PKO BP: 100 zł za założenie Konta dla Młodych (i dodatkowe 50 zł w programie poleceń)

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja PKO Banku Polskiego. W zamian za sam fakt założenia Konta dla Młodych zgarnąć możemy 100 zł premii w postaci bonu do wykorzystania na Allegro. A jeśli dodatkowo zechcemy skorzystać z programu poleceń i spełnić dodatkowe warunki, to wpadnie nam o 50 zł więcej :)

100 zł na Allegro za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

100 zł za założenie Konta dla Młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym również Inteligo) od 1.01.2017 do 31.12.2017. Oprócz tego musimy być osobą pełnoletnią, która nie ukończyła jeszcze 26. roku życia.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową Mastercard za pośrednictwem strony internetowej pkobp.pl, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych).

100 zł na Allegro od PKO BP - wymagane zgody marketingowe

Oprócz tego musimy wyrazić chęć udziału w promocji, rejestrując się na dole strony internetowej pkobp.pl/mozeszwszystko. Na spełnienie wszystkich tych warunków mamy czas do 30.03.2018.

Bon Allegro najpóźniej w kwietniu

Co dalej? Nic! Zgodnie z regulaminem nagroda w postaci bonu Allegro o wartości 100 zł należy nam się już za sam fakt podpisania umowy konta z kartą oraz wyrażenia zgód marketingowych. Jeśli spełnimy te warunki jeszcze przed 9.03.2018, to bon otrzymamy do 16.03.2018 poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej iPKO. W przypadku spełnienia warunków w późniejszym okresie (najpóźniej do 30.03.2018) nagroda zostanie przekazana do 20.04.2018. Z doświadczenia wiem, że większość bonów przychodzi jednak w drugim rzucie.

Na koniec drobne zastrzeżenie: bank zaznacza, że pula promocyjnych kodów wynosi 3500 sztuk. Jeśli pula zostanie wyczerpana, to zostaniemy o tym poinformowani komunikatem na stronie promocji. Z drugiej strony bank zaznacza, że może również zwiększyć pulę. Tak czy inaczej o zakończeniu promocji zostaniecie również poinformowani na LiveSmarter ;)

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Na koniec dodatkowy trick, dzięki któremu możemy zwiększyć premię za założenie konta o 50% (czyli 50 zł). Jak? Wystarczy skorzystać z programu poleceń PKO Banku Polskiego. Tam do zgarnięcia jest 50 zł, jednak konieczne będzie spełnienie dodatkowych warunków – wydanie 200 zł kartą i 40 zł BLIKiem. Oczywiście to od nas zależy, czy zechcemy skorzystaj z dodatkowej promocji – jej szczegóły znajdziecie w tym prześwietleniu.

Czy jestem pewien, że obie promocje się łączą? Nie widzę powodów, aby tak nie było. Promocje nie zawierają zapisów wykluczających, a w przeszłości mieliśmy już podobny pakiet, dzięki któremu można było zgarnąć podwójną premię ;)

Pamiętajmy również, że regulamin promocji z premią 100 zł na Allegro wymaga jedynie „złożenia wniosku za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl”. A w końcu konto z polecenia zakładamy dokładnie w ten sposób. Nie zapomnijmy tylko zapisać się do promocji na odpowiedniej podstronie ;)

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Oznacza to, że nie zapłacimy za niego ani grosza, niezależnie od tego czy na rachunku będziemy wykonywać jakieś obroty, czy nie.

Zapłacić możemy jednak za kartę, której wyrobienie jest wymagane w promocji. Aby uniknąć opłaty (5 zł miesięcznie) wystarczy jednak wykonać 5 transakcji – za każdą z nich bank obniży opłatę o 1 zł, aż do zera (np. 3 transakcje w miesiącu to 2 zł opłat). Oczywiście po odebraniu premii kartę (jak i konto) możemy zamknąć, choć warto pamiętać, że zyskujemy nielimitowaną liczbę darmowych wypłat z dowolnych bankomatów.

Po ukończeniu 26. roku życia Konto dla Młodych zmienia się w Konto za Zero.

Nie przegap!

Komentarze

 • No tak Michale, ale Konto z polecenia otwieramy ze strony mam.pko.pl ?

  K+M+B Odpowiedz
 • To mój pierwszy komentarz, choć nie pierwszy raz korzystam z opisanych promocji! Dziękuję Michale za super analizy i wszystkie informacje w 1 miejscu! :)
  Mam pytanie- jeśli urodziny mam 24.03 to po spełnieniu warunków do 9.03 otrzymam bon 16.03 i jeszcze przed urodzinami mogę zamknąć konto? ;)

  aggga Odpowiedz
  • Tak, musisz jedynie pamiętać, że okres wypowiedzenia to miesiąc – więc realnie konto zamknie się pod koniec kwietnia. Szczerze mówiąc nie wiem czy/jak wtedy PKO pobierze ew. opłatę miesięczną (Konto za Zero kosztuje 6,90 zł jeśli nie wydamy 300 zł kartą).

   Michał
 • Czy można otworzyć konto przy pomocy przelewu?

  Anna147 Odpowiedz
 • Skąd wziąć kod polecenia?

  Bartek2452 Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie, czy jeśli założyłem konto w styczniu 2018 i zdążyłbym zamknąć je do 25 marca, a potem przed 30 marca otworzyć nowe konto, to mogę wziąć udział w tej promocji?

  Mieszko Odpowiedz
 • Witam. Czy bedac urodzonym 26 2 92 moge wziac udzial w promocji?

  bartosz Odpowiedz
 • Kiedy można zamknąć konto? Konto jest darmowe absolutnie kiedy już zastrzeżemy kartę? kiedy można zastrzec kartę?

  Kamillo Odpowiedz
  • Konto można zamknąć po odebraniu premii. Kartę podobnie – regulamin wymaga jej posiadania w momencie wypłaty nagrody.

   Michał
 • Chęć udziału w promocji (rejestracja) ma być wyrażona już po podpisaniu dokumentów czy można od razu po wnioskowaniu o konto?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Witam , czy jest możliwość po odebraniu premii od razu zamknąć konto bez żadnych opłat oraz problemów ? Jeżeli tak to w jaki sposób można je zamknąć ? Pozdrawiam

  Łukasz Odpowiedz
 • Witam, dlugo czekaliscie od podpisania umowy przy kurierze na aktywacje konta? w moim przypadku mija kilka dni i brak potwierdzenia ze konto aktywne… napisalem tam meila

  Bartosz Odpowiedz
  • w momencie, kiedy kurier (inpost) wpisał przy mnie do systemu potwierdzenie otrzymałem sms, ze moje konto jest aktywne. Więc nic nie czekałem

   L
 • Czy otrzymał ktoś już kod promocyjny?

  Joanna Odpowiedz
 • czy z uwagi na date (21.03.2018) – jeszcze nie posiadam karty debetowej. (oczekuje na kuriera) musze aktywowac karte w tym miesiacu czy moge w nastepnym (kwietniu). pozdrawiam ,

  adamcc Odpowiedz
 • Coś mi się nie zgadza.
  Założyłem konto z polecenia mojej dziewczyny. Wg powyżeszego artykułu to ona powinna zrobić transakcje na 200zł+40zł. Ale jak się wejdzie w link ze szczegółami, to wynika z niego, że to ja mam zrobić te transakcje… Więc jak to jest?

  Wojtek434 Odpowiedz
  • Aby zgarnąć premię za polecenie to nowy klient (polecany) ma wykonać transakcje na 200+40 zł.

   Michał
 • Witam, gdzie dostane informacje że nagroda została mi przyznana? :) Musze gdzieś poda moje konto allegro?

  Patrycja Odpowiedz
 • Czy otrzymaliście już dziś bon?

  thekriseq Odpowiedz
 • W jaki sposób otrzymam info o przyznaniu bonu? Kiedy bon? Gdzie reklamacja?

  Zenga Odpowiedz
 • Co jeśli aktywowane iko 20 kwietnia. Otrzymam bon?nic nie było że jest warunek aktywowanie iko.

  Zenga Odpowiedz
 • W dalszym ciągu brak bonu..

  Kasiek Odpowiedz
 • Dostaliście może wszyscy wczoraj swoje bony? U mnie pusto i będę musiał się męczyć z długą reklamacją pewnie

  tomaszo99011 Odpowiedz
 • Jak najlepiej zgłosić reklamacie?

  Zenga Odpowiedz
 • Czy konto można zamknąć w bankowości internetowej?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Jak wygląda zamknięcie konta w tym banku? Trzeba zostawić jakieś pieniądze na koncie? Bo jak dobrze rozumiem, to karta jest zamykana w dniu wypowiedzenia umowy, więc w kolejnym miesiącu naliczy jeszcze opłatę?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Mam konto w Intelligo. Czy mogę korzystać z programu poleceń PKO BP? Czy ktoś już tak miał?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy