100 zł na start i do 360 zł zwrotów w promocji Konta 360° Banku Millennium

Zakończona

Mega kumulacja promocji w Banku Millennium powraca! Od dzisiaj, dzięki najnowszej promocji „Zgarnij Premię” organizowanej przez serwis bankier.pl, za założenie Konta 360° możemy zyskać 100 zł na start oraz do 360 zł w formie zwrotów. Dodając do tego możliwość ulokowania środków na koncie oszczędnościowym i lokacie na 2,5% otrzymujemy pakiet, któremu ciężko się oprzeć :-)

100 zł + 360 zł za założenie Konta 360 w promocji Bankier.pl

100 zł na start

Tradycyjnie promocja przygotowana jest dla nowych klientów banku W przypadku tej oferty mogą z niej skorzystać osoby, które nie dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 1.04.2015.

Jeśli spełniamy powyższe waruneki, to wystarczy zarejestrować się na stronie promocji (podając adres e-mail oraz akceptując 1. i 3. zgodę), a następnie złożyć wniosek o konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podczas procesu wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie przeprowadzenia promocji.

Czas na złożenie wniosku mamy do 28.06.2017, natomiast na podpisanie umowy – o 2 dni więcej. Warto tu dodać, że do wyboru mamy sfinalizowanie operacji przez kuriera lub wizytę w placówce banku.

Co dalej? Wystarczy, że zapewnimy wpływ 1000 zł na konto (np. za swojego konta w innym banku) oraz wykonamy operację kartą/BLIKiem na dowolną kwotę. Obie operacje musimy wykonać zarówno w lipcu, jak i w sierpniu. Warto tu dodać, że w przypadku Konta 360° Student (dla osób do 26. roku życia) zniesiony jest obowiązek zasilenia konta – wystarczy wykonać same operacje płatnicze (choć, oczywiście, jakieś środki musimy na rachunek przelać, aby mieć czym płacić ;)).

I to tyle, jeśli chodzi o bonusy na start. Organizator promocji poinformuje nas o przyznaniu premii do 30.09.2017, natomiast przekazanie 100 zł w gotówce nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni roboczych.

Do 360 zł w formie zwrotów

Oprócz 100 zł na start zyskać możemy jeszcze kilka razy więcej. Wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z karty oraz BLIKa w ciągu pierwszych 6 pełnych miesięcy po założeniu konta. Bank zwróci nam 2% wartości transakcji bezgotówkowych kartą (max. 30 zł miesięcznie) oraz 5% płatności BLIKiem (max. 30 zł miesięcznie). Wszystko dzięki wewnętrznej promocji banku „Zyskaj 360 zł”.

Aby jednak zwrot za dany miesiąc został naliczony, musimy spełnić dodatkowe warunki, które mogą brzmieć już znajomo: wpływ 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej 1 transakcji płatniczej. Zresztą z tymi dwoma warunkami warto się lepiej zaznajomić – pozwolą nam na darmowe korzystanie z konta i karty. W innym wypadku za konto zapłacimy 8 zł miesięcznie, a za kartę – 7 zł. W przypadku Konta 360° Student wymagane jest tylko wykonanie 1 transakcji miesięcznie.

Oprócz zwolnienia z opłat zyskujemy jeszcze jedno zwolnienie: Bank Millennium nie pobierze od nas prowizji za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów. W innym wypadku musielibyśmy zapłacić 5 zł.

Aby w pełni cieszyć się darmowym prowadzeniem konta warto jeszcze dopilnować dwóch kwestii. Po pierwsze zrezygnować z ubezpieczenia karty, które jest płatne. Po drugie – zrezygnować z „Pakiety Bardzo Pomocnego”, czyli ubezpieczenia od awarii sprzętów domowych. Pakiet ten jest darmowy przez pierwszy rok, więc jeśli chcemy z niego korzystać, to warto zapisać sobie przypomnienie o rezygnacji w kalendarzu na 2018 rok :)

2,5% do 110 000 zł

Co z obiecaną dobrą ofertą oszczędnościową? Po założeniu konta możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej o oprocentowaniu 2,25%, które podnieść można do 2,5% dzięki rozszerzonej rzeczywistości. W porównaniu do innych banków z lokaty możemy korzystać wielokrotnie – po jej zakończeniu znów będzie dostępna.

2.5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit

Jeśli mamy natomiast do ulokowania „nieco” więcej, niż 10 000 zł, to warto skorzystać z Konta Oszczędnościowego Profit. Wrzucając na nie maksymalnie 100 000 zł zyskamy 2,5% przez 92 dni. Później środki można wycofać, zaczekać na nową promocję oprocentowania i wrzucić ponownie. Szczegóły we wpisie: 2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak w Millenium najszybciej zamknąć konto? Można przez bankowość internetową czy konieczna wizyta w oddziale albo jakiś list?

  Andrzej Odpowiedz
  • W millenium zamyka się konto bezproblemowo w 2 minuty. W bankowości internetowej klikasz: Konta -> Zamykanie konta, wybierasz, które konta i karty chcesz zamknąć, w następny kroku podajesz konto do zwrotu środków i powód zamknięcia. Po 30 dniach konto będzie zamknięte, w tym czasie możesz jeszcze z niego korzystać.

   danx
  • Dzięki..
   Co chwila promocja w Millenium więc trzeba zrobić krok aby być nowym klientem ;)

   Andrzej
 • znowu 1.04.2015, oj chyba nie doczekam się powrotu do Millennium;)

  krzychu.pl Odpowiedz
 • Czy można połączyć tą promocje z promocją „Lubię to polecam”

  Maksymilian3213 Odpowiedz
  • niestety nie

   Michał
  • teoretycznie nie :) ja otwieralem z polecenia, w maju wydalem cale 2 zl i dostalem 0,04 zl premii, wiec czesc promocji sie laczy :)

   Dzikus
  • Adminie, czy jesteś na 100 % pewny, że nie można?

   wiechu
  • Jestem pewny – zakładając konto przez program poleceń trzeba przejść przez wygenerowany link. Zakładając konto w powyższej promocji – również, przez osobny link bankiera. Nie da się przejść równocześnie przez oba. Albo PP albo 100 zł.

   Opisany wyżej zwrot Dzikusa jest za promocję 360 zł – a nie za premię na start, to zupełnie inna oferta, która dostępna jest tu i tu (bo to wewnętrzna promocja banku).

   Michał
  • Aha,ok, dzięki. Czyli podsumowując: ta ze stówką na start nie łączy się z programem Lubię to polecam, natomiast ta „otwórz konto 360 i zyskaj do 360” łączy się z programem Lubię to polecam.

   wiechu
  • Na to wygląda – mamy potwierdzenie, że się w ten sposób łączą powyżej

   Michał
 • Ech….. otworzyłem tu kiedyś konto bo musiałem uciekać przed płatną kartą. Spóźniłem się o jakieś 3 tygodnie aby zgarnąć wisienkę. Jedyne co u nich zyskałem to premia za KK. Szkoda że ciągle coś dla nowych, aż się chce tu zamknąć konto aby raz jeszcze je otworzyć ale okres karencji jak i atrakcyjność konta bardzo mnie powstrzymują. Szkoda że obecni niewiele mogą ugrać…..

  jojo Odpowiedz
 • Czekam na jakąś promocję dla mnie, z krótszym okresem karencji, bo chcę przenieść tutaj swoje główne konto na stałe, ale bank mnie na razie olewa. ;-P

  jaceny Odpowiedz
 • Przy rezygnacji z konta 360 proponują jakąś ofertę utrzymaniową?

  rychu75 Odpowiedz
 • Przy rezygnacji z konta 360 proponują jakąś ofertę utrzymaniową?

  rychu75 Odpowiedz
 • A może ktoś mi przypomnieć kiedy była promocja z Grouponem na 200 zł? nie wiem czy się łapię do promo :)

  Łukasz Odpowiedz
 • ( …) lub wizytę w placówce banku.

  Nareszcie jakiś normalny bank, który pozwala na podpisanie dokumentów w placówce zamiast wyłącznie via kurier.

  Marek MJX Odpowiedz
 • Czy trzeba dokonywać transakcji kartą debetową czy może być HCE ? Chodzi mi o warunek zwolnienia z opłat oraz o cashback.

  aupol Odpowiedz
 • Czy mógłby ktoś wysoko postawiony w tej W-wie zwrócić uwagę bankowi na ten 1.04. Im z wyższego piętra tym lepiej. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Na jaki okres zawieramy umowę? na czas nieokreślony ?

  machi Odpowiedz
 • Czy te konto idzie otworzyć przelewem weryfikacyjnym czy musi być umowa podpisana kurierem?

  Dark Odpowiedz
  • w artykule masz odpowiedź: „Warto tu dodać, że do wyboru mamy sfinalizowanie operacji przez kuriera lub wizytę w placówce banku.”

   erde
 • Ile razy można za darmo przelewać kaskę z Konta Oszczędnościowego – tego na 2,5% ?

  xx Odpowiedz
 • Jeżeli posiadam w Banku Millennium kartę kredytową Alfa, a z nią mam powiązany rachunek techniczny w tym banku to też nie spełniam warunków promocji? Czy komuś z Was udało się wziąść skutecznie udział we wcześniejszych promocjach w Banku Millennium mając aktywną kartę kredytową?

  Bajdi Odpowiedz
 • mam takie pytanie, może jest ktoś, kto jest w stanie udzielić mi odpowiedzi.
  jestem klientem millennium, mój mąż nie.
  Więc pomyślałam, że założymy to konto na niego, ja usunę swoje konto, pójdziemy do oddziału i zrobimy mnie współwłaścicielem.
  Czy w takim przypadku nie zostanie anulowana promocja mojemu mężowi?

  Chce pozamykać kilka kont, bo mam ich sporo, i zrobić z Millennium nasze główne konto, ale miło by było, gdyby dało się jeszcze coś wycisnąć z promocji ;-)

  Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na to?

  HoQ Odpowiedz
  • Sugeruję pozwolić mężowi zarządzać kontem do momentu wypłaty premii, a dopiero później dopisać. Najbezpieczniej. Jeśli warunek współwłasności konta sprawdzają przy każdej wypłacie premii (a tak pewnie jest), to po dopisaniu mają pełne prawo jej nie przyznać…

   Michał
  • Dziękuję za odpowiedź :-)

   HoQ
 • Konto aktywowane wczoraj- czy za płatności kartą/ blikiem w czerwcu także będzie jakikolwiek zwrot czy zwroty rozpoczną się dopiero od pełnego miesiaca po aktywacji konta czyli od lipca?

  paba86 Odpowiedz
 • A ja mam pytanie, czy żeby konto i karta byla darmowa rownież w czerwcu to również w czerwcu trzeba zapewnić wpływ 1000 zł i jedna transakcję kartą?

  Daniel Odpowiedz
 • Rozumiem, że z karty można spokojnie zrezygnować po dokonaniu nią płatności w lipcu i sierpniu? Nie trzeba jej trzymać do momentu otrzymania premii?

  Łukasz Odpowiedz
 • te 2 zgody potrzebne czy tylko ta o „przetwarzaniu danych do celow marketingowych”?:

  „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną.”

  „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą telefoniczną.”

  Bartek Odpowiedz
 • Czy trzeba zrobić transakcje kartą debetową i blikiem czy wystarczy kilka operacji tylko kartą?

  Anik Odpowiedz
 • Zamknęło mi się okno wypełniania wniosku a ze strony „Zgarnij premię” widnieje: „Aktualnie masz już otwarty wniosek o produkt w Promocji. Kontynuuj składanie wniosku w otwartym oknie przeglądarki.”. Czy jak założę konto bezpośrednio ze strony banku to dostanę tą premię?

  mostow Odpowiedz
 • Trzeba mieć aktywną kartę w momencie wypłaty premii, czy można ją dezaktywować wcześniej?

  pako2 Odpowiedz
 • Czy ktoś mógłby potwierdzić, czy cashback naliczany jest również od platnosci dokonanych czekiem Blik? NA stacji benzynowej z której korzystam jest problem z zasięgiem GSM więc jedyna opcja to płatności czekiem a w regulaminie nie mogę się doczytać tej informacji.

  Daniel Odpowiedz
  • To też BLIK, ale w praktyce wykonałem taką transakcję wczoraj i będę miał pewność za miesiąc.

   mbo
 • jak dla mnie 100 zł jest dla każdego, kto nie ma w tym momencie konta, a nie 1.04.2015.

  „Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności
  opisanych w punkcie II ust. 4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w
  zakresie któregokolwiek Produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w
  trakcie trwania Promocji.”

  dejmien Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was wie, do którego kolejnego miesiąca Millennium wypłaca ten zwrot 2%?

  Kajko Odpowiedz
 • 10 lipca jest zwrot

  Benito Odpowiedz
 • właśnie wpadły zwroty za lipiec za płatności kartą i blik

  erde Odpowiedz
 • Czy płatność czynszu za pomocą mojeplatności – wliczy się do zwrotu płatności kartą?
  Czy są jakies wykluczenia?

  xx Odpowiedz
 • Nie wypłacili cashback za lipiec ponieważ nie zalogowałem się do aplikacji mobilnej. Nie kojarzę tego warunku w tej promocji. Mylę się?

  Michał Odpowiedz
 • Tu jest:

  http://livesmarter.pl/do-360-zl-premii-za-zalozenie-konta-360-w-banku-millennium/

  I w regulaminie:
  6. Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po
  spełnieniu łącznie następujących warunków:
  1) zaksięgowanie na Koncie w danym miesiącu
  kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą/ BLIK,
  o których mowa w ust. 3 i 4,
  2) w przypadku Konta 360º zapewnienia w danym miesiącu
  kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na Konto
  w kwocie nie niższej niż 1000 PLN, przy czym do kalkulacji
  łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych
  rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na
  rzecz Uczestnika w Banku Millennium oraz z rachunków
  prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także
  zwrotów na rachunek z tytułu płatności kartą/ BLIK,
  3) zalogowania się do Aplikacji Mobilnej Banku

  Benito Odpowiedz
 • ooo
  Dzięki Benito za wyręczenie mnie z grzebania w regulaminie :)
  Jeszcze raz dziękuje.

  Michał Odpowiedz
 • wlasnie rozeslali maile z prosba o podanie numeru konta do przelewu.

  Bartek Odpowiedz
 • Jak jest zazwyczaj z księgowaniem w Milelnium: czy transakcja dokonana kartą w czwartek będzie zazwyczaj zaksięgowana w sobotę czy raczej w poniedziałek ?

  wiechu Odpowiedz
 • wpadła stówka: Nagroda gwarantowana Bank Millenniu Bankier.pl

  erde Odpowiedz
 • Nie otrzymałem ani maila ani premii, gdzie pisać reklamację?

  Maciej Odpowiedz
 • Czy płatności dokonane telefonem poprzez HCE również są brane pod uwagę przy obliczaniu cashbacku? Regulamin mówi o płatnościach wydaną do konta kartą debetową. Nie wiem jak to rozumieć, bo karta HCE jest jak gdyby duplikatem karty fizycznej.

  daniel4g Odpowiedz
 • Czy ktos moze korzystajac z tej promocji Banku Millennium robil platnosci „zakazanymi” kodami mcc i otrzymal czy nie otrzymal zwrot?
  Z gory dzieki za pomoc!

  Dociekliwy Odpowiedz
 • W Banku Millennium nie ma „zakazanych” kodów :)

  sebeksk Odpowiedz
 • Dzięki bardzo za pomoc!

  dociekliwy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy