Łatwe 350 zł od BNP Paribas ponownie dostępne!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w ramach której możemy zyskać aż 350 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z konta osobistego. Tym razem 50 zł w formie bonu Allegro otrzymamy już za sam fakt założenia rachunku, a kolejne 300 zł w gotówce – za aktywne korzystanie z konta.

350 zł za założenie BNP Paribas

Zyskuj jesienią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 26.11.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 3.12.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Aż 350 zł premii

Pierwszą premię, czyli 50 zł w formie karty podarunkowej Allegro, otrzymamy już za sam fakt podpisania umowy o promocyjne konto.

Kolejną nagrodę, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za wykonanie min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą w grudniu 2019. Kwota transakcji nie ma znaczenia – istotne jedynie, aby były to realne płatności za zakupy, a nie wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portmonetek czy innych „ułatwiaczy” obrotu kartą – te są bowiem wykluczone przez regulamin (kody MCC terminala: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd.

Jak więc najprościej spełnić te warunki? Zapłacić za paliwo, bułki w piekarni czy w . supermarkecie. W tym ostatnim możemy zresztą skorzystać z kasy samoobsługowej i wszystko załatwić nawet przy jednej wizycie :)

Kolejna nagroda to 100 zł w gotówce za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą oraz zapewnienie wpływów na łącznie min. 1000 zł w styczniu 2020. O ile warunki transakcji kartą są identyczne jak w grudniu, to jeśli chodzi o wpływy – tu również są pewne ograniczenia. Zgodnie z regulaminem akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku :)

Ostatnia nagroda, czyli 150 zł w gotówce, przyznawana będzie za wykonanie 10 transakcji kartą oraz zapewnienie 1000 zł wpływów zarówno w lutym, jak i w marcu 2020. Być może warunki wyglądają na dość wyśrubowane, ale wykonanie 10 transakcji na dowolne kwoty raczej nie jest zbyt trudne. Tak samo jak przelewanie sobie samemu 1000 zł :)

Kiedy otrzymam nagrody?

Bon Allegro za podpisanie umowy otrzymamy już 13 grudnia, w formie wiadomości mailowej.

Jeśli natomiast chodzi o premie gotówkowe, to organizator poinformuje nas o spełnieniu warunków promocji (do zyskania pierwszej i drugiej nagrody) do 20.02, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta osobistego i karty debetowej. Będziemy mieć wtedy czas do 25.02 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew na 50 lub 150 zł trafi do nas do 29.02.2020. Warto bowiem zaznaczyć, że przyznanie kolejnej nagrody uzależnione jest od spełnienia warunków na uzyskanie nagrody poprzedniej (dlatego nie możemy dostać np. tylko drugiej nagrody, bez pierwszej).

Informacje o trzeciej nagrodzie (150 zł) otrzymamy w podobny sposób – do 20.04.2020. Wtedy już nie będziemy musieli (ponownie) podawać danych do jej odbioru – po prostu czekamy na przelew do 30.04.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Komunikat podczas przejścia do serwisu Autenti w celu podpisania umowy: „Wystąpił błąd podczas uruchamiania procesu. Skontaktuj się z administratorem.”

  Ktoś może wiedzieć jak z tym sobie poradzić?

  RadekW Odpowiedz
 • OK, wielokrotne odświeżenie pomogło.

  RadekW Odpowiedz
 • Mam u nich kk, mały kredyt i dostęp przez apke/bankowość internetowa. Konto zamknięte ponad 9mies temu. Czy łapie się na tą promocje? Na poprzednie wykluczal mnie chyba dostęp do bankowości elektronicznej…

  Vilkolak Odpowiedz
 • Miałem podobnie w poprzedniej edycji. Poszedłem do placówki i wyjaśniałem jak sprawa wyglądała (regulamin mnie nie wykluczał, mimo to nie mogłem się zapisać do promocji). Pani z placówki skontaktowała się z działem technicznym i sama dopisała mnie do promocjia konto otworzyłem w placówce.

  RadekW Odpowiedz
 • „Będziemy mieć wtedy czas do 25.02 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew na 50 lub 150 zł trafi do nas do 31.01.2020.”
  Tu chyba wkradł się błąd, wg mnie przelew powinien wpłynąć do 28.02.2020 lub 31.03.2020, skoro terminy dotyczące powiadomienia są lutowe…

  dyabeutor Odpowiedz
 • nie mieliście problemu z uruchomieniem dostępu do bankowości online?? Mi się przez internet nie udało, dostałem monit, że muszę dzwonić. Ciekawe czy dlatego, że rok temu byłem ich klientem??

  lolekanabolek Odpowiedz
  • Aktywowałeś najpierw kartę?

   dyabeutor
  • A jak aktywowac karte? Jak nie ma sie dotepu do bankowosci internetowej? Chyba ze mowisz o wyslaniu smsa z instrukcji od kuriera.

   pawwcio
  • Masz napisane na kartce która przyszła z kartą, jak można ją aktywować. Zdaje się w e-bankowości (no ale nie masz jeszcze dostepu), ja wybrałam zmianę PIN w ich bankomacie, a i tak musiałam dzownić na infolinię, żeby w końcu odblokowali mi dostęp, zlecenie do działu technicznego i dało radę

   Kate
  • Nono tez myślałem o tej zmianie pin w bankomacie. Ale jak rozumiem Tobie nie pomogło? Dzwonilem juz na infolinie. Niby do trzech dni maja aktywować. Możesz napisać ile czekalas(es) na odblokowanie po kontakcie z infolinia? I jak to wyglądało? Jakiś SMS z hasłem przyszedł?

   pawwcio
  • zmieniłam PIN w bankomacie i zadzwoniłam na następny dzień, że nadal nie mam dostępu dop e-bankowości, zgłoszenie przyjęte i przekazane do działu technicznego, potem szybko jakieś 2 dni robczoe dostałam jakiś kod dostępu chyba do e-bankowości, już nie pamiętam dokładnie

   Kate
  • Dziekuje Ci bardzo. No to mam nadzieje ze u mnie tez pomoga. Ewentualnie zmienie sobie ten PIN w bankomacie. Pozdrawiam!

   pawwcio
 • Ciekawe kiedy wyślą maila z tej pierwszej promocji 350

  marqqq Odpowiedz
 • Czas mają do 20.11. i raczej wtedy można spodziewać się maila o spełnieniu warunków.

  diego Odpowiedz
 • Bank z największą(chyba) ilością promocji

  Czero Odpowiedz
 • Czekam już ponad tydzień na kuriera i cisza, czuję, że nic z tego nie będzie…

  kamil95 Odpowiedz
  • Też czekałem ponad tydzień, dopiero dziś kurier dotarł. Rzekomo był problem techniczny, stąd opóźnienia. Inna sprawa, że rachunek mam zablokowany, mimo że wykonałem wszystkie kroki (aktywacja karty, zalogowanie się do systemu internetowego, aktywacja aplikacji).

   dyabeutor
 • Nie dostałem maila z promocji „Premia na jesień” a czas był do 20.11.2019. Ktoś miał ten problem? Jaka jest procedura reklamacji?

  NIUTEK Odpowiedz
 • Jest hajs 150 zł

  Łukasz Odpowiedz
 • Potwierdzam, wpadło 😀

  Michał1986 Odpowiedz
 • wpadł mi właśnie kod z allegro na 50 zeta

  lolekanabolek Odpowiedz
  • Również mam ten kod, warto zwrócić uwagę na:
   „Kod jest ważny do 2019-12-31”

   Na końcu meila jest jeszcze:
   „Aby zdobyć 2 Nagrodę 100 zł należy w styczniu:

   – wykonać min. 10 Transakcji bezgotówkowych Kartą

   – otrzyma Wpływ na min. 1000 zł

   Informacja o przyznaniu 2 Nagrody będzie wysłana na maila do 20.12.2019 r.”

   Chyba coś pomylili, wcześniej jest jeszcze 50zł za 6transakcji kartą w grudniu, o których pisze Michał(Admin) i co jest też w regulaminie

   Czero
  • posypią się reklamacje, Paribas jest znany z tego, że nie ogarnia tych swoich promocji

   lolekanabolek
  • To bym bardziej powiedział, że to może być błąd typu kopiuj wklej z innej promocji. Pamiętajcie, że regulamin najważniejszy.

   Michał
 • Ok 15:26 wysłali kolejnego maila z poprawioną informacją:
  Aby zdobyć 1 i 2 Nagrodę 150 zł należy w grudniu:
  – wykonać min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą
  oraz w styczniu:
  – wykonać min. 10 Transakcji bezgotówkowych Kartą
  – otrzyma Wpływ na min. 1000 zł
  Informacja o przyznaniu 1 lub 1 i 2 Nagrody będzie wysłana na maila do 20.02.2020 r.

  Rafał Odpowiedz
 • Pytanie do ADMINA
  Lub innych osob co maja podobna sytuacje.

  Wzialem udział w tej promocji poprzez konsultanta ktory mi zaproponowal ta wlasnie promocje w zamian za zlozona mi reklamacje za konto ktora mi nie przyszla karta i wielu innym takze( bodajze powrot do szkoly) myslalem ok niech bedzie ta promocja w zamian tamtej.
  Zalozylem konto w listopadzie dzis powinien byc meil z bonem. Oczywiscie bon na meila nie doszedl. Z kim mam sie konsultowac?

  YaPaE Odpowiedz
  • Miałem podobną sytuację, tylko że zakładałem przez stronę. Wysłałem reklamację na premianajesien@bnpparibasplus.pl i podesłali link do zarejestrownia i powiedzieli że do końca grudnia kasa wpłynie. Na razie czekam, ale nie robili problemów – przynajmniej w mailu.

   NIUTEK
  • Mi Pani przez tel powiedziala ze nie musze nic juz klikac i sie rejestrowac bo to juz ona załatwi i mnie dopisze do tej wlasnie promocji. Niestety 50 zl w bonie nie doszlo…
   Napisalem im ladny list na tego meila co podales

   YaPaE
 • Dostaliście już tę pierwszą nagrodę 50zł która miała być 13 grudnia? U mnie na razie nic..

  Mateusz Odpowiedz
 • Jak podepnę kartę do curve, bedą mi się naliczać te 10 wymaganych operacji na miesiąc?? Nie jestem pewien, ale czy płatność przez curve nie będzie traktowana jako płatność on-line??

  lolekanabolek Odpowiedz
  • Ja nie podpinałem, bo mogą potraktować to jako korzystanie z usług pośrednika, więc po prostu robiąc normalne zakupy jeden towar biorę na kolejny paragon i za tę drobnicę płacę kartą BNP.

   dyabeutor
 • Dostaliście już może info o przyznaniu premii? Wiem, że mają czas do 20.02, pytam kontrolnie:)

  RadekW Odpowiedz
 • kontrolnie informuje, jest mail

  lolekanabolek Odpowiedz
 • Jest nagroda:)

  RadekW Odpowiedz
 • Zapomniałem odebrać bon i dwie kolejne nagrody haha (za dużo kont na raz założyłem i tego nie ogarnąłem), czy można bez konsekwencji zamknąć to konto?

  Oczek Odpowiedz
 • jest info o ostatniej premii ;-))

  Szanowni Państwo,
  Dziękujemy za udział w promocji „Zyskuj jesienią”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu trzeciej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda, w wysokości 150 zł zostaną przekazane przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 kwietnia 2020 r.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Zyskuj jesienią”

  lolekanabolek Odpowiedz
 • konto można zamknąć telefonicznie, właśnie jestem po rozmowie , plusy korony,

  lolekanabolek Odpowiedz
 • Niestety do mnie 3 nagroda nie dotarła :( Na 100% spełniłam wszystkie warunki w lutym i marcu, z poprzednimi nagrodami nie było problemu.

  Pau33 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy