400 zł za wyrobienie karty kredytowej Santander Consumer Bank

Trwa do 30.04.2024

Ruszyła promocja Santander Consumer Bank z premią za wyrobienie karty kredytowej. Osoby, które zawnioskują o kartę kredytową Visa Comfort będą mogły zyskać 400 zł premii.

Zyskaj 400 zł za Kartę Ratalną Comfort

Zyskaj 400 zł za kartę Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o kartę Visa Comfort i zawrzeć umowę zdalnie nie później, niż 30.04.2024. Do wyboru mamy przelew bądź kuriera.

Bank zastrzega jednak, że należy być nowym klientem – czyli osobą, która nie posiadała żadnej karty Santander Consumer Bank w 2022 i 2023 roku. Posiadanie we wcześniejszych latach nie wyklucza z promocji.

Co dalej? Po pierwsze – w ciągu 30 dni od podpisania umowy powinniśmy minimum raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej lub mobilnej.

Ważniejsze jednak, aby wykonywać transakcje kartą na min. 600 zł w czterech różnych miesiącach. Bank przyzna nam bowiem 100 zł za każdy miesiąc spełnienia powyższych warunków. Do promocji zaliczą się transakcje wykonane w ciągu pięciu pierwszych miesięcy od chwili zawarcia umowy (miesiąc zawarcia umowy oraz cztery kolejne, dlatego w razie czego mamy jeden miesiąc „zapasu”).

Bank zastrzega, że powyższe transakcje nie mogą być „ułatwiaczami” obrotu kartą, czyli płatnościami w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

Nagroda zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nasza umowa będzie ciągle aktywna, a my będziemy spłacali zadłużenie na czas (brak zaległości wyższej niż 50 zł i dłużej niż 10 dni).

W promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu promocja zostanie zakończona o czym poinformuję również tutaj.

Czym wyróżnia się kartą Visa Comfort?

Karta Visa Comfort to zwykła karta kredytowa (którą możemy używać jak każdą inną) z dodatkowym mechanizmem spłaty ratalnej. Polega on na tym, że zamiast spłacać powstałe w danym cyklu miesięcznym zadłużenie, możemy spłacać ustaloną wcześniej, stałą kwotę co miesiąc. Plusem tego rozwiązania jest fakt, że możemy utworzyć zlecenie stałe na określoną kwotę i… zapomnieć o karcie. Minusem są oczywiście odsetki – w ten sposób nie skorzystamy z największej korzyści karty kredytowej, czyli okresu bezodsetkowego, który obowiązuje jedynie przy comiesięcznej spłacie 100% zadłużenia. Szczegóły w moim poradniku mądrego korzystania z kart kredytowych.

Jeśli chodzi natomiast o opłaty, to standardowo posiadanie karty Visa Comfort jest płatne i wynosi 9,5 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięcznym (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł.

A może TurboKARTA z moneybackiem do 5%?

Na koniec dodam, że w ofercie Santander Consumer Banku jest jeszcze inna karta kredytowa – TurboKARTA. Za jej wyrobienie możemy zresztą otrzymać również 400 zł premii oraz zgarniać comiesięczny moneyback (do 30 zł miesięcznie). Kwota zwrotu jest zależna o miejsca transakcji. I tak:

  • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

    samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

    (kod MCC: 7542)

  • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
  • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Oprócz tego opłata za kartę jest niższa i wynosi 6,9 zł miesięcznie (możemy być z niej zwolnieni po wydaniu 1000 zł miesięcznie – a przecież po to wyrabiamy kartę, aby z niej aktywnie korzystać).

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy