 • Nie zdążyłam aktywować aplikacji mobilnej, czy jeżeli zrobię to teraz tj 03.06. i spełnię warunek „darmowości” konta w czerwcu, lipcu oraz sierpniu otrzymam premię 200zł?

  Ewelina Odpowiedz
  • Aktywuj i spełniaj dalej warunki. Znając Millennium nawet jeśli nie wypłacą, to po napisaniu wiadomość/reklamacji jest szansa, że przeleją 200 zł.

   Michał
 • Czy jesli przeleję ten 1000 zł koleżance, która też ma konto w millenium, zaliczy się to do promocji? Bo piszecie tylko o koncie w innym banku.

  OKO Odpowiedz
 • Niech da znać ktokolwiek kto dostał juz premie.

  Paweł Odpowiedz
 • Właśnie, ktoś już dostał premię? Ja jeszcze nie :(

  Dominika Odpowiedz
 • U mnie również brak :-( Coś mi się wydaje, że zanosi się na składanie reklamacji, a na to zwyczajnie nie mam czasu…

  W razie czego chce 20.09 wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym. Czy ktoś wie, czy nowe zmiany w regulaminie uprawniają do tego ?

  Paweł Odpowiedz
 • Na razie nie zakładam czarnego scenariusza. Już są problemy z pekao :(, to by była chyba jakaś czarna seria…
  Ja wypowiem normalnie umowę przez neta, ale nie 20-tego, tylko w dzień jak dostanę kasę;)

  Dominika Odpowiedz
 • Spokojnie, spokojnie. Nie tylko Wy czekacie

  Filonski Odpowiedz
 • Infolinia odpisała aby czekać do 20.09….

  Paweł Odpowiedz
 • Wpadło 200zł przed 10:00 :-))))

  Paweł Odpowiedz
 • Komuś jeszcze wpadła premia? Ja nadal czekam.

  alx Odpowiedz
 • Pytanie zasadnicze – czy ktoś próbował w tej edycji otwierać konto w promocji mimo tego zapisu o wykluczeniu „byłego klienta promocyjnego”, a jeśli tak to z jakim skutkiem?

  pws Odpowiedz
  • Właśnie też jestem ciekaw ;)

   Fixer
  • Przy pierwszej wykluczającej – efekt był negatywny. Jak jest teraz – nie wiem. Ale i tak warto dla utrzymaniowej.

   Bogdan
  • Jeśli przy pierwszej już wykluczyli skutecznie, to pewnie później i teraz tym bardziej… No nic, pozostaje więc tylko program poleceń.

   pws
 • Robicie jakieś większe obroty kartą przed złożeniem wypowiedzenia, tak żeby wyglądało że karta jest użytkowana . Czy tylko na potrzeby promocji, złozenie wypowiedzenia i cashback

  pasikonik119 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy