Łatwe 100 zł do H&M za otwarcie darmowego Konta Otwartego na Dzisiaj BNP Paribas

Zakończona

BNP Paribas, w której możemy zgarnąć 100 zł premii w formie bonu H&M za założenie nowego, darmowego Konta Otwartego na Ciebie. Warunki promocji są całkiem proste do spełnienia, ale trzeba się śpieszyć. Przewidziano zaledwie 600 promocyjnych wniosków.

100 zł do H&M za założenie Konta otwartego na ciebie od BNP Paribas

Szykownie z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.04.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Otwartą na Dzisiaj) z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 13.05.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 600 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

100 zł do H&M zł po spełnieniu super prostych warunków

Co dalej? Aby zgarnąć 100 zł w formie e-karty upominkowej H&M należy:

 • aktywować aplikację mobilną banku GOmobile nie później, niż 31.05.2019
 • wykonać min. 1 (dowolny, tradycyjny) przelew poprzez bankowość internetową lub mobilną w maju,
 • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe o dowolnej wartości w maju

Dodam, że tradycyjnie wykluczone są transakcje kartą z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Chodzi o wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności. Normalne transakcje w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK :)

I to tyle! Informacja o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 21.06. Przekazanie nagrody nastąpi do 30.06.2019.

Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo zaledwie kilka dni temu – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli jeśli założyłam już konto z kartą kredytową to nie mam mogę skorzystać z tej promocji

  Małgorzata Odpowiedz
  • Generalnie posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z promocji. Natomiast część osób zgłasza, że wtedy wniosek nie przechodzi (bo ma się już dostęp do bankowości internetowej). Trzeba w każdym razie próbować.

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy