10 zł miesięcznie i 3,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów Orange Finanse (+ 40 zł dla obecnych)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Orange Finanse przeznaczona dla klientów Orange. Znów do zgarnięcia mamy 10 zł miesięcznie, ale tym razem na minimalnie łatwiejszych warunkach. W obecnej edycji promocji bank nie wymaga od nas bycia klientem na abonament, ale zgadza się również na ofertę na kartę.

Orange Finanse: 10 zł zwrotu dla klientów Orange

Super bank dla klientów Orange

Promocja „Super bank dla klientów Orange” skierowana jest do osób, które od 2.10.2014 nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o konto osobiste, przy okazji wyrażając zgodę na przekazywanie do Orange danych objętych tajemnicą bankową oraz w drugą stronę – z Orange do Orange Finanse, w celu przedstawienia przez bank spersonalizowanych ofert marketingowych. Czas na złożenie wniosku mamy do 2.02.2017 włącznie.

Same zasady premiowania w promocji są bardzo proste proste: jeśli w danym miesiącu wykonamy płatności kartą na kwotę min. 300 zł, to bank przekaże nam 10 zł w formie zwrotu na konto abonencie Orange (zmniejszając wysokość naszej faktury) lub doładuje nam telefon taką kwotą, o ile korzystamy z oferty na kartę. Zwrot nastąpi do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Zwrot można uzyskać już w miesiącu przystąpienia do oferty oraz przez kolejne 12 pełnych miesięcy. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 130 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Dobry start na święta: 3,5% i brak opłat

Oprócz oferty ze zwrotem w Orange Finanse tradycyjnie zgarnąć można jeszcze inne gratisy na identycznych warunkach, jak w pierwszej promocji. Bank oferuje nam gwarancję niezmienności opłat, czyli:

 • brak opłaty za otwarcie i prowadzenie konta
 • brak opłaty za wydanie karty debetowej (o ile wnioskujemy o nią wraz z kontem)
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w kraju (na identycznych warunkach jak wyżej)
 • brak opłat za przelewy internetowe

Powyższe warunki obowiązują przez 24 miesiące od dnia przestąpienia do promocji.

Oprócz tego bank daje nam oprocentowanie w wysokości aż 3,5% na koncie oszczędnościowym, ale pod pewnymi warunkami. Po pierwsze: jeśli spełnimy warunki jak w pierwszej promocji, czyli wydamy miesięcznie 300 zł kartą, jesteśmy klientami Orange i wyrazimy zgody marketingowe/zwolnienie z tajemnicy bankowej. Po drugie: jeśli konto oszczędnościowe otworzymy wraz z kontem osobistym lub do 60 dni od otwarcia konta osobistego. Po trzecie: oprocentowanie obowiązuje tylko do kwoty 10 000 zł, przez okres 6 miesięcy od otwarcia konta.

Wreszcie trzeci gratis: złotówka. Tak, dobrze przeczytaliście – bank dorzuci nam złotówkę „na pierwszą transakcję”, jeśli uczestnik promocji:

otworzy Konto Osobiste w Salonie Sieci Orange oraz w trakcie otwierania Konta Osobistego zawnioskuje o wydanie plastikowej Karty Debetowej MasterCard otrzyma prawo do uznania jego Konta Osobistego kwotą 1 PLN

Ostatni bonus za… wypowiedzenie konta

Co po zgarnięciu wszystkich bonusów? Wygląda na to, że prawdopodobnie będziemy mogli zgarnąć jeszcze jeden bonus – o ile tylko promocja „Zatrzymaj konto Orange Finanse” będzie kontynuowana.

Co to za promocja? W jej aktualnej wersji bank zaproponuje obecnym klientom zwrot w wysokości 40 zł. Wystarczy, że w okresie promocji (aktualnie 8.09 – 31.12.2016) złożymy wniosek o… wypowiedzenie umowy rachunku oraz zaakceptujemy regulamin „Promocji Strefy Korzyści”. Następnie, w rozmowie z konsultantem, złożymy oświadczenie o cofnięciu wypowiedzenia oraz wykonamy dowolną transakcję kartą na kwotę min. 40 zł w sklepach spożywczych, drogeriach lub stacjach benzynowych do 31.01.2017.

Bank wypłaci nam 40 zł premii w ciągu 60 dni. Co istotne: z promocji wykluczone są osoby biorące udział w identycznej promocji między 17.07, a 31.08.2016. Konto osobiste musiało również zostać otwarte po dniu 30.04.2016.

Szczegóły w dość chaotycznie napisanym (ale krótkim) regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • 30.04.2016 r” czyli jak mam konta otwarte około 30grudnia 2015roku to nic nie dostane:)?

  Emrys Odpowiedz
  • nic – tak samo jak ja który zamknąłem konto w grudniu 2015 a wszystkie promocje są dla zupełnie nowych :-( słabo Orange :-(

   zenek64
 • konsultant sam proponuje w rozmowie 40 zł za pozostanie?

  conrad_88 Odpowiedz
 • ja jak ostatnio zamykalem to nikt mi niczego nie proponowal….
  a 40 (razy 2 konta) napewno przytulilbym z ochota :D

  koles Odpowiedz
  • dobra juz doczytalem konto otwarte wczesniej niz 30.04.2016 wiec nie lapalem sie na premie dlatego zamkneli bez bonusu…

   koles
 • Czy jeżeli ktoś już miał konto (ale zamknął je poza okresem 17.07, a 31.08.2016) to może skorzystać z promocji „Zatrzymaj konto Orange Finanse”? W krótkim regulaminie nic nie ma, żeby takie osoby zostały wykluczone.

  Donald Odpowiedz
 • czy klienci nju, mogą być traktowani jako klienci Orange?

  Dominik Odpowiedz
 • Faktycznie ,ten regulamin ad.wypowiedzenia umowy i bonusu to chyba ktoś nieprzytomny pisał. Poczytajcie. Mowa o zwrocie 40 zł, a dalej mowa o tym że zwrot nie może przekraczać 760 zł. A jak rozumieć te zdanie: „Zwrot z transakcji nastąpi w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej Korzyści na rachunek, który został założony jako ostatni.” ?

  wiechu Odpowiedz
 • Czy nazwisko na rachunku w orange finanss i nazwisko przypisane do konta w orange musza byc takie same?

  D Odpowiedz
 • Ciekawa oferta. Sam mam tam konto i jest za darmo to po co zamykać hehhehe:) Ale ciekawa promocja…tylko szkoda, że dla nowych klientów.

  Karol88 Odpowiedz
 • O, fajnie, że Orange Finanse kontynuuje promocje. Zdaje się, że podobna była rok temu, bo dałam się skusić. Tutaj zniżka na abonamencie jest jeszcze większa. Szczerze? Nie opłaca się wymawiać konta dla min. 40 zł, bo łącząc zniżki na abonamencie, całkowicie darmowe konto i program rabatowy (czyli te zniżki w knajpach, sklepach itp.), zaoszczędzimy dużo więcej.

  Mari Odpowiedz
 • A przypadkiem ten wymóg wykonania płatności bezgotówkowych za m.in. 300 zł nie został już zniesiony?

  DomiX Odpowiedz
 • promocja przedłużona do 2 lutego – a dla starych dalej nic

  zenek64 Odpowiedz
 • Mimo iż ROR I KO mam od wielu lat I w żaden sposób nowym klientem nie jestem, to od paru dni wisi na moim profilu w ofertach specjalnych promocja otwarcia KO. Jeśli to Ktoś ma, to normalnie otwiera z linku kolejne konto I cieszy się oprocentowamiem 3,5% przez 6 mies do max 10k (trzeba tylko do końca pelnego miesiaca zrobić obrót kartą na min 300zł). Oczywiście infolinia uważa że takiego promo nie ma, ale mam odp na mailu że jak najbardziej można I trzeba zrobić jak opisałem. Sprawdzone działa, pokazuje się w szczegółach wyższe oprocentowanie

  JJ2010 Odpowiedz
 • Dzięki Wam za info , chyba trochę tam zmądrzelii. Tylko żadnych telefonów. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Przeglądając na szybko regulamin widzę konieczność wydania kartą 300 zł w pierwszym miesiącu a nie co miesiąc. Ale może czegoś nie widzę.
   Ponadto to konta oszcz. z oprocentowaniem 3,5% nie trzeba zakładać teraz –
   można najpóźniej z końcem 2017 i pół roku liczy się od daty otwarcia.

   abba
  • Dobrze widzisz , szkoda , że tylko któreś konto zamknięte. Pewnie ponownie zakładając nie będzie tej promocji? A może zrobią jeszcze zaraz promo nowym- starym klientom skoro już zaczęli. xyz

   prawdziwy-xyz
  • No tego nie wiadomo, choć teoretycznie skoro jest promo dla obecnych, to dla tych „z odzysku” tym bardziej być powinno ;)

   JJ2010
  • Na stronie https://www.orangefinanse.pl/oszczedzaj.phtml pod informacją o promocji jest informacja jak otworzyć konto. Więc sądzę, że możesz otworzyć i wziąć udział w promocji. Odsetki 3,5% za pół roku od 10 000 to 141,75. Jak ma leżeć nieoprocentowane, to czemu nie.

   abba
 • A niech to ……..nie wszyscy mają tą ofertę , może jeszcze wskoczy. Konta podobnie nieużywane . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ok. juz poprawiam. Ja i żona ma to promo w ofertach specjalnych a dwie kochanki nie mają czyli połowa ma a połowa nie ma . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Hehe, zacna odpowiedź:) I to jest przynajmniej dobry powód aby mieć kochanki – dla dodatkowych wisienek:)

   aircrash
 • mogliby w lutym skrócić karencje dla nowych starych – jakoś 2 lata temu to zamknąłema oni ciągle mają karencje od dnia startu banku

  zenek64 Odpowiedz
 • Tylko zapomniałem , że nie mam żony ale mam zalacznik. A takiego smsa dostaliscie? http://www.orangefinanse.com/oszczedzaj . Teraz dają więcej ale nie mam głowy aby to rozszyfrować ,przyszedł jak tylko zacząłem na rachunek zagadać. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy