1,5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start!)

Zakończona

Po ruchu konkurencji kolejny bank zdecydował się na podwyższenie oprocentowania na swoim koncie oszczędnościowym oraz zwiększenie kwoty maksymalnej. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 1,5% w skali roku do 100 000 zł przez 62 dni. A nowi klienci – całkiem łatwe 360 zł na start!

1,5% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

1,5% do 100 000 zł przez 62 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 15.01.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania kończy się 5.03.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 62 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków). Przykładowo przystępując do promocji w połowie listopada nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał do połowy stycznia.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Tyle, co nic – 0,01%.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

PS. Nie masz konta osobistego w Banku Millennium? Możesz zgarnąć aż 360 zł za jego założenie! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli do 5 marca mogę przelać całe 100 tys. albo i więcej?
  1. Kiedy badanie salda? Bo obecnie mam nieco ponad 100 tys. na Profit.
  2. Ile to będzie te 1.5% od 100 tys?

  Pako Odpowiedz
  • Mało, nie trzymaj kasy w tym banku na taki procent, PBS Ciechanów daje 2 razy więcej.

   Kajko
  • Tak, darmowe konto do tej lokaty i sama lokata na 100 tysięcy? Nie wydaje mi się. Do Millenium się spóźniłem, poczekam jeszcze ale konto wyczyszczę zawczasu.

   Pako
  • To ci sie źle wydaje, bo @Kajko dobrze ci napisał.
   Pierwszą lokatę zakładasz na 4,5% na 2 m-ce (10 tys), drugą na pozostałą kwotę na 3% na 3 m-ce, a Ty chcesz 1,5% w Millennium :/.
   W Ciechanowie konto jest bezpłatne, przelew kosztuje 1 złoty. Konto zakładasz przelewem najlepiej z takiego konta, z którego korzystasz na co dzień, bo konto otwarte online jest ograniczone – chodzi o powrót kasy z lokaty na konto, z którego zostało otwarte konto w Ciechanowie.

   Ego
  • A nie masz rację, tylko nie wiem czy tam można lokatę zakładać online w pełni i potem rezygnować.

   Pako
  • Tak ciężko wejść na stronę Banku i poczytać, ewentualnie w komentarzach są informacje od osób, które zakładały lokaty.

   Twoje pieniądze, Twoja sprawa rób jak chcesz :)

   Ego
 • I wszystko online? Bez zakładania konta depozytowego?

  Pako Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy