HIT powraca! Zyskaj 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium! (+2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł)

Trwa do 27.05.2019

Wraca rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium. W zamian za otwarcie rachunku, aktywowanie aplikacji mobilnej i spełnienie łatwego warunku zwalniającego z opłat możemy zgarnąć 200 zł premii. W gotówce :)

Zyskaj 200 zł za Konto 360 w Banku Millennium

200 zł z kontem Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 27.05.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.05.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące (w tym przez środki porozumiewania się na odległość).

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki. Dodam również, że promocja „200 zł z Kontem 360” nie łączy się z innymi promocjami banku (np. programem poleceń). Zgodnie z regulaminem:

Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu.

Niestety pracownicy oddziałów nie znają regulaminów i często próbują przekonać, że jest inaczej. Nie warto ich słuchać, bo skończy się to niestety brakiem premii 200 zł.

200 zł premii

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Po pierwsze, do 31.05.2019, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku „darmowości” konta w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2019. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam za to zapłaci :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 20.09.2019, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później (od lipca), wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • „nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360 lub Konto 360 Student w promocji na start w przeszłości” – to tłumaczy brak komentarzy pod promocją :-D

  PyramidHead Odpowiedz
 • Jeśli ktoś raz korzystał z promo na wejście w ok 200 zł i raz był poleconym jest wykluczony z tematów promocyjnych w ramach konta 360,zostaje tylko KK

  Dark Odpowiedz
 • Jak rozumieć nie bral udziału? Ja brałem udział ale aplikacje aktywowałem o 2 tyg za późno i 200 nie dostałem. Mogę teraz dostać? Oczywiście konto już mam dawno zamknięte, ale w sumie już raz brałem zawalilem i lipa?

  Prideaceh Odpowiedz
 • Pięknie, opłacało się miesiąc temu zamykać konto i teraz założyć w promce. Zakładałem dawno temu, ale bez żadnej promocji, więc czas wykorzystać :)

  maciekb94 Odpowiedz
 • Ja już sobie odpuściłem czekanie aż zrezygnują z tego wykluczenia. Otworzyłem konto bez premii (sic!) dla promocji z KK.

  Lord Klops Odpowiedz
 • słabo, ale się czepiają tych z promocji Konto 360°… już by dali spokój i zrezygnowali z tego wykluczenia, tylko oni tak robią, inne banki są normalne i stosują tylko zwykłe karencje…

  villemo09 Odpowiedz
 • Czy jeśli miałem wcześniej konto zakładane w programie poleceń to mogę założyć konto w tej promocji?

  ggg Odpowiedz
 • Mam otwarte konto 01/03/19 – 31/05/2019 (promocja pierwsza po otwarciu konta, 12 edycja). Czy powinnam wyzerowac przed 25 maja? Nie utrace odsetek z obecnej edycji?

  ewaaa Odpowiedz
  • Powinnaś wyzerować na weekend 25.05. Odsetek nie utracisz, bo są naliczane każdego dnia (a jedynie kapitalizowane / dopisywane do rachunku na koniec miesiąca).

   Michał
 • Złożyłem wniosek o otwarcie konta z podpisaniem umowy przy kurierze, a na końcu otrzymuje komunikat o konieczności wizyty w placówce. Spotkał się ktoś z takim błędem? O co chodzi?

  ZarembaBlackWater Odpowiedz
 • czy wpływ 1000 zł to przelew czy wpłata gotówki w oddziale tez jest liczona?

  lukaszke Odpowiedz
  • Regulamin tego nie precyzuje. Jest napisane jedynie tyle:

   w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2019 r., zasili nowo otwarte Konto tak, aby suma wpływów na Konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 PLN

   Moim zdaniem gotówka też jest OK.

   Michał
 • Czy można prosić o DOKŁADNĄ informację, które konkretne zgody trzeba zaznaczyć? Wolę nie zaznaczać wszystkich, jeśli nie muszę…

  m00zyk Odpowiedz
 • Chciałem skorzystać z promocji na kartę kredytową, ale nie miałem tam nigdy konta. Rozumiem, że teraz kiedy ta promocja na konto 360 się pojawiła to mogę skorzystać, albo z promocji na konto albo z opcji na kartę kredytową ? Wiem, że napisane, że nie łączy się z pozostałymi promkami, ale wolę się upewnić :P. Może akurat wpadnie 2×200 :P

  Arkadiusz Odpowiedz
  • Nie łączy się z pozostałymi promocjami dla konta osobistego. Nie widzę przeszkód, aby otworzyć konto osobiste (200 zł), a później wnioskować o kartę kredytową (200 zł) :)

   Michał
 • Cześć. Czy ten 1000 PLN po wpłacie musi już zostać na koncie by spełnić warunki promocji? Czy tylko wpłacam, odnotowane i mogę przelać pieniądze? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  Pan P. Odpowiedz
  • Regulamin wymaga jedynie wpłaty. Oznacza to, że dosłownie po sekundzie możesz środki przelać do innego banku, wydać na zakupach czy wypłacić z bankomatu. Robisz, co chcesz :)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy