100 zł do empiku za założenie Konta dla Młodych PKO BP (i 50 zł w programie poleceń)

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja PKO BP. W zamian za sam fakt podpisania umowy o Konto dla Młodych zyskać możemy 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com! A jeśli zechcemy skorzystać z programu poleceń i spełnić dodatkowe warunki, to otrzymamy 50 zł w gotówce! :)

100 zł do empik.com za założenie PKO Konta dla Młodych

Najłatwiejsza decyzja na świecie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego PKO BP (w tym Inteligo) od 1.01.2017 do 31.03.2018. Oprócz tego wymagane jest nieukończenie 26. roku życia – inaczej nie będziemy mogli założyć Konta dla Młodych :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o PKO Konto dla Młodych wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy również wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych). Ostatni krok to zgłoszenie chęci udziału w promocji na stronie pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja. Najlepiej zrobić to zaraz po złożeniu wniosku (choć teoretycznie możemy tego dokonać nawet wcześniej).

100 zł na Allegro od PKO BP - wymagane zgody marketingowe

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 18.05.2018.

100 zł do empiku

I to tyle! Każda osoba, która spełni powyższe warunki, zyska eKartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie empik.com. Karta będzie ważna do 23.04.2019, czyli przez niecały rok. Bank przekaże nam nagrodę poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej do 30.05.2018.

Haczyki? Jest jeden, choć drobny – pula nagród w promocji wynosi „zaledwie” 1000 sztuk. Na szczęście bank powiadomi nas o tym, kiedy w promocji zarejestruje się ponad 1000 osób, aktualizując informację na stronie promocji. W ten sposób zakładając konto będziemy wiedzieć, czy w puli jeszcze coś zostało. Mimo wszystko warto się śpieszyć – wcześniej tego typu promocje potrafiły się zakończyć przed czasem!

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Na koniec dodatkowy trick, dzięki któremu możemy zwiększyć premię za założenie konta o 50% (czyli 50 zł). Jak? Wystarczy skorzystać z programu poleceń PKO Banku Polskiego. Tam do zgarnięcia jest 50 zł, jednak konieczne będzie spełnienie dodatkowych warunków – wydanie 200 zł kartą i 40 zł BLIKiem. Oczywiście to od nas zależy, czy zechcemy skorzystaj z dodatkowej promocji – jej szczegóły znajdziecie w tym prześwietleniu.

Ale uwaga! Program poleceń trwa tylko do 4.05 (wtedy trzeba już podpisać umowę), więc z obu promocji mogą skorzystać jedynie najszybsi!

Czy jestem pewien, że obie promocje się łączą? Nie widzę powodów, aby tak nie było. Promocje nie zawierają zapisów wykluczających, a w przeszłości mieliśmy już podobny pakiet, dzięki któremu można było zgarnąć podwójną premię. Pamiętajmy jedynie, że jeśli chcemy zgarnąć obie nagrody, to konto powinniśmy założyć przez program poleceń, a do promocji z bonem do empiku zapisać się na stronie promocji.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Oznacza to, że nie zapłacimy za niego ani grosza, niezależnie od tego czy na rachunku będziemy wykonywać jakieś obroty, czy nie.

Zapłacić możemy jednak za kartę, której wyrobienie jest wymagane w promocji. Aby uniknąć opłaty (5 zł miesięcznie) wystarczy jednak wykonać 5 transakcji – za każdą z nich bank obniży opłatę o 1 zł, aż do zera (np. 3 transakcje w miesiącu to 2 zł opłat). Oczywiście po odebraniu premii kartę (jak i konto) możemy zamknąć, choć warto pamiętać, że zyskujemy nielimitowaną liczbę darmowych wypłat z dowolnych bankomatów.

Po ukończeniu 26. roku życia Konto dla Młodych zmienia się w Konto za Zero.

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin, „Karta będzie ważna do 23.04.2018”
  Popraw szybko na 2019, póki nikt jeszcze nie zobaczył:)

  aircrash Odpowiedz
 • Czy dla dziecka 7 letniego mogę założyć to konto. Nie jest podany minimalny wiek tylko maksymalny.

  chf Odpowiedz
  • hehe, cwaniak. Też tak kombinowałem. Ale 7-mio latek nie może płacić kartą w sklepie, więc byłyby dodatkowe koszty… :)

   aircrash
 • Doczytałem od 18 do 26 roku życia.

  chf Odpowiedz
 • a są gdzieś jakieś konta dla młodszych niż 13 lat. chcuiałbym córce założyć (12lat) i wszędzie odbijam się od muru bo są tylko oferty od 13 wzwyż

  j4c0b Odpowiedz
 • Czy PIN do karty do PKO konto młodych przychodzi pocztą papierową ?

  wiechu Odpowiedz
  • Zaraz po aktywacji karty wyświetli Ci się nadany przez PKO BP PIN; z boku masz opcję: „zmień PIN”.

   magda6
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy